Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Az egyetlen, az igazi autós játék folytatása az Unlimited! Végig egész Hawaiion több száz kilométeren európai sportautókkal!

Test Drive Unlimited FAQ

képek:
[link]
[link]
[link]
[link]

Hivatalos Honlap:
[link]

Magyar leírás:
[link]

Térkép:
[link]

No kérem, itt a jelenlegi aktuális lista, a PH-s tdu-zókról, hogy lássuk kicsit tisztábban. A lista korántsem teljes, ellenben bárkinek ohaja sohaja van, az jelezze és korrigálom. Aki szeretne a listára felkerülni írjon a Moderátort keresek topicba.
Tehát:

PH-nick - TDU-nick

Angyom-Angyom
Bull26 - Bull26(HUN)
kozi71 - Maxx[HUN]
Gabe69 - [HUN]Gabe69
Fel - Fel
Bale_E - mohosenator
Bronco80 - <Hun>Bronco
bazso29 - Opelos_HUN
okos67 - okos67
Laczfi - Laczfi
GrimReaper - [HUN]Reaper5684
Rusher - Sirlaci
smisa - SmisaHUN
BR4D - br4dz0rk4
Kiskokó - [HUN]Saabe
szacsee - szacseee
Sirpi - Sirpi77
kics1 - kics1
R.Attila - EveRy[HUN]
Tms_EZ - Tms_EZ
Backspace - Backspac3.hu
bendeguz 76 - (hun)Bendeguz
Chapel - Necropoliten
ubi91 - Ubi91
t1 - KallerNo.1
Tibcee - Tibcee[HUN]
helkis - insider411
Screammm - norbiP[HUN]
InfiniteReality - [HUN]DSG
Loha - lohamoha
Plutor - PlutorHUN
ez_meg_emaz - JackStan
Yutani - Yutani[HUN]
TRUSTINO - Nemere
DigitXT - adamnick
Geryson - Geryson[HUN]
Kanczy - kanczy
Mosquitoo - Marcee15
gpower - [HuN]GPoWeR
Sanci789 - xXx_Sanci_xXx
KisCobiii - kiscobiii
gyusztio - [HuN]Gyuszito
RoyalFlush - RoyalFroccs
nap - <hun>nap
vagamo - vagamoHUN
Orsyka - Orsyka
Racer01 - ferrarifan01
skylinelaca - SkyLaca[HUN]
Shorty16 - ThomaszHun
hoffman_ - abeeels
enjoy018 - Enjoy-HUN-
ubi91 - TDU - Ubi[HUN]
Tattix - Tattix
ALYRA - Hun_Alyra_001
Viktor999 - Hotiviktor[HUN]
morbi - Daneee_JDMF
.: Kristian:. - [HUN]Kristian
laccceee - laccceee
StormLine - StormLine
Gabee17 - Gaben17[HUN]
sagesz93 - sagesz93
szabod - SZABODAVID
Fitti - Fitti[HUN]
RK - rikimen[HUN]
Lunatic666 - [HUN]Lunatic666
HUNPalika - [HUN]Palika
Chrys_ - Chrys_000
hunocsi - hunocsi
Shorty16 - ThomaszHun
rapchee - rapch33
Ferke[HUN] - Ferke[HUN]
ntahan - HUNathan66
Eddy(HU) - Eddy(HU)
MS74hu - MS74hu
Pityuka95 - HUNPityuka
toweliee - toweliee
brd - [HUN]kinyirlak
gagyenkov - gagyenkov,GAGYI(Budapest)
Gabbana - Sierrone
blazsey2 - blazsey
nicevolley - Nicevolley
Jakab66[hun] - Jakab66[hun]
SonyBlack - SonyBlack[HUN]
Tomcat - TOM202
cucka - CVCKA
Pumuklee01 - Kisvuk
TexT-BoY - Freak_hun
mgoogyi - MGoogyi
kefizor - kefizor
B2man - DaB2man
syC - syckaloz
gabx76 - RayTRace[HUN]
papi99 - papi99
Maateeo - MaateeoC
madstunt - madstunt
Debilon - Debilon[HUN]
Dyno- DynoPH(HUN)
Farkas23 - Farkas23PH(HUN)
Emunem - Emunem(hu)
Dmezsder - lowassag
Bendőke - Wicked[HUN]
MZsoltee - MZsoltee
Borostás - Peero
Mr.Csizmás - fritz2501
olloczky - [HUN]olloczky
Gaben1-Gaben1
Iscariah-Skyward_X
CsiguszMaxim - [HUN][PH]Csiga
eladohardver - megvadulthangya
Metalfan - artentkynesis

