Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39751) Samott válasza Sipi- (#39744) üzenetére


Samott
addikt

Na, hol kezdtek ilyen koran? Amit en neztem ott reggel indultak a learazasok. Emagon konkretan mar el is fogyott minden durvan akcios cucc mire megnyilt.

Amit en kerestem az mindenhol azonos aron volt, szoval a Samsungtol vettem vegul.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39752) FőDudu válasza Samott (#39749) üzenetére


FőDudu
addikt

Regivel megy - P30pro az ugyebar meg 'bekebeli'.
Mate30Pro amin mar nincs youtube es egyeb Google szirszar.

FőDudu

(#39753) Jahno válasza Sipi- (#39748) üzenetére


Jahno
őstag

Minden cég másra rinyál, ez a jó ebben is.

(#39754) FőDudu válasza Samott (#39751) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt meg kb 1 het mulva lesz - November 29-en.

FőDudu

(#39755) Samott válasza FőDudu (#39752) üzenetére


Samott
addikt

Igen, erre gondoltam. Azt hittem mar a P30 is ilyen szeria. Nekem is frissul a tabletem, de telefont mar nem mernek venni toluk. FUD, de mukodik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39756) Sipi- válasza Samott (#39751) üzenetére


Sipi-
tag

extremeaudio.hu Pont éjfélkor nyitott, kosárban már bent voltak a cuccok, csak egy refresh kellett és végigkattintgatni. Bár kár volt ennyire sietni, mert még most is van belőle :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#39757) Gabibácsi válasza FőDudu (#39738) üzenetére


Gabibácsi
tag

dehogynem, azt is seggberúgták aki outsourcolta az IT-t

ja , nem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#39758) FőDudu válasza Samott (#39755) üzenetére


FőDudu
addikt

Amazon is tolja oket erosen.
Amugy a dual SIM miatt nem tudnank boviteni, a nejem meg minden tarhelyet (IS) kepes kihasznalni. Szoval 256GB lett.

Nem igazan hasznal laptopot, iPadet mar szerintem fel eve elo sem vette.
Fotozni viszont szeret a telefonnal - igy lett a P30Pro.

FőDudu

(#39759) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

én valahogy semmilyen (nem kamu) akciót nem találtam magamnak, csak olyat ami learázás után lett annyi mint amennyi máshol, vagy ahol előre feldrágították korábban

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#39760) FőDudu válasza Gabibácsi (#39757) üzenetére


FőDudu
addikt

Lehet seggberugtak, de nem ki. Vegulis, ha tudja igazolni szamokkal a sporolas merteket - es ti nem tudjatok igazolni szamokkal a szopas (m)erteket - akkor lehet igazat is adnak neki.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#39761) Jahno válasza Gabibácsi (#39759) üzenetére


Jahno
őstag

MMben nézd meg pld. a LG OLED55B9PLA TV-t és ugyanezt máshol és MMben is. Persze ez akkor jó, ha már péntektől függetlenül egy ideje nézegeted :-) Péntekre az MM nagyon csúnyát emelt, viszont az akciós ár az eddigig normál ár alatt van és a többi közértnél is olcsóbb. Mer' hülye azért nem vagyok, tudjuk mennyi volt 2 napja és 2 hónapja.

(#39762) Gabibácsi válasza FőDudu (#39760) üzenetére


Gabibácsi
tag

az a manager már rég lelépett kurvasok pénzzel, és linkedin-ben meg ott van hogy itt meg ott bevezetett sikeresen eztmegazt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#39763) Jahno válasza FőDudu (#39760) üzenetére


Jahno
őstag

Nem tudod igazolni, bele sem szólhatsz, meg sem hallagtnak, meg különben is ez így van eldöntve, mert csak. Aztán pár év alatt talán nagy lesz a nyüszítés, akkor újabb hülyeséggel kezdik előről. Ebből nem tudsz kikavarodni, mert egy probléma nem probléma, ha sok akkor nem fogja felülviszgálni és értelmezni, de különben is minek sírsz, lehet nem is kötelező itt dolgozni.

