Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36525) Bujdy81 válasza FőDudu (#36462) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nem csak neked:

Az emberi test szinte bármire képes, ha megfelelően készítjük fel és használjuk. Persze nem mindenki. Kinek erre jó a genetikája, kinek arra.
Nézd csak meg, hogy Kipchoge most tolt egy 2:42-es 42. kilométert. Nekem 4:33 a legjobb ELSŐ kilométerem futva.
Szintén a hétvégén Jan Frodeno 7:57-tel győzött Konán az Ironman-en, ahol 2:42-es maratont futott!
Ehhez képest én túráztam egy nagyot. A pulzusom a szűk 18 órából kb. 20 percet volt 150 felett, de 145 felett is maximum 2 órát. A kardiológus szerint 155 fölé ne vigyem.
Mikor futottam egy 1:56-os félmaratont, akkor majdnem végig 160 körül volt.

Szóval ez sport/mozgás fekszik nekem. Nem túl intenzív, de fejben egyre erősebb vagyok és egyre jobban bírom! :)

Plusz, el kell ismerni: ez volt Magyarország leglazább terep 100-as rendezvénye! tehát pl. egy Kinizsi 100, egy Piros 85, vagy egy Szent László trail (88 km) sokkal keményebb, azokat nem tudtak volna teljesíteni!

Amúgy most már egész jól tudok járni. Sajnos rossz cipőt vettem (asszonynak ne mondjátok, mert 43 ezer volt a cipő) és nem szellőzik eléggé, bedunsztolódott a lábam. Kell egy jól szellőző terepfutó cipő IS! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.