Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21504) zetor2000 válasza Sipi- (#21499) üzenetére


zetor2000
senior tag

Youtube-n találsz review-kat. Ránézésre tényleg felsőbb osztály.
Ez a slide n hide sütőajtó nekem bejön, szerintem jó ötlet. Mondjuk a kijelzőt meg a menüt én kihagynám a sütőből, de akkor mi különbözteti meg a felső osztályt a középtől? Mindegy, ez az én bajom, szeretem elteketni a sütőgombot, és tudni, hogy melegedik, ez meg angolul meg pár másik nyelven kattog, hogy akkor most mi merre. Persze ez nem rossz, csak nekem nem hiányzik. De ha van is merős aki ad kedvezményt :), én belevágnék. Szerintem nem rosszak ezek a cuccok, de tapasztalás még nincs nekem ilyenekkel.

Indukciós főzőlaphoz edénykészlet is kell, nem jó az olcsó bolti "alu vacak" (felső kategóriás tefal se). Ha ilyenbe gondolkozol, akkor tuti rendes edénykészleted lesz odahaza :) Nekem is indukciós volt, cserélhettem le egy csomó fazekat, serpenyőt, mert kipittyegte a k*cs*g, és nem is melegedett.
Olcsó vonalon a Bonyhádi piros (biztos van másik szín is) cuccok viszont töléletesek. Ikea cuccai is kiválóak ilyen célra, a Wok-ot imádom.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.