Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61151) 7600 GS válasza cyberkind (#61149) üzenetére


7600 GS
addikt

Falra megyek de komolyan ha azt mondod hogy tavaly Riberynek kellett volna kapnia. Túl sok volt a hype körülötte tavaly. Sokkal inkább Robben az, aki kiemelkedő volt az utóbbi 2 szezonban a Bayernben.

(#61152) Sickboy25 válasza 7600 GS (#61151) üzenetére


Sickboy25
addikt

Inkább úgy fogalmaznék, mint itt előttem valaki megtette más témában, hogy az utálattól nem tudsz reálisan gondolkodni Ribery ügyben...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#61153) 7600 GS válasza Sickboy25 (#61152) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem utálom Ribery-t, egyszerűen nem érdemli meg, ezt szerencsére elég sok ember belátja.

Robben sokkal jobban megérdemelte volna tavaly a a TOP3-at. :)

(#61154) Ps Vita válasza 7600 GS (#61153) üzenetére


Ps Vita
őstag

tavaly siman jobb volt Rib, ahogy iden Robben :)

(#61155) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Idén is meghosszabbítják a szavazást, vagy most van annyi "előnye" c-nek, hogy ne kelljen?

(#61156) Enzolord


Enzolord
addikt

2 aranylabdát kellene osztani.. Egyet kapna minden évben a Messi C. páros valamelyike, egyet pedig az, aki megérdemli, mert a csapata is elért mindent... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#61157) Sickboy25 válasza Enzolord (#61156) üzenetére


Sickboy25
addikt

CSirkeagy! :D De egyetértek! ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#61158) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#61155) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Idén szerintetek elég esélyesnek tartja magát CR hogy elmenjen a gálára?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#61159) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#61158) üzenetére


L_YKing
addikt

Miutan megkapta az smst hogy ove elmegy es sir egyet a fiaval

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61160) IreN!CuS válasza L_YKing (#61159) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mennyire : Persze gyere Penaldo 110% ,hogy a tiéd később boríték nyílik Nójjjeerrrr :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#61161) cyberkind válasza 7600 GS (#61151) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig én ahogy mondtam akkor is, mindig annak adnám aki klubszinten jó volt, márpedig ez ő volt tavaly, idén CR.

Paranormal Cocktivity

(#61162) L_YKing válasza IreN!CuS (#61160) üzenetére


L_YKing
addikt

De szep is lenne :D

De majd meghosszabiccsák ugy is a szavazast :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61163) #84221696 válasza Enzolord (#61156) üzenetére


#84221696
törölt tag

Miért nem a Nikolics kapja? 12 egymást követő bajnokin betalált. Ilyet se a Ronaldo, se a Messi nem csinát, belértve Neuert is! :D

[ Szerkesztve ]

(#61164) Cartevo válasza #84221696 (#61163) üzenetére


Cartevo
őstag

+Tavaly Flöhrichnek járt a Puskás-díj, bunda az egész.

(#61165) Enzolord


Enzolord
addikt

Valaki árulja már el, hogy a nem egész fél éves Fradi pálya gyepe mitől ilyen tré?
Borzalom, ahogy kinéz a gyep....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#61166) forceberg válasza Enzolord (#61165) üzenetére


forceberg
veterán

Ha kicsit visszaolvasol, már szombaton is feltűnt nekünk is. Nem is érdekelne, ha nem adópénzekből fejlesztették volna ki speciálisan a ferencvárosi klímához a füvet...
Fürjes Úr ilyenkor nem nyilatkozik? :(((
Nemhogy maga a stadion is ennyire időtálló legyen. Múltkor valami olyasmit hallottam fél füllel, hogy Szereres azt nyilatkozta, hogy magasabb a rezsi, mint gondolták. LOL! Két db. 100-as körte náluk csak 100W volt papíron?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#61167) Enzolord válasza forceberg (#61166) üzenetére


