Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68951) 7600 GS válasza Tibiajax (#68950) üzenetére


7600 GS
addikt

Pontosan, az Arsenal nem az ő szintje, a legjobb helyen van Madrid hófehér részében. Jó nektek a Zsiru meg Özil, mondjuk BL-t meg bajnokságot megint nem fogtok vele nyerni. :D ( Ebből persze nem következik az, hogy a Madrid igen, csak hát no, ez a valóság )

Más: Ez a Depay gyerek viszont tetszik nekem, szerintem sokra fogja még vinni. Igaz? :)

[ Szerkesztve ]

(#68952) -=Vacsek=- válasza 7600 GS (#68951) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

olyan mint cr7 volt anno (depay) még kell egy kicsit érnie ez sokszor látszik a megmozdulásain. szerintem is nagy jovő elött áll örülök h a udt-ban játszik. mjo lenne 31.ig még egy csatár igazolás és nagyjából teljes is lenne a keret. darmian is nagy igazolás volt.

(#68953) Tibiajax válasza 7600 GS (#68951) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ez a Depay gyerek viszont tetszik nekem, szerintem sokra fogja még vinni.[/I
persze, hiszen holland.

(#68954) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

francba. ne a hülye leverkusen menjen már tovább. Lációt akarok a bl-ben, lazio-barcelona, city-laziot, lazio-psg-t, ilyesmiket..
nem vagyok kiváncsi német focira!!

(#68955) BenHans válasza Tibiajax (#68954) üzenetére


BenHans
addikt

Én is szívesebben néztem volna oda vissza Lazio égést a Barca ellen, de mivel nem 100% hogy összekerülnek jobb biztosra menni. :D Jobb csapat a Leverkusen és nem utolsó sorban szimpatikusabb is, és egy PSG-Lever sem lenne rossz. ;)

Én a Bayernre nem vagyok kíváncsi Guardiolaval.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#68956) Tibiajax válasza BenHans (#68955) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én se
de ők sajnos alapszereplők a legfelső ligában.
pedig németekből bőven elég lenne ők, meg még a borussia, aztán csao

(#68957) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

francba ezzel a Lazioval.. pedig olyan szép helyen végeztek az idény végén
ezért hajthattak :o

(#68958) Ringman válasza #30734848 (#68948) üzenetére


Ringman
nagyúr

Forlán az interben is kiemelkedően fos volt.
bár akkor még 32 volt, de az atletico után ekkora visszaesés meglepő volt.

[ Szerkesztve ]

(#68959) bagyulajuve válasza Tibiajax (#68957) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sajnos nem jutottam el, hogy belülről is megnézzem

Resistencia eterna

(#68960) Citroware válasza 7600 GS (#68951) üzenetére


Citroware
addikt

Csak én érzem úgy, hogy épp ellenkezőleg, a Real nem az ő szintje?
Szerintem a sikerességében nagy részt szerepel az, hogy klasszis játékosok veszik körül, akik segítségével nehéz középcsatárként nem eredményesnek lenni egy olyan bajnokságban, ahol általában 6 gólok vannak az eleje és a hátulja között. Ha az Arsenalba kerülne, nem vagyok benne biztos, hogy előrébb lenne vele a csapat... de semmiképpen sem hiszem, hogy egyszinten van az Agüero, Suarez, stb játékosokkal, akik azon a lejjebb látható listán vannak.

[ Szerkesztve ]

(#68961) Tibiajax válasza bagyulajuve (#68959) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

áááááá.....
:O

én is, én is akarok oda menni...

(#68962) B0V9B


B0V9B
tag

Elég érdekes csoportok jöhetnek ma össze a BL sorsoláson, az Astana pedig be tudott úgy jutni hogy mindhárom selejtezőben a nem kiemeltek kalapjából sorsolták őket. Egy Zenit-valamelyik angol a második kalapból-Sevilla-Astana csoport elég durva lenne a távolságok miatt. :)

(#68963) Tibiajax válasza B0V9B (#68962) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

repülővel bárhol ott vannak pikkpakk mai világban. nehogy megsajnáljam már szegényeket.. seggük is ki van nyalva ami profi focistának
egyet böffentenek már repül alájuk dedikált orvos-csapat, azt esznek isznak amit nem szégyellnek
azt nem tudják eldönteni már, mekkora fejhallgatót rakjanak a fejükre
az én seggemeet nem nyalta ki senki, edzés után annak örültem ha nem kellett plusz köröket futni meg összetakarítani a szertárt, örültem két pohár szódának aztán mehettünk haza a gcibe
jajj drága milliomos nyugati focistáknak meg most majd fel kell szállni a magángépeikre. drága istenem, kegyetlen ez a világ

[ Szerkesztve ]

(#68964) B0V9B válasza Tibiajax (#68963) üzenetére


B0V9B
tag

Persze, de a te játékodra nem is kíváncsiak hétről hétre több 10 ezren, meg nem múlnak 10 meg 20 millió eurók azon, hogy most te milyen napot fogsz ki és belövöd-e azt a két helyzetet ami adódik a meccsen vagy nem... és most nem az itthoni zselékirályokra célzok meg a menjünk Macskakajába meg Busás-porba focizni mert ott háromszor annyit adnak nulla játékért is mintha egy top ligában küzdenék a kiesés ellen és kikéne tennem a lelkemet hétről-hétre, hanem azokra a top focistákra akik elég sok mindent feláldoztak azért hogy eljuthassanak oda ahol most vannak.

