Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15151) FőDudu válasza Samott (#15145) üzenetére


FőDudu
addikt

Muszaki vizsganal is mindenfele adapter kabellel bohockodnak?
Nalam csak radugjak a gepre aztan megy a meres.

FőDudu

(#15152) FőDudu válasza Gabibácsi (#15150) üzenetére


FőDudu
addikt

Igaz. Bar az ujabb hutofolyadekok tan nem glykol alapuak es annak mas a szaga.
Ebben ilyen rozsaszin van, az meg tiszta. Ha valahol keveredne az olajjal, akkor a tartalyban nem lenne tiszta a lotty. Ezert lehet mashol a gond. Gumicso/huto/futoradiator/termosztat/stb.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#15153) ncc1701 válasza npera (#15139) üzenetére


ncc1701
veterán

Jobb szervizek kérésre kikapcsolják a funkciót egyes kocsikban.

(#15154) FőDudu


FőDudu
addikt

Ez meg mi?

Valaki elokapta a Psion 5 terveit es aktualizalta?
Olyanom meg volt anno...

FőDudu

(#15155) zetor2000 válasza FőDudu (#15154) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem ez nem lesz túl nyerő... Inkább a Samu féle DEX-es dokkolós... Esetleg ha egy virtuális valamiben lenne egy windows...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#15156) Samott válasza FőDudu (#15151) üzenetére


Samott
addikt

Nem hiszem hogy a muszaki vizsganal van OBD-s bohockodas. A szerviz meg legyen felkeszult. Nyilvan a gyari fiat cuccok kezelik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#15157) hobizoli válasza Samott (#15156) üzenetére


hobizoli
nagyúr

olyan gyari FIAT Examiner-t kene szervalni vhonnan, na az MINDENT IS lát

több drón kell ;P

(#15158) Grillo válasza npera (#15139) üzenetére


Grillo
senior tag

Én a Vitara-S-Cross-Toledo-Crafter vonalon úgy vagyok vele, hogy alapban nem zavar, de ha már egy kicsit sűrűbb a városban a forgalom, kapcsolom is ki, mert annál útálatosabb nincs, mint amikor pont akkor áll le, mire indulnék tovább, és akkor ott bohóckodhatok a pedálokkal, vagy a kulccsal.

Ja, új Vitarához rendes kulcsot kaptam, azt kell mondjam, hogy az adaptív tempomat mellett a kulcsnélküli indítás az, amiért fizetnék pluszban.

(#15159) Jahno válasza FőDudu (#15107) üzenetére


Jahno
őstag

Málnapc oldalán mi nincs, ami kellene?

(#15160) Jahno válasza FőDudu (#15152) üzenetére


Jahno
őstag

Van mindenféle színű, más fajták.

(#15161) Jahno válasza FőDudu (#15151) üzenetére


Jahno
őstag

Műszaki vizsgának nem feltétele a hibakódos olvasós izé.

(#15162) FőDudu válasza Jahno (#15159) üzenetére


FőDudu
addikt

Kulfoldre szallitas. :)

FőDudu

(#15163) FőDudu válasza Jahno (#15161) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk radugjak az autot a meres kozben. Hogy mit olvasnak azt nem tudom.

FőDudu

(#15164) Jahno válasza Gabibácsi (#15149) üzenetére


Jahno
őstag

Uncsik vagyunk :-D Főleg mert a szabvány /protokoll /nyelv közt sem tudtatok múltkor különbséget tenni, csak ment a hülyeség az 1 dolláros BTsekkel, közben nem arról volt szó.

(#15165) Jahno válasza FőDudu (#15162) üzenetére


Jahno
őstag

Kis cég, megoldja. De akkor marad a gearbest ahol majdnem minden van. Most éppen ez érkezett, meg van a heti buzulás tárgya, belevaló érintőképernyővel:

Nem tudom mire lesz jó, én csak a projektet vezetem :-D

(#15166) Jahno válasza FőDudu (#15134) üzenetére


Jahno
őstag

Hátőőőőő, beöltözőset? Flichart / rollup nem jó hozzá? Magyar nevüket nem is tudom, kevés ilyen cucc van, de ez nagyon.

(#15167) Jahno válasza FőDudu (#15122) üzenetére


Jahno
őstag

Nem hiszem el a teleshopos baromságot :-D Amúgy nem újdonság, viszont helyben kifóliázva kompletten olcsóbb volt, mint ezzel a vacakkal, ami medencére néha jó, de pár évente ápolni kell és kertben a fagy rendesen meg bírja enni. Eleve kibetonozni, hát fujj.

(#15168) FőDudu válasza Jahno (#15165) üzenetére


FőDudu
addikt

Farnell mindenhova szallit 1-2 nap alatt.

De ugy tunik a helyinek is lesz mindene. Raspberry website szerint nem arul mindenfele kiegeszitot, de a webshopjukban van minden.

