Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68501) #16514048 válasza peterszky (#68499) üzenetére


#16514048
törölt tag

Jovetic.

(#68502) Enzolord válasza bagyulajuve (#68500) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a baj, hogy egy olyan oldalnál, amit rengetegen olvasnak, ilyen dolgokra nem figyelnek oda..
Ha meg az volt a cél, hogy így még több ember kattintson a cikkre, az meg gusztustalan.. Ennyi

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#68503) venember83 válasza Tibiajax (#68498) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudja behajlítani a kisujját? Szegény... :(

(#68504) bagyulajuve válasza Enzolord (#68502) üzenetére


bagyulajuve
addikt

(#68505) KisTücsök válasza Enzolord (#68502) üzenetére


KisTücsök
addikt

Persze, hogy az volt a cél. És el is érte. Te is rákattintottál.

Már 3-4 éve ezt csinálják. És mivel konkurencia nincs, megtehetik.
____

Nem értem, Filipe Luís-tól most miért kellett megválni. :(

(#68506) bucketb0b válasza KisTücsök (#68505) üzenetére


bucketb0b
őstag

Na jó, de ez szerintem pont olyan, mint a reklámok úgy alapjában véve bárhol. Értelmes ember tudja, hogy nem az van a cikkben lényegként vagy nem úgy, mint ahogy az a főcím gyanánt olvasható. Illetve nem emiatt fog rákattintani a cikkre, hanem alapjáraton érdekli a cikk. Aki meg emiatt az menthetetlen..

(#68507) Dinter


Dinter
addikt

Még egy BL meccsre is ilyen kevesen mennek ki? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68508) bucketb0b válasza Dinter (#68507) üzenetére


bucketb0b
őstag

Minek mennének ki, ha a mennyeiben is kikapnak? :DDD 20 perc alatt eldönti a BATE a továbbjutást figyeld meg :DD

(#68509) Tibiajax válasza venember83 (#68503) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#68510) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#68511) Dinter


Dinter
addikt

És akkor a románok ellen könnyen lehet, hogy nem lesz Juhász. :(

(#68512) Richard! válasza Tibiajax (#68510) üzenetére


Richard!
addikt

nyugi, még van 5 perc :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#68513) bucketb0b


bucketb0b
őstag

Nem volt les, kár, hogy 2 ilyen szerencsétlen szitun megy el.. na nem Vidi hanem magyar fan vagyok :( :DDD
közben 1-1, de idegenben még így is nehéz lesz, hacsak nem tudják ezt a támadójátékot nyújtani.

[ Szerkesztve ]

(#68514) Dinter válasza Richard! (#68512) üzenetére


Dinter
addikt

És ottvan :DDD

(#68515) Tibiajax válasza Richard! (#68512) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és meg is jött hihetetlen fordulat

(#68516) Richard! válasza Tibiajax (#68515) üzenetére


Richard!
addikt

de ettől függetlenül a visszavágón kikapnak, mint a picsa :P

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#68517) Tibiajax válasza Richard! (#68516) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

djajjj, nne..butáskodj már
nagyon erősek, nincs miért félnünk

(#68518) Cartevo válasza Dinter (#68514) üzenetére


Cartevo
őstag

Szó szerint vállalta.

(#68519) szami777


szami777
addikt

Chelsea -Barca 40 perc mulva a digin. Remelem nem okoznak csalodast.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#68520) szami777


szami777
addikt

Jojo, ertem en, hogy barca b, de ezert a hazard csodagolert megerte fent maradni.
Egyebkent kiváló, porgos meccs, bl meccseket kenterbe veri. Kuzd mindenki ahogy illik.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#68521) BenHans válasza szami777 (#68520) üzenetére


BenHans
addikt

Jó meccs. Hazard :R Go Blues!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#68522) szami777 válasza BenHans (#68521) üzenetére


szami777
addikt

2. felido nem volt olyan jo, de jo kis meccs volt azert. Barcanal ez a Sandro gyerek vagy kicsoda nagyon tud.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#68523) L_YKing


L_YKing
addikt

Felipe Luis --- vissza Atma

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#68524) KisTücsök válasza szami777 (#68520) üzenetére


KisTücsök
addikt

Barcanal mellé rugdosták vagy fogta kurtoá?

(#68525) Cartevo válasza KisTücsök (#68524) üzenetére


Cartevo
őstag

londoni "emeletes busz"

(#68526) L_YKing válasza KisTücsök (#68524) üzenetére


L_YKing
addikt

Suarez golja mi szep volt mar? :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#68527) KisTücsök válasza L_YKing (#68526) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jaja.

Megnéztem az összefoglalót.

Az klassz, hogy hétvégén szuperkupa, 5-én meg mehetnek vissza a Fio ellen lejátszani az utolsó meccset, 8-án meg kezdődik a bajnokság... :D

(#68528) szami777 válasza L_YKing (#68526) üzenetére


szami777
addikt

Feltéve, ha egyáltalán bent volt az :DDD
Én élőben néztem, akkor megesküdtem volna, hogy ez nem volt bent teljes terjedelmével.
Nem értem, miért nem volt alapvonali asszisztens.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#68529) B0V9B válasza KisTücsök (#68527) üzenetére


B0V9B
tag

Akkor rakni kell majd a Swanseat 10-es oddsért? ;]

Egyébként tényleg elég hülyén van így leszervezve, én Mou helyében kibasznék az amcsikkal és kiküldeném a Fio elleni meccsre az U19-es csapatot a harmadik számú kapussal. :)

(#68530) BenHans válasza szami777 (#68522) üzenetére


BenHans
addikt

Sandro Ramirez, 20 éves és Barca nevelés. Katalánoknak nem kell aggódni ha a jövőről van szó.
De nagyon kíváncsi leszek a VB-n a spanyol válogatottra. :K

Falcao büntetőjéhez azért kellett önbizalom, és valahogy magabiztosabbnak is tűnt nekem ami egy csatárnak kb a legfontosabb, mert a technika megvan. Megnézném vanGaal arcát ha Mou-nak táényleg sikerült lelket öntenie Falcaoba és 15 környékén lő a szezonban...

