Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38951) Sipi-


Sipi-
tag

Jahno, honnan rendelted a Dudu-féle tv-khez a vele jól működő távirányítókat?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#38952) WiZARD válasza WiZARD (#38916) üzenetére


WiZARD
addikt

Másik szervizben van most az autó (Walter - tőlük vette).
Most mondták, hogy szerintük 2 szelep kapcsolódik a témához, és csak az egyiket cserélték. Szerintük a másik rossz. Most egy másik, ugyanilyen autóból kiveszik azt a szelepet, átteszik ebbe (abba meg a rosszat) és visszaadják az autót remélve hogy így jó. Majd ha jövőhéten megjön a német raktárból az új alkatrész, akkor megkapja azt, a másik autóba meg visszakerül az ami eddig is abban volt...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#38953) Jahno válasza Sipi- (#38951) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy Aliról az erősen kínai, amit Dudu is linkelt, vagy a jóféle Philipsesból még van pár darabom. Az közvetlen a gyártótól jött.

(#38954) Sipi- válasza Jahno (#38953) üzenetére


Sipi-
tag

Van 2 eladód a gyáriból? Mennyi pénzért?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#38955) #09908736 válasza blueboi69 (#38942) üzenetére


#09908736
törölt tag

Nagyon aranyos. :)

(#38956) #09908736 válasza Gabibácsi (#38888) üzenetére


#09908736
törölt tag

Mióta van garázs, és kiállás a központi porszívónak, azóta már kiporszívóztam egyszer a kocsit. :D

(#38957) Jahno válasza Sipi- (#38954) üzenetére


Jahno
őstag

Van, 2ezer/darab, nem olyan gyári ami jár hozzá, csak normálisabb az átlag kínainál és elmúlt 20 év Philipseit rendesen kezeli, hozzá való felülettel és rendes gombokkal:

(#38958) Sipi- válasza Jahno (#38957) üzenetére


Sipi-
tag

Ha elviszi ezeket a tv-ket, akkor kellene kettő :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#38959) Jahno válasza Sipi- (#38958) üzenetére


Jahno
őstag

Viszi rendesen, ehhez van. Valamelyik este Klinikák felé, vagy merre vigyem el?

(#38960) Sipi- válasza Jahno (#38959) üzenetére


Sipi-
tag

Klinikák tökéletes, de el is megyek érte bármerre, ha az neked jobb. Írok privátot.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#38961) Jahno válasza Sipi- (#38914) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, kapcsoló, de csak mert most kalapáltam fel és eszembe jutott:

Ez elég vékony?

(#38962) npera válasza WiZARD (#38952) üzenetére


npera
újonc

Nagy erőt igényelt komoly arcot vágni, miközben hallgattatátok a felvázolt problémamegoldást?

Ezek viccelnek, ugye? Mert ha komoly, akkor a baj nem kicsi.

Nem lehet egyszerűen visszaadni az autót és adják oda a pénzt?

(#38963) FőDudu válasza npera (#38962) üzenetére


FőDudu
addikt

Varolistas hulladek. Szep kilatasok ;)

FőDudu

(#38964) npera


npera
újonc

(#38965) WiZARD válasza npera (#38962) üzenetére


WiZARD
addikt

Én nem voltam ott egyszer se, csak anyós meséli nekem, és közvetítem az adást ide :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#38966) zetor2000


zetor2000
senior tag

A Dűzni+ csatorna elkzedte a Mandalorian c. sorozatot. Ami valami StarWars spinoff... nkóron az első rész fenn van, akit esetleg érdekel.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#38967) Grillo válasza zetor2000 (#38966) üzenetére


Grillo
senior tag

Én most el vagyok maradva már az eheti Watchmen-nel, meg Az úr sötét anyagaival is, a The boys el sem lett kezdve még. De a Mando is a listán van. Csak időm lenne.

Itthon reptetők. Ha van valahova kiadott légtérhasználati, akkor én kaphatok oda párhuzamosan, vagy bukta?

(#38968) qnadam válasza Grillo (#38967) üzenetére


qnadam
veterán

az bukó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#38969) zetor2000 válasza Grillo (#38967) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jójójó, oké... csak szóltam :) Ha kell, lesz fHD tükör, mert szedem le. Vagy már lejött... van felirat is, mert a gyerekek megoldották. Izé, magyar a felirat. Ha kell, van angol is.

#Bobafett - és most nem a Boba betűtípus "kövér" verziójáról van szó.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#38970) Jahno válasza Grillo (#38967) üzenetére


Jahno
őstag

Fel kell keresni az igénylőt, mert osztozkodni még lehet, de amúgy bukó.

(#38971) Grillo válasza zetor2000 (#38969) üzenetére


Grillo
senior tag

Köszi, nkór van, a többit meg hbo go-n nézem, ha már ingyenes pár hónapra.

