Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62301) pohár válasza szami777 (#62299) üzenetére


pohár
félisten

jaaa, nekem totál az jött le, hogy általánosságban értetted, mára tök igaz volt sajnos (bár az utolsó 15-20 percben jobban felpörögtek, jöttek is az ordítóbbnál ordítóbb, de kihagyott helyzetek)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62302) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Le a gatyával az Arsenal előtt :R

Már most egyértelművé vállt, amit a szezon előtt is prognosztizáltunk, hogy idén a Chelsea a bajnok.

És nagyon nagyon buta az aki lenézi őket a BL-ben! Az egyetlen angol csapat akivel tényleg számolni kell a legnagyobbaknak is, ezt Sallói is megmondta, és mélységesen egyetértek vele!

(#62303) Napfénysüti

Messi ma is elemében van. :)

Més que un club!

(#62304) lacy86


lacy86
addikt

A torpe henger beindult :DD

(#62305) L_YKing válasza Napfénysüti (#62303) üzenetére


L_YKing
addikt

Szepen beverte oldalrol :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62306) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Messi mesterhármas szép , szuzi ment mint az örült szép , neymar tolta a szokásos dolgokat szép...de..DE Ivan volt ma a legnagyobb mester :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#62307) Tibiajax válasza IreN!CuS (#62306) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A szőke ciklon nyomta a forintos labdákat.. egyre jobban beépül ő is
----
de szeretnék megnézni egy juventus-barca meccset
imádkoztam, h jöjjenek össze sorsolásnál

(#62308) bandus válasza Tibiajax (#62307) üzenetére


bandus
veterán

ő ugyanazon a poszton játszik mint modric?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#62309) BenHans


BenHans
addikt

venember83: Fejet hajtok a Juve mai teljesítménye előtt. Így kell kihasználni a legnagyobb ellenfél botlását, így kellett volna nekünk is.

Én kértem, megkaptam: Ellentmondást nem tűrő játék, nem lehet belekötni. Ennyi. Nem arra célzok ezzel hogy 4-0-ra kell nyerni, mert elég 2-1-re 1-0-ra is csak ne legyen megkérdőjelezhető.

5 pont a hátrány, de nem szabad feladni!

Pláne hogy Strootmanért a pletykák szerint most jelentkezett be Louis (a 45millát feltornászva) 60millió ojróval, amit szerintem el kell fogadni.
Bár csak majd nyáron, de az árából komoly erősítés várható.

További pletyka hogy Destro-t 18 milláért vinné az Arsenal akiknek puszi a pocira a maiért :DDD
Ezen kívül Mohamed Salah viszont jöhet Rómába még most télen kölcsönbe fél évre nyári vétellel, vagy ha most nem akkor simán nyáron.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62310) Tibiajax válasza bandus (#62308) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kb igen. ő is elit pincér
kiszolgálja a sztár támadókat

(#62311) BenHans válasza BenHans (#62309) üzenetére


BenHans
addikt

Sőt, Strootman esetében 60M fontról írnak. Egy biztos, a 60M eurót is nagyon megköszönném a Unitednek! :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62312) Napfénysüti válasza Tibiajax (#62307) üzenetére

Mondtam én hogy jó igazolás. :K
Már korábban is nagyon tetszett a játéka, bíztam benne hogy sikerül beilleszkednie.

Més que un club!

(#62313) L_YKing válasza Napfénysüti (#62312) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem sikerult... Bar az elozo par meccsen nem villogott a tegnapin... Le a kalappal elotte :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62314) venember83


venember83
nagyúr

A madridistáktól kérdezném, hogy ti figyelitek egy bizonyos Álvaro Morata játékát, fejlődését, vagy ő már nem igazán érdekes a RM számára?

(#62315) bandus válasza venember83 (#62314) üzenetére


bandus
veterán

szerintem a juvéban mutatott teljesítménye alapján nem hiszem, hogy őt visszavárják majd.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#62316) 7600 GS válasza venember83 (#62314) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem igazán követem figyelemmel. :)

Gondolom a Juve-ből is kilóg (lefelé), nem nagyon tudom elképzelni hogy hosszabb távon is terveznek vele Torino-ban. Egy spanyol középcsapatban tudnám őt elképzelni hosszabb távon.

(#62317) 7600 GS válasza Tibiajax (#62310) üzenetére


7600 GS
addikt

Rakitic legjobb napjain maximum egy négyes fölé, nem elit.

