Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62251) szab.tam válasza cyberkind (#62250) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én most lihegve végigolvastam, vadászva a hsz-aidat.
a válogatott meccsek időszakait körültekintőbben.
próbáltam valami kis ellentmondást előkaparni, amit az orrod alá dörgölhetettem volna.
hát, nem találtam.
(azaz egyet, de az annyira pitiáner volt, hogy inkább engem minősített volna...) :DDD

úgyhogy ez nem ment... :( :DDD

***

úgyhogy elölről kezdve.

miért baj az, hogy az mlsz kifizet a herta-nak 100 milkát, hogy "kölcsönadják" dárdait szövetségi kapitányi teendők ellátására?
vagy te tudnál valami olcsóbb, és egyben hatékonyabb megoldást, személyt?

de most tényleg. :)

következetesen fikázol mindent, ami a kárpát medencében van, és foci. :DDD

***

vagy úgy gondolod, hogy bizzanak meg akárkit, havi 100k-ért (huf), mert ugyannnyi lesz az eredménye?
mert ez akár logikus gondolat is lehet.
csak akkor meg az lenne a baj, hogy az mlsz sajnálta a pénzt az optimálisnak tűnő megoldásra, mert a saját zsebét akarta tömni.

****

a végletekig leegyszerűsítve:
hogyan oldottad volna meg a szövetségi kapitány személyét.
mennyiből, kit, stb?
vagy szántsuk fel, és sózzuk be az mlszt, és a válogatottat?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#62252) cyberkind válasza szab.tam (#62251) üzenetére


cyberkind
félisten

Ebben a témában soha nem fogsz találni, örökkön örökké egy válaszom és véleményem lesz csak. ;)

következetesen fikázol mindent, ami a kárpát medencében van, és foci.

Ha focinak lehetne hívni nem fikáznám. :N

És ennek a csapatnak akár Jézust is megvehetnék edzőnek csodák nincsenek, úgy rossz az egész ahogy van, és mint írtam nemhogy a pénz még a levegő is felesleges a magyar focinak hívott izének a támogatására, véletlenül nincs olyan ország ahol a kimagasló eredmények miatt beszüntették az egészet? :)

Paranormal Cocktivity

(#62253) szami777 válasza cyberkind (#62252) üzenetére


szami777
addikt

"Mi lenne a jobb, beszüntetni az egész mennyeit és társait, van bőven jobb helye ezeknek a pénzeknek ahol nem "játszadoznának"."

Sajnos ez lehetetlen, kíváncsi vagyok, van-e olyan ország a világon, ahol nincsenek klubcsapatok. (biztos van, csak épp itt az eu-ban erről hallani sem akar senki)
Alapvetően az emberek igényei a nagyok, és a múlt miatti elvárások miatt látjuk ezt az egészet szarnak.
Mondjuk az indonéz lakosok nem hiszem, hogy ha a foci szóba jön, folyamatosan arról panaszkodnának, hogy milyen fos bajnokságuk van. Telibe szarják és azt nézik, ami van, mert hogyan is kívánhatnának Ők többet.
A belefeccölt pénz miatt (főleg az utolsó 1-2 évben) lehet talán ok a panaszra itthon, viszont szerintem helyén kell kezelni a magyar bajnokságot és akkor nem okoz csalódást.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62254) itouchfan válasza szami777 (#62253) üzenetére


itouchfan
senior tag

egyrészt a helyén kell kezelni, másrészt a beleölt pénznek a nyoma nem azonnal látszik.. és mivel a pénz több mint felét az utánpótlásra kötik, 2-3 év múlva, de lehet hogy 4-6 év múlva fog meglátszani az eredménye. ha ennyi munkát, reformot és pénzt beleöltek akkor lehetetlen hogy ne legyen változás...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#62255) viharhozo válasza L_YKing (#62220) üzenetére


viharhozo
addikt

Tekintve, h nagyjabol az osszes meccset lattam az elmult ket evben, elmondhatom, h Shaqiri egy lufi. Legalabbis a foci elvonalahoz kepest mindenkeppen.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#62256) venember83 válasza BenHans (#62247) üzenetére


venember83
nagyúr

Elismerésem, hogy te hoztad fel a megkérdőjelezhető lest. :R Egyértelmű, hogy nem kell feladni, anno Allegri a Milannal a bajnokság vége felé bukott el az első Conte bajnoki cím során, ha nem tévedek, szóval még itt is fennállhat ugyanez. Ez a Juve meg már nem ugyanaz eltökéltség szempontjából pl., mint ami Conte alatt volt. Bizonyos szempontokból jobb, bizonyos szempontokból ugyanaz, más szempontokból meg rosszabb. Nehéz lenne jelenleg megmondanom, melyik Juve tetszett jobban.

