Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97428) st6969 válasza st6969 (#97313) üzenetére


st6969
őstag

Megint névjegyek...:)
Megcsináltam így (új gmail account, ott beimportáltam a vcard-ot, kigyomláltam). Így már leszinkronizálja a névjegyeket. Sőt, ha beállítom, hogy csak ezeket a névjegyeket mutassa, akkor ha görgetek, látom, hogy tényleg csak ezek vannak már a listában. Szóval ez eddig OK. Már majdnem örültem, amikor elkezdtem gépelni a keresőbe (500 névjegyet ugye nem görgetünk végig, ha keresünk valakit), és azt tapasztaltam, hogy kereséskor már megint nem csak a beállított gmail account (amit most gyomláltam ki) névjegyeit veszi figyelembe, hanem ismét valami nagy katyvaszból keres...régi email címeket, stb. mindent bedob...de honnan?! És csak kereséskor. :F Érti ezt valaki? (Esetleg az eszköz tárhelyet töröljem ki, és akkor tényleg csak a gmail tárhely marad, más már nem jut eszembe).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.