A játékhoz mindenki töltse le és telepítse a legújabb pach-et.
Kötelezően ajánlott minél gyakoribb játékállás mentése (Dokuments and Settings/ User/Test Drive Unlimited mappa teljes tartalma.
Valamint érdemes minél gyakrabban egy fájlt letörölni, amit a játék generál és egy idő után nagyobb méretre hízik, ami instabilitási problémához vezethet (lefagyás, nem tud feljelentkezni stb...) A progit a fájl törléséhez letöltheted innen.

Itt tudod letölteni a Mega Carpack-ot

Az ACE level(Game progress 100%) elérése, röviden, tömören.

Hozzávalók:
- Minimum 4db komplett számítógép tokkal vonóval, illetve ezek összehozása, hálózatban léte (hamachi nem jó, alacsony pingre van szükség)
- Minimum 4 db eredti TDU dvd és hozzá 1.66A javítás (carpack nem szükséges).
- A számítógépek összehozása, helyi hálózatban léte (hamachi nem jó, alacsony pingre van szükség). Ez lehet 1 darab LAN az összes számítógéppel, vagy 2 külön LAN egyenként minimum 2 géppel.
- 2 klub, egyenként minimum 2 taggal. Ha 2 külön LANnal csináljátok akkor az azonos klubban lévők azonos LANban legyenek.
- Mindkét LANhoz 1 internet hozzáférés (vagy ha 1 LANnal csináljátok akkor értelemszerűen annak az 1 LANnak internet hozzáférés)
Nagyon hasonló egy mezei online race-hez.
Ha ezek megvannak nincs más hátra, mint elinditani a hálózaton lévő gépeket, a játékprogramot és go a klubház. Majd az inter club race fül-re kattintani.
Ilyenkor várakozik a gép míg a klubon belüli emberek is az inter clubra lépnek...
Az egyik klub (host): A legelőször belépett fő hostolhat versenyt (fent a második fül, custom match), szokásos módon "create game"...ha elkészül a race, automatikusan a klubtársait is beteszi a gép, és a várakozás maradt...mégpedig az ellenfél klub csatlakozásra. Ha csatlakoztak, start game és indulhat a buli.
A másik klub (join): Innentől hasonlóan működik, mint egy sima online verseny, (hasonlóan, mint a host) az először belépett fő csatlakozhat (join). Felül custom match, megvárja (vagy frissít, refresh) míg megjelenik a másik klub által készített verseny, és join. Mehet a menet.
Háromszor kell nyerni ezeken a kreált versenyeken az ACE szintet elérni kívánó játékosnak.
Végül jön a jól megérdemelt gyors értesitő, majd üzenet.
"You've reached the ACE level."

Az előző topic:
Test Drive Unlimited - Archívum I. [link]

[ Módosította: Ndruu ]

Feel Good Inc.

(#2) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Hát ezt is megértük, uj topicot kapott a kedvenc játékunk. :R
Engedtessék meg nekem, hogy most nem is írok sok konkrétumot, csak hangosan örülök. Kívánok megerősödést az Atarinak, hasznosan müködő patch-eket, orig.játéktulajdonosoknak ingyenesen letölthető bő autóáldást. ;]

(#3) RpPRO válasza Tibiajax (#2) üzenetére


RpPRO
őstag

Ebbol 2 dolog necces:
1. patch
2. ingyenes :DDD

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#4) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Megint van vmi a serverrel..háát ez nem igaz... :((( :((( :(((

An odyssey through the realm of consciousness.

