Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62601) Sickboy25 válasza venember83 (#62600) üzenetére


Sickboy25
addikt

Megszoknád hamar hidd el :))

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#62602) venember83 válasza Sickboy25 (#62601) üzenetére


venember83
nagyúr

Szó. Se. Róla.

(#62603) cyberkind válasza #16514048 (#62593) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó fej csapat ez a Nocckánti. :))

Paranormal Cocktivity

(#62604) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Courtois; Ivanovic, Zouma, Terry (c), Filipe Luis; Matic, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa.

Mignolet, Can, Skrtel, Sakho, Lucas, Henderson, Moreno, Markovic, Gerrard, Coutinho, Sterling

Kíváncsi vagyok a sötét nagyúr mit húz ki a zsebből.
Szerintem nekünk ront, majd gyors gól és ráül az eredményre, amivel pihentetheti játékosait a City elleni rangadóra.
Vagy csak kivár ugyanúgy mint a múlthéten pihentetve ezzel a játékosait bízva benne hogy úgyis behúzzák.

(#62605) szami777 válasza DeathAdder (#62604) üzenetére


szami777
addikt

Lassan az életemet is felraknám, ha tippelni kéne a Chelsea kezdőjét :DDD
Van mit helyrehozni, úgyhogy be kell húzni ezt.

(Bementem hazafele mixelni, gondoltam megrakom a Chelseat, majd miután árkádból kifele jövet nézem a szelót láttam hogy a chelsea meccs helyett véletlenül teljesen mást raktam:
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Minszk ukrán hokit, szóval csúnyán benéztem :D )
Én ezt betudom valamilyen jelnek, hogy lehet jobb, h nem raktam meg.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62606) DeathAdder válasza szami777 (#62605) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kizártnak tartom hogy híres Mou cselzije hazai pályán egy héten belül mind a két kupából kipottyanjon.
Esélytelenség nyugalma van, de azért reménykedem hogy szépen játszunk majd :)

(#62607) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Na takarodjál le pirossa teeee.............

(#62608) szami777 válasza DeathAdder (#62606) üzenetére


szami777
addikt

Hat nyugodt lehetsz, ellenben én nem. Ha nincs Courtois már 0-2 lenne.
Ilyenkor, amikor kell, megmutatja mekkora asz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62609) DeathAdder válasza szami777 (#62608) üzenetére


DeathAdder
veterán

"Vagy csak kivár ugyanúgy mint a múlthéten pihentetve ezzel a játékosait bízva benne hogy úgyis behúzzák."

Bebizonyosodott.
Kivancsi vagyok a Che első kaput eltaláló lövésére, ugye ez szokott a gól lenni :D

(#62610) szami777 válasza DeathAdder (#62609) üzenetére


szami777
addikt

Egy biztos: Monoki megint nem tudja, miről beszél.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62611) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ez nagyon meccs lett.

Húú, jön Balo.

(#62612) BenHans


BenHans
addikt

Azért beszarnék ha Balo pont ellenünk gurítana egyet csereként beállva...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62613) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ez meleg lesz. Nem szeretem az ilyen izgalmakat. :D

(#62614) pohár


pohár
félisten

na, látom a cigánygyerek hozza a formáját a Pool ellen is :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62615) DeathAdder válasza szami777 (#62610) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jah de a stúdió se kutya :D
Sallóit és Bánkit bírom egyedül :)

Amugy Monoki nem Chelsea fan?

Faszom hosszabbítás.... minek ez :F

(#62616) DeathAdder válasza DeathAdder (#62615) üzenetére


DeathAdder
veterán

Most komolyan miafaszomert kellett erre eddig varni? :W

(#62617) cyberkind válasza DeathAdder (#62616) üzenetére


cyberkind
félisten

:D

Én se értem mivel jobb +30 percet játszani minthogy döntésre vigyék 90 alatt.

Paranormal Cocktivity

(#62618) KisTücsök válasza cyberkind (#62617) üzenetére


KisTücsök
addikt

De bazeg, pont Gerrard-al...