(#38972) -NoVa- válasza Grillo (#38967) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ha van kontakt, és megegyeztek, akkor nem kell külön engedély. Ellenben jogilag ő felel a te repülésedért is, tehát nem fogtok megegyezni:)

(#38973) BobaHWSW válasza zetor2000 (#38966) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Tessek megnezni a Lady and the Trampet hadd legyen Bobanak vacsorara valoja.

Jah es Wellington es a vfx szakma kicsi, szep lassan csopognek a hir morzsak Exemrol. 6 honapja volt mar valakije, a cegeben tudott es nyilt volt a dolog, csak a letelepedesire vart es azonnal szakitott. Gyakorlatilag bevandorlasi csalas hiszen partnership alapon kapta meg, nelkulem nem tudott volna itt lenni. A srac egy nalam 11 evvel fiatalabb friss diplomas vietnami bevandorlo aki 2 eve van az orszagban. Ugyan azt csinalja mint en, csak junior es kezdo cegben. "Boytoy" talan a jo megfelelo. O meg biztos lelkes.:D 2 hete oszekoltoztek mar.

A ceguk megszunik, mindketto atakar jonni hozzank kulonben nemtudnak mast csinalni Ujzelandon a szakmajukban.

Most inditottam el a szalakat HRnel es department productionon, hogy ne basszanak ki velem es kicsit szurjek meg oket mielott felveszik az ifju part es ha nem muszaj nem ragaszkodok ahhoz se, hogy khm, felvegyek oket.

Igu, JonesC: macska eredmenyekre meg varunk de hazaengedtek a korhazbol. Limfoma es hasnyal problema gyanus dr valami fertozest is bekapott ami a fo indok volt. Most mar eszik es jobban van de szetvan tolva gyogyszerekkel.

(#38974) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Jahds lehet tippelos jatekot jatszani mennyibe kerul 2 allatorvosi vizit es 3 eltoltott ejszaka egy allat korhazban.

Segitek. A tipp legyen 700khuf es 800khuf kozott valahol feluton.

(#38975) hobizoli válasza BobaHWSW (#38973) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Baze... ez ubergaz :U

a filmnek mi lesz a magyar cime?

több drón kell ;P

(#38976) qnadam válasza -NoVa- (#38972) üzenetére


qnadam
veterán

vagy de. hívtam már fel embert, hogy figyeljcsak, ezmegazvan, lehetne-e. persze, csak szóljak, hogy mikor és hol repülök, ő ekkor és itt. valószínűleg ő is érezte, hogy milyen jól működik ez az egész engedélyezős dolog.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#38977) qnadam válasza BobaHWSW (#38974) üzenetére


qnadam
veterán

macskaállatra nem lehet biztosítást kötni?

Hz: gondolom Susi és Tekergő

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#38978) Jahno


Jahno
őstag

Ez a nekem való szolgáltató:

(#38979) Jahno válasza BobaHWSW (#38974) üzenetére


Jahno
őstag

Azigen. Erős lettem volna, olyan 600ezres alá tudományosan kiszámoltam. Persze ezek csak számok, kérdés a fizu hány százaléka. Itt 5-15ezer a viszgálat, 20ezer körül már ügyeleti kiszállással is van, alap tipikus herélős vagy egyéb műtét 12-30ezer körül. Bár egy nagy és nyűgös kutya veri a 100ezrest. Mikor néztem a röntgen/vérvétel/alap diagnózis megszakértés árfekvését, az olyan volt, hogy annyi készpénz általában van is nálam, de már csomó helyen tudsz ugyanígy kártyával fizetni. Persze kérdés mi a vizit, mert egy röntgen, vér, bigyó, egyén az itt is meg tudja tolni és ha jól olvastam fentebb, akkor nem volt egyszerű sem egyértelmű a dolog.

(#38980) BobaHWSW válasza hobizoli (#38975) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Szuzi es tekergo. A rajzfilm elo szereplos (elo emberek es joooooooreszeben fullcg kutyak) feldolgozasa.

(#38981) BobaHWSW válasza qnadam (#38977) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nem, csak 8 eves korig es bizonyitani kell hozza a szuletesi datumat. Dory 13-16 eves... Kitudja.

(#38982) zetor2000 válasza BobaHWSW (#38973) üzenetére


zetor2000
senior tag

Igyekszem megnézni, de én nem vagyok az a túl sokat moziba járós. De majd. Filmeket se nagyon nézek, ez a Mandalorian is olyan, hogy majd egyszer megnézem. Szerintem lesz az már szinkronos is, mire odakerülök.

A másik része meg most olyan, hogy elég rohadt érzés lehet szembesülni ezzel a szituval. Ehhez se tudok okos lenni. Kitartást a dologhoz, és egy kalappal.

Cicának jobbulást.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#38983) -NoVa- válasza BobaHWSW (#38973) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akart egy gyereket, szerzett. Lehet, hogy nem pont így, de na. Kanadába is vissza akart menni, itt a lehetőség. Neked meg lesz kb egy év, amíg fáj, utána már csak bosszantó.

(#38984) Phülöp válasza BobaHWSW (#38973) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez elég ocsmány történet, sajnálom.

Macskának jobbulást!
A mienk hétfő reggel óta van szarul, semmi nem marad meg benne, tegnap óta nem eszik és iszik semmit. Tegnap kapott infúziót, pár bogyót meg injekciót. Éjszaka a helyzet csak romlott, most hívom a dokit, hogy megyünk vissza.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#38985) BobaHWSW válasza -NoVa- (#38983) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Kanadaba nem kap vizumot.

A gyerekes beszolasert megy a virtualis KCS. :W :C :DD

[ Szerkesztve ]

(#38986) BobaHWSW válasza Phülöp (#38984) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ahh bakker, sajnalom. Jobbulast oda is.

Ma nem hivtak a korhazbol. Varunk.

(#38987) eattila válasza BobaHWSW (#38973) üzenetére


eattila
csendes tag

Basszus, sajnálom. De volt egy ilyen tippem. A macskás dolgot is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#38988) eattila válasza BobaHWSW (#38985) üzenetére


eattila
csendes tag

Önálló karrierje nincs? Mindent miattad ért el? Mert akkor ezt így elég erősen besz_pta. Nyilván te is, de az majd elmúlik idővel.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#38989) #09908736 válasza Grillo (#38967) üzenetére


#09908736
törölt tag

The Boys - utolsó résznél vagyok már, Magicians - S03E09, Watchmen - 4. jön. Elvagyok...

(#38990) Sipi- válasza Samott (#38910) üzenetére


Sipi-
tag

Ebben a videóban, azért szemlátomást jobban élvezi a kocsit, több az értelmetlen "hülyegyerek" nevetés: Őrület, karikákkal - Audi S1 teszt (S1 Quattro 500 LE körül)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#38991) Sipi- válasza BobaHWSW (#38973) üzenetére


Sipi-
tag

Ez elég gáz... De azért "anyósék" hitelét párszor megmentetted nem is olyan rég is, meg tervezgette veled, hogy ház kellene, pedig..
Nova beszólása megint ütött :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#38992) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#38973) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ez kemény sztori basszus. Nem tudok mit mondani.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#38993) Samott válasza BobaHWSW (#38973) üzenetére


Samott
addikt

Ez is csak azt jelzi, hogy tul sokat dolgozol. Fel eve tart es eszre se vetted.

Legalabb van jo hir is, a macsek eszik vegre. :) Nalunk a kutyaval volt szenvedos az elmult ket honap, volt a hatan egy seb egy dudorral, eloszor csak lekezeltek, aztan megmutottek, aztan csak fekudt csorikam, alig birt jarni, huzta mindket labat. Mar ugy vittuk hogy lehet hogy el kell altatni, de kapott egy szteroid kurat es ugy nez ki talpraallt. Igaz nem uj zealand, de egy komolyabb mobiltelefon ara ra is rament. Csaladtag, nem szamit.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#38994) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Én meg megyek jan 2-án Oroszországba, majd veszek usánkát :) Ez lesz a nagy bemutatás az anyukának meg a rokonoknak.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#38995) Gabibácsi válasza Samott (#38993) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igazad van

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#38996) -NoVa-


-NoVa-
őstag

#drágaszágok #szembejöttócsón #FPVszemüveg #úgysincsidőmrepülni

(#38997) Phülöp válasza -NoVa- (#38996) üzenetére


Phülöp
addikt

Csigusz, te vagy az?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#38998) -NoVa- válasza Samott (#38993) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem triviális. Nekem is volt hasonló ex, lassú bebiztosított tranzakciókkal közlekedett a párkapcsolatok között, trial periódusokkal. Leslie is megégette magát vele, meg aztán egy ideig be is házasodott a HWSW-be, de az is elmúlt. Nem változott a viselkedése, mert normálisnak élte meg ezeket, de ez csak kívülről volt feltűnő, amikor már tényleg ismertem, és néha összeültünk dumálni, nem csak az együtt töltött évekből :)

(#38999) FőDudu válasza Gabibácsi (#38994) üzenetére


FőDudu
addikt

Januar vegen Ukrajnaba hivtak meg eskuvore...
Az se lesz gyenge tortenet.

FőDudu

(#39000) Gabibácsi válasza FőDudu (#38999) üzenetére


Gabibácsi
tag

Na oda nem biztos hogy elmennék. Illetve biztos hogy nem.
Azért majd vigyázz magadra

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.