Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77064) Kékes525


Kékes525
félisten

Bocsi az Android szakmai topikban is írtam, mert szerintem ide is, oda is tartozik:

Többször felmerült a S6 topikban, hogy alig van szabad RAM a 3GB-ból. Én erre azt mondtam, azért, mert nagyságrendekkel több szál, program fut, mint amennyit a futó programok listájában látni. Ezt onnét gondolom, mert ha a MIND részre megyek az alkalmazáskezelőben és egyenként klickkelek az ott lévőkre, akkor nagyon soknál látom (sokkal többnél, mint amennyit a futó programok közül látni az alkalmazáskezelőben), hogy ott a kényszerleállítás gomb "él", tehát futnak, clickkelve leállíthatom.

Hogyan, milyen programmal tudnám ezt a teljes listát (a ténylegesen futó összes program, rendszer alkalmazás) egyszerűbben megnézni nem rootolt rendszernél? Az elixir a rendszerét használja ezért erre nem jó. Aida64 is csak az apk listáját mutatja, nem látni, mi fut, mi nem. Olyan kellene, mint például a Windowsban a SysinternalsSuite autoruns.exe vagy a System Explorer program.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.