Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15801) eattila válasza qnadam (#15797) üzenetére


eattila
csendes tag

Mert nem frissül? :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#15802) eattila válasza Jahno (#15799) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem se döglött még meg update után 1 W10-se. Mondjuk 7 se.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#15803) Jahno válasza eattila (#15802) üzenetére


Jahno
őstag

Céges környezetben azért akadt némi nyűg, de ott is ki tudja milyen együtállás miatt.

(#15804) Vodike


Vodike
tag

Nálunk 3000 gépen még w7 van, mert bizonyos alkalmazások nem futnak w10 alatt :U további 4000 gépen már sikerült a w10 csere.

[ Szerkesztve ]

exTiga

(#15805) Jahno


Jahno
őstag

Közben elkészült egy Win10es tesztgép, amivel megint nem csinálunk majd semmit :-D

Sokkal durvább, hogy megint 30 fok van az irodában és kókadozunk. Viszont a málna PC már 5 órája megy akkuról 2 darab Xboxos kontrollerrel. Ennyi azért elég lesz.

(#15806) eattila válasza Jahno (#15803) üzenetére


eattila
csendes tag

Ja, nagy volumenben nem tudom, csak sajátot. De volt sok w10 frissítés para, mikor meghalt a win tőle, nekem akkor se.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#15807) Jahno válasza eattila (#15806) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is biztos, hogy a nagy mennyiséggel van a baj, bár lehet ugye ha 100 gépből 1 ezrelékes hibahatár az 1 darabot sem éri el, viszont 5ezerből már 5 darabot... Inkább a herélt környezetkkel, meg jajj nem megy rendesen az SCCM, aztán a sok GPO, bágerolás is megteszi a hatását.

(#15808) -NoVa- válasza Jahno (#15805) üzenetére


-NoVa-
őstag

Wellness thermal office, tuti valami díjat elvinne ezzel is.

(#15809) qnadam válasza ncc1701 (#15781) üzenetére


qnadam
veterán

na az még odébb van nekem :D
amúgy vicces, néztem a mitsu km-eit, 2014 és 2016 között 40e-t vertem bele, 2016 és 18 között már csak 20-at :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#15810) eattila válasza Jahno (#15807) üzenetére


eattila
csendes tag

En is a mintaveteli aranyra gondoltam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#15811) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na az egyik fuvogep ma erosen lekonyult
adatkomunikacios digitalis busz kommunikacio a fuvokerek PLC es a vezerloszekreny PLC kozott meghalt vala
forgoeloszto (24VDC + 12Mbps ProfiBus + 12bar + 40bar megy rajta a fuvokerekre) igenyli a cseret :DDD
ez amugy uzemoras technika lenne benne, de nyilvan akkor nem csereljuk, mert jaj az draaaga

levettuk a zarofedelet, es tiszta rézpor volt a fedél belseje

vajon mé? :DDD

probaltak ott bele életet lehelni notebook-l allitgatva vmiket, meg log-lva, de ez kb KO

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#15812) npera


npera
újonc

Vettem be izomlazítót, csináltam nyújtógyakorlatokat, bebringáztam a melóba és ma a spanyol inkvizíció ortopéd székén ültem. A bringázástól tartottam picit, de átmozgatott az is. Lassan rendbe jövök szerintem.

(#15813) eattila válasza npera (#15812) üzenetére


eattila
csendes tag

En ma reggel mozdultam rosszul. Nem mondom hogy rohadtul faj a derekam, mert csak akkor ha mozgok. Azon kivul elviselheto.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#15814) npera


npera
újonc

(#15815) npera válasza eattila (#15813) üzenetére


npera
újonc

Nekem most a folyamatos tompa fájdalom helyett csak túl erős mozdulatra vagy túlságosan mély hajolásra van éles fájdalom. De már nem folyamatos. Lehet, hogy ma éjjel már aludni is tudok pár órát megszakítás nélkül.

(#15816) eattila válasza npera (#15815) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem fekve jo. Asszonyt raultettem a derekamra, az jol esett. Tulelem, csak kezdem unni, higy feszt van valami.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#15817) Grillo válasza npera (#15814) üzenetére


Grillo
senior tag

Ő most akkor tényleg a norvég Guga?

Tegnap volt Regécen, igen fasza volt reggel a takarítatlan utakon megindulni 6 körül, -4 fok. Aztán az M3 is szar volt, mert bár a külső sáv le volt járva, meg a belsőben is volt nyom, de pl. sávváltáskor mindig npera orosz videói jártak a fejemben. Aztán Gyöngyös környékén volt kis hóvihar, majd kicsit jobb lett Miskolcig.
Onnan a 30-ason kamionosszendvicsben utaztam, majd lekanyarodva a főútról kb. meg is szűnt a burkolat láthatósága.

