Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38051) FőDudu válasza -NoVa- (#38043) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez eleg impossible mission. Max ha a csomagokat kezipoggyaszkent viszitek.

Repter-vasut nem sok, de taxira varva minden perc veszteseg.

FőDudu

(#38052) -NoVa- válasza FőDudu (#38051) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nincs csomagunk, wizz kézi. 1 hét mediterránkodásra nem kell felfújt piláteslabda. Pár réteg technikai, merino, gore-tex varázslat nem foglal sokat, meg a 4 összetekert tolldzseki a hazai hidegnek. A lokális inkompetencia boríthatja az élményt, aztán lőhetünk ott este szállást.

(#38053) FőDudu válasza -NoVa- (#38052) üzenetére


FőDudu
addikt

Epp most vettem olyan dzsekit aminek a belsejeben van egy zsak amibe bele lehet csomagolni. Eloszor nem ertettem, de mivel nem kiveheto a zsak es osszehuzos a szaja, igy rajottem, hogy picire ossze lehet csomagolni.

FőDudu

(#38054) Sipi- válasza -NoVa- (#38052) üzenetére


Sipi-
tag

Busz sincs már akkor?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#38055) Jahno válasza Gabibácsi (#38035) üzenetére


Jahno
őstag

Lassan nekem is lesz (:-

(#38056) Jahno válasza Gabibácsi (#38038) üzenetére


Jahno
őstag

Menjetek este, mert most délután Dürerbe kell jönni, nem?

(#38057) -NoVa- válasza Sipi- (#38054) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az napi 2, reggel meg kora délután. Ki van ez találva.

(#38058) FőDudu válasza -NoVa- (#38057) üzenetére


FőDudu
addikt

Welcome to my world ;)

Reggel elviszi az iskolabusz a gyereket, delutan meg hazahozza.
Nincs is ennel idealisabb, nem zaklatnak a haz elott megallo buszok feleslegesen ;)

Ennek azert nagy szerepe van abban, hogy eszunkbe sem jut mashova koltozni.
Ha a nejem dolgozni kezd, akkor nem kell a gyerek hurcolaszasaval torodni.

FőDudu

(#38059) Gabibácsi válasza Jahno (#38056) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem, gyerekkel megyünk, a délutáni alvása a kocsiban lesz

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#38060) -NoVa- válasza FőDudu (#38058) üzenetére


-NoVa-
őstag

Van a tanyádon reptér 24 órában érkező gépekkel, amikről szélednek szana az országba a népek?

(#38061) ncc1701 válasza FőDudu (#38034) üzenetére


ncc1701
veterán

Pláne, h tuti read-only-ra kell tenni, meg megfelelő user jogot beállítani. Ez rdp-s történet. Hát, vagy konzol. :)

(#38062) FőDudu válasza -NoVa- (#38060) üzenetére


FőDudu
addikt

Kb olyan tavolsagra mint a debreceni a vasutallomastol ;)
Igaz, 8-20 a nyitvatartasa, mert ott nem szopatjak a lakokat.

FőDudu

(#38063) FőDudu válasza ncc1701 (#38061) üzenetére


FőDudu
addikt

Nyilvan. Ezert nem ssh-n at mukodo beallitas ;)
Minimum powershell kell hozza.
Windowson lovesem sincs lehet-e hatterben futtatni a hogy pl. linuxon.

FőDudu

(#38064) Jahno válasza eattila (#38001) üzenetére


Jahno
őstag

Most először jártam lent a gyár mélygarázsában, azért látszik, hogy melyik cégeknél ki miképpen áll és hol áll a Porke, mellette meg a lekotlott Swift és Opel :-D

(#38065) Jahno válasza FőDudu (#38062) üzenetére


Jahno
őstag

Jó, hogy nem kőbaltával dolgoztok.

(#38066) Jahno válasza Sipi- (#38027) üzenetére


Jahno
őstag

Ez undorító :-D Még a nagyok is lebutított asztalt adnak egy szem puttyval. RDPvel oldja meg a gazdája, pont ezért sem lehet SSH-n keresztül az SSHs jogokat buzerálni. Másik gépről távoli powershell, de nekem ezért szerintem simán fél napot kellene olvasni, mire összeraknám.

(#38067) FőDudu válasza Jahno (#38066) üzenetére


FőDudu
addikt

Tavoli powershell az winrm es csakis certtel, ugye?

Kulonben nem PCI compliant :)

FőDudu

(#38068) Samott


Samott
addikt

Szep tortenet: Az autólopás gyanúsítottja megtarthatta a Passatot

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#38069) eattila válasza -NoVa- (#38043) üzenetére


eattila
csendes tag

Karcagnal integessetek :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#38070) Jahno válasza -NoVa- (#38060) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is csak a reptér, ilyen buszoztatás nálunk is van 30-40 éve, volt ahol fejlődött a környék, volt ahol nem annyira. És ne Budapestet hasonlítsuk ilyen mindenféle tanyákhoz. Igaz nálunk is elég sok kölköt elütöttek, mire nagy bonyolultan kipöcsölték, hogy érdemes kavarni a busszal.