B0V9B: Szerintem Mou meg is teszi... :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#68531) L_YKing válasza KisTücsök (#68527) üzenetére


L_YKing
addikt

Barcanak se kutya.. Sevilla ellen euszuperkupa majd Ath Bilbao Spanyol kupa oda-vissza utana meg ismet Bilabo a bajnoksagban azt' Malaga, Atma :D
Xsanyi77: ha nem is volt teljes terjedelmevel azert szep volt :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#68532) szami777 válasza L_YKing (#68531) üzenetére


szami777
addikt

Majdnem kanállal nem lehet levest enni. ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#68533) Enzolord válasza szami777 (#68532) üzenetére


Enzolord
addikt

De majdnem lehet.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#68534) Cartevo válasza Enzolord (#68533) üzenetére


Cartevo
őstag

§

(#68535) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Elvileg Ramos 2020-ig hosszabbított, évi nettó 9 milliós fizuert.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#68536) BenHans válasza B0V9B (#68482) üzenetére


BenHans
addikt

Nagyon úgy néz ki hogy amennyiben megfelelő teljesítményt nyújt Szczesny akkor már nem lesz övé a jövő az Arsenalban mert a Roma 400.000€-ért vette kölcsönbe opciós vételi joggal.
Wengertől amúgy is álszent duma volt hogy visszavárja, reménység stb, mert ott van Ospina és eddig is őt preferálta.
Én örülök neki, és remélem nálunk fog kiteljesedni elvégre kapusnál még nagyon fiatalnak számít az alig 25 év.
De Sanctis sem lesz már sokáig, szerintem ez az utolsó szezonja és jövőre jön vissza Skorupski kölcsönből.
De jó lesz a két lengyel, nagyon bírom őket. :D Azért hiányozni fog Morgan... :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#68537) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#68538) BenHans


BenHans
addikt

AS ROMA: Iago Falqué, Szczesny és Salah után küszöbön áll Dzeko szerződtetése.

A Roma nyerte (a Barcelonával és a Juvéval szemben) a Fluminense 18éves támadó középpályásáért Gersonért vívott csatát. De mivel nincs EU-s útlevele csak jövőre csatlakozik a kerethez, de előfordulhat hogy nem marad a Fluminensében hanem egy olasz csapatnak adja kölcsön a Roma.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#68539) venember83 válasza BenHans (#68538) üzenetére


venember83
nagyúr

Komoly erősítés lehet Dzeko és Salah. A Fiorentina amúgy nem tervez jogi lépéseket? Elvileg nekik opciójuk volt a srácra, és meg is akarták venni a játékjogát, csak aztán a játékost nemigen lehetett meggyőzni a maradásról.

(#68540) BenHans válasza venember83 (#68539) üzenetére


BenHans
addikt

A Chelsea-től várnak kompenzációt. Majd egymás közt elintézik, lesz rá idejük, szerdán meccselnek... Mi egy év kölcsönben + vételi jogban állapodtunk meg az információk szerint.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#68541) BenHans


BenHans
addikt

Casillas büntetőt védett a Valencia ellen, nyert a Porto. [link] :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#68542) L_YKing


L_YKing
addikt

Ma vegre foci is lesz a tvben :)
Ki mit tippel az Arsenal - Chelseare? :

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#68543) #84221696 válasza L_YKing (#68542) üzenetére


#84221696
törölt tag

Melyik tv-ben lesz?

(#68544) pohár válasza #84221696 (#68543) üzenetére


pohár
félisten

ilyet keress ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#68545) bucketb0b válasza #84221696 (#68543) üzenetére


bucketb0b
őstag

Sport2 16.00

(#68544) pohár: a grammarnazi mindenhol grammarnazi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68546) B0V9B válasza L_YKing (#68542) üzenetére


B0V9B
tag

Szerintem az Arsenal megnyeri, mert az olyan életszerű lenne. Wenger végre le is győzné Mout meg nem is (jönnének hogy ez egy tét nélküli meccs volt, lényegtelen kupa ilyesmik), az Arsenal a többi angol csapat szurkoló szerint megint megnyerne egy "vicckupát" (amióta az Arsenal nyeri az FA kupákat azóta az is vicckupa lett természetesen) és Cech odapörkölne egyet így gyorsan a Chelsea-sek orra alá. Szóval szerintem Arsenal win lesz. :)

(#68547) szami777 válasza L_YKing (#68542) üzenetére


szami777
addikt

Egy Arsenal győzelem benne van most a levegőben.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#68548) BenHans válasza L_YKing (#68542) üzenetére


BenHans
addikt

Szerintem lesz "dráma". Mondjuk Cech bünti védés + bravúrok amivel vagy játékban tartja az Arsenal-t vagy nyernek. Vagy hiba... Ez annyira sorsszerű lenne.
Ha fogadni kéne akkor X, de remélem Hazard betalál és nyer a Chelsea. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#68549) #84221696 válasza pohár (#68544) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hol lehet ilyent szerezni? Az én lg-ben nem ilyen a háttér! :D

(#68550) L_YKing válasza szami777 (#68547) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak legyen jo meccs :D
En ennyit kerek.. Sok gol sok helyzettel :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.