Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) V.Milán


V.Milán
tag
LOGOUT blog

A fentiek mellett abban sem tudok dűlőre jutni, hogy autós fóliát vegyek-e, vagy készíttessek egyedi matricát valamelyik nyomdánál. Nyilván előbbi mellett szól, hogy az erre van kitalálva, de cserébe drága (mert nem lehet kis kiszerelésben kapni), és nehéz kezelni, vágni.

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#2) Jack Hunter


Jack Hunter
tag
LOGOUT blog

Fóliázásban nincs tapasztalatom, de jó minőségű autófóliával szerintem nem jársz rosszul. Igaz, drága, de szebb a háztáji festésnél. Sajnos nagy valószínűséggel neked kell méretre vágni, hacsak nem találsz egy hozzáértő szakit a közelben. Körülnéznék van valahol fényezőműhely,karosszériás a közelemben, ott érdeklődnék, egy misét megér. Aztán ott vannak a faceb8csoportok is, hátha találsz valamit. Lámpa ügyben ezt tudom neked ajánlani hátra:
[link]
Akkus, vezetékmentes, féklámpás, alkonykapcsolós és nagyon jó fénye van. De az oldalon találsz egy raklap másik lámpát is, ha ez nem tetszik. Sok sikert a projekthez, és kitartást!

Csak nevess, ne vedd túl komolyan!

(#3) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Van az a pénz, amiért ezt a melót valaki bevállalná, de én biztos nem fizetném ki egy roller fóliázására...
Vegyél aliexpresszről néhány szimpatikus vinlyt, aztán DIY projektben állj neki. A saját munkád gyümölcsét úgy is jobban fogod értékelni, ha meg szar lesz, akkor se buktál rajta csak pár ezret.

(#4) V.Milán válasza Jack Hunter (#2) üzenetére


V.Milán
tag
LOGOUT blog

Hát én is az autó fólia felé hajlok, de mivel nem borítani akarom, hanem csak mintát; ráadásul elég kicsi felületek vannak a rolleren, nagyon nehéz lesz vágni (pláne az íveket), mivel gondolom vaskosabb anyagból van a fólia, nekem meg nincs célszerszámom.

Hátsó lámpára köszi az ötletet. :R

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#5) V.Milán válasza mustang08 (#3) üzenetére


V.Milán
tag
LOGOUT blog

Az biztos, hogy DIY projekt lesz, nem bíznám rá senkire; kérdés csak az, hogy miből. Autós fóliából rögtön az első helyen 10 volt a legkisebb kiszerelés, ami akkora, hogy bőven lehetne vele próbálkozni.

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#6) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

YouTube-on nézzél tutorialt. Bicikli fóliázás van sok. Snicerrel vágják. Én biciklit akarok felújítani. Eddig 2x festettem kempinget, vettem sprayt, lemaszkoltam, van amit leszereltem róla. Nem lett rossz, de egy 20e forintos biciklinek mindegy. Kellett volna csiszolni, alapozni is szebb végeredményhez. Talán fóliával egyszerűbb. Első kempinget nem kellett telibe festeni csak itt-ott megködölni. Másodikat telibe fújtam. Szebb mint volt, de messze nem profi szint nyilván.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#7) V.Milán válasza Victoryus (#6) üzenetére


V.Milán
tag
LOGOUT blog

Na hát én festésnél éppen ettől tartok. Ráadásul belvárosi lakás se segít a körülményekkel. A fóliázás lesz szerintem az egyetlen járható út, csak előbb az első lámpára ki kéne találnom valamit, mivel az a kritikus pont több szempontból is.

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#8) Hieronymus válasza Victoryus (#6) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A fólia alá is gondosan elő kell készíteni a felületet. A legkisebb felületi hiba is meglátszik később.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#9) V.Milán válasza Hieronymus (#8) üzenetére


V.Milán
tag
LOGOUT blog

Nyilván, de közel sincs annyi buktató, mint festésnél, illetve sikerült szinte teljesen új rollert szereznem, aminek még jó a felülete.

[ Szerkesztve ]

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.