Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62501) IreN!CuS válasza forceberg (#62500) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kis trollkodás azt hittem a cordobai 11est is cr lövi :D

Amúgy nem tudom kapott-e a Barca 11-est ebben az idényben , utána kellene nézni :)

1:1 ennyi volt :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#62502) forceberg válasza IreN!CuS (#62501) üzenetére


forceberg
veterán

Gólt nem lőttek tiziből, mert a whoscored-en van erre stat. De 1-2 kihagyott akár lehet attól, hogy nincs belőle góljuk.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#62503) BenHans válasza IreN!CuS (#62501) üzenetére


BenHans
addikt

1 és Messi kihagyta, míg Real részről 8 és CR 100%-ban értékesítette.

[link] & [link] & [link]

Cristiano büntik nélkül is 1 góllal megy.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62504) 7600 GS válasza forceberg (#62500) üzenetére


7600 GS
addikt

Az előző években lőttek már eleget bőven. ;]

BenHans: Meg ugye a kupában is kihagyott egyet.

[ Szerkesztve ]

(#62505) IreN!CuS válasza 7600 GS (#62504) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Akkor még az uefalona volt igaz ? :)

Elég lazára vettem szerintem ,hiszen semmi olyat nem írtam

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#62506) 7600 GS válasza IreN!CuS (#62505) üzenetére


7600 GS
addikt

Nyugi kolléga, vedd lazára. ;)

(#62507) Dinter


Dinter
addikt

Jó isten, mi ez a védelem?! :U

(#62508) lacy86 válasza Dinter (#62507) üzenetére


lacy86
addikt

Ketten vetodnek kozbe :DD

(#62509) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ronaldo mikor lőtt utoljára szabi gólt? :U

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#62510) BenHans


BenHans
addikt

7600 GS: Igaz, csak én az idényt a bajnokira értettem. :)

MikE008: Bale manapság jobban süti, kb a rituálé ua. csak ballal... De azért attól nem félek hogy nem látunk több 20-35 méteres rakétát CR-től. ;)

Amúgy a büntetőt is ugyanúgy be kell lőni. ;) De úgy is mondhatjuk, hogy Messi inkább az 5 méterről lőtt akciógólokra megy, lásd kupa, mert tudja hogy tiziből nem illik ha akar egyszer a mennyeiben játszani. :D
szerk. De ez úgysem jöhet össze, mert az MTK jegyeladásból befolyt fizetési ajánlatát erkölcsös ember lévén nem fogadhatja el.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62511) Dinter


Dinter
addikt

Én ebben a karácsony utáni Realban nem érzek semmi átütőerőt. Már azt is csodának tartanám, ha ezt a meccset behúznák :o

(#62512) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Milyen szép mozdulat ezt az atma ellen kéne neki mekkora bunyó lett volna :D

Na 2. szép mozdulat de miért a fejét fogta a gyerek ? :O

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#62513) pohár


pohár
félisten

no, akkor Jesé fizikálisan rákészülhet 3x90 percre :D

hoppá, szabadrúgásból 11-es, hm

és még egy piros :DDD

gaúúúúúúúúl, jejeje

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62514) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Ott a tizenegyes :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#62515) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Azért valljuk be, megint teljesen jogos volt a sárga+ tizi.

ajjaj bale ebben nem olyan jó
na jólvan ügyes gyerek vagy te

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#62516) BenHans


BenHans
addikt

Egy szakítás + a média és már megvan a mentális gond ami miatt nem tudja levetkőzni a feszültséget. Ő is ember...

Na ez egy full jogos bünti. És Baleeeee!!! :C :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62517) Dinter


Dinter
addikt

Elmegyek WC-re, erre nézem Ronaldo piros, Real tizi. Mit csinált Ronaldo?

(#62518) pohár válasza BenHans (#62516) üzenetére


pohár
félisten

ilyenkor miért nem ütik ki magukból az ilyet? lemennek az edzőközpontba, aztán ott szarrá püfölnek/rúgnak egy homokzsákot :D

vagy ilyet nem csinálhatnak? (mint az extrém sportokat például)

Dinter... ütés miatt, bár én csak egy pillanatra láttam csak az esetet, valószínűleg jogos, mert tényleg megütött valakit, nem csak színlelt

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62519) forceberg válasza IreN!CuS (#62514) üzenetére


forceberg
veterán

Ugye? :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#62520) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Kiesünk az FA kupából. :DDD :DDD De látom legalább a City is.

(#62521) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#62520) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mi meg újrajátsszuk... Nem tudom melyik a jobb.

ok mégse, bye bye FA kupa :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#62522) L_YKing válasza pohár (#62518) üzenetére


L_YKing
addikt

Egy szalbazsakot...olyan embermeretut, azt kollott azon gyakoroltam. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62523) pohár válasza KisTücsök (#62520) üzenetére


pohár
félisten

az a meccs... kapcsolgatok a Real és City meccs közt, Agüerot cibálják, tépik rendesen a 16-oson belül, dob egy hasast visszahúzás miatt, 11-es sehol... és nem ez volt az egyetlen jelenet :D

a kapus meg valami szuperhős lehet, de még olyanokat is megfogott, amit kapus nem tud :D

és 0-2, wtf

barca0519951... azt azt :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62524) DeathAdder válasza KisTücsök (#62520) üzenetére


DeathAdder
veterán

WTF?
Spurs, Soton, Swansea, City, Chelsea off, manu újrajátszás.
Mi lesz itt este fél7 -kor? :D meg kell nyerni az FA kupát :DDD

(#62525) lacy86


lacy86
addikt

Egy golkiralytol ilyet latni szerintem szegyen! :W
CR7

(#62526) NyxNyxNyx válasza IreN!CuS (#62512) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Megkólintotta és bele is rúgott egyszerre.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#62527) forceberg


forceberg
veterán

Suárez szép kis szülinapi ajándékot kapott ettől a gyíktől...
Nem értem ezt a majmot, most, hogy beindult a szekér, megint kezd xarakodni...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#62528) KisTücsök válasza lacy86 (#62525) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mármint egy zaranylabdástól, az most a menő. :d Amúgy szimpi, még mindig...
__

2-4. Hát ez szép. Most ez a cikibb, vagy a City 0-2-je, vagy a Spurs 1-2-je? Bár a tegnapi Mu meccset is idevehetném. Most komolyan, mi volt ez? Közös mixelgetés?

(#62529) lacy86 válasza KisTücsök (#62528) üzenetére


lacy86
addikt

Miert a Chelsea meccs?! :DD

(#62530) BenHans


BenHans
addikt

Háááhhhááá City, Chelsea, Spurs, Soton! Erről is le van a gond legalább! :C Ott az esély a Poolnak hogy nyerjenek valamit. :D Jót röhögnék ha a Pool is és a MU is kiesne, oldják csak meg a kicsik egymás közt.

(#62522) barca0519951: :DDD

(#62518) pohár: Ember ő is. Meg tudom érteni valamilyen szinten. Alapból nyugodt ember vagyok de hiába mert amikor komolyabb dolog történik a vérmérsékletemből adódóan sajnos nekem is vannak néha napjaim amikor pöccre indulok... És az én esetemben még média sincs jelen.
Persze nem védeni akarom, mert ezt neki azon a szinten tudni kell kezelni. Neki világsztár élsportolóhoz méltóan kell viselkedni, de a legjobbak is emberek és hibázhatnak ahogy mások is tették ilyen szinten, ez az érdemeiből nem von le.

szerk. Most hogy a Real ilyen nyögve nyelve húzta be, ha a Barca botlik akkor Madrid Realos felén az is hívő ember lesz aki esetleg eddig nem volt az. :Y

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62531) DeathAdder válasza KisTücsök (#62528) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gerrardot trófeával akarja búcsúztatni a szigetország :DDD
Amúgy meg nehogy pottyanás legyen nekünk is ebből, hajrá be kell húzni! A rettenthetetlen Glen Johnson ott van a kezdőben!! :DDD

Amúgy az Ars is talpon van még asszem, akár a címvédés is összejöhet :B

[ Szerkesztve ]

(#62532) gyuromoj válasza lacy86 (#62525) üzenetére


gyuromoj
veterán

Tényleg nem volt szép, de én még mindig nagyon jól szórakozom amikor ütés/pofon után úgy vetődnek el a vétlen felek mint aki éppen kaszkadőr lenne egy akció filmben. :DDD
Most kap 3-4 meccs pihenőt, ami alatt remélem rendbe teszi magát fejben hogy utána csak a focira koncentráljon.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#62533) BenHans


BenHans
addikt

Na, emlegettük... Elkezdte Messi bepótolni a lemaradást csak nehogy előzzön :D 2/1 a bajnokikon.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62534) #84221696


#84221696
törölt tag

Néztétek a lassítást? Messi nem a lasztit nézte, hanem a kapus mozgását! Gonosz törpe! :DDD
Amikor tizit rúgtam, előre eldöntöttem hova rúgom, aztán minden erőmet bele adva rúgtam ki valamelyik ficakot. De le nem vettem a labdáról a szemem, nehogy luftot rúgjak. :D

(#62535) BenHans


BenHans
addikt

Grat Barca ez tényleg gyönyörű volt! 0-4 :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62536) #84221696 válasza BenHans (#62535) üzenetére


#84221696
törölt tag

Messi milyen lasztit adott a 3. gólnál! :C

[ Szerkesztve ]

(#62537) KisTücsök válasza DeathAdder (#62531) üzenetére


KisTücsök
addikt

jóóvan, a Pool is jó volt. :D Biztos örülnek annak a plusz meccsnek.

(#62538) BenHans válasza KisTücsök (#62537) üzenetére


BenHans
addikt

Bogdán miket szedett ki! [2:40-nél] :Y

Kíváncsi vagyok hogy 1-2 éven belül megveszi-e valamelyik csapat az első osztályból. Persze nem padozni gondolnám...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62539) lacy86 válasza BenHans (#62538) üzenetére


lacy86
addikt

Ugy legyen! :R :K ;)

[ Szerkesztve ]

(#62540) #53932800


#53932800
törölt tag

Közben meg fordított a Lazio......No comment

(#62541) Napfénysüti válasza BenHans (#62538) üzenetére

Megérdemelné, jól teljesít.

Més que un club!

(#62542) DeathAdder válasza KisTücsök (#62537) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hiányzott mit kecskének a kés :D inkább estünk volna ki, nem elég az oda-visszavágós mikiegér kupa meccs anglia legerősebb csapata ellen (nyilvánvaló melyik jut úgyis a döntőbe), erre most még ez is... :N

[ Szerkesztve ]

(#62543) szami777 válasza KisTücsök (#62528) üzenetére


szami777
addikt

Most értem haza, nem hittem a szememnek.
Már-már bundagyanús volt az a mai FA kupa játéknap. :D
Vagy minden nagycsapat azt hitte, hogy ligakupa van?
Az egyetlen pozitívum Bogdán teljesítménye a mai napra.

(#62542) DeathAdder
Pool továbbjutás lesz, hidd el nekem.

(#62538) BenHans
Nem is tudtam, hogy Gudjohnsen a Boltonnál van. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62544) DeathAdder válasza szami777 (#62543) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja a Stamfordon, majd ha piros hó hullik alá :DDD

Amúgy ha most tudnék időben utazni, egy jó kis mixet tennék a FA kupa mecssekre :DD

(#62545) BenHans


BenHans
addikt

Már megint mi a tökömet csinált a Milan? Pedig bíztam bennük hogy megütik a lazio-t, erre az egész csapatból csak Mexèsben volt annyi hogy tisztességesen elverjen bárkit is?! ;] (jó látni hogy az a 7év megmaradt ;) )

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62546) szab.tam válasza BenHans (#62545) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a meccset nem láttam.
de valamiért bíztam bennük, tettem rájuk.
az elején örültem, majd csak a stat-ot bábultam végig.... :(

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#62547) #53932800 válasza BenHans (#62545) üzenetére


#53932800
törölt tag

Mást ezèrt már règ kirugtak volna(az edzore gondolok)nincs rend a fejekben...Már nem ez az elso eset pl Muntari vagy kèt flakon vizet dobott inzaghira,vagy cerci ès abate esete

(#62548) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Anyám ez az új Lazio mez nagyon meleg :))

Remélem Mexesnek ez volt az utolsó meccse a Milan mezében! Focizni nem tud Milan szinten, csak a pofája, meg most már a keze is jár...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#62549) venember83


venember83
nagyúr

Jól mutatja ez a cikk, mekkora a probléma Torinóban. Plusz ugye a nyári mercato költségvetésének háromnegyede már elment előre lekötött részletekre, kötelező "opciókra" stb. A pénz mindig elmegy, de igazi erősítés és fiatalítás nem érkezik. Pedig kellene pár Tévez, Vidal és Pogba szintű igazolás, csak ezek nem mindig hozhatók össze minimáltőkével.

(#62550) venember83 válasza Sickboy25 (#62548) üzenetére


venember83
nagyúr

[link] - Ez előtt még azért fejberúgta Marchettit is abszolút értelmetlen helyzetben. Nem kéne jó darabig pályára engedni. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.