Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98273) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni? Olyan problémám lenne, hogy pár napja vetem új telot, Umi Super, andoid 6.0 ami nekem nagyon új, előző 4.2 hez képest... ezzel szenvedek már 2 napja, elég idegesítő hogy mindenek jogosultságokat kell megadni, de lehet csak a teló szar, vagy én vagyok a béna, de a facebook értesítéseket nem igazán kapom meg, csak korlátozottan! Már csináltam 1 gyári visszaállítást is, pedig vagy fél nap volt belakni a telót úgy mint az előzőt, most kezdhetem elölről :( De facebook még mindig nem működik, fent a státus sorba nem jelez frissítéseket, de ha rábökök a facebookra és betölti akkor facebookon belül kapásból ott van pl 20 db értesítés, de teló fent továbbra se jelzi, csak azokról kapok a státus sorba értesítést amik kimondottan nekem íródtak, levél, vagy ha az én profilomra ír valaki, vagy megjelöl 1 hozzászólásba, csináltam 1 kamu profilt ez miatt, és gépről írogattam magamnak próbálgatni :) Viszont nekem sok ember be van állítva követésre hogy azonnal lássam ha kiírnak valamit, korábbi teflonomon (3 éves zopo c2) ezekről is azonnal jött az értesítés, vagy pl ha írók haverhoz és ott válaszol valaki arról se kapok, most semmi ilyenről nem értesít a telefon, csak ha belépek a fészbe ott látom, pedig a facebook beállításain belül az összes értesítési lehetőség be van állítva! Rohadt idegesítő hogy több óra alatt melóba 1 értesítést se kapok, max ha messengeren írnak, aztán ha megnézem akkor van már 50 db egyéb is :( Gmail-lel ugyanez a helyzet, csak az elsődleges üzeneteket jelzi a teló, a közösségi / promóciók / frissítések könyvtárba lévőkről se kapok értesítést! Ugyan nem biztos de valoszinűleg időképtől se, és játékoktól se, mert korábban ezek is jeleztek pl időkép hogy x idő a közelbe, vagy játék hogy elkészült a sereg, vagy x épületet felépítették stb, és az elmúlt 2 napba ilyeneket se kaptam. Mit kéne beállítanom ? vagy mi lehet a gond?

Nem biztos hogy jó topikba írok, de nem találtam mást, ha nem ide akkor hova kéne írnom ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.