(#39764) Samott válasza Sipi- (#39756) üzenetére


Samott
addikt

Ja, igen te irtal ilyen cuccokat itt korabban. Eleg beteg araik vannak, abbol nem nagy kunszt szazezreket engedni. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39765) Jahno válasza Gabibácsi (#39762) üzenetére


Jahno
őstag

Na, felétek is ez a divat? Pár hónap után benéztem Linkedre, de siralom az egész. CVonline meg a többi viszont átvette valahonann a paramétereim, mert az biztos, hogy mostanában nem léptem be sehova, aztán már a mostani melóhelyem is szerepel az életrajzban... Cserébe nem tudom véglegesíteni a regisztrációm, mert automatán felismert mindenféle tudást a PDFből, aztán addig nem tudok továbblépni míg mellé nem iktatom az iskolákat, ahol megszereztem. Hétvégén lehet csinosítok rajta.

(#39766) -NoVa- válasza Jahno (#39761) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az OK, de hasznos dolgokra semmi. Pl Micca OoO az ide áron sem jön, pedig jól elférne a monitor 2 oldalán egy pár 100$-ért.

link

(#39767) Jahno


Jahno
őstag

Ja, szerdán felraktam Teamset saját gépemre, mert azt már kiengedték irodán kívülre is. Onnan bentre Tumorhoz konferencia, átvettem az egeret, RDP-vel bementem pár szerverre, a benti laptopomra és laptopon nyomtam a melót meg arról tovább RDPzve szerverekre. Favágó módszer, de mivel a laptopomon már minden előre ki volt nyitva és elkészítve, ez volt a leggyorsabb megoldás. Telefonra fel is került az MS két faktor, mert a hívás egyre gyakrabban nem működött, mellé a Citrix még háon belüli csoda hibaüzenetekkel is megörvendeztetett.

(#39768) FőDudu válasza Jahno (#39761) üzenetére


FőDudu
addikt

AG9 vegu Sony TV az megerne olcson...
Jo kep, kepbol jovo hang, stb...

Kar, hogy 55" 2500, 65"3200, 77"6500 Euro...

FőDudu

(#39769) Jahno


Jahno
őstag

Ja, városi autós végzet megtalált, hátul meghúzták a kocsimat míg parkoltam. Eddig ilyen nem nagyon volt, szép fehér festéknyomos lett a lökös.

Haver mondjuk rosszabbul járt, nem kapta meg az elsőbbséget és telibeverték egy jobbkezesben, másik autó elvitt még két parkoló kocsit. Most számolgatják a GTK-t, de ezzel nyilván nem fog jól járni, aztán vakarja a fejét.

(#39770) Jahno válasza FőDudu (#39768) üzenetére


Jahno
őstag

Itt van nálam egy másik cucc, ami 6-8ezer Frank volt annak idején. Ezek ilyenek.

(#39771) FőDudu válasza Jahno (#39767) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez arra emlekeztet, amikor elso melohelyemen (Domus szamitogepkozpont) azt szerettek, ha a DEC alpha minden reggel hetkor ujraindul. Persze ugy, hogy ott vagyok. No az meg is valosult, a kovetkezo muveletekkel (fedezendo a het elott nem beero Dudu-t).

- be volt allitva AT paranccsal az ujraindulas egy szkriptben.
- elotte azert egy modem szepen kitarcsazott hozzam es a szamitogeppel osszefutyult - epp mintha tavolrol dolgoznek.
- ha a kapcsolat letrejott, a gep elinditotta a szkriptet ami megcsinalta az ujrainditast, majd ujrainditas utan history torlese is tortent.

Soha senki nem ert be kilenc elott, szepen mukodott a dolog.