(#62318) L_YKing válasza 7600 GS (#62317) üzenetére


L_YKing
addikt

Ja.. Csak O szivvel es lelekkel jatszik nem ugy mint.. Masok

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62319) Enzolord válasza L_YKing (#62318) üzenetére


Enzolord
addikt

"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!" Simon Tibi

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#62320) 7600 GS válasza L_YKing (#62318) üzenetére


7600 GS
addikt

Mesélj, kire gondolsz. :)

(#62321) szami777 válasza 7600 GS (#62320) üzenetére


szami777
addikt

Van ennek értelme?

SZerk:
Oks, nem szóltam, hozok popcornt

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62322) cyberkind válasza szami777 (#62321) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindennek van, még az életnek is, annak speciel 42.

Paranormal Cocktivity

(#62323) Dinter válasza szami777 (#62321) üzenetére


Dinter
addikt

Én kajak kíváncsi lennék kire gondolt :DDD

(#62324) 7600 GS válasza szami777 (#62321) üzenetére


7600 GS
addikt

Felvetett a kolléga egy gondolatot, én csak kíváncsi vagyok hogy kire (kikre) gondolt. Nincsen benne semmi hátsó szándék vagy ilyesmi. Csak könnyedén, egy baráti társaságban. ;)

(#62325) IreN!CuS válasza 7600 GS (#62317) üzenetére


IreN!CuS
őstag

100ból 1000ből ? Vagy a trollfoci átköltözött ide ,mert akkor elfér eme kijelentés....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#62326) 7600 GS válasza IreN!CuS (#62325) üzenetére


7600 GS
addikt

( Ez nem csak az én véleményem egyébként, halkan jegyzem meg :D )

(#62327) L_YKing válasza 7600 GS (#62324) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem xsanyi77 kollega a "hangnemre" gondolt.

Egyebkent mondhatnam Messit az utobbi hetekben, szerencsere most javulast latok ( de lehet csak az en elvarasaim voltak nagyok)

Enzorold: na valahogy igy gondoltam :R

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62328) 7600 GS válasza L_YKing (#62327) üzenetére


7600 GS
addikt

Az utolsó két meccsen láttam őt játszani, ott nem volt gond az akarással. Kérdés, meddig tart ki ez a lelkesedés.

(#62329) L_YKing válasza 7600 GS (#62328) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem eleg ha a Bl gyozelemig ;] :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62330) 7600 GS válasza L_YKing (#62329) üzenetére


7600 GS
addikt

A BL-t idén hatalmas lutrinak érzem.

(#62331) venember83 válasza bandus (#62315) üzenetére


venember83
nagyúr

Alapvetően kétlem, hogy visszavárnák játéktól függetlenül. Ott a James-Bale-CR-Benzema támadórészleg, hova oda még egy ügyetlen Morata? Amúgy persze nem ügyetlen, olasz közegben sok sörrel elmegy, de nagyon gyámoltalan, olyan túlizgolós emberkének tűnik. Le kéne higgadnia, de egyelőre nem találja a helyét. Mondjuk véleményem szerint akkor se ért húsz milliót, ha megtalálja a helyét. Kétlem, hogy Torinóban maradna, megy majd valami alja-középcsapathoz Spanyolországba nemsokára.

7600 GS: Kilóg bizony, pedig egy lassú és ügyetlen Llorentét kellene kiszorítania a kezdőből úgy, hogy ő az utóbbi mercatók legdrágább fiatal zsákmánya, tehát elvileg nyomatni kellene, hogy jöjjön belőle vissza a pénz. Ja, és azt nem is mondtam, hogy Tévezen kívül igazán csatár sincs a Juventusban, bár a kupameccsen Coman és Giovinco is jól játszott, de az egy semmi csapat ellen volt, arra nem sokat adnék.

Pedig alapvetően amúgy qrvára örülnék, ha visszavenné a RM, kell a fenének Torinóba ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#62332) IreN!CuS válasza 7600 GS (#62326) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hangosan is megjegyezheted...nézd meg a tegnapi meccset csak mint ellenpélda...(ne mások hangos szavát erősítsd)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#62333) L_YKing válasza 7600 GS (#62330) üzenetére


L_YKing
addikt

Én a Chelseanek adnám :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62334) KisTücsök válasza L_YKing (#62333) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez nem az aranylabda. Ezt ki is kell érdemelni. :D Nem csak úgy osztogatják.
___

"sajtóhírek szerint 100 millió euró körüli összeggel készül lecsapni Pogbára a Real Madrid, a Chelsea, valamint a Manchester United is."

[ Szerkesztve ]

(#62335) venember83 válasza KisTücsök (#62334) üzenetére


venember83
nagyúr

Előbb-utóbb menni fog. Szvsz már a nyáron, de nem bánnám, ha úgy döntene, marad még egy évet. Nagyon kell a csapatba, mert amúgy Juventushoz képest tiszta öregek otthona a csapat közel harmincas átlagéletkorral.