A faluba felfelé még van egy fasza szerpentines rész, ott a meglévő kb. két nyomban igen élvezetesen lehetett keresztbe felfelé kanyarodni 20-szal. :DDD
Odaérve konstatáltam a -7 fokot, meg a 3 órás menetidőt, majd egy kis pálinkás melegítés után elkezdtem talicskával faragott köveket szállítani a kolléganőknek. Az első 2-3 forduló a kb. 15 cm-es hó miatt kissé nagyobb kihívás volt, de aztán jól kitaposva már vidáman gurult a furik.
Úgyhogy én most az alkaromat érzem kicsit, meg a derekamat, de nem vészes.
4 körül volt még hókotró is, úgyhogy visszafelé izgalom nélkül tellett az út, még az adaptív tempomatot is használtam.

(#15818) Phülöp válasza Grillo (#15817) üzenetére


Phülöp
addikt

Az utad nagyjából a napi rutinom munkába menet.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#15819) Samott


Samott
addikt

#nagyon nem comic pictures topic

Top tizben mind a het magyar regio... :(

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#15820) zetor2000 válasza Grillo (#15817) üzenetére


zetor2000
senior tag

Óh, egy kis pálinka, és repül az idő...
Én ma szereltem / telepítettem ismerősnél 2 kamerát, azt a végeredménye lett 2 üveg, a jobbikakból. :) Ilyen Hikvision cuccot, az se a lagalapabb...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#15821) zetor2000 válasza eattila (#15816) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez általában jólesik. Pláne, ha nem hason fekszel.... :))

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#15822) zetor2000 válasza npera (#15814) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezt a Viking Fjordot ki fogom próbálni, annyit issza, hogy nagyon rossz nem lehet. Idehaza gondolom, kell kis utánajárás, hogy a norvég nemzeti vodka elérhető legyen, de szerintem megoldható... Oktogonon szokott lenni minden pia is.
Ahogy olvasom, ez krumpliszesz... süti!

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#15823) Grillo válasza zetor2000 (#15820) üzenetére


Grillo
senior tag

Ez apám főzése volt. Alma, ki is magházazza. :DDD
Én csak egy kis indítót ittam, de a két csaj lenyomott vagy 3-4 dl-t a nap során, mondjuk eléggé fáztak.
Én meg vezettem.

(#15824) Sipi- válasza Phülöp (#15818) üzenetére


Sipi-
tag

3 óra egy irányba? :Y

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#15825) eattila válasza zetor2000 (#15821) üzenetére


eattila
csendes tag

De akkor nem a derekamon ul, hanem az olemben... :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#15826) zetor2000 válasza eattila (#15825) üzenetére


zetor2000
senior tag

válogatsz itt a pózok közt... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#15827) zetor2000 válasza Grillo (#15823) üzenetére


zetor2000
senior tag

Óh, jó is lehet az, bár egy kollegát szekáltunk, hogy almából nem lehet pálinkát főzni... aztán megkínált kettőnket egy liter birssel. Megittuk, de egy hét múlva találkoztunk, és mondtuk neki, hogy azt tudtuk, hogy birsből lehet, de hogy almából lehet e? :)) Úgy elhajtott minket, hogy csak na! :) De azóta is cukkoljuk...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#15828) eattila válasza zetor2000 (#15826) üzenetére


eattila
csendes tag

Aki megteheti..... :DD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#15829) Phülöp válasza Sipi- (#15824) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem, az útviszonyokra gondoltam.
35 perc csak.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#15830) WiZARD válasza Samott (#15819) üzenetére


WiZARD
addikt

Ez 2015ös adat, azóta javulhatott, hisz ultramodern kórházaink stadionjaink épültek :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#15831) Samott válasza WiZARD (#15830) üzenetére


Samott
addikt

Nem hiszem hogy ez az "elmultnyolcev" eredmenye lenne, de nyilvan ha 5 ev alatt ennyi lett (barhonnet is indult) az meg harom ev alatt se lett jobb. Es szerintem ez nem csak a nyomorusagos korhazi ellatasrol szolna, hanem arrol hogy milyen szarul elunk, hogy milyen kover mindenki (EU elsok vagyunk ebben), a dohanyzas (de ebben legalabb jo iranyba mentunk) es igy tovabb.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#15832) ncc1701 válasza Samott (#15831) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha nem eszel feldolgozott kajákat, és nem iszol alkoholt (egyátalán, semmilyet), akkor 40-50%-al több esélyed van, h nem leszel daganatos beteg. Ehhez még hozzácsaphatod a dohányzást is... És ezek egyéni döntések, nem függ az ellátó rendszertől, orvostól.

