Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39801) qnadam válasza scaurus (#39800) üzenetére


qnadam
veterán

meg a szavahihetőségük maradéka.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#39802) BobaHWSW válasza Bujdy81 (#39735) üzenetére


BobaHWSW
újonc

:D

Na majd meglatjuk! Egyelore motort veszek.

(#39803) -NoVa- válasza BobaHWSW (#39802) üzenetére


-NoVa-
őstag

Eddig döglött akku, repedt gumik, beleromlott benzin és ultrahangos kipucolás meg sallangok 180k, lehet a motorra is költeni:)

(#39804) BobaHWSW válasza scaurus (#39794) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Igen. Szerintem azt hozza amit vartam csak rohadt nehez talalni barkit is aki hajlando belerakni az idot.

(#39805) Phülöp válasza BobaHWSW (#39802) üzenetére


Phülöp
addikt

Csak óvatosan.
2 napja halt meg egy srác Máltán, csak mert szigeten motorozott magyarként.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#39806) Phülöp válasza -NoVa- (#39803) üzenetére


Phülöp
addikt

azt is számold, hogy ezt hány év alatt hoztad össze nulla darab forint ráköltésével

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#39807) -NoVa- válasza Phülöp (#39805) üzenetére


-NoVa-
őstag

Motoroztam olyan szigeten, ahol a világon a legmagasabb a motorbaleset/km arány. De még asszony is, igaz ő csak a parkolóban.

(#39808) BobaHWSW válasza Phülöp (#39805) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Igyekszem!:)

(#39809) FőDudu válasza Jahno (#39788) üzenetére


FőDudu
addikt

3 vagy 5 ev gari van ra - amugy megy a PI-ben ahogy kell.
Valoszinuleg eredeti Sandisk, nem hinnem, hogy ez a ceg szemetet arulna.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#39810) npera


npera
újonc

Ma van a Black Friday? Mert akkor megint nem veszek semmit :C

(#39811) Phülöp válasza npera (#39810) üzenetére


Phülöp
addikt

Jövő héten lesz. Én se veszek semmit idén sem - Amea-nak cserélném az iPad-jét, de a macskamentés fontosabb volt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#39812) qnadam válasza npera (#39810) üzenetére


qnadam
veterán

a main nem vettem semmit én se, korábbi években viszont volt hogy szárítógépet vettünk kifejezetten olcsóbban, meg volt amikor fényképezőt, amit utána érezhető plusszal adtunk el.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#39813) Jahno válasza scaurus (#39800) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy itt az összegereblyézett nyersanyag, Novát kellene megitatni, hogy lökje vissza valami DBbe.

(#39814) -NoVa- válasza Jahno (#39813) üzenetére


-NoVa-
őstag

Technikailag minden adott hozzá, szöveg/userinfo összeszedés, post kiolvasás, csak ki kell tolni SQLiteDB alá. De annyirs sok értelme nincs, a PDF archívumot sem olvassa senki szerintem.

(#39815) -NoVa- válasza npera (#39810) üzenetére


-NoVa-
őstag

Vettem kenyeret. Teljes áron.

(#39816) eattila válasza npera (#39810) üzenetére


eattila
csendes tag

Én rendeltem egy fotós hátizsákot.
Meg eladtam egy weblapot. De az nem volt akciós :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#39817) WiZARD


WiZARD
addikt

Eddig 200k db Cybertruck lett előrendelve.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#39818) FőDudu válasza WiZARD (#39817) üzenetére


FőDudu
addikt

Felelmetes.

FőDudu

(#39819) Jahno válasza WiZARD (#39817) üzenetére


Jahno
őstag

Az előző teherre is sokan rábuktak, DHLtől a CocaColaig ment a marketing, de ahogy nézem egyelőre halasztódik a dolog. Előrendelni meg bármit, elég nagy és kretén a világ.