(#5) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Szóval, a nagy helyzet ez, hogy elég sz@r a szerver jelenlegi állapota. Nálam pl. az utóbbi 2-3-napban nem müködött, ill. de, csak kb 2-3 perc mulva kapcsolatmegszakadás és elsötétülö kép, majd ujraconnectinget adott. Persze, a nyavajás meg -nyilván- nem volt képes fölvenni ujra a kapcsolatot, hanem csak connecting és connecting... Sem alt-f4, sem ctrlaltdel nem segitett, ígyhát maradt jóbarátunk a reset.
Ezt olyan 3-4-x eljátszottam, mire végleg feladtam a dolgot, de egy utolsó probát mégis ejtettem, hátha most-alapon. Be is jött, házból ki, elindul, és lefagy, csontra. Reset, ujra, ujbol lefagy, menet közben, de most birt kb 4 percet is!
Türelmem kezdett elfogyni, és hagytam a fenébe, úgy éreztem, a játék nem akarja hogy éjjel fél 4-kor még játszak kicsit.
Tegnap este ujbol ez volt, ezért töröltem pár cache file-t, remélve hogy megoldja, és sikerült. Most este tök jó volt, hatalmas enzo-ride-ot rendezett jbsoundjb-haver a haverjaival és velem..

Kezdem azonban már ezt eléggé unni. Most raktam fel uj xp-re a gamét, és máris gond van: vagy nem jo a server, vagy a játék sérül meg.
És a legrosszabb, hogy az első okozatja a másodiknak.

(#6) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sziasztok! Én most raktam fel a TD unlimitedet. Minden tök jó az elején ahogy az első versenyhez érnék rányomok hogy single player és nem mutat autókat és semmit nem csinál exit re megyek nem lép ki ha start ra nyomok nem indul. valami olyat irt ki hogy tdu server is unworkable. A sima single playerhez is szükséges a szerver? Vagy hogy van ez? Valami bug?

(#7) ChromeX válasza Runner_fxr (#6) üzenetére


ChromeX
addikt

talán próbálkozz eredeti verzioval :U

amúgy meg patch nélkül rakd fel újra és működni fog

[Szerkesztve]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8) Fel válasza Runner_fxr (#6) üzenetére


Fel
addikt

Patch-el is működésre lehet bírni a virágbolti verziót, uh telepítsd nyugodtan, rengeteg kellemetlenségtől (pl metéshiba..) szabadít meg. Használd a google-t ;)

(#9) hülyegyerek válasza Fel (#8) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Na ez pl. nálam nem igaz....official 1.66-os patch után nem akar elindulni,akármilyen YASU is megy a háttérben....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10) Fel válasza hülyegyerek (#9) üzenetére


Fel
addikt

Nem feltétlenül YASUra gondoltam... Küldtem egy pü-t. (Ha megy add tovább a kollégának is légyszi!)

(#11) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Van egy igen idegesítő problémám:76%-nál járok a játékban,és már szinte mindent összegyűjtöttem,amit kellett (50 autó,15 ház,3-3 autó az 5 gyűjtenivaló típusból),és már csak 500km hiányzik az 5000-hez,viszont......a térképen nincs több nyeretlen versenyem,viszont a karrier infoban mégis azt írja,hogy még egy speed,meg egy time verseny még hátravan...direkt átnéztem a térképen az összes versenyt,amit mutat,és mindegyiknél ott figyelaz arany serleg.Most pedig nem értem ,miért nem látom az utsó kettőt.Vagy csak béna lennék? :U

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#12) Yutani válasza hülyegyerek (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

A térképen válaszd ki a teljesítetlen versenyek megjelenítését, ott elvileg látnod kell, mert csak azokat rakja ki, amik még nem ''aranyosak''.

#tarcsad

(#13) Yutani


Yutani
nagyúr

Próbálgatom a Dinerekben található versenyeket megcsinálni, de nem igazán megy... Olyan időket meg sebességeket mennek az emberek, hogy én nem tudom utánuk csinálni. Lehet, sosem lesz 100%-osan kész a játék nálam? :F

#tarcsad

(#14) ChromeX válasza hülyegyerek (#11) üzenetére


ChromeX
addikt

valószínüleg olyan helyen van a két verseny amilyen területet még nem fedeztél fel akkor nem mutatja még a nagytérképen :) próbáld összevetni ezzel[link] a térképpel a tiedet hogy minden verseny megvan e

[Szerkesztve]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#15) Fel válasza Yutani (#13) üzenetére


Fel
addikt

Hali!
Ezek a dineres versenyecskék a csíterek igazi kedvencei... :o
Nekem régebben mázlim volt, h találtam 3 olyat amelyet meg tudtam nyerni (egyébként csak akkor nyered meg, ha a verseny érvényességének lejártakor is tiéd a legjobb idő/eredmény!). Próbálkozni kell kitartóan! ;)

Próbálj, úgy keresgélni, h a lejárati idők szerint, fordított sorrendben nézed a versenyeket (tehát, amelyek lejártáig percek, esetleg 1 óra van hátra).
Ha ez is megcsinálod, akkor is csak 99%-ot érhetsz el, mert a klubok közötti versenyek nem működnek..aki mégis Ace annak sérült a mentése.