(#68965) Tibiajax válasza B0V9B (#68964) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az én játékomra tegnap este 3 ember volt kiváncsi. de ők is elmentek egy 10perc után, még az előző csapat nézői lehettek
bánhatják, mert nyomtam egy Jovetic-gólt. ráadásul kapufásat. még Süti se szedte volna ki..

(#68966) Napfénysüti válasza Tibiajax (#68965) üzenetére

Tegnap véletlen én is fociztam de mezőnyben. Nálam viszont az volt hogy amint átvettem a labdát és lövésre lendítettem a lábam a fele banda hanyatt-homlok menekült amerre csak látott. :DDD

Més que un club!

(#68967) BenHans válasza Tibiajax (#68965) üzenetére


BenHans
addikt

Mi a véleményed Guarinról? Én nem nagyon ismerem, és elvileg Sabatini el akarja hozni... Juan Jesust is pletykálják mint esetleges érkező. Nem tudom mit gondoljak.

Amúgy van egy olyan érzésem hogy nagyon jól jártok Lamelával, bár hozzánk jött volna vissza.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#68968) Tibiajax válasza BenHans (#68967) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Guarín már most sem játszik és én ennek nagyon örülök. Új csapat formálódik Milánó szebbik felén és ennek nem lesz része már a buta kolumbiai.
Jesust nem tudom, ővele tudtommal számol Mancini. Kell ő hátra, főleg ha eltüntetik Ranocchiát végre..
Lamella megint passz, ha tol minden második meccsen meg a Juve ellen egy rabonát, jöhet

(#68969) NyxNyxNyx válasza BenHans (#68967) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Simán benne van, hogy Lamelának az olasz környezet jött be jobban és ott újra lehetne átlagos. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#68970) BenHans válasza NyxNyxNyx (#68969) üzenetére


BenHans
addikt

Szerintem Tibi igencsak örülne ha Lamela hozná a 12/13-as római formáját. 33meccs 15gól 5assziszt, én meg besz@rnék és verném a fejem a falba. :D Nagyon bírom a srácot, reménykedek egy 1) Roma 2) Inter 3) Juve dobogóban.

(#68968) Tibiajax: Akkor szurkolok hogy a másik pletykált nevet Sergi Dardert igazolják le a Malagából.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#68971) bagyulajuve válasza Tibiajax (#68961) üzenetére


bagyulajuve
addikt

még megtörténhet :)

én meg bár Torinóba jutnék el

Resistencia eterna

(#68972) B0V9B válasza Tibiajax (#68965) üzenetére


B0V9B
tag

Az enyémre még ennyien se szoktak, mikor kimegyünk focizni pár haverral. :DDD

(#68973) venember83


venember83
nagyúr

City, Sevilla, Mönchengladbach. Ebből szvsz Európa Liga lesz a Juve számára.

(#68974) B0V9B válasza venember83 (#68973) üzenetére


B0V9B
tag

Gladbach nem villog mostanában, elég sok a sérültjük és sok meghatározó játékos távozott a nyáron. A Sevillánál is a fél csapat kicserélődött, szóval ott sem biztos hogy olyan acélosak lesznek mint tavaly, de egyértelműen ez a legacélosabb csoport első ránézésre.

(#68975) bagyulajuve válasza venember83 (#68973) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ne légy már ennyire pesszimista, innen tovább juthat a csapat simán ........ persze ki is eshet

Resistencia eterna

(#68976) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#68977) venember83 válasza bagyulajuve (#68975) üzenetére


venember83
nagyúr

A barátságos mérkőzések és az eddigi két tétmeccs, illetve a koncepció nélküli igazolások miatt gondolom, hogy igen nagy a baj Torinóban.

(#68978) L_YKing válasza gyuromoj (#68976) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez olyan semmilyen... Itt egyedul a Psg - Real lesz nagy durranas..
Meg talan az Mu - Wolfsburg

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#68979) gyuromoj válasza L_YKing (#68978) üzenetére


gyuromoj
veterán

D csoport azért elég erősnek tűnik számomra, így elsőre. :B

Szerintem Donyeck-ben sem lesz könnyű nyerni a srácoknak... :(

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#68980) L_YKing válasza gyuromoj (#68979) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem is figyeltem :Y
Az is eleg szep lesz..
Atletico megint belefogott a simaba... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#68981) bagyulajuve válasza venember83 (#68977) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Igen, a szezonkezdet nem valami fényes eddig, de meglátjuk, én még nem temetem őket. Mondjuk ez a legkeményebb csoport szerintem, akármelyik 2 csapatot el tudom képzelni, hogy továbbjut.