FőDudu

(#39772) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

a gearbest gyors, most majd a magyar pista megmutatja milyen lassú

2019-11-21 13:46:00 The shipment will be transported to the destination country/destination area and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: <a href=https://www.posta.hu/nyomkovetes/nyitooldal?searchvalue=xxxxxx 2019-11-21 08:19:00 The international shipment has been processed in the export parcel center 2019-11-20 22:05:00 The international shipment has been processed in the parcel center of origin 2019-11-15 01:11:00 The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#39773) Jahno válasza FőDudu (#39771) üzenetére


Jahno
őstag

Legtöbb cégnél a tárgyalóknál van a kritikus pont. Aztán meg mindig máshol. Ma is költözködés volt, összevissza gubancoltak mindent, máshova dugják, ááááááá.

(#39774) Jahno válasza Gabibácsi (#39772) üzenetére


Jahno
őstag

Egyre durvább rekordokat döntök, de most a posta is kezdi rendbeszedni magát. Pár lopós arcot kellene kinyúvasztani és kész is, most éppen jól vagyok. Azon meglepődöm, hogy a DPD beszáll a közvetítésekbe.

(#39775) Gabibácsi válasza Jahno (#39774) üzenetére


Gabibácsi
tag

ezt biztosítással rendeltem, elvileg újraküldik ha nem kapom meg

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#39776) FőDudu válasza Jahno (#39773) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk a NAC miatt barmit dughat barhova, majd a halozat tudja mihez milyen beallitas tartozik.

Ilyen szempontbol egy koltozes nem sok vizet zavar(na) - de amugy sincs koltozes.

Mondjuk egy ilyen rendszernek is megvan a rakfeneje. Hiaba redundans az authentikacio - az egyiken pl. lejart a cert es a miatt 'Deny All' modba ment. Amig ki nem kapcsoltuk, addig a masik nem tudta atvenni a szerepet. (aztan kesobb mar autoenrollos lett, nehogy ismet eloferduljon a lejart cert okozta totalis halozati kipusztulas).

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#39777) Samott válasza Jahno (#39774) üzenetére


Samott
addikt

"Tanulság: minél drágább a kocsid, annál nagyobb kárt okoz benne a többi hülye."

Innet (youtube)

Szerk, bocsi a #39769-re.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39778) Jahno válasza FőDudu (#39776) üzenetére


Jahno
őstag

Hiába tudja a hálózat, ha a padlóban nincs végpont vagy nem a mi hálózatunk van benne, hanem tök más, aztán felé gépet ide dugja, másikat oda. Meg olyan is akad, hogy külsősnek adunk bérbe irodát, semmi mást nem kellene támogatni, de ilyenkor mit csinálsz és miképpen zongorázod le? Az sír, hogy nem tud dolgozni, nem megy a termelés, ha nap végére nem fejezi be akkor jajjezmegaz, míg ezt kikavarjuk az egyik emeleten addig kapom a mailt, hogy erre meg erre miért nem válaszoltam időben és jön a nap vége, zárás van elbasztam.

(#39779) Sipi-


Sipi-
tag

Baleseti kék-sárga papírt hol lehet beszerezni?
Nem az alkalmazást, papírosat, indigósat.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#39780) Samott válasza Sipi- (#39779) üzenetére


Samott
addikt

Besetalsz a biztositod barmelyik irodajaba es adnak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39781) Sipi- válasza Samott (#39780) üzenetére


Sipi-
tag

Köszi.
Egy Corollás belémjött hátulról a Lurdy háztól nem messze. :( Lefényképeztem (kocsikat, sérülést, ember jogsiját), de nem volt egyikünknél sem papír. Hétőn hívom és kitöltjük.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#39782) FőDudu válasza Jahno (#39778) üzenetére


FőDudu
addikt

Mindig elfelejtem, hogy ti ilyen berelt irodahazban vagytok ami bonyolitja az eletet.