(#62257) #84221696 válasza itouchfan (#62254) üzenetére


#84221696
törölt tag

A múltkor olvastam azt, hogy mi lett az aranygeneráció (U19, U20) tagjaiból. Elszomorító, hogy pl. Koman annak örül, hogy nincs csapata, ezért el tud menni nászútra (ami ugyan fontos, de a pályafutás még fontosabb kell legyen). Vagy például, aranylábúink inkább elmennek lötyögni meg lóvét keresni Kínába, mint hogy elkezdjenek végre focizni és a cél mondjuk Németország, Anglia, Spanyolország lenne.
Itt vagyon súlyos mentális problémák vannak. Nincs becsvágy, nincs motiváció! Azért akárhogy is utálom airxanyit, azt el kell ismerni, hogy legalább van benne annyi, hogy 30 felett is odateszi magát és bizony elképesztő gólokat tud rúgni! Az MTK egyik legjobbja.

[ Szerkesztve ]

(#62258) #84221696 válasza itouchfan (#62254) üzenetére


#84221696
törölt tag

Igazából ez az érdekes.

(#62259) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A Real Madrid hivatalos kezdőcsapata: Casillas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kroos, Isco, James, Bale, C. Ronaldo, Benzema.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#62260) IreN!CuS válasza gyuromoj (#62259) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Basszus most délben lesz a meccs...ezt a kretén időpontot....na mindegy vesszem a madrid ( mindkettő ) :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#62261) Tibiajax válasza IreN!CuS (#62260) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne, mert megraktam őket

(#62262) L_YKing válasza Tibiajax (#62261) üzenetére


L_YKing
addikt

Te is? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62263) #84221696


#84221696
törölt tag

Ezek a Getafe csatárok lazán beférnének a mennyeibe! :D

(#62264) L_YKing


L_YKing
addikt

Na mi lesz a Reallal? :U :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62265) #84221696 válasza L_YKing (#62264) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ha jól látom, vezetnek! :D

(#62266) Sdi válasza L_YKing (#62264) üzenetére


Sdi
addikt

Ronci :) Bale :)

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#62267) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Vajon az erő a csókával lesz ? :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#62268) BenHans


BenHans
addikt

Jó srác ez a Hámesz. Körzővel vonalzóval odarajzolta CR fejére a lasztit ;) de lehet szögmérő is volt nála :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62269) lacy86 válasza BenHans (#62268) üzenetére


lacy86
addikt

A mai meccsen sokat koszonhetnek neki!
Nagyon jo formaban volt!

(#62270) itouchfan válasza #84221696 (#62258) üzenetére


itouchfan
senior tag

Az a baj hogy az emberek a részletek ismeretei nélkül hajlandóak tévesen megítélni a dolgokat, és ezt minden rossz szándék nélkül mondom...én is inkább nem mondok semmit minthogy hülyeséget butaságot mondjak...várunk és élvezzük a focit :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#62271) szami777


szami777
addikt

Psg meccsen micsoda öngól...
Ez a csapat sehol sincs a tavalyihoz képest...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62272) L_YKing válasza szami777 (#62271) üzenetére


L_YKing
addikt

Altatnak :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62273) br.rak válasza L_YKing (#62272) üzenetére


br.rak
őstag

Felébredtek :D

(#62274) cyberkind válasza br.rak (#62273) üzenetére


cyberkind
félisten

Carroll is felébredt. :D

Paranormal Cocktivity

(#62275) #53932800


#53932800
törölt tag

Milan meg kikapásra áll az Atalantától.....szánalom....

(#62276) br.rak válasza #53932800 (#62275) üzenetére


br.rak
őstag

Fat Sam csapata viszont egészen jól összekaptam magát.

(#62277) cyberkind válasza br.rak (#62276) üzenetére


cyberkind
félisten

Nagyon is, az első félidő után nem hittem volna.