[Szerkesztve]

(#16) Yutani válasza Fel (#15) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ezt észrevettem, hogy nagyon nehezek... :(

Lehet, hogy hagyom a francba az egészet, aztán eladom az eredeti gamát. Valahogy nem akaródzik tovább játszani...

#tarcsad

(#17) Tibiajax válasza Yutani (#16) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ne hülyülj már..az online freeride tök jó.. :(((

(#18) hülyegyerek válasza ChromeX (#14) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nem hülyegyerek :DDD módjára játszottam,természetesen a felfedezgetéssel kezdtem....Közben meglett a probléma,sehogy sem mutatta a térkép a két nyeretlen versenyt,még az unsuccessfulnál sem,így inkább beugrottam az egyik házamba,és az infonál kikerestem a rankingsnál a versenylistából a két versenyt.Teljesen homályos,hogy miért nem mutatta a térkép....
Már egy hete abbahagytam a gamét,de a virágbolti verzióban sajnos nem tudok 89%-nál tovább jutni.No sebaj,a 82 (!!!) óra játék egyelőre elég volt,sikerált össszeszednem 53 autót (köztük egy pár büszkeséget:F1 GTR 3-as tuninggal,Saleen 3-as tuninggal,Enzo,stb....),és 15 házat.
Kíváncsian várom a folytatást,gratula a fejlesztőknek.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#19) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Pát foto, csakhogy vmi élet költözzön a totyikba..
[kép]
[link]
[kép]
[link]
[kép]
[link]
[kép]
[link]
[kép]
[link]

(#20) csutkaa válasza Tibiajax (#19) üzenetére


csutkaa
senior tag

Nagyon szép.... :R nemrég raktam vissza a gamet aztfolytatom ahol abba hagytam nagyon feeling vezetni kormányal ezzel a gamel... :DDD

(#21) Möhe


Möhe
addikt

Nah végre a sokadik nekifutásra sikerült a Maserati trophy- 2:10:60-al Mc12-vel :C . Viszont a Tantalustól tényleg a falra mászom,és a Triumph időmérőtől is. Ez a két verseny van vissza meg 3 lüke stoppos.

(#22) Osiris


Osiris
őstag

Sziasztok!
Gyors segítség kéne:
az mitől van, hogy hiába nyomkodom az entert, nem tudok se versenyezni, se stoppost felvenni... régebben ment.. boltokba sem tudok bemenni. olyan mintha az enter lenyomását nem venné figyelmebe. A térképen kiválasztva sikerült versenyeznem.. :F :O :((( :W

(#23) Osiris válasza Osiris (#22) üzenetére


Osiris
őstag

..Visszatettem defaultra az írányítást és újrakonfigoltam.. így már jó. :C

(#24) nicevolley


nicevolley
tag

Új csúcsot mentem...
[L:http://www.kepfeltoltes.hu/view/070925/millionaire_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][/L]
Billentyűzet + manuális váltó + természetesen traffic off...

(#25) nicevolley


nicevolley
tag

Nem akar nekem menni ez a link dolog...

www.kepfeltoltes.hu/view/070925/millionaire_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#26) trassher válasza nicevolley (#25) üzenetére


trassher
addikt

barátunk a link gomb ;)

na de hogy on is legyek: hétvégén én is visszaraktam a játékot és épp ma csináltam meg a millás futamot. hamar el is ment vagy 800K kocsira meg tuningra. az érdekelne hogy csak eredeti játékkal lehet felmenni netre?

Redmi Note 7

(#27) Xelloss válasza trassher (#26) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Meg ha van is tört szerver az nem az igazi meg azon jóval kevesebben vannak ,de én csak azt halottam hogy csak eredetivel lehet neten játszani. ;)

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#28) nicevolley válasza trassher (#26) üzenetére


nicevolley
tag

a link gomb nálam azt csinálja, amit az első hsz-ban látsz...