(#38071) npera válasza Gabibácsi (#38048) üzenetére


npera
újonc

Nekem a ház előző tulaja volt képtelen az összes előfizetését és levelét átirányítani az új címére. Mivel ő is a vágóhídon dolgozik, ezért amikor jött valami levele, akkor belső postával átküldtem neki.

Ma is jött egy levél, a hegyikerékpáros magazin előfizetésével kapcsolatban. El akartam küldeni, de nyugdíjba ment. Akkor lehet kikeresem az új címét a keresőben és elküldöm oda. Vagy írok az újságnak, hogy az új címe micsoda és ott elérik.

(#38072) FőDudu válasza npera (#38071) üzenetére


FőDudu
addikt

Anyamnak jott egy idoben egy idegen no levelezese (email).

Banki ajanlatok, szamlak, felszolitasok.
Nem sikerult kideriteni ki a no, igy egy ido utan meguntak.

Nem tudom ilyen esetben mit lehetne tenni.
Bank es szolgaltato nyilvan tud peldaul telefonszamot, de azt pl. anyamnak nem adtak ki.

FőDudu

(#38073) npera válasza FőDudu (#38072) üzenetére


npera
újonc

Én úgy vagyok vele, hogy amíg kábé egyszerűen megoldható addig tudok segíteni benne, hogy át lehessen irányítani a címeket.

Svédországban van egy "címváltoztatás" szolgáltatás, ahol ha kábé 500 SEK-et befizetsz, akkor egy teljes évig a posta az összes küldeményt a régi cím helyett az újra küldi. Annyi idő alatt van esélyed megváltoztatni a címedet az összes lehetséges helyen.

És a szolgáltatás része, hogy be tudod pipálni milyen gyakori előfzetéseknél jelentsék le ők egyből az új címedet.

Amikor az adóhivatal regiszterében megváltoztatod a címedet a BankID azonosítóddal, akkor pedig az összes olyan szolgáltatás, ami a személyi számod alapján azonosít egyből az új címet használja.

Szóval nem túl nehéz megoldani, hogy a leveleid a jó helyre menjenek.

Most írok majd levelet az újságnak, hogy Gert itt lakott, de már nem itt lakik. A címkeresőben ki tudom keresni hol lakik, mert a feleségének szokatlan neve van. És az új címet megadom az újságnak. Ha továbbra is hozzám küldik a levelet, akkor viszont már nem fogok fáradozni a továbbküldéssel. A csóka pár példányát a hegyikerékpáros magazinnak megkapta tőlem, mert az is hozzám jött.

Ha eddig nem kapcsolt, hogy címet kéne változtatni, akkor annyira nem érdekli, hogy engem sem kell mozgasson a téma nagyon.

(#38074) eattila válasza npera (#38073) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem email jon neha. Felszolitasok, hayatekinugyek, minden szar. Illedelmesen szolok a feladonak hogy tevedes van. Egyszer egy no kuldozgetett magarol kepeket. Neki is szoltam, hogy szerintem nem nekem akarta kuldeni, de meg vagy 2-3 alkalommal kaptam tole.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#38075) zetor2000 válasza npera (#38073) üzenetére


zetor2000
senior tag

Erről jutott eszembe a HS7 egyik száma...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#38076) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Intercity elérve.

(#38077) Sipi- válasza -NoVa- (#38076) üzenetére


Sipi-
tag

:C
Volt rohanás vagy csak kényelmes séta?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#38078) -NoVa- válasza Sipi- (#38077) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kényelmes tempós séta lassítás és megállás nélkül centizve. Jól jött a repülő, meg az elsők között estünk ki a gépből. Most a Hortobágyon gurulunk.

(#38079) zetor2000


zetor2000
senior tag

Érdekesség

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#38080) npera


npera
újonc

Jól kezdődik a hétvége. Egész nap eléggé gyengén muzsikáltam, de délutánra durván elkezdett fájni a torkom és a fülem. Aztán délutánra elkezdett durván dobolni a szívem és váltakozó intenzitással most is csinálja. Ha ez így megy tovább, akkor lehet kell valami vizsgálatra menjek, mert ez a pulzus nem olyan, mint amikor bringázás közben meghajtom magam.

(#38081) zetor2000 válasza npera (#38080) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem ordenáré másnap volt a mai reggel... du. 4re sikerült helyrezökkenni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#38082) FőDudu válasza zetor2000 (#38081) üzenetére


FőDudu
addikt

Arcadia fesztivalt meglatogattuk, gyerek jatszott nagyokat, vegul kettesben irtottuk a szornyeket pumpgunnal.