Enzolord
addikt

Szombaton András napoztam, szóval még a vasárnap nagy része is kimaradt, ezért nem emlékeztem erre a beszélgetésre.. :C :C :C
De ez nagyon tré, hogy állítólag ugyan olyan gyep van, mint az Álmok színházában, és mégis ilyen tré az egész...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#61168) pohár


pohár
félisten

Jesé góllal tért vissza, ideje volt már :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#61169) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Alapvetően pesszimistán szoktam hozzáállni a dolgokhoz, de most úgy érzem egy X-re mindenképpen jó lehet a Spurs ma. Bár a papírforma kb 4-0.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#61170) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#61169) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem érdemes papírformával foglalkozni. A sunderland még nyerhetett is volna hétvégén (azé fogadjunk ma a city kivégzi). Nem sokat láttam idén a spursből, tippelni sem merek.

Remélem azért Mou felrázta a fiúkat, bár néha egy-egy ilyen x belefér, de nem kéne rendszert csinálni belőle. City egyre jobb formában van, remélem BL-ben továbbmennek. MU is jön föl, és azért kitudja...

(#61171) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

:D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#61172) szami777 válasza KisTücsök (#61170) üzenetére


szami777
addikt

Spurs után pedig idegenben Newcastle....hát, most jött el akkor november?
Spurs-Everton meccset néztem, a hazaiak tényleg nagyon jól játszottak, nem is tudom tavaly+idén egyszer sem játszottak kb így, és az everton se épp szar formában ment a white hart lane-re. Pont ezért lehet meg a meccs, mert ez a nevében még mindig rangadó, azt meg hazaiba szoktuk hozni.

City biztos h kitömi a Sunderlandet, így kötelező ma otthon nyerni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61173) #16514048


#16514048
törölt tag

Én meg azt remélem, hogy a Southampton kikap ma az Arsenaltól, a következő fordulóban meg szépen helyet cserélnek a Uniteddel. Akik lehetőleg nem is esnek majd vissza, mert jövőre már nem szeretnék úgy BL-t nézni, hogy nem tudok szívből szurkolni senkinek sem.

(#61174) Enzolord válasza #16514048 (#61173) üzenetére


Enzolord
addikt

:K :K
Remélem is, hogy nem kell végig szenvedni még egy évet...
Úgy a bajnokságban,mint BL nélkül...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#61175) br.rak


br.rak
őstag

Most az FA sara hogy a digi nem adhat egy időben két angol mérkőzést hét közben ( a szombat 16:00 időpont elég régóta tabu e téren, azt tudom) vagy szerintük szimplán nagyobb sportértéke van annak ahogy az Atleti-Barca duo bucira veri alsóbb osztályú ellenfelét a kupában? :F Vagy lenne még egy Lille-PSG 9-től de á kit érdekel....

(#61176) KisTücsök válasza szami777 (#61172) üzenetére


KisTücsök
addikt

Reméljük nem. :/

Ha ma nem kapunk ki, beállítjuk a házon belüli veretlenségi rekordot. Costa nem lesz. Én felállnék két csatárral. Meglepetésként.

Nagyon kéne ez a győzelem.

(#61177) BenHans


BenHans
addikt

Egyszerre szerez vezetést a Chelsea a Spurs ellen és a Sunderland a City ellen. :) Zabaleta öngól...
szerk. Egyenlít a City, ez gyors volt.
szerk2: Drogba 2-0 :C

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#61178) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ohhh. :)

Pedig egész jó volt a spurs.

(#61179) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#61178) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

na én elaludtam, most kapcsolódtam be, de akkor csak a szokásos.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#61180) szami777 válasza KisTücsök (#61178) üzenetére


szami777
addikt

Elkél az öreg a háznál, Drogba ma is nagyot ment.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61181) KisTücsök válasza szami777 (#61180) üzenetére


KisTücsök
addikt

:)) Azért az elején, sőt, sokáig igencsak megkérdezőjelezhető volt, hogy mit keres itt. De egyre jobb formában van. Azért az a tipikus Drogba gól. Fel sem nézett, csak zsigerből bevágta. No, jöhet a 'Castle.
____

"A BBC Sport értesülései szerint a Manchester United labdarúgócsapatának vezetősége tudatta Louis van Gaal menedzserrel: a keret átalakítására annyit költ, amennyit csak akar, nincs korlátozás."