(#29) Fel válasza trassher (#26) üzenetére


Fel
addikt

Hali!
Csak eredeti verzióval lehet játszani online (nincs tört szerver...nem is választhatod meg milyen szerverre lépsz be..ez a program nem úgy működik)

(#30) trassher válasza Fel (#29) üzenetére


trassher
addikt

akkor kénytelen vagok megvenni :) a mostani profilom működne vele vagy újra kell kezdenem?

Redmi Note 7

(#31) Fel válasza trassher (#30) üzenetére


Fel
addikt

Újat kell kezdened.

(#32) Tibiajax válasza nicevolley (#24) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Milyen traffic off???
Ja, cheat? ok.

(#33) george11


george11
senior tag

Olyan hibával találkozott már valaki, hogyha kilép a játékból Windows-ba, és utánna vissza a játékba, akkor akadozik (de nem kicsit, megy vagy 5FPS-el :DDD )?
Csak a gép restart segít rajta.
Ha először indítom, akkor minden megy csont nélkül szépen, de ha kilépek/belépek, akkor annyi. Patch-et feltettem, de semmi változás :(
Konfig az adataimnál, de nem sok szerepe lehet, révén, hogy elsőre minden jó, csak ki-belépés után dől össze(már a menüje is belassul).
(ööö a vinyó sincs tele amin a játék/swap van)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#34) Loha válasza Tibiajax (#32) üzenetére


Loha
veterán

Nem kell hozzá cheat, csak a Traffic nevezetű könyvtárat kell átnevezni, vmi másra. Patch után asszem nem működik.

(#35) Loha válasza george11 (#33) üzenetére


Loha
veterán

Alt+Tab-ra gondolsz, vagy kilépsz a játékból és újraindítod? Alt+Tab esetén egy pár 10mp-ig nekem is csinálja aztán begyorsul, kilépés esetén semmi ilyesmi nincsen, pedig elég hasonló a gépünk. 94.24-es drivert használom.

(#36) Osiris


Osiris
őstag

Replayt lehet valahogy csinálni? :F Időnként látom, hogy van lehetőség megnézni az aktuális rodeot, de az kevés.. :O
:))

(#37) george11 válasza Loha (#35) üzenetére


george11
senior tag

Nem ALT+TAB, hanem rendesen kilépek a játékból. Aztán ha vissza akarok lépni a TDU-ba, akkor suxx van, ahogy írtam is. :F
Most is pöcsöltem vele, de semmi eredmény, csak az segít, ha a komplett gép restart van :W Ellenben, ha nem lépek ki, akkor 4-5 órán át is minden szép és jó(tovább nem néztem).

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#38) Fel válasza george11 (#37) üzenetére


Fel
addikt

Hali!
Az 1.45A verzióval voltak ilyen gondok, GF 6/7 kártyákkal, mert vmit nem szeretett a program a textúrázóikban. Az 1.66A patch-ben ezt javították, és már a 93.71-es driverrel is hiba nélkül működik (term. 94.24-el is).
Esetleg nézd meg, h driverben nincs e beállítva vmilyen AA és Te esetleg a játékban más értéket használsz (pl driverben 2x, viszont a játékban 4x)
DirectX a legfrisebb? A 2007 áprilisival is gond nélkül megy. Ha tényleg patchelted, akkor ennek a hibának már nem kellene előjönnie..
Esetleg próbáld újratelepíteni.

Alt+Tab-ra általában javult ez a probléma..és arra is ha állítgatsz vmit az optionsben a felbontáson, szűrőn, majd apply, viszont a kérdésre ami felugrik no-t nyomsz.

Osiris: Saját magad készíthetsz esetleg FRAPS-el, ha jól emléxem a replay-t sem lehet elmenteni...

