Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37797) Jahno válasza npera (#37793) üzenetére


Jahno
őstag

Igazából az a baj, hogy néha sokkal nagyobb dolgokat megoldok, csak észre sem veszik, egy szerverköltözés vagy világmegváltás is ugyanúgy ticket closed, mint amikor a júzer kér egy egert. Néha a sok csilliárd közül 1-1 dologra rácsippentenek és ugrálnak, vagy ami nagyobb hisztivel jár, mint ez. Aztán itt is beleszállnak a sztori közepén, hogy jaaaaaj, jaaaaj, meg vasárnap rugóznak azon (mikor már kolléga szombaton befejezte és minden jeszokédollár lett), hogy akkor most mi van, mi történt, azonnal írjunk jelentést, és mi történt, mi indult újra. Baze, ezzel kezdtem csütörtökön, hogy infók kellenek az egész megoldásához :-D Aztán meg önállósítottam magam, mert mindenki kussolt én meg tehetetlenül itt tipródtam péntek este, mint a tojógalamb, mert tudok én dugni, de ha másnak már az elképzelése, hogy mit és hova, de erről nem szól, úgy nehéz. Körbementem a szinten,m sehol semmi, aki dolgozni akart annak begyűjtöttem a számát, hétvégén szóltam, hogy működik, satöbbi. És ott atrtunk, hogy azt sem tudom mi volt kihúzva honnan és dokumentáció meg folyamat nélkül ilyet nem lehet. De tudom :-D És lerajzoltam, leírtam, hárman hümmögtünk itt, hogy nem megy, most meg 800 kilométerről odébbtről magyarázzák, hogy de annak mennie kellett volna. Kellett volna, persze, ilyen a műszaki hiba, mikor valami kellene, de nem van :-D

És itt elég hangosak voltunk, megint belecsípett a levelezésbe, aztán ugrál valami hülyeségen. Közben persze júzerek, havi mentés, folyamat, heti tervet leadni, havi órákat lekönyvelni, jövő hónapot iktatni, ezer oldalról kapjuk a tennivalót, ami ilyen mellett péntek estére persze, hogy nem kellemes. Szombaton már nem is bonyolítottam túl, minimálisat megnyomtam, aztán mint egy jó kőműves, ott basszamegakurvaisten, lecsuktam a laptopot, mert ha egész nap melózok akkor is ugyanígy lebasznak, szóval nincs értelme rendezkedni :-D

Infrastruktúra meg olyan szög egyszerű, hogy 2 szerver van, 4+2 kábellel, elosztva 2 switch közé, szóval egyik első 3 portjába megy 3 mazzag, meg a másodiknak az első 3 portjába... De fel van címkézve, le van szedve és elmúlt pár hónapban ezer+1 képet csináltam, leírtam, ötleteltem, ami a kutyát nem érdekelte. Telefonom már csak ilyen bonyolult infrastruktúra vackokkal van tele, áááááááá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.