Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61551) lacy86


lacy86
addikt

Ez a Torres ugy gyerekek! :DDD

Senkinek nem kell a ficsur :P

[ Szerkesztve ]

(#61555) #53932800


#53932800
törölt tag

Holnap Roma - Milan!:)

Forza Milan!

Van egy olyan érzésem,hoigy jól kiütnek minket a fővárosiak:((

(#61556) bagyulajuve válasza #53932800 (#61555) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát pedig remélem pontot szerez majd a Milan

Resistencia eterna

(#61557) pohár


pohár
félisten

hát nem semmi

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#61558) KisTücsök


KisTücsök
addikt

turkish airlines :( A jó kis samsung helyett. Ezt is szokni kell majd.

Citynek mennyivel könnyebb a karácsonyi sorsolása. Ha megmarad ez a 3 pont, már elégedett leszek.

(#61559) L_YKing


L_YKing
addikt

Hajajj!! Itt remelem verengzes lesz

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61560) szami777 válasza KisTücsök (#61558) üzenetére


szami777
addikt

A mez nem tetszik, remélem samsung marad.

Kőkemény hónap lesz ez, a 3 pont különbség tartása nagy dolog lenne, Stoke reméljük rossz napot fog ki.

(#61561) Viszlát

Jaja, Moyes-é volt a téli átigazolási időszakban.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61561) Viszlát


Viszlát
addikt

Mata kinek az igazolasa volt, Moyes-e?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#61562) L_YKing válasza Viszlát (#61561) üzenetére


L_YKing
addikt

ja! :D

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61563) #16514048 válasza Viszlát (#61561) üzenetére


#16514048
törölt tag

igen

(#61564) Sonja


Sonja
veterán

Kikapott a Dortmund az utolsó Werdertől! :D Kieső helyen fejezte be az őszi idényt. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#61565) NyxNyxNyx válasza BenHans (#61531) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na csak meglőtte az első PL gólját. Szépen betekerte, reméljük lendületet kap tőle. :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#61566) L_YKing


L_YKing
addikt

Na meglett az 5-0 az is valami :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61567) IreN!CuS válasza L_YKing (#61566) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Messi utolsó gólja azért adta :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#61568) L_YKing válasza IreN!CuS (#61567) üzenetére


L_YKing
addikt

Ahogy lekezelte :Y nem mindennapi :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61569) Dinter válasza L_YKing (#61568) üzenetére


Dinter
addikt

földöntúli ;]

[ Szerkesztve ]

(#61570) L_YKing válasza Dinter (#61569) üzenetére


L_YKing
addikt

láttad? Vagy csak a vakvilágba? :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61571) Dinter válasza L_YKing (#61570) üzenetére


Dinter
addikt

Dehogy láttam :DDD Vannak hasznosabb dolgok is az életben barca-meccs nézésnél ;]

(#61572) L_YKing válasza Dinter (#61571) üzenetére


L_YKing
addikt

:))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61573) BenHans válasza NyxNyxNyx (#61565) üzenetére


BenHans
addikt

Szép és fontos gólt lőtt. :C (régebben Bale, mostanában Erik játéka miatt nézem a Spurs meccseit) Nem véletlenül mondtam hogy elcserélném Iturbe-val, mert az áruk közel azonos és Turbo eddig nagyon nem hozza az elvárást, de cáfoljon rám.
Amúgy voltak már pletykák, hogy jön vissza Rómába Lamela.... Én nagyon örülnék, és ha belegondolunk hogy 22 éves, nagyon sok lehet még benne...

............

Nem tudom mennyire értelmes kifejezés, de a BVB bojkottálja a saját játékát.

De ami a legfontosabb, DAJE LUPI! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#61574) L_YKing válasza BenHans (#61573) üzenetére


L_YKing
addikt

Dortmundról nem érdemes beszélni... Remélem holnap nyer a freiburg és tök utolsók lesznek, talán észbekapnak :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61575) L_YKing


L_YKing
addikt

Egyébként le sc-ztem Sztbeni üzenetét aki kíváncsi rá elküldöm :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61576) #53932800


#53932800
törölt tag

Szegény De Sanctis nincs a toppon,amikor nem kéne kijön amikor meg kéne nem:D

Wow,Mexes majdnem mekkora gólt rúgott 45-ről:D

Forza Milan!

[ Szerkesztve ]

(#61577) #53932800


#53932800
törölt tag

Kiállítanak egy Milanost...

(#61578) cyberkind


cyberkind
félisten

Király, klub vb győztes a Real Madrid. :))

Paranormal Cocktivity

(#61579) gyuromoj válasza cyberkind (#61578) üzenetére


gyuromoj
veterán

:C
Elég gyengusz meccs volt, de a lényeg hogy sikerült. Iker a 700. meccsén az utolsó hiányzó kupát is a magasba emelheti! ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#61580) #53932800


#53932800
törölt tag

Na,vége a meccsnek végül: Roma 0-0 Milan

(#61581) vans? válasza cyberkind (#61578) üzenetére


vans?
őstag

Eleg halovany volt, abszolut semmi ertelme ennek a tornanak.

hábm bábm

(#61582) szami777 válasza #53932800 (#61580) üzenetére


szami777
addikt

Szoktam ugatni rendszeresen a PL bírókat a balf@szkodásukért, de amit ezen a meccsen a bíró csinált... te jóságos ég.
Teljesen felejthető X lett belőle :(

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61583) Dinter


Dinter
addikt

Lel, arra a 2 meccsre is valasztottak legjobbat :DDD

(#61584) Napfénysüti válasza vans? (#61581) üzenetére

Ennyi.