Rúghat ezer gólt, sosem fogom kedvelni.

(#62619) pethYeti válasza KisTücsök (#62618) üzenetére


pethYeti
addikt

Bárki elfogadna egy ilyen vadbarmot ha ennyi gólt lő, mint egy Torrest aki szökő évente lő gólt...

A másik ez a Monoki kiafaszom hogy mindenkit minősít a pályán? Pool drukker amúgy?

(#62620) DeathAdder válasza pethYeti (#62619) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tudtommal epp chelsea drukker :D

(#62621) pethYeti válasza DeathAdder (#62620) üzenetére


pethYeti
addikt

Egy Chelsea drukker 6 taposás után se szidja Costat a Torres évek borzalmai után. :D

(#62622) DeathAdder válasza pethYeti (#62621) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kommentatornak objektivnek kell lennie közvetiteskor :D

(#62623) KisTücsök válasza pethYeti (#62619) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát azért Torrest nem sírom vissza. :D Legalábbis amíg gólra játsszák ezt a játékot.

DeathAdder: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#62624) szami777 válasza KisTücsök (#62623) üzenetére


szami777
addikt

Azért csak meglett. utolsó 50 percben már nem nagyon izgultam, pool elfáradt.
Costa....nem lehet szeretni, viszont egálba kijön, ha a gólokat így szerzi tovább.
Jobban örülnék egy olyan gólvágónak, akit lehetne tisztelni és szeretni. (Drogba)

Monokitól rég hallottam ilyen legalja közvetítést, nem tudom mi baja van.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62625) KisTücsök válasza szami777 (#62624) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jó kis Drogba...

Elvan fáradva a csapat. Egész januárban ezt érzem. Már ha olyan ellenféllel játszunk, amelyik hajlandó némi ellenállást tanúsítani.

Szombaton meg City...

(#62626) szab.tam válasza L_YKing (#62591) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Okosan jatszik, jol passzol... Rugjuk fel!"

leonardo a fradiban a végén megjátszotta a ripacsot, (azaz a média megjátszatta vele), de szeritnem az egyik fő ok ez is lehetett, amiért elszalald moniz papa után.
vajon mi lehet vele...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#62627) bandus


bandus
veterán

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#62628) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Hali!

Azért bírom ,hogy mindenki Costa-t szidja, hogy így megtaposta, úgy megtaposta ezt meg azt...
Ere Can-t szándékosan, de Skrtel-t nem szándékosan...
Az meg h hirtelen , indulatos és ki is használják az ellenfelek azt nem is nézik sokan.
Gerrrard nagyszerű focista, de alattomos...
És olvasgaton facen is a kommenteket, hogy "beszart Costa Gerrardtól.." na ezt hagyjuk is mert nem szart be.
Amugy S.G szándékosan fejelt ami egyből piros.
Sokaknak szemetszú , hogy a Chelsea most jó szinten, és jól is focizik....
Eddig az volt a baj, hogy "park the bus"
Most meg hogy gólokat lő D.C által....
Egyes irigyeknek ez sem jó, naná... :C

[ Szerkesztve ]

XBOX LIVE: rolandinho007

(#62629) scincole válasza tigomigocika (#62628) üzenetére


scincole
csendes tag

Vicces vagy...

(#62630) 7600 GS válasza tigomigocika (#62628) üzenetére


7600 GS
addikt

lolololol

(#62631) tigomigocika válasza scincole (#62629) üzenetére


tigomigocika
senior tag

kérlek picit bővebben, mert ebből nem nagyon jöttem rá a mondani valódra....:)
Hátha rosszul látok valamit(mert az is lehet)