FőDudu

(#39783) Samott válasza Sipi- (#39781) üzenetére


Samott
addikt

Reszvetem, en adtam egyszer egy ilyen parosnak mert mindenkit leintettek hogy van-e valakinel. De szerintem erdemes lett volna egy pillantast vetnetek arra az appra. Hatha egyszerubb. De a papir is letoltheto, az indigo amugy is szar ezeken.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39784) FőDudu válasza Samott (#39783) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem van vagy 5-6 darab, minden evben kapok a biztositos urgetol... :)
Hazhoz jon (munkahelyre), mindenki jol jar.

Szerencsere nem kellett meg ...

FőDudu

(#39785) zetor2000 válasza Samott (#39751) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kínaiaknál is jövő hét pénteken van / lesz a BF. Most nézegetek akciókat, van, ami elég jó árban lesz. Ilyen akármilyen pendrive-t néztem, 32GB-s egy ezres sincs. Van, aminek mindenféle csatlakozója is van, az se drága Lightning, C, micro és normál USB Igazi OTG, melóba néha kéne.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#39786) FőDudu válasza Samott (#39783) üzenetére


FőDudu
addikt

Papir sem garancia semmire. Rendort kell hivni. Akkor is ha nem az o dolga.
Vagy legyen 2-3 tanu telefonszam tarcsiba.

Nekem Guga Gizella utcai rezidenciaja kornyeken volt balesetem.
Thokoly-n mentem a Hungariarol epp aterve, ahol is egy paraszt megfordult a dupla zarovonal ellenere. Szepen telibevertem, nem volt mit tenni.

Ala is irt mindent, valami Csongrad megyei futball szovetseg fotitkara volt.
Aztan mikor az autot mar megcsinaltak, jott a feketeleves - azt nyilatkozta, hogy megfelemlitettem es nem ugy tortent a baleset ahogy a keksargan alairta.
Biztosito nem akarta kifizetni.

Szerencsetlensegere 2 tanu telefonszamat is eltettem, azok majdnem belem jottek.
Igy a biztosito megkapta a szamukat, kerdezzek mar meg mi is tortent valojaban.
Aztan valahogy elrendezodott az ugy.

De ez is jo pelda arra, mennyire inkorrektek tudnak lenni - akar utolag is.
Szoval vagy rendor, vagy tanuk. Nelkuluk lehetnek meg meglepik.

FőDudu

(#39787) FőDudu válasza zetor2000 (#39785) üzenetére


FőDudu
addikt

Sandisk Class10 Mikrosd kartyat vettem 64 gigasat (Mikrosdhc UHS-1).
27 helyett 6 Euro volt helyi BigBang szakaruhazban. Pont kellett egy talalt PI-be.

Gyereknek kene vennem ketvegu pendrajvot. Van egy USB-A/mikroUSB pendajvom - mindig azt kunyeralja. Sajnos tok jo a benti ceges telefonokra appot telepiteni vele ;)

Igaz mostanaban mar a Knox amivel tavolrol rajuk nyomunk mindent - de nincs belole masik....

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#39788) Jahno válasza FőDudu (#39787) üzenetére


Jahno
őstag

Azért éles használat előtt írd tele és olvasd vissza, mert sok meglepetés van ezekben. Most vettem sok csillagos eladótól teljesen jól értékelt CF kártyát is, ami kamu is volt.

(#39789) Jahno válasza FőDudu (#39782) üzenetére


Jahno
őstag

Nem az irodaház bonyolítja, falon belül azt csinálunk amit akarunk és az van, amit akarunk. Többivel sem sokat foglalkoznak, csinálják amit kell, üzemeltetik amit kell, nem szólnak bele a szintek közti dolgokba sem míg szabályos és normális.

(#39790) Jahno válasza Sipi- (#39781) üzenetére


Jahno
őstag

Qnadam írta az appot, amúgy ha magyar kell akkor az itt letölthető:

https://karrendezes.eu/wp-content/uploads/2016/01/europai_baleseti_bejelento.pdf

Meg sok máshol. Csak nem áll neki megfejteni, mert ez pár havernál előfordult, hogy írjunk bele más dátumot, más sofőrt, legyen inkább okosban meg nem is ez az autó...