Resistencia eterna

(#68982) Ringman


Ringman
nagyúr

úgy nézem az F és a G csoport esetében már a végeredményt is kiírták.

sok szerencsét az olasz csapatoknak, meglepne, ha mind2 továbbjutna.

(#68983) 7600 GS


7600 GS
addikt

Di Maria gól borítékolható...

(#68984) Tibiajax válasza gyuromoj (#68976) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nnna, ez kurva jó sorsolás volt most, mit sírtok már
Real-P$G vééégre. köszönöm.
PSV-Manu?? Depay egyből megy haza?.. hibátlan
grupC? simán fasza kis technikás meccsek
groupD? németek kuka, többi három versenyfutás, jó kis meccsek. City-Juvee
Barca-Roma ismét, Leverkusen-Neymarék? hibátlan. Barca-bolgárok?..:D
groupF? húú, vajon itt melyik két csapat megy tovább, ördög tudja kitalálni. 10esélyes
groupG-H érdektelen

fasza kis bl-őszünk lesz

(#68985) B0V9B


B0V9B
tag

Aztakurva...

Más: Kazah, Izraeli, Fehérorosz, Azeri meg Albán csapatok a BL és EL főtábláján... aki ezek után még ki megy magyar meccsre és elhiszi azt a sok sz@rt amit mondanak, na az se normális :N

EL-ben is szép csoportok jöhetnek össze, egy Dortmund, Liverpool, Monaco, Krasnodar elég ütős 4-es lenne

[ Szerkesztve ]

(#68986) Tibiajax válasza B0V9B (#68985) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

olvastad a negatív nézőszámrekordot a múltkor? valami 12ezren voltak kint az egész fordulóban, cakkpakk
egy angol harmadosztály meccsen hányan vannak kint?..
van még ezek után kérdés?

(#68987) B0V9B válasza Tibiajax (#68986) üzenetére


B0V9B
tag

remélem most még 10 ezren sem lesznek, szerencsére úgy látom már kezdenek ébredni az emberek.
Annyit tudok hogy Angliában több hatodosztályú csapat is 2-3 ezer ember előtt játszik hétről-hétre, de ne vegyük őket példának mert mindjárt jön egy szaki és kioktat hogy ott milyen sokan élnek. Skóciában csak 5 millióan élnek, mégis 4-szer annyian járnak meccsre mint itt. Mondjuk ott sem labdazsonglőrök szaladgálnak a pályákon de legalább küzdenek az utolsó percig..

(#68988) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

El sem hiszem, igazoltunk valakit!

Heung-Min Son Leverkusenből

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#68989) 7600 GS válasza B0V9B (#68985) üzenetére


7600 GS
addikt

Izraeli

Hát mondjuk ezt pont nem reklámoznám.

(#68990) #84221696 válasza 7600 GS (#68989) üzenetére


#84221696
törölt tag

Mindegy. A lényeg, hogy ezek a csapatok ott vannak, ahol a mieinknek semmi keresnivalójuk.

[ Szerkesztve ]

(#68991) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#68988) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#68992) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Asszem tele lesz....nőkkel :DDD

több drón kell ;P

(#68993) Ringman


Ringman
nagyúr

perisicet leigazolta az inter, 20M-ért. mit tud ez a gyerek ennyiért?
szerk: bundesligát egyáltalán nem követem.

[ Szerkesztve ]

(#68994) L_YKing válasza Ringman (#68993) üzenetére


L_YKing
addikt

En csak par Wolf meccsett lattam de jo igazolas.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#68995) B0V9B válasza Ringman (#68993) üzenetére


B0V9B
tag

Már hivatalos? Az szép... De Bruyne is megy a City-be, kíváncsi vagyok hogy a Wolfs hogy tudja pótolni ezt a két játékost. Bár Perisic posztján ott van Schürrle, aki idén többnyire csak padozott. Kár hogy így lerabolják minden évben azt a csapatot, amely a Bayern legnagyobb kihívója lehetne a bajnoki címért folytatott versenyben. Öröm az ürömben hogy így a Dortmundnak még több esélye lesz odaérni a dobogóra. ;]

(#68996) NyxNyxNyx válasza hobizoli (#68992) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:F

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#68997) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#68996) üzenetére


L_YKing
addikt

Magyar - roman meccs

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#68998) szami777 válasza B0V9B (#68995) üzenetére


szami777
addikt

City brutál erős lesz idén, ilyen támadószekcióval kötelező lenne PL-t nyerni, de a BL-be kéne bebizonyítaniuk, mennyit is érnek.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#68999) B0V9B


B0V9B
tag

Na nézzünk meg egy jó Newcastle-Arsenal angol bajnokit, 3 angollal a két kezdőben összesen. :U

[ Szerkesztve ]

(#69000) szami777 válasza B0V9B (#68999) üzenetére


szami777
addikt

Most nezem csak, eleg durva ez.
A meccsrol nem is beszelve, reg lattam ilyen durva elso 20 percet.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.