Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4264) Superman


Superman
nagyúr

Üdv,

Szeretnék ötleteket, tanácsot kérni, mert fogalmam sincs, mit tehetnék.

A telefon egy LG Optimus L7, az Android verzió 4.0.3.

A telefont rootoltam, romot frissítettem. Nem is volt semmi gond, ezen műveletek után sem, néhány napig. Ez azért fontos, mert nem hiszem, hogy ezektől lenne, semmi köze hozzájuk a jelenségnek. Nem is estek egybe.

Egyszóval néhány nappal ezelőtt egyszer csak nem tudtam bejelentkezni többé a Facebookra a telefonról. Illetve be tudtam, csak állandóan a "Loading" feliratot látom és nem történik semmi. Aztán "Connection lost".

Sebaj, gondoltam, bejelentkezem Dolphin böngészőből. Onnan sem megy a telefonról, sőt, semmilyen böngészőből nem megy. Még csak a Facebook sem jön be.

Leszedtem a "hivatalos" Facebook alkalmazást és feltettem egy alternatívát, azzal sem működik.

Ezzel együtt az "Imdb" is feldobta a talpát, ugyanilyen jelenséggel. A reinstall nem segített. Ötletek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.