FőDudu

(#15169) Jahno válasza Grillo (#15058) üzenetére


Jahno
őstag

Ma már kezdtek megőrülni, elég jól adták az ívet az 1.0 júzerek, aki eleinte magyarázta, hogy nem megy a VPN, aztán úgy 3 óra alatt kiderült, hogy a gépre sem tud belépni, incorrect password... Sokszabaság utáni jelszó lejárós, meg "előbb még jó vót", meg az ünnepek közti főnöki kapkodós hülyeségek most visszarúgnak. Következő 2 hónapban nem sok málna hegesztés lesz odabent.

Ja, haversrácot összetolták, csöppet sem boldog. Olyan 2:30tól érdemes nézni, balról érkező a világát nem tudja csak bóklászik bele:

https://www.youtube.com/watch?v=XLJGschCqQc

(#15170) FőDudu válasza Jahno (#15166) üzenetére


FőDudu
addikt

Flipchart meg pingvin van. Ez a szendvicsembernek beoltozos konnyu muanyag panel amire most vadaszok.

Volt belole cegnel, valami falat epitettek diszletes emberkek belole. Sajnos nem mi hivtuk oket, meg kerdezni sem tudok toluk.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#15171) Jahno válasza Gabibácsi (#15144) üzenetére


Jahno
őstag

Szopatnak is vele Kínából, de nem hagyom.

(#15172) Jahno válasza FőDudu (#15170) üzenetére


Jahno
őstag

Kemény, habosított PVC lemez.

(#15173) Jahno válasza FőDudu (#15170) üzenetére


Jahno
őstag

Azt nem is mondom, hogy választások után jó párat lekapkodtam az oszlpokról, bár kicsit későn jutottam el oda, a jobb minőségűek hamarabb elkoptak. Valamire jó lesz, csak bezárt a fotós klub.

(#15174) FőDudu válasza Jahno (#15173) üzenetére


FőDudu
addikt

Mi is kidobtuk oket a rendezveny utan.

FőDudu

(#15175) Grillo válasza Jahno (#15169) üzenetére


Grillo
senior tag

Azt az Octaviát láttam én is, ami a video elején még a Hegyalján áll, csak akkor még egy merci állt előtte, én meg alulról jöttem. Egyébként elég szar az a hely, mert a zebra miatt van, hogy fékezni kell hirtelen, a sorban meg mindig van pár fasz, aki tolja lefelé/felfelé, mert csak.
Ahol meg ő kapott, na azzal is kezdhetnének lassan valamit, mert az elmúlt hónapban vagy 10szer variálták át a sávelhúzásokat, és sokszor hiányos is a jelzés, mert nem festik, csak ragasztják, az meg néha elfogyósra sikerül.

(#15176) npera válasza FőDudu (#15162) üzenetére


npera
újonc

Nem ebben az országban laksz? Google első találata.
A szöveget nem értem, de mivel ott élsz évek óta ezért gyanítom, hogy folyékonyan írod-olvasod és beszéled.

[ Szerkesztve ]

(#15177) hobizoli válasza FőDudu (#15118) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat annyibol meg kb semmire :DDD

több drón kell ;P

(#15178) WiZARD válasza Jahno (#15169) üzenetére


WiZARD
addikt

az a szép, hogy ha jól láttam, akkor 2 db nem taxi találta meg hátulról, a buszsávban... (nyilván a leghátsó volt a hibás)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#15179) npera


npera
újonc

Hong és Kong vezetni tanul. Még mortális kombat is van benne.

(#15180) npera válasza Jahno (#15169) üzenetére


npera
újonc

Belinkeltem ugyanazt a videót teljesen függetlenül tőled? Ez már-már telepátia :C

(#15181) Jahno válasza hobizoli (#15143) üzenetére


Jahno
őstag

Ebből az újakat ne vedd meg, szarabbak.

(#15182) Jahno válasza WiZARD (#15178) üzenetére


Jahno
őstag

Nem a leghátsó volta hibás, pedig rá akarták kenni (:-

(#15183) FőDudu


FőDudu
addikt

Csalad hazaert.

Na akkor intercity:
Sima vonat kozepen egy IC vagon, az is csak masodosztaly.
Full retkes, tok ures. WC tiszta szar.
Legalabb nem tomegnyomor, embereknek nincs penzuk potdijra.
Igy az IC vagon kb ures, a tobbi tele.
Oda/vissza hasonlo volt - pedig nem ugyanaz a vonat.
Amugy nem kesett, hely is volt, csak nagyon koszos es szakadt az egesz.

Bejott a joslatom, innentol eszukbe sem jut vonatozni.
Orulnek, hogy van auto a segguk alatt.
Talan tul optimistak voltak.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#15184) FőDudu válasza Jahno (#15182) üzenetére


FőDudu
addikt

Elso blikkre a saveltolast megtervezo (kivitelezo) sem volt normalis.
Bevezetni a kozepso savot a buszsavba mindenfele jelzes nelkul?

Persze lehet nem jol lattam, de a Corollas csak kovette a saveltolast....
Nem vetlen, de a sarga auto kb a holt tereben volt.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#15185) FőDudu válasza hobizoli (#15177) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem is izgulok nagyon, csak feltunt, hogy a hutoviz mar nincs maximumig.
Kb 1 deci desztvizet tudtam ratolteni.