Més que un club!

(#61585) szab.tam válasza L_YKing (#61575) üzenetére


szab.tam
nagyúr

[link]
:DDD :))
egy cégnél voltam kb. tizenéve.
sajnálták a pénzt jogászra, így mindig én néztem át az összes szerződést.
1* sem hibáztam.... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#61586) L_YKing válasza szab.tam (#61585) üzenetére


L_YKing
addikt

Neem... Beregelt es irt ide. Nem ismerek senkit szemelyesen a forumrol hogy tudjak kozvetiteni :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61587) #53932800 válasza szami777 (#61582) üzenetére


#53932800
törölt tag

Ja, A Roma kb 2-3 tizit kaphatott volna,Maicont ki kellett volna állítani,Armero második sárgája szerintem jogtalan volt hiszen előtte meglökték ás amikor kapadozott próbálta visszanyerni az egyensúlyát stb...

(#61588) BenHans válasza #53932800 (#61587) üzenetére


BenHans
addikt

2 egyértelmű büntetőt vett el tőlünk a bíró, a 3. véleményes így azt nem írom, felesleges. Maicont nem kellett volna kiállítani mert akkor a serie a -ban és a spanyol bajnokikon is csak 2 védő maradna majd' minden meccs végére.
Armero kezezése a szabálykönyv szerint sárga lap, még csak nem is a teste mellett volt a keze, így a második sárgával mehet a zuhany alá. DE! itt jön a bíró szerepe hogy mérlegel 1) melle előtt volt a keze így valószínűleg amúgy is a mellkasával vitte volna a labdát 2) ugyan nem volt szabálytalan a test test elleni harc, de elvesztette az egyensúlyát és látszólag azért kapott előre a kezeivel 3) volt már egy sárgája és nem durvaság történt, tehát ez 10 játékvezetőből 7-nél egy szóbeli figyelmeztetés és pályán maradhat, szerintem sem kellett volna kiállítani.

Összességében örülhet a Milan az 1 pontnak, nagyon jól zártak hátul.
Nekünk nem kell kétségbeesni, 3 pont a különbség, és lesz még meccs a juve ellen, ahol remélem a játék dönt nem a bíró...... És jön az átigazolási időszak, összeollóztam pár pletykát: Borriello(2M€), Destro(Arsenal- ACMilan-Wolfsburg ~22-25M€), Cole(Crystal Palace ~2,5-3M€) és Strootman (Man.Utd.-Chelsea ~40M€) távozását, és Rahman Baba(Augsburg), Chiriches(Spurs), Jesús Vangioni(River Plate), Glen Johnson(Liverpool), Cech(Chelsea) érkezését. A támadósorba Babacar-Knopljanka-Luiz Adriano(majdnem biztosra vehető) trióból érkezhet(nek) valaki(k). Ezen kívül Sabatini feltett szándéka Strootman pótlása is itt James Milner (Man.City) neve került elő.

Forza Roma! :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#61589) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A Torres még minidig nagyon szar? 2 évre adtuk kölcsön ha jól rémlik, nehogy már egy év után "visszadobják". :D

(#61590) pohár válasza BenHans (#61588) üzenetére


pohár
félisten

Milner szerintem esélytelen, nem tudok olyasmiről, hogy Pellegrini eladná/mást hozna a helyére

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#61591) BenHans válasza KisTücsök (#61589) üzenetére


BenHans
addikt

Én sajnálom szegényt... :( De attól még nagyon vicces ahogy mindenki csak taszítja. Chelsea: Itt már nincs hely, van elég játékos... Milan: Nem vált be visszaadjuk már januárban a kékeknek. Atleti: Mi befogadjuk ha ázott kutya szemekkel néz és ha a CFC ingyen adja. :DD :)) A Chelsea mekkorát röhöghetne a markába ha 1/1-be Torresért elhozná Ansaldi-t vagy Cerci-t. Szegény Atleti... :(((

[link] & [link]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#61592) szami777 válasza KisTücsök (#61589) üzenetére


szami777
addikt

Torres nem jön vissza, max a Pool vagy a Atleti vinné.
Poolnál amilyen csatármizéria van, lehet ő lenne a megváltás ( ;] )
Tegnap azt olvastam, hogy a Napoli vinné Balot és helyette menne Torres.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61593) #53932800 válasza BenHans (#61588) üzenetére


#53932800
törölt tag

Egyetértek.

Forza Milan!

(#61594) #84221696 válasza szami777 (#61592) üzenetére


#84221696
törölt tag

Egész jó kis cserebere lenne!

(#61595) L_YKing válasza #84221696 (#61594) üzenetére


L_YKing
addikt

Kerdes az ki jar szarabbul? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61596) szami777 válasza L_YKing (#61595) üzenetére


szami777
addikt

Ott a pont :DDD

Európa 2 legszarabb formában lévő csatárjáról van szó és mégis sorban állnak a klubcsapatok értük...legalábbis pletykaszinten.
Torresnek szerintem kontinenst kéne váltania.
Balonak pedig állást.

Benzema és Cavani távozáról is egyre hangosabbak a pletykák, ráadásul mindkettő a PL-be kötne ki.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61597) L_YKing válasza szami777 (#61596) üzenetére


L_YKing
addikt

Balonak a futballt kéne hanyagolnia.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61598) szab.tam


szab.tam
nagