Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62801) DeathAdder válasza KisTücsök (#62800) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ennyi :)
Ha ezt csinálja tavaly BR is az Anfielden a Chelsea ellen, és nem megy ész nélkül neki a busznak, akkor nem arról beszélnénk hogy a City lett a tavalyi bajnok :N
Továbbá a sorsolása is jobb a Chelseanek, ezt innen már nem fogják elveszíteni!

(#62802) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mia fene van a BVB-vel?
Ez most valami vicc csak ugye? :U
Mi történik ott? :Y

[ Szerkesztve ]

(#62803) BenHans válasza DeathAdder (#62802) üzenetére


BenHans
addikt

Én is erről írtam kicsit bővebben hárommal feljebb... Komoly gondok vannak. :F

Érdekelne hogy Klopp mit mond.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62804) 7600 GS válasza DeathAdder (#62802) üzenetére


7600 GS
addikt

Az alsóház úgy nézem hogy elég zsúfolt, egy jó hajrával még bennmaradhatnak.

(#62805) forceberg válasza DeathAdder (#62802) üzenetére


forceberg
veterán

Ilyen combos a bundás! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#62806) DeathAdder válasza BenHans (#62803) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ugyanarról a csapatról beszélünk, aki szarrá presszingelte az egész pályát, azzal az edzővel akit fél európa magának akart?
A csapat motorja Reus is ott van még, nem?

De mi történt akkor, ezt nem értem? :N

forceberg - megfordult a fejemben ez is :D

[ Szerkesztve ]

(#62807) 7600 GS válasza forceberg (#62805) üzenetére


7600 GS
addikt

Mi volt ez a tegnapi gyenge muzsika a bajoroktól? :)

(#62808) Enzolord válasza DeathAdder (#62802) üzenetére


Enzolord
addikt

Kérdés, hogy mi mehet ott a háttérben...
vagy a játékosok akarnak edzőt buktatni, vagy a vezetőség és a csapat közt van hatalmas ellentét, mert nem hiszem, hogy egy év alatt mindenki elfelehtett focizni..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#62809) forceberg válasza 7600 GS (#62807) üzenetére


forceberg
veterán

Hála égnek pont meccsem volt, így nem láttam. Lehet, hogy a tavalyi idényből tanultak, hogy most kell bukni párat :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#62810) szab.tam


szab.tam
nagyúr

azoktól kérdezem, akik látták a roma meccset.
az egyenlítés után ezek egyáltalán törekedtek a győzelemre, vagy rámentek a szokásos kamu döncire?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#62811) L_YKing válasza szab.tam (#62810) üzenetére


L_YKing
addikt

En neztem... Nem voltak akkora helyzetek mint az egyenlitesig..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62812) BenHans


BenHans
addikt

Ez a Roma vérszegény mint a múmia pöcse. De azt hiszem nem lesz elég Doumbia érkezése, kell még a szintén rebesgetett Ibarbo is, és legalább egy darab normális védő és még ezen felül is egy átszervezés Garcia-tól. Nem tudok többet írni, csoda kell a Scudettohoz. :O :(((
Iturbe sérülésével még az ág is húz minket, ezt én már nem is akarom elhinni.

szab.tam: Fáradtak, ötlettelenek, nincs védekezés és támadás.

------------

DeathAdder: Nagyon sajnálom őket. De Kloppot miért akarnák megbuktatni? Ennek nincs értelme. Én inkább arra tudok gondolni hogy a vezetőséget akarja megbuktatni a csapat és Klopp is, és azért nem bocsátják el Jürgent mert akkor a csapat is lépne és nem merik.... De akkor a BL-ben miért??

Szeretnék valami érdemit hallani felőlük, valami érdemi választ a kérdésekre amit mindenki feltesz, mert itt a vak is látja hogy valami nem Kloppol. (:D bocs )

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62813) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#62814) szab.tam válasza 7600 GS (#62813) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én ezeket többnyire sosem tudom megfejteni. ( :DDD )
de ezt talán mégis.
ez a mai meccs után született?
(mert akkor kivételesen értem.) :DD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#62815) pohár válasza 7600 GS (#62813) üzenetére


pohár
félisten

túlzott akarásnak nyögés lett a vége... de legalább kiosztott egy gólpasszt, és a kihagyott helyzetei nem sodorták veszélybe a győzelmet :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62816) szab.tam válasza pohár (#62815) üzenetére


szab.tam
nagyúr

tipikus bizonyítási kényszer.
mint amikor a fél 6-os vendég alá és fölé sétálgat, (szaladgál), lefelé bámulva, miközben mormolja, hogy most aztán fel fogsz állni.
de most tényleg.
és nem.... :N

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#62817) 7600 GS válasza szab.tam (#62814) üzenetére


7600 GS
addikt

Igen, a mai meccs margójára készült. :)

pohár:

Nekem személy szerint egyre jobban kezd a tököm tele lenni vele kapcsolatban. Majmolja CR-t, a hozzáállása borzalmas, önző. A szabadrúgásai viszont jók, ezt meg kell hagyni.

Ha tavasszal nem villant valami nagyon komolyat a BL-ben akkor szerintem el is lesz adva, az árából pedig jön Pogba, mellé pedig még jön De Gea, gondolom szeretne BL-ben játszani. :)

Sajnos nem fekszik neki a spanyol foci, lássuk be.

(#62818) szab.tam válasza 7600 GS (#62817) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a társak reakcióiból is folyamatosan látszik, hogy igazából sosem fogadták be.

(egyszer volt egy nagy pillanata, az a kamu hosszabbításos, itt többszörösen agyontárgyalt izé, szerintem mind tudjátok mire utaltam. agyoncsámcsogtuk.)

de mindig figyelem a társak arcát, amikor elcsesz valamit.
de ha véletlenül jól csinál valamit, akkor is teljesen más az ováció.

egyszerűen nem illik bele a real képletébe.
csak bele van erőszakolva.
ennyi.

hatalmas pozitív csalódás james.
ő zsigergből ide való.

mindenhol van ilyen.
a legjobb pl. ibrakadabra.
nem neki passzoló csapatokban is járt, psg-ben pedig virul.

***

béla is el fog kerülni egy másik csapatba, és azt majd rendesen felhúzza, ha felszabadul, és nem szélárnyékban kell a hátrafogott sérójával lavíroznia...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#62819) pohár


pohár
félisten

hehe :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62820) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#62818) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#62821) KisTücsök válasza DeathAdder (#62801) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért elkezdem írni egy hosszú monológot, de áh... végeredményemben úgyis igazad van. Ameddig meg a Chelsea nevével kezdődik a PL tabella, nincs okom nyafogni.

Ja. Kár azért a szezonért. Bár részünkről is.

Stu meg beáll és vág is egyet. :D
___

Pohár: Ohhh, ez nagyon jó. :D

(#62822) bandus válasza 7600 GS (#62817) üzenetére


bandus
veterán

De Gea minek jonne? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#62823) L_YKing válasza bandus (#62822) üzenetére


L_YKing
addikt

3. kapusnak és akkor 1-2 év múlva meg semmi nem lesz belőle :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62824) NyxNyxNyx válasza bandus (#62822) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tökre megérte leigazolni ezt a kolumbiai vagy milyen kapust, akinek még a neve sem jut eszembe.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#62825) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#62824) üzenetére


L_YKing
addikt

Navas... és nem is ilyen rossz..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62826) BenHans


BenHans
addikt

Inter... :F Az igazolásokkal gyengébbek lettek? Egyre szimpatikusabb a Sassuolo hiába keserít minket is a kicsik közül a kedvencem :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62827) cyberkind válasza L_YKing (#62825) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ez a baj hogy rohadt jó kapus, cserekapusnak bűn ilyen kapus, neki állandóan játszani kéne, de még Casillas távozása után se kap esélyt, feltéve ha marad.

Paranormal Cocktivity

(#62828) L_YKing válasza cyberkind (#62827) üzenetére


L_YKing
addikt

Es akkor meg kell De Gea 7600 GS szerint :C
Logikus lepes lenne :K :B

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62829) cyberkind válasza L_YKing (#62828) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj hogy nem szerinte, megjelent 1-2 cikk miszerint 50-ért repülni fog Madridba.
Ha már itt tartunk, én Courtois-t csábítanám el. :DD

Paranormal Cocktivity

(#62830) L_YKing válasza cyberkind (#62829) üzenetére


L_YKing
addikt

Hogy még többen padozzanak? :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62831) 7600 GS válasza L_YKing (#62828) üzenetére


7600 GS
addikt

Mondja ezt az, akinek a csapata padoztatja ter stegen-t. Vicces vagy. :)

Casillas valószínű jövőre tiplizni fog, csak és kizárólag De Gea az elfogadható az ő helyére.

(#62832) L_YKing válasza 7600 GS (#62831) üzenetére


L_YKing
addikt

Vicces... Hm. :D

Ter Stegen Kupa meccseken és BL meccseken szerepel. Keylor melyik meccseken? :F
Ac Milan elleni semmitérő meccsen....

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62833) 7600 GS válasza L_YKing (#62832) üzenetére


7600 GS
addikt

És az kit érdekel, hogy Navas véd-e vagy sem? :) Milyen jogon szorítaná ki a kezdőből Casillas-t?

Karim Benzema mai találatainak köszönhetően felülmúlta Fernando Hierro 127 gólos rekordját, így 128 találattal a klub 12. legeredményesebb játékosa lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#62834) L_YKing válasza 7600 GS (#62833) üzenetére


L_YKing
addikt

"Casillas valószínű jövőre tiplizni fog, csak és kizárólag De Gea az elfogadható az ő helyére."

ezt csak most olvastam el. :Y

Amíg nem próbálják nem tudhatják, hogy milyen. Engem a VB-n meggyőzött.. De akkor úgy tűnik ez megint egy ilyen "100 millás vétel volt".. :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62835) Enzolord válasza 7600 GS (#62831) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor kapus nélkül maradtok... ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#62836) L_YKing válasza Enzolord (#62835) üzenetére


L_YKing
addikt

De meg van mondva! Csak es kizarolag O az elfogadhato :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62837) szami777


szami777
addikt

Hát ha a MU-nak van esze, nem adja tovább De Geát, akármennyire is sokat ajánlana érte a Margit.
A Bale üzlet zavarhat be egyedül a képbe, akkor el fogják engedni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62838) #16514048 válasza szami777 (#62837) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nagyon nagy hülyeség lenne, de sajnos nem tartom kizártnak. :(((
Az egyik legjobb kapus a világon, többet ér a csapatnak mint bárki, sok meccset köszönhetünk neki. Bale-t szívesen látnám Angliában, sajnáltam is amikor eligazolt a Spurs-től, de a MU-ba most ő sem tudna nagy változást hozni.

(#62839) 7600 GS válasza Enzolord (#62835) üzenetére


7600 GS
addikt

Én inkább attól paráznék nehogy a United lemaradjon a BL helyekről, mert akkor egészen biztos hogy ti maradtok kapus nélkül. ;] ;] ;]

(#62840) Enzolord válasza 7600 GS (#62839) üzenetére


Enzolord
addikt

Attól nem félek, hogy lemaradunk, mert szerencsére hozzánk romlott a többi csapat...
Úgyhogy nekünk lesz kapusunk, Ti meg majd takaróztok Féreg Perez ( nálunk vannak a legjobbak) szlogenével... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#62841) 7600 GS válasza Enzolord (#62840) üzenetére


7600 GS
addikt

Mindig feldobod a napom. :))

(#62842) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Basszus, kikap a Soton. :(

(#62843) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#62840) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Csak az ne legyen a vége, hogy Lloris-t viszik...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#62844) DeathAdder


DeathAdder
veterán

juhhej 4 pontra a 4. hely :C bár innen előrébb nem tudom van-e, nagyon nehéz lenne beelőzni a spurst és arsenalt :(

5. talán meglehet :)

(#62845) szami777 válasza DeathAdder (#62844) üzenetére


szami777
addikt

Spurs és az Arsenal is jobb mint tavaly, nagyon kemény harc lesz. a 3., 4. és az 5. helyért.
Mi lenne, ha még az Everton sem lenne mélyrepülésben?
A Pool EL szereplésére kíváncsi leszek, Spurs és az Everton is versenyben van, 3-ból az egyik angol megnyerhetné.

(#62842) KisTücsök

Nézted a meccset? Az a piros csak nekem volt érdekes döntés?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62846) KisTücsök válasza szami777 (#62845) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csak a legvégére kapcsoltam oda. Nem volt piros?

(#62847) szami777 válasza KisTücsök (#62846) üzenetére


szami777
addikt

Nézd meg, szerintem ez nem piros lap.
[link]

Az egész meccs tök sportszerű volt, a bíró is jól vezette, erre a végén, amikor hátrányba kerültek és küzdenének az egyenlítésért, egy ilyenért pirosat ad. Swansea 1-szer talált kaput, az gól lett, egyébként meg a térfelükön zajlott a játék.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62848) Enzolord válasza szami777 (#62847) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez nem volt piros... A labdára ment, a labdáról pattant fel a lába...

(#62841) 7600 GS Ennek igazán örülök, hogy sikerült a napod feldobnom... :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#62849) KisTücsök válasza szami777 (#62847) üzenetére


KisTücsök
addikt

Neeeeee. :(

Szegények.

(#62850) Napfénysüti válasza szami777 (#62847) üzenetére

Ez szerintem se piros, el is találta elsőre a labdát csak megcsúszott rajta a lába. Elég balszerencsés szitu volt.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.