(#61182) Andris837


Andris837
senior tag

2018-ban indul a Nemzetek Ligája-sorozat

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#61183) pohár válasza KisTücsök (#61181) üzenetére


pohár
félisten

akkor lehet elszórni megint vagy 300 milliót ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#61184) szami777 válasza KisTücsök (#61181) üzenetére


szami777
addikt

""A BBC Sport értesülései szerint a Manchester United labdarúgócsapatának vezetősége tudatta Louis van Gaal menedzserrel: a keret átalakítására annyit költ, amennyit csak akar, nincs korlátozás."

Ezt nem is értem, eddig nem ugyanez volt? Kb az nem ment idén a Unitedhez, aki amúgy se ment volna soha életében :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61185) KisTücsök válasza szami777 (#61184) üzenetére


KisTücsök
addikt

De. Csak most tudatták vele, hogy ezentúl is ugyan ez lesz. :D

Andris837: Ez nem rossz elképzelés szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#61186) Andris837 válasza KisTücsök (#61185) üzenetére


Andris837
senior tag

Szerintem sem, de persze nagyon sokan csak a negatívumokat látják benne. Jó lesz ez a jövőben. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#61187) szami777 válasza KisTücsök (#61185) üzenetére


szami777
addikt

Van egy tippem, hogy téli átigazolási időszakban, min. 3-4 játékost vesznek és mindet hátulra.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61188) #16514048 válasza szami777 (#61187) üzenetére


#16514048
törölt tag

Azt nem bánnám.

(#61189) szab.tam


szab.tam
nagyúr

dortmund meccset nem nézi senki?
elképesztő, milyet mentett a védő.
érdemes visszanézni.
valahogy a 46. perc után.

sosem láttam még ilyet.

16-osról szabadrúgás.
rövidre, elég magasan.
ahogy nekiszaladt a rúgó, a védő a kapu felé el kezdett rohanni, és rövidről a gólba tartó labdát kifejelte szögletre.
a kapus megmozdulni nem tudott, azalatt a védő hátrarohant, és kifejelte.
de honnan tudta, hogy neki oda kell szaladni....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#61190) Napfénysüti válasza szab.tam (#61189) üzenetére

Bundásliga, le volt zsirozva hova megy a labda. ;] :DDD

Més que un club!

(#61191) szab.tam válasza Napfénysüti (#61190) üzenetére


szab.tam
nagyúr

de láttad?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#61192) Napfénysüti válasza szab.tam (#61191) üzenetére

Sajna nem, melóban vagyok. :(
Pedig megnézném ha ilyen nagy mentés volt.

Més que un club!

(#61193) L_YKing válasza szab.tam (#61189) üzenetére


L_YKing
addikt

En lattam hummels volt az. Gyonyoru volt! :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61194) Dinter válasza L_YKing (#61193) üzenetére


Dinter
addikt

Nálam meg elment a eurosport :DDD

(#61195) L_YKing válasza Dinter (#61194) üzenetére


L_YKing
addikt

Menj utana ;] :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61196) KisTücsök válasza szami777 (#61187) üzenetére


KisTücsök
addikt

Már jönnek is a nevek. De NSO - Independent kombós hírt inkább nem linkelek.

Azt hittem holnap játszunk. Legalább lesz mire fognia Mou-nak, ha nem győzünk. :D

Schürrlet mostanában nagyon mellőzi a möster.

[ Szerkesztve ]

(#61197) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Már mikor láttam, hogy beállni készül... Ez a Cissé már lassan mumus.

(#61198) szami777 válasza KisTücsök (#61197) üzenetére


szami777
addikt

Tipikus...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61199) Dinter


Dinter
addikt

De szép támadás :)

(#61200) BenHans válasza KisTücsök (#61197) üzenetére


BenHans
addikt

Ez mi... :(( :O

Na még 10 perc emberelőnyben... Hátha menthető 1 pont.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.