(#39820) Jahno válasza -NoVa- (#39815) üzenetére


Jahno
őstag

Van nálam most pár régebbi videójáték. Sosem láttam rendesen Segákat, most meg itt van kezemben eredetiben a vas is meg az Ecco. Ennyi idősen illene már két percnél többet szórakozni vele, de most vas/kontroller tesztelés folyik vadul. Anyóshoz lehoztam a motyókat, amiből szerintem egy kisebb klubot is lehetne alapítani. Sega Master, MegaDriveból 2 darab + MegaDrive 2es, NES (+fénypuska), SNESből is 2 darab, Atari 2600, újabb Sega klón, NES kínai klón másolat, meg persze minden ellátva egy csomó játékkal. FakeJack tett egy gyenge ígéretet, hogy ha leadom a hibalistát akkor segít gyógyítani. Sajna hibalista az akad, fele szerintem aprólékos idegesítős lesz :-/

(#39821) qnadam válasza -NoVa- (#39815) üzenetére


qnadam
veterán

tegnap eladtam egy kamerát, elvittem a metróig, és engedtem az árból egy ezrest.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#39822) Jahno válasza qnadam (#39821) üzenetére


Jahno
őstag

Fotómasinához kiraktam eladónak időzítős kioldót, erre pár órán belül vagy 10en jelentkeztek. Az első 5nek egyből jutott, még számolgatom, hogy mennyi van belőle. Szerencsére többen vittek egy vasat két kábellel, mert gépspecifikus kábelből sem kell ennyi a nyakamra. Igazából a Pana és a Nikon bekaphassa, legbarátibb meg a Pentax.

(#39823) Jahno válasza Samott (#39751) üzenetére


Jahno
őstag

Ahol robot csinálja időre.

(#39824) ncc1701 válasza WiZARD (#39817) üzenetére


ncc1701
veterán

Gondolom 95% USA rendelés. Ott nagyon mennek ezek a nagy dögök, és igazából nekik rohadt olcsó cucc.

(#39825) Samott válasza ncc1701 (#39824) üzenetére


Samott
addikt

Meg csak 100 dolcsi es visszadjak ha elallsz a rendelestol. Muskbol kinezem, hogy megtolta egy kicsit a szamokat. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39826) Gabibácsi válasza Samott (#39825) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én nem, nagy blama lenne.
azon a hatalmas piacon simán rendelnek ennyit
én is rendelnék, mert a video alapján kurvára bejön, de nincs házam hozzá, meg ennyit sajnálok egy kocsira

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#39827) Samott válasza Gabibácsi (#39826) üzenetére


Samott
addikt

Nem all tavol tole az ilyen jellegu manipulacio. :)

Annyit biztos meg fognak venni mint amennyit gyartani tudnak. Egyebkent nem csodalom hogy betalaltak nalad, a mi generacionk a a celkozonseg: akik a 80-as evekben ilyen sorozatokon, jatekokon nottek fel. Az usaban ez hatvanyozottan ervenyesult.

"I fear Musk wants to recreate all those future visions he's seen in eighties movies and tv shows in his childhood. If his next product is the Airwolf helicopter I feel vindicated. "

Igazabol enpera velemenyere lennek kivancsi, nem esztetikai szempontbol hanem a 3mm vastag rozsdamentes kasznirol meg annak a toresbiztonsagarol (miyen gyurodo zona lehet samuval betorhetetlen kasznibol). Illetve hogy ennek a tomegnek az emlegetett tempoval, hatotavval mozgatasahoz mekkora akksik kellenek. Mert ha ezt ezekkel a parameterekkel rentabilisan gyartani tudjak, akkor mindenki masnak reszeltek a piacon. Az alapmodel 5e dorlcsival dragabb mint a Model 3 alapmodelje... pedig ez legalabb masfelszer, ketszer akkora.

Karotta osszefoglalo: Itt az új Tesla Cybertruck, a golyóálló, Porsche-verő pickup

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39828) WiZARD válasza Samott (#39827) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem kell ehhez manipuláció szerintem.
Azért ez az előrendelés eléggé súlytalan dolog. 100$, ami nem nagy pénz, ráadásul visszakérhető.

Design:
Megosztó, de talán ezért meg tudott fogni olyanokat is, akik egy tucat pickup designra rá se néznének.
Legalábbis nem hiszem hogy akár csak itt a topicban annyi pozítívumot kapott volna az alábbi rajzok közül bármelyik, vagy hasonló, mint amit a Cybertruck kapott.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#39829) Samott válasza WiZARD (#39828) üzenetére


Samott
addikt

"Megosztó, de talán ezért meg tudott fogni olyanokat is, akik egy tucat pickup designra rá se néznének."

Mondjuk nekem pont ez a problemam a villanyautokkal, hogy a f.szert nem lehet auto formaju auto belseju autokat csinalni villanyhajtassal? Ott a model 3: kivulrol meg csak-csak de hogy nincs egy normalis muszerfala? Csak az a nagy tablet kozepen... es nyilvan nincs mas hat megveszik. De ez olyan mint a metro csempek a Win 8-ban. Radkenyszeritett dizajn.