(#15833) JonesC


JonesC
csendes tag

Autócsere visszaszámlálás elkezdődött :)

(#15834) Sipi- válasza JonesC (#15833) üzenetére


Sipi-
tag

Mi a mértékegység? Napok/hetek/hónapok?
Mi lesz?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#15835) Studi válasza ncc1701 (#15832) üzenetére


Studi
addikt

Menj be a Heim Pálba ezzel a hülyeséggel, és mondd ott el a gyerekeknek, hogy a rossz döntéseik miatt vannak ott. :(((

A sikeres kezelésben, túlélési esély növelésében is igen fontos, hogy ne kezeljenek például hónapokig gyomorfekéllyel, mert drága a teljes kivizsgálás...

(#15836) Jahno válasza Studi (#15835) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is a kezelés, hanem a "doktor úr, fáj" és a kapott időpont közt eltelt idő, majd a következő szakasz szokta rontani az esélyeket.

(#15837) ncc1701 válasza Studi (#15835) üzenetére


ncc1701
veterán

Tőlem annyit iszol, meg bagózol, meg annyi szemetet eszel, amennyit akarsz.

(#15838) JonesC válasza Sipi- (#15834) üzenetére


JonesC
csendes tag

Két hét kb. C osztály.

(#15839) FőDudu válasza Grillo (#15817) üzenetére


FőDudu
addikt

A magam egyszeru modjan:
- mi a fenet kell regeszkedni telen?

Novembertol marciusig a brigad kiveszi az eves szabadsaga 90 szazalekat, terepre nem megy, nyaral.
Mindenki boldog. Pont.

Paraszt meg megvarja a joidot, aztan epitkezik/feltar/ultet/stb. Marciusig meg a fu sem no.
Egy idealis vilagban mukodhetne. :)

FőDudu

(#15840) WiZARD válasza Samott (#15831) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem az elmúlt 8 év miatt van. De hogy az elmúlt 8 évben előrelépés nem történt (sokkal inkább 2 lépés hátra) az biztos.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#15841) FőDudu válasza ncc1701 (#15837) üzenetére


FőDudu
addikt

Mar gyerek sem akar 'mekdonaldszban' enni.
Par eve meg nyagatott, hogy menjunk, ugy kellett lebeszelni, hogy inkabb megyunk rendes helyre ahol nem elore megsutott szar a krumpli es friss a hus is a burgerben (nem fagyasztott szar).

KFC-t viszont imadja. Siofokon ugy inditott, hogy kert 30db csipos csikot.
A kasszas azt hitte rosszul hall :)

De aztan kikertuk, tobb mint felet megettuk a helyszinen a tobbit elvittuk.
Csomitartoban elfert.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#15842) Gabibácsi válasza ncc1701 (#15832) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jól hangzik , de sajnos max kicsit csökkented a kockázatot. Ha az orrod alá bagóznak sokszor, meg járkálsz/bringázól Budapesten sokat, már az sem egészséges. Feldolgozott kaja kikerülése meg jól hangzik, de ha veszek zöldséget és azt főzöm meg, az se tuti hogy honnan van, mi került bele.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#15843) Gabibácsi válasza WiZARD (#15840) üzenetére


Gabibácsi
tag

Lehet, bár Kaposváron egy csomó új épület épült a kórházban, és átköltöztek osztályok a régi szétrohadtból.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#15844) Samott válasza Gabibácsi (#15843) üzenetére


Samott
addikt

Es meg igy is az az EU legrosszabb regioja a terkep szerint. A lerohadt budapesti korhazak meg az orszag legjobb regiojaban vannak. A fene se erti ezt.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#15845) Jahno válasza ncc1701 (#15837) üzenetére


Jahno
őstag

Nem ezt mondta. Mondjuk kifejthetném hosszabban is, de szerintem tök felesleges.

(#15846) Jahno válasza Samott (#15844) üzenetére


Jahno
őstag

Vótmá, mutattam képet is, de senkit nem érdekelt :-D

(#15847) Jahno válasza FőDudu (#15839) üzenetére


Jahno
őstag

Ideális világban mindenki hozzád igazodna és kész, csak mivel nem vagy egyedül, Te toporzékolná a legjobban, hogy faszé nem halad a beruházás, nem érdekel, oldják meg.

(#15848) Samott válasza Jahno (#15846) üzenetére


Samott
addikt

Amit en linkeltem az tegnapi cikk.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#15849) Jahno válasza Samott (#15848) üzenetére


Jahno
őstag

Mert a helyzet 3 éve változatlan (:-

(#15850) npera válasza FőDudu (#15839) üzenetére


npera
újonc

Fotelből megfejtetted jól? :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.