XBOX LIVE: rolandinho007

(#62632) scincole válasza tigomigocika (#62631) üzenetére


scincole
csendes tag

Nem gondoltam volna, hogy van még ember, aki védi kosztát (szándékos kis betű), akárkinek is szurkol. De akkor belemegyek a részletekbe:
Most komolyan, ha félre is tesszük azt a tényt, hogy eljátszotta már minden "ártatlanság vélelme" kártyáját, és egy csúnyán nézésért is eltiltanám egy életre, itt a skrteles eset, nézd már meg még egyszer. Oda léphetne, ahova akar, de egyértelműen Skrtel lába a cél.
Az meg a másik, hogy pont egy ilyen meccs után, ahol azt a főköcsögöt féleszűt hatszor kellett volna kiállítani és eltiltani, Gerrardot alattomosnak mered nevezni... amúgy se érdemli meg ezt a jelzőt, egyáltalán, de így meg aztán rendkívül vicces is.

(#62633) tigomigocika válasza scincole (#62632) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Akkor az esetnél hihetetlenül le tudta reagálni a dolgokat és még arra is volt ideje hogy félig repülés közben oda tudjon figyelni, hogy az amugy is ártalmatlan szomszédos védőnket megtapossa!
Hatalmas teljesítmény.
Alap h a CFC sokaknak szemet szúr és a bukásra vannak csak kihegyezve, alap, h jött egy vérbeli csatár akit a gólok IS minősítenek...
Az h Gerrard egy szent erősen megkérdőjelezem, viszont a foci tudását nem!
Aki tiszta szívből gyűlöli az MU-t és ellenségként néz rá nem ellenfélként azt minek minősítenéd?
S.G sem az a focista akiben nem teng túl a finoman fogalmazva is FINESZESSÉG :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#62634) szami777 válasza scincole (#62632) üzenetére


szami777
addikt

Én pont ennél látom inkább azt, hogy nem volt szándékos, mert Skrtel lába is folyamatosan mozog a lába alatt.
Te itt ezt most lassítva nézed, szerinted mennyi ideje volt nézegetni hova lépjen???
Az Emre C.-s eset más, az azonnal piros akár azt mondja szándékos volt, akár nem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62635) tigomigocika válasza szami777 (#62634) üzenetére


tigomigocika
senior tag

+1 :C

XBOX LIVE: rolandinho007

(#62636) BenHans válasza szami777 (#62634) üzenetére


BenHans
addikt

Én is így gondolom. :)
Gerrard-ról viszont véletlenül sem mondanám hogy alattomos, ő olyan mint Lamps. :) Škrtel viszont bőven az...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62637) scincole válasza tigomigocika (#62633) üzenetére


scincole
csendes tag

Nem olyan hatalmas teljesítmény ez, hidd el. Ha nem látjátok (xsany77 és BenHans is) a szándékosságot, kérdezzétek meg magatoktól, hogy miért mindig vele fordul ez elő? Ha merő véletlen lenne ez, akkor a meccsenként előforduló 10-15 ilyen szituációból miért nincs szinte soha, legalábbis elenyésző esetben taposás?
Gerrard nem szent, nem is mondtam ilyet. Régen hajlamos volt a durvaságra, de fiatal volt, teljesen leszokott róla. Időnként színészkedik. DE! Alattomos SOHA nem volt. (És ismétlem, Gerrard - koszta "párharcban" Gerrardot nevezni alattomosnak... nem érzed?)

Aki tiszta szívből gyűlöli az MU-t és ellenségként néz rá nem ellenfélként azt minek minősítenéd?
Tudomásom szerint Gerrard nem tett semmi ilyen kijelentést, de ha tett is volna. Kit érdekel? Talán lehugyozta az Old Trafford falát vagy elégetett egy MU mezt, vagy tett valamilyen dolgot az MU ellen, amit igazán a szemére lehetne vetni? Hevesebben játszik az MU elleni meccseket, de ezt a másik 21 pályán lévő játékos is megteszi. Teljesen félrement ez, Gerrardot tiszteli a MU szurkolók többsége szerintem.
Rooney, ezzel ellentétben, tényleg nyíltan vállalja, hogy utálja a Liverpoolt, és tudod hogy vélekedek erről? Nem érdekel. Ami azt illeti, még kedvelem is, mert egy igazi egyszerű, őszinte munkásgyerek, sokkal kevésbé "romlott", mint a mai focisták nagy része. Most hogy rossz csapatot választott... istenem, megesik. :)

Az meg, hogy szerinted ki hogyan vélekedik a csapatodról, meg hogy az "irigyek" mit csinálnak, nem nekem szól, sokkal inkább magadnak, nincs hozzáfűzni valóm.