Paranormal Cocktivity

(#62278) szami777 válasza #53932800 (#62275) üzenetére


szami777
addikt

Inzaghi sem megoldás....
Neki is kifelé áll rúdja, csak most akkor kit hoznak helyette?
Végigmennek a Milan legendákon? Jön Maldini, majd Nesta is egy fél évre :W

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62279) gmx9


gmx9
aktív tag

Fantasy Premier League-et szokott játszani innen valaki? Nincs ph-s bajnokság?

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#62280) #53932800 válasza szami777 (#62278) üzenetére


#53932800
törölt tag

Hát..amíg meg nem hal Berlusconi addig itt nem lesz változás,mert ő biztosan nem adja el a klubbot,sőt még utána se lesz biztosan,mert van a lánya aki folytathatja apja pályafutását....

(#62281) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hú ez az Arsenal kezdő... Azért hajrá.

(#62282) BenHans


BenHans
addikt

Nem is játszanak rosszul az ágyúsok! 0-1! :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62283) szami777


szami777
addikt

Legalább egy x legyen meg.
Go Gunners

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62284) pohár válasza BenHans (#62282) üzenetére


pohár
félisten

hát azóta pedig eléggé :D
City jobban nyom, volt jópár lehetősége a kapu előtte, de nem nagyon tudtak vele élni még... na majd a 2. félidőben

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62285) KisTücsök válasza pohár (#62284) üzenetére


KisTücsök
addikt

Majd jön Lamps. No para...

(#62286) pohár válasza KisTücsök (#62285) üzenetére


pohár
félisten

hát most nélküle is rúghattak volna vagy 3-at, volt tömörülés rendesen Ospina kapuja előtt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62287) cyberkind


cyberkind
félisten

Mi van ezzel az Arsenallal? :Y

Jó lesz őket a ligában látni. :D

Paranormal Cocktivity

(#62288) szami777 válasza pohár (#62286) üzenetére


szami777
addikt

Giroudnak egy cuppanósat :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62289) L_YKing válasza szami777 (#62288) üzenetére


L_YKing
addikt

Majd ha a Chelsea-nek is beveri ;] :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62290) szami777 válasza L_YKing (#62289) üzenetére


szami777
addikt

És köv. forduloban chelsea city.
Ujra nyolc pont lehet az előny.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62291) L_YKing válasza szami777 (#62290) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem ott azért nem lesz könnyű dolga a Chelsea-nek...
Max egy döntetlent tudok kinézni a meccsből

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62292) KisTücsök válasza L_YKing (#62291) üzenetére


KisTücsök
addikt

Simán elkenjük a szájukat...

...Ha Lampard nem játszik...

Amúgy megvan, hogy idegenben hogy nem nyertünk, és most meg a Bridgen lesz a meccs?

Köszi Arsenal!

(#62293) pohár


pohár
félisten

de hogy még szépíteni sem tudtak... :(
szépen kivédekezte az Arsenal

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62294) L_YKing válasza KisTücsök (#62292) üzenetére


L_YKing
addikt

Meglátjuk... :D

Chelsea idén nagyon naggggyon jó! :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62295) cyberkind válasza L_YKing (#62294) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár hogy a BL-re esélytelenek. ;]

Paranormal Cocktivity

(#62296) szami777 válasza L_YKing (#62291) üzenetére


szami777
addikt

Én derűlátóbb vagyok.
10 hazai PL meccsből 10 győzelem, ebből csak 1 meccsen nem nyert a csapat 2 vagy több góllal(cfc-qpr 2-1), ráadásul összesen csak 3 kapott gól.
Forma szempontjából meg pláne simának kéne lennie.

Arsenal előtt le a kalappal, City (amúgy is szar) játékát teljesen megölték.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62297) L_YKing válasza cyberkind (#62295) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem Ők a legesélyesebbek :K

xsanyi77: azért a citynek nem szar a játéka :D :N

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62298) pohár válasza szami777 (#62296) üzenetére


pohár
félisten

City amúgy is szar játéka? azigen :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62299) szami777 válasza pohár (#62298) üzenetére


szami777
addikt

A mai napon szerinted jók voltak? Ugyan már....
Nem általánosságban mondtam, hanem a mai napra értettem.

Cazorla :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62300) gyuromoj válasza cyberkind (#62295) üzenetére


gyuromoj
veterán

Pedig a szokásos 3-as (Barca,Bayern,Real) mellett őket tartom esélyesnek idén.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.