Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126458) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Üdv!

Kérdésem lenne, vettem a napokban egy Note5-t.
Minden szép, minden jó, viszont úgy merül mint a Titanic.
Olvasgattam utána, mitől lehet az eszköz köszenlétben és a cella készenlétben az első helyen.
Óránként 9-11%-ot merül a telefon úgy hogy hoozá sem nyúlok. Lefekvés előtt leveszem a töltőről, reggel már nem ébreszt.
Letiltottam a google play szolgáltatásokat és érdekes módon megszűnt a merülés, viszont a gmail meg a fotók alkalmazás addig nem működik míg az nincs bekapcsolva.
Ennek mi a megoldása, vagy mit lehet ezzel csinálni, mert kb használhatatlan a telefon ebben a formában, mert ha reggel elviszem magammal dolgozni úgy merül le hogy hozzá sem érek.

Mik azok a programok aminek esetleg kell az a program, vagy lehet használni a telefont anélkül is, és kell helyette beszerezni más email programot vagy ami azt használja?
4. napja ezzel küszködöm. Már filóban vagyok, hogy dobok fel egy costom rendszert, de akkor ugye ugrik a knox. Eddig minden telefonomnál 2-3 napig bírtam gyári rendszerrel az életet, erre meg nem szeretnék tenni, inkább eladom érintetlen állapotban (még patika a telefon)
7.0 fut rajta, volt gyári visszaállítás, minden telepítés után wipe cache partition stb. Megpróbáltam már mindent.
1 fiók van hozzá adva, nincs semmi FB meg ilyesmi ami pluszban zabálna.
A jó öreg N3 elvan még 2-4 napokat is 1 óra kijelzővel vagy ha nyúzom akkor majdnem 5 órával, ez meg 10 óra alatt lemerül hogy még az időt se néztem meg vagy max 1 órát tudom nyomkodni, és akkor sem a kijelző van az első helyen.

[kép][kép]

Itt a második képen látszódik, hogy az elején ki volt kapcsolva a play szolgáltatások, ami után nem merült, majd elkezdtem őrült mód fényképezni vele kb 55-60%-ig, azátn idegesített az állandóan felugró hibaüzenet hogy ez meg az nem működik ha ki van kapcsolva a szolgáltatás, vissza nyomtam és a merülés ugyan úgy folytatódott, mint ha folyamatosan használnám a telefont.
Van erre valami megoldás, vagy fel kell tenni másik apk-t?
Ahhoz kell a root? Mert nem szeretném most így hirtelen neki esni a telefonnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.