Jahnoval ittunk sort ;)

FőDudu

(#38083) FőDudu válasza npera (#38080) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha szivdobogas van, akkor azt pajzsmirigy is okozhatja. Tulmukodes tipikus jele.

Ha netan a haziorvos nem tudna milyen vizshalatikra kuldjon. T3/T4/TSH hormonszint ellenorzese.

FőDudu

(#38084) Gabibácsi válasza FőDudu (#38082) üzenetére


Gabibácsi
tag

Irigykedem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#38085) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

A hwsw forum alatt kilőtték a db-t

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#38086) npera


npera
újonc

Ma reggel 7 körül felrobbantottak egy autót (kábszerdílerek fenyegetik egymást) Landvetter faluban, ahol a nemzetközi repülőtér is van Göteborghoz közel.

A legutolsó trend az, hogy már nem petárdákkal vagy bangerrel (nagyon erős petárda) vagy exjugó kézigránátokkal robbantanak, hanem az al-kaidás területeken megszokott házi készítésű pokolgépekkel. Ezek sokkal erősebb robbanást okoznak.

(#38087) npera válasza Gabibácsi (#38085) üzenetére


npera
újonc

Sokan nem olvasták már, arra tudok gondolni.

(#38088) Phülöp válasza Gabibácsi (#38085) üzenetére


Phülöp
addikt

Gyász.

#enpera: én néha visszajártam nosztalgiázni

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#38089) FőDudu válasza Gabibácsi (#38084) üzenetére


FőDudu
addikt

Meg van 2 napod kimenni.

4 orat siman eltoltottunk ott.
Eszre se vettuk sz ido mulasat.

FőDudu

(#38090) Gabibácsi válasza npera (#38087) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én olvastam vissza a gyulatopicot néha

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#38091) Gabibácsi válasza FőDudu (#38089) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szlovéniához jóval közelebb vagyok most mint Budapesthez

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#38092) npera


npera
újonc

Lengyelek. Elképesztő.

(#38093) npera válasza npera (#38080) üzenetére


npera
újonc

Mérséklődött a rángatódzás a mellkasomban. Picit olyan volt, mintha a bal mellizmom is rángatódzott volna, egyfajta tikkelés. Most jóval kisebb az intenzitása.

(#38094) -NoVa- válasza Gabibácsi (#38085) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kár érte. Kiváló db volt.

(#38095) Grillo válasza npera (#38093) üzenetére


Grillo
senior tag

Azért ez az új pozícióért való folyamodvány gondolom jár valamennyi plusz izgalmi állapottal. Vagy csak elfáradtál? Hozzászólásaid alapján nem nagyon szoktál te sem unatkozni.
En most érzem, hogy kezdek kimerülni, és nem nagyon látom, hogy év vége felé bármikor ki tudnám venni a maradék 20 nap szabimat.

(#38096) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Uj terminator film megnezve. Egesz franko volt, elveztem. Most kicsit tobb szabadidom van es raerek. Ez biztos tolja lefele a kuszobot filmeknel. Ma koltozok haza, reggel koltozott el ex. Eleg sz*r ures lakasra hazamenni. Lesz egy macska de o nemfogja erteni mi a palya.

(#38097) Jahno válasza FőDudu (#38089) üzenetére


Jahno
őstag

Első ilyen buliról simán reggel mentünk haza, az elődje meg 24 órás volt. Akkor reggel 5-9 közt aludtam egy kicsit, gyors bontás, hazaszédülés, egyéb. Tavaszra ki szeretnénk találni valami másféle vagy kicsit kisebb, egy napos bulit, de nagyon nem áll össze fejben. 300-400 ember meg lehet mozgatni.

(#38098) Jahno válasza BobaHWSW (#38096) üzenetére


Jahno
őstag

Hogy valami okosat is hozzászóljak a családi kavarásokhoz: terminátor előzetese nekem bejött, lehet meg is fogjuk nézni.

(#38099) BobaHWSW válasza Jahno (#38098) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Sztem a film jobb volt mint amit az elozetes alapjan vartam.

Mi dolgoztunk is rajta de egy 911 surgossegi melo volt keves jelenettel igy stablista vegen vagyunk. Kar, amugy szep amit csinaltunk.

(#38100) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Nova, film ajanlo: Jojo Rabbit. Most nemreg ertem haza rola. Kiwi rendezo de szerintem iszonyat jo film.

Sok brutal barom vicc van benne de nagyon kemeny dramai melysegek es szineszi jatek is van benne.

Ajanlom mindenkinek szerintem. Inkabb ezt nezzetek mint a Terminatort.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.