Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82886) npera válasza -NoVa- (#82881) üzenetére


npera
újonc

Igazából annyi különbség van, hogy állítólag az eredeti iCharger mérőkéje nagyon pontos. De ha fele annyiból kijön az iMax, akkor kábé jó is.

Én most két akksit tudok tölteni, mert az ISDT Q8 is van, az zseniális.

Ha rittyentek mellé egy 4-csatornás whoop-töltőt is, akkor eljött a kánaán. Én leszek a töltés paganínije.

Most itt van a kiscsaj barátnője, asszony meg elhúzott németet tanulni a könyvtárba, így 3 gyerekkel lavírozok. Holnap viszem őket úszni is, ami érdekes, mert előbb a fiam úszik fél órát, de mire kész van, addigra a csajokat le kell tusolni és átöltöztetni, mert amikor a fiam kijön a medencetérből, akkor kell beadni a csajokat. Aztán utána egyszerre lefürdetni a kettőt, hajat mosni és szárítani. A barátnőnek csípőig érő haja van, így a hajszárítás ott új dimenzió :C

Most sütöttem pogácsát és mindjárt vehetem ki a sült halat és krumplit is, aztán etetem őket. Nem tudom asszony mikor jön, de ma szerintem nem fogok unatkozni. Lassan a mosás is kész, már csak teregetni kell majd.

Igazi háztartásbeli vagyok, rohanok is vissza konyhába, ahol a helyem van.... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.