Azt írtam, hogy haversrácot évek múlva találták meg azzal, hogy a sértett nem akarta aláírni a bejelentőt és elismerni a hibát, de megverték és kényszerítették rá...

(#39791) Phülöp válasza Sipi- (#39744) üzenetére


Phülöp
addikt

Mi lesz a forrás?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#39792) ncc1701 válasza Gabibácsi (#39759) üzenetére


ncc1701
veterán

Tápkiegeket szokták jól leárazni. Plö 5kg fehérje 26k helyett 20k, meg ilyen arányokban. Rendelni is szoktam 100-150e magasságában.
Mást nem veszek. Tv, it cuccok, teló nem érdekel, mert pár év múlva úgyis veszélyes hulladék az egész. Inkább befektetem, most nézegetem az unciás 99.99% aranyérméket. Lassan kezdek abba a korba kerülni, amikor már tényleg csak az érdekel, amit meg tudok enni. Lehet öregszem.

[ Szerkesztve ]

(#39793) ncc1701 válasza Samott (#39783) üzenetére


ncc1701
veterán

Az alkalmazást a kollega dicsérte, h kivételesen tök jó lett.

(#39794) scaurus


scaurus
újonc


"Drágaságaink rovat" avagy hogyan józanodtam ki a Kickstarterből

A mai napon megkaptam a Dark Souls társasjáték utolsó kiegészitőit.

2016-os kampány, 2017 áprilisára ígérték, így 2,5 év késéssel vált teljessé.
(Tényleg sikeres kampány volt, 50000 fontot kértek, 3.771.474 fontot dobott össze az intetnet népe.)

Egyébként tényleg látványos, de igencsak középszerű, így összességében kiábrándító játék.
Bár, akik ismerik a videojátékot, azt mondják, hogy jól adja vissza.
Ugye, Boba?

Nemigen támogatok több KS társasjáték kampányt, majd ha megjelenik, megnézem, kipróbálom és ha tetszik, megveszem.

[ Szerkesztve ]

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#39795) zetor2000 válasza FőDudu (#39787) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, jók az ilyenek, csak néha multiplatform van, azt kell ide-oda dugdálni. Van 4 végű, mindenhez is jó drive, jövő hétig agyalok, vegyek e, mert C / USB-A Samsung érkezik már, meg valami nagyobb kapacitású sima Samsung is. Csak ezek "sokba" kerülnek. Most olyan kéne, amire rámásolok valamit, és ottmarad olvashatóan mondjuk 2-3 hónapig. Ilyen telepítőféle. Nem kell gyors, csak legyen egyáltalán.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#39796) scaurus


scaurus
újonc

Ja, a hwsw fórum végleg bekrepált mint archívum is, vagy csak átmenetileg nem elérhető.

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#39797) zetor2000 válasza Samott (#39717) üzenetére


zetor2000
senior tag

https://index.hu/techtud/2019/11/22/brutalis_szornyeteg_lett_a_tesla_cybertruck/

Azért 70K USDért 800 kilométerre elég akkupakk, az nem gyenge... kezdődik.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#39798) qnadam


qnadam
veterán

nabazmeg. pár napja kitaláltuk, hogy a nas marad anyóséknál, ott senkit nem zavar a zúgása, 1000/300as net mindkét helyen, erre már második este van, amikor a netkapcsolat esik-kel, és fogalmam sincs, hogy a router van meghülyülve, vagy valami egyéb dolog csoffadt el. napközben bezzeg minden jó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#39799) Jahno válasza scaurus (#39796) üzenetére


Jahno
őstag

Szerintem vége.

(#39800) scaurus válasza Jahno (#39799) üzenetére


scaurus
újonc

Így múlik el a világ dicsősége. :(

"morci mellszobor koma" (Raynes)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.