(#62336) szami777 válasza KisTücsök (#62334) üzenetére


szami777
addikt

Pogba milyen poszton van pontosan?
Az tuti, hogy Londonba nem kell, Unitedbe beférne.

(#62337) KisTücsök
Ne is mond :DDD
Rangadókon azért szoktam nézni a Juvét, de a pozícióját nem figyeltem, tippre Fabre vagy Oszi posztján van középen, de szabadon mozog.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62337) KisTücsök válasza venember83 (#62335) üzenetére


KisTücsök
addikt

De ér ennyit? Már a mai világban. Amúgy persze, hogy nem.

xsanyi77: Őszintén megmondom, fogalmam sincs. Szökő évente egyszer nézek Juve meccset. Akkor is jól elpicsáznak minket. :D

(#62338) L_YKing válasza KisTücsök (#62334) üzenetére


L_YKing
addikt

Mint irtam nagggyon nagggyon egyben van a Chelsea :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62339) Tibiajax válasza KisTücsök (#62337) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha Bale ért, ő kb 200-at..

(#62340) #16514048 válasza KisTücsök (#62334) üzenetére


#16514048
törölt tag

De jó lenne már hallani egy olyan hírt is, hogy a védelmet próbálja erősíti a United...

(#62341) Sickboy25 válasza szami777 (#62336) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nagy biznisz lenne az MU-nak! ingyen elengedték a Juvéhoz, most meg 100 milliért visszavennék! Gratulálok :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#62342) gmx9 válasza Sickboy25 (#62341) üzenetére


gmx9
aktív tag

LvG-t nem érdekli a pénz, ő azért van ott, hogy mindenféle nevet összevásároljon és 3 év alatt valami eredményt összehozzon. Utána úgyis lép. Amúgy már most nekik van az egyik legerősebb keretük a bajnokságban (még úgy is, hogy jó pár embert azért kikéne szórni onnan), a játékuk viszont továbbra is katasztrófa.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#62343) venember83 válasza KisTücsök (#62337) üzenetére


venember83
nagyúr

Mai árakhoz viszonyítva igen. Huszonegyéves, védekező középpályás, aki azonban jól lő és passzol, folyamatosan fejlődik, Isten tudja, mi lehet belőle. Simán lehet akár Zidane kaliberű klasszis.

Tibi: nyilván a kétszáz túlzó ár, bár Bale-hez viszonyítva annyira nem. Az egyetlen játékos a Juventusnál, aki mindent tud. Nem dadog nála a labda, tud szerelni, passzolni, lőni, helyezkedni. Tökéletes középpályás.

(#62344) Sickboy25 válasza gmx9 (#62342) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem van Gaalra gondoltam és mit költhet... Hanem Pogbára... Azért a keretet cáfolnám... Védelem az úgy konkrétan nincs... Az MU-nál rosszabb védelem talán a Swansenek van... Így sehova nem jutunk... Remélem majd most védőt is vásárolunk...

Vénember: Pogbáról mindig Patric Viera jut eszembe...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#62345) venember83 válasza Sickboy25 (#62344) üzenetére


venember83
nagyúr

Nála technikásabb és gólerősebb. Mondjuk fejelésben annyira nem jó, biztos félti a sérót.

(#62346) Tibiajax válasza venember83 (#62343) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát meg mondjuk ki, ő viszi a hátán a zebrákat..

a motorja, a szíve a csapatnak, ez egyetemes szupersztárotok. csak így, röviden
vicc bale-el össze se vetném, két külön dimenzió nálam

ja. Viera védekező kp volt, Pogba támadó, elég különbség:)

[ Szerkesztve ]

(#62347) bandus válasza Tibiajax (#62346) üzenetére


bandus
veterán

pogba is inkább vkp :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#62348) venember83 válasza Tibiajax (#62346) üzenetére


venember83
nagyúr

Tulajdonképpen védekező és támadó középpályás is egyben, nem mondanám rá egyértelműen egyiket sem. Valóban jeleskedik támadásokban, de védekezésben is ott van, attól függ, hogy adott meccsen éppen hol van rá szükség. Valóban támadóbb, mint pl. Pirlo vagy Marchisio, mert előrébb szokott játszani, meg néha a bal oldalon, de nem mondanám egyértelműen tkp-nak.

Giovinco aláírt az MLS-be huszonhétévesen évi 8,6 millió euróért, kb. Biztos marha sok jó ajánlata lehetett...

[ Szerkesztve ]

(#62349) Tibiajax válasza venember83 (#62348) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#62350) Sickboy25 válasza venember83 (#62345) üzenetére


Sickboy25
addikt

ő már a modern Viéra... :))

Na ne, mi ez a korrektúra? Tudod kiről van szó nem? Vieira

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.