(#39) george11 válasza Fel (#38) üzenetére


george11
senior tag

Gef7-el próbálkozom.
94.24-es driver van fennt, DX9 a legújabb(xp miatt a DX10 kilőve sajna).
Driverben 4X AA van a driverben állítva, de a játékon belül nincs bekapcsolva élsimítás.(ennek ellenére megy az AA, mert nélküle valami bűnronda a game :DDD ).
Lehet meg kéne próbálnom a játékon belül is állítani az AA-t 4X-re, és akkor megjavul :U

Azt sajnálom, hogy szegény VGA az AA+HDR-t nem bírja együtt, mert kevéke hozzá :(

Majd este betesztelem, hogy segít-e az az állítgatósdi, köszönet érte :R

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40) Loha válasza george11 (#39) üzenetére


Loha
veterán

Sztem azt próbáld ki, hogy driverben kikapcsolod az AA-ot, és a játékban állítod be 4X-re, nálam így van. 7-es széria nem tud HDR-t és AA-ot egyszerre, ha bírná akkor sem. HDR tuti bugos a játékban, mert nálam felére dobja vissza az fps-t ami kicsit nevetséges.

(#41) Yutani válasza Möhe (#21) üzenetére


Yutani
nagyúr

Gran Sporttal csináld meg azt a versenyt! Meg lehet, én sem vettem MC12-t... ;)

#tarcsad

(#42) Yutani


Yutani
nagyúr

Valami finomság: Saleen S281 Extreme Coupe

#tarcsad

(#43) george11 válasza Loha (#40) üzenetére


george11
senior tag

Most úgynézki jó lett. Driverben alkalmazásvezéreltre van állítva, a játékban pedig 4X-re.
Ellenben ma este sikeresen beleborítottam fél doboz sört a billentyűzetembe+kormányra :C
Most száradnak szegények, a kormánynak nem lett baja, de a billentyű necces :(

A tanulság, hogy vezetés közben nem kell inni ... :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#44) nap válasza Yutani (#41) üzenetére


nap
addikt

Mi az a MC12, hol es hogyan lehet venni? Meg nem talalkoztam vele.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#45) Tibiajax válasza nap (#44) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Az MC12 egy kék-fekete dömper, koronával az elején, melyet a Maserat & Ferrari Salon-ban találsz meg, különös ismertetőjele hogy lapos és amerikában ilyet vesznek a puruttya übergazdag nemtudommámitvegyekniggaaazenzómmellé-színesbőrüek..
[L:http://content.streetwise.com/SW/TDU/TDU_Gallery/Maserati/slides/MC12.html][/L]

(#46) Fel válasza Tibiajax (#45) üzenetére


Fel
addikt

Eztaztánjólmegasszonta Kolléga...
Az MC12 nem dömper!! Csónak..inkább ladik.. az aszfalton is csak úszik, uh csak driftelésre jó.
(Egyébként mi van? Betört az Asszony, h vadmacskából kiscicává szelidült az avatarod? :D )

(#47) Bronco80 válasza Tibiajax (#45) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Ezt speciel nem übergazdag feketék veszik Amerikában, mert csak 50db készült és előre eladták a szokásos, bevált Maserati/Ferrari gyűjtőknek. ;)
Szerintem annyira nem rossz autó, cruise-ra teljesen jó kis exkluzív autó.

(#48) nap válasza Tibiajax (#45) üzenetére


nap
addikt

Koszi a valaszt, eleg kimerito volt. :))
Igazabol a jatekban szeretnek venni, mert a magyarorszagi utakra ilyet...
Neztem a Ferrari/Maserati szalonban, de csak az alap 3 maserati van, ilyet nem talaltam.
Van valami feltetele, hogy megvehetove valjek?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#49) Fel válasza nap (#48) üzenetére


Fel
addikt

Akkor nézd meg jobban...ugye két db Ferrari/Maserati szalon van, és tényleg az egyikben nincs MC12, de a másikban van. Tehát nézd meg a másikban is! Amúgy elég drága az MC12 (750000+st3 tuning és már át is lépted az egy millát!!)

(#50) Tibiajax válasza Fel (#46) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Jóvanna... :DDD sicc...
Amugy még egy régebbi gimb v mi a tököm MTV-s burzsujnégerlakás-bemutatókor láttam, hogy ott figyelt, ez is a többi Aston meg ferka meg RUF mellett.. Meg egyszer láttam hogy utcán parádéznak vele, bár akkor valszeg az is egy gyűjtö lehetett...
(Aranyláncokkal.. kosárpályával és jópár négerrel a háttérben...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.