Most jol felhigitottam a -39 fokos fagyallot :)
(szervizesek mindig rairjak az ABS kockara akasztott muanyag tartoba rakott munkalapra az aktualis szerviz alkalmaval mert adatokat)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#15186) ncc1701 válasza FőDudu (#15183) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem lepődtem meg. Eszembe nem jutna vonatozni.

(#15187) Jahno válasza FőDudu (#15184) üzenetére


Jahno
őstag

Ha nagyon akadékoskodunk, akkor volt tábla és azért a sárga csík is sárga csík ugye.

(#15188) Jahno válasza ncc1701 (#15186) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem 1-2szer igen. De inkább Felcsút felé kell menni, arra kevesebbet késnek, mint Vácnak :-D

(#15189) Piftuka


Piftuka
veterán

Segítsetek nekem, kérlek!

Unokatesómmal "Direct IP"-n keresztül FIFA-znánk egyet, de hiába host-olom a játékot, ő az IP címemhez nem tud kapcsolódni.

A "UPC Connect Box" beállítások felületen pontosan melyik menü, melyik pontjában, mit kell bekapcsolnom/kikapcsolnom/átírnom, hogy működjön a kettőnk gépe közötti kapcsolat?

"Aquila non captat muscas."

(#15190) ncc1701 válasza Piftuka (#15189) üzenetére


ncc1701
veterán

Vagy csinálni kellene egy vpn-t kettőtök között, vagy egy portforward kellene a gépedre kintről. Elöbbi a biztonságos megoldás. Ehhez tudni kéne, h a játék milyen portokat kér.

(#15191) Jahno válasza Piftuka (#15189) üzenetére


Jahno
őstag

Hamachi... De tényleg, mert ez már sok:

https://help.ea.com/en-us/help/fifa/fifa-18/online-ports-for-fifa-18/

(#15192) WiZARD válasza Jahno (#15182) üzenetére


WiZARD
addikt

Ki volt a hibás?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#15193) Jahno válasza ncc1701 (#15190) üzenetére


Jahno
őstag

4 UDP, 5 TCP, de meg is lesem most miért mérik a Hamakit.

(#15194) Sipi- válasza FőDudu (#15183) üzenetére


Sipi-
tag

Mi nyáron vonatoztunk normál személyvonattal, másodosztályon. Teljesen jó volt, atánylag tiszta is. Késni persze késett.
De a tisztaság lehet, hogy annak volt köszönhető, hogy a Balaton déli partján vonatoztunk nyáron és az a vonal olyankor kiemelt figyelmet kap.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#15195) Jahno válasza Sipi- (#15194) üzenetére


Jahno
őstag

És még wifi is volt :-O Valami lehetetlen időbent mentem Fehérvárra. Alig páran a vagonban, vonat meg mint ha csak új lenne.

(#15196) Piftuka válasza ncc1701 (#15190) üzenetére


Piftuka
veterán

Régi FIFA, még a 2005-ös...

De ennyire bonyolult? Anno, a 99-essel, meg 2000-essel simán játszottam cimborávan így "Direct IP" kapcsolattal.

Csak ugye akkor még szimpla ADSL modem volt... nem kellett "trükközni" bármiféle TCP, vagy külön port engedélyezéssel.

"Aquila non captat muscas."

(#15197) Jahno válasza WiZARD (#15192) üzenetére


Jahno
őstag

Kamerás mögötti.

(#15198) Jahno válasza BobaHWSW (#15041) üzenetére


Jahno
őstag

Meg mittomén ha Oly akkor 15 másodpercnél ne legyen többzáridő, Nikonnál megkb. 19. Bocsmá ha képben vagy vele. Annyifélét olvasni. Ez a marharépa megmondó is egyszer visszakapja majd a magáét:

1 másodperc jahh. Meg negyven másodperc és ami képet mutattam és írta rá, az éppen 8 képes panorámából lett összelegózva.

(#15199) Jahno válasza Piftuka (#15196) üzenetére


Jahno
őstag

Nem, csak ki kell nézni doksiból a portokat aztán befrwardolni. Mi NFS-takartuk tolni, de amint indult volna a hálózat egyből elkresseltek :-/ Babrálni kellene, de Win98hoz nincs kedvem. Kár érte, kezdett megtetszeni.

(#15200) Piftuka válasza Jahno (#15199) üzenetére


Piftuka
veterán

A port forwarding-ot a UPC Router beállításainál kell elvégezni, ugye?

Ami a régi játékot illeti... ne is mondd! A "Fifa 98 - Road to World Cup" a legnagyobb kedvenc. Ezen kívül még a "World Cup 98", és a "FIFA 99".

Csakhogy ezek már nem indulnak el Windows7 alatt. Trükköztem már mindenféle kompatibilitási beállításokkal, de nem jött össze. :(

Ezért próbálkoztunk most a FIFA 2005-tel...

(A régi PC-met lehet, hogy összerakom, és telepítem rá a Win 98 SE/WinME kombót, mint régen... frankó lenne a korábbi játékokhoz. Csak hát egy ilyen multiplayer játéknál azokat a régi OS-eket kiengedni az internetre... nem volna okos dolog.)

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.