[ Szerkesztve ]

(#62638) scincole válasza BenHans (#62636) üzenetére


scincole
csendes tag

Skrtel se alattomos. Kemény, olykor túlságosan is, a levegőben használja a könyökét, ahogy sokan mások, de nem rugdos, nem csipkelődik, nem színészkedik. Ő is egy egyszerű ember (a szó jó értelmében), egyszerűen játszik, ha hibázik és elkésik és szabálytalan, akkor az, de nincs alattomosság a játékában. Legalábbis nem tudom, mire gondolsz.

(#62639) tigomigocika válasza scincole (#62637) üzenetére


tigomigocika
senior tag

"Az meg, hogy szerinted ki hogyan vélekedik a csapatodról, meg hogy az "irigyek" mit csinálnak, nem nekem szól, sokkal inkább magadnak, nincs hozzáfűzni valóm."

ha olvasol fórumokat és a hsz-eket is mert személy szerint azt is szoktam akkor láthatod a megnyilvánulásokat
amikor megnyerte a bl-t akkor gusztustalan mákos stb jelszóval illették a csapatot
amikor a köv évben kiestek a bl-ből akkor is a sok kárörvendő majd ki bujt a bőréből , erre megnyerték az el-t és ott is csak a fikázás megy...
amelyik csapat 2 egymás követő évben begyűjt 2 rangos kupát az minden csak nem a fent említettek,

és nem ez amit bemásoltam nem nekem szól ,ne forditsd vissza a dolgokat
:C :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#62640) salival


salival
aktív tag

Na, az ilyen gyökerek miatt nem írogatok már ide. Balukával még lehetett vitázni, de ilyen összeszedetlen szemellenzős betűhányásokat nem kéne a fórumnak elbírnia.

YNWA

(#62641) Sickboy25 válasza tigomigocika (#62639) üzenetére


Sickboy25
addikt

Hány éves vagy?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#62642) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jézusom, hát ezt is megértem :DDD

Gerrrard alattomos, mert egy klublegenda aki soha nem csábult el a kirakatcsapatok hívó szavára, és egy csapatnál töltötte el egész karrierjét, és utálja az ősi riválist :D

Made my day :C

[ Szerkesztve ]

(#62643) pohár válasza DeathAdder (#62642) üzenetére


pohár
félisten

ezzel azt akarod sugallni, hogy nem állja meg az állítás a helyét, hm? ;] ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62644) DeathAdder válasza pohár (#62643) üzenetére


DeathAdder
veterán

azt hittem egyértelmű :))

(#62645) NyxNyxNyx válasza tigomigocika (#62639) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én Costát csak azért utálom mert a Chelsea-ben játszik. Az Atletico-ban nagyon szimpatikus volt, majdnem meg is vettem a mezét.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#62646) cyberkind válasza NyxNyxNyx (#62645) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam pont fordult a kocka. :D

Paranormal Cocktivity

(#62647) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#62645) üzenetére


KisTücsök
addikt

?

Ugyanakkora paraszt maradt. Már amennyit láttam Atleticos időszakában. Hogy lehetett akkor szimpatikus?

(#62648) 7600 GS válasza KisTücsök (#62647) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem csak irónia volt. :D

(#62649) Napfénysüti válasza KisTücsök (#62647) üzenetére

Szerintem is egy tirpák pedig én bírom a spanyolokat. Mondjuk ő csak honosított. :DDD

Més que un club!

(#62650) cyberkind


cyberkind
félisten

CR elmeszelve 2 meccsre, de Atlético ellen már jön. :DDD

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.