Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16470) Piftuka válasza Jahno (#16459) üzenetére


Piftuka
veterán

Ebből a listából a RE-VOLT a kedvencem. :K Szerintem ebben a műfajban a legjobb.

Soha nem feledem... anno a PC GURU fórumán említettem, hogy megvan eredetiben.

Ezt látta Mocsi (a főszerkesztő), és megkért, hogy adjam kölcsön nekik a CD borítót, mert nem sikerült fellelniük az interneten jó minőségben, és az volt soron következő teljes játék a magazin mellé.

Természetesen segítettem. Ami akkor azt jelentette, hogy vonatra szálltam Székesfehérváron, majd Budapesten tömegközlekedéssel "elszambáztam" a VASAS Pálya mellé, mert ott volt a szerkesztőségük, és ott leadtam a CD borítót a portásnak.

Aztán miután beszkennelték - egy ajándék PC GURU társaságában - visszaküldte nekem Mocsi postán, :)

(A PC GURU vásárlók pedig örültek, mert addig soha nem látott minőségű CD borítót kaptak a teljes játékhoz. :K )

Ha belegondolok, hogy manapság mennyire egyszerű lenne egy itthoni szkenner segítségével megoldani a dolgot, és email-ben elküldeni...

Igazából sajnálom a mai fiatal, "okostelefonos-felhős-digitális tartalmat instant fogyasztó" generációt, mert rengeteg élményből kimaradnak...

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.