Szerk: Single div CSS Tesla Cybertruck :DDD

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39830) WiZARD válasza WiZARD (#39828) üzenetére


WiZARD
addikt

előrendelős, 2-3 év múlva szállítós témához:
Más autógyárak küzdenek mindenféle kémkedés, szivárogtatás, lesifotós ellen. Közúton nem tudnak tesztelni, ha igen, akkor mindenféle idióta matricával, nehogy kiderüljön valami. Mert akkor úristen, kiderül hogy a 20 éve változatlan autón melyik görbület lett odébbhúzva picivel.
Ők meg bemutatják, innen kezdve bárhol nyugodtan tudják tesztelni, és örülnek.

(#39829) Samott nem mindenki akar unalmas, "normális" műszerfalat, ugyanolyat amilyet 20-40 éve bámul és az összes autóban egyformán megtalálható és csak inkrementális fejlődések, változások vannak.
A többiek betesznek egy buzi nagy lcd-t, és kirajzolják rá ugyanazt a kerek, mutatós műszeregységet, mint ami eddig volt lcd nélkül. A legminimálisabb testreszabhatósággal, fantáziával, újítással. Minek?

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#39831) Samott válasza WiZARD (#39830) üzenetére


Samott
addikt

Karotta videojaban elmondta, hogy ez az auto ket honapja meg nem letezett. Egy honapja lett agyagforma. Most meg teszfutasokat csinalt a bemutato utan. Gondolom enperat az agyverzes kerulgeti... :) De most vele vagyok, ezt mar en se ertem.

Muszerfal: de erted amit irtam, ugye? Mi lesz azzal, akinek megfelel az unalmas muszerfal is? Akit kifejezetten zavar az uj, eroltetett dizajn? Az ne vegyen villanyautot?

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39832) WiZARD válasza Samott (#39831) üzenetére


WiZARD
addikt

Volt egy rajzuk, tervük, most van 2-3 évük fejleszteni, tesztelni, akár közúton, akár zárt pályán. De ha meglátja bárki akkor se derül ki semmi, hisz elmondtak mindent.

Ez a fejlődés ára. Aki a nyomkodós telefont szerette, az is így járt, mert nem kap csúcsmodellt nyomkodós verzióban. Aki a dobozos tv-t szerette, az is megszívta, mert már csak lapostv van. Nagyszériás fullextrás lovaskocsit se nagyon kapni.
Átmenetnek ott az E-Golf, ami egy tucat Golf elemes változatban, vagy ott a Leaf a 30 éves billenőkapcsolókkal, stb.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#39833) -NoVa- válasza Samott (#39829) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem ez épp egy gyönyörű kívánatos elmebetegség, jól mutatna a Lamborghinik mellett a fészerben. Szóval a megosztó pont azt jelenti, hogy néha a fura hipsterek igényeit is kiszolgálhatják.

(#39834) Samott válasza WiZARD (#39832) üzenetére


Samott
addikt

Nem, nagyon rossz az analogiad. Nincs koze a belternek a hajtashoz. Mondom: Windows 8 csempek a start menu helyett. Ez van a belterrel. Rankkenyszeritett, a lenyegi valtozastol fuggetlen "modernizalas". A nyomogomb az olyan mintha a v8 brummogast hianyolnam. Az nyilvan nem lesz villanymotorral, de normalis kormany, muszerfal (vagy legalabb egy headup display) a latoteremben az nem irrealis elvaras. Hanem ergonomia.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39835) WiZARD válasza Samott (#39834) üzenetére


WiZARD
addikt

Pedig a nyomógomb az is csak egy kezelőfelületi eltérés.

A középen lévő műszeregység nem annyira újdonság. Nézz meg egy 1992-es Renault Twingot.
De akad még rakás másik autó. Mini Cooper, Toyota Yaris, Renault Espace, stb...
Mellesleg önvezetéssel egyre kisebb szerepe lesz a műszerfalnak. De ennyire előremenni se kell, tempomattal, távolságtartóval, táblafelismerővel is egyre kevésbé hangsúlyos szerintem.

Azt nem hiszem hogy ez a kormány marad a végleges Cybertruckban.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#39836) zetor2000 válasza WiZARD (#39832) üzenetére


zetor2000
senior tag

Csak érdekességképpen, várom, mi lesz a Blackberry Key2 után...Az egy okostelefon gombokkal. Nem csúcs, de jó középkategória.
Azt olvastam, hogy a TCL nem tervez jövőre új BB készüléket paiacra dobni. (A TCL készítette egy ideje a Blackberry telefonokat).

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#39837) Samott válasza WiZARD (#39835) üzenetére


Samott
addikt

Igen, a prius meg egy csomo auto a kozepre rakott muszerfallal lett elb.szva. De regen az volt az egzotikum nem pedig a norma.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39838) ncc1701 válasza Samott (#39831) üzenetére


ncc1701
veterán

Szerintem ez a vellany autó egy nagy legó. Megvan nekik minden hozzá, csak összelegózzák. Az meg, h milyen kasztniban van, az egy dolog, de belül ugyanazok az elemek vannak.

(#39839) ncc1701 válasza Samott (#39834) üzenetére


ncc1701
veterán

Az, h nem a kormány elött vannak a műszerek, hanem középen, kb fél óra alatt megszokható. Ez az én tapasztalatom.
És van egy rakat előnye, plö oda tudsz tenni még egy pakolót, valamint nem takarja ki a kormány sem.

[ Szerkesztve ]

(#39840) FőDudu válasza ncc1701 (#39838) üzenetére


FőDudu
addikt

2-3 ev nagy ido, lehet van valami olcso es jo akku fejlesztes alatt ami nagyon olcsositja a dolgokat. Motorjuk tuti van hozza, a tobbit raernek kitalalni.

FőDudu

(#39841) ncc1701 válasza FőDudu (#39840) üzenetére


ncc1701
veterán

Ráadásul az akkun nagyon sokan dolgoznak.

(#39842) FőDudu válasza WiZARD (#39832) üzenetére


FőDudu
addikt

Sot rendes sajtos chipset se lehet mar venni.
Meg sajtos popcornt is nem tudom mikor ettem utoljara.

Nem a mikrosat, hanem barhol.
Regen moziban is volt vajas/sajtos verzio.
Manapsag nem lattam.

FőDudu

(#39843) FőDudu válasza ncc1701 (#39841) üzenetére


FőDudu
addikt

En mondjuk nem josolnek 3 evre elore meg telefon fronton se.
Lehet nem ujjlenyomatos azonositas lesz, hanem valami tok mas....

Igazabol a karorak tudnak olyat, hogy 1 azonositas utan levetelig nem kernek ujabb azonositast. Nem butasag, ugyis monitorozzak a viselot, igy biztosan nem mas fizet a csuklojan levo eszkozzel.

Vagy nfc chip lesz mindannyiunkban....
Vagy megcsippelnek a zurgyikok....

Neztem helyi tarifakat. Korlatlan orszagon beluli hivas, 140GB net, 22GB roaming 20 Euro. Egy evig felaron.Azaz 2 evre 15 euro per ho.

Es csaladban szetoszthato a netezes.
Szoval erosen olcsosodik....

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#39844) zetor2000 válasza FőDudu (#39843) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez az adat keret éves vagy havi mennyiség?
Amúgy is valóban barátságos ár.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#39845) ncc1701 válasza zetor2000 (#39844) üzenetére


ncc1701
veterán

Nálunk a cégesen van havi 1G forgalom. Mondjuk nekem a fele kb megmarad hó végére. :)

(#39846) Samott válasza ncc1701 (#39839) üzenetére


Samott
addikt

Ezt mondjak a notchra is, de megse gondolom hogy elorelepes lenne barmelyik is.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39847) WiZARD válasza Samott (#39846) üzenetére


WiZARD
addikt

Notch nem előrelépés.
Bár meg lehet szokni, és fel se tűnik. De kifejezetten jobban szerettem a Mate20Pro-n a notch-t, mint most a Pixel4en a notch mentes viszont cserébe nagyon széles felső részt.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#39848) FőDudu válasza zetor2000 (#39844) üzenetére


FőDudu
addikt

Havi.
Szerintem en is kijovok 3-5GB per ho forgalommal.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#39849) -NoVa- válasza FőDudu (#39848) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ránéztem, én is kijöttem most 35GB forgalommal. Ok, sok youtube, spotify, meg dolgozni is a saját netemről szoktam, a céges egy vicc.

(#39850) Jahno válasza FőDudu (#39842) üzenetére


Jahno
őstag

Sajtos popcorn? Meccsen, moziban, plázán, utcán is. Chipset nem tudom, túl nagy belőle a választék. Sajtosat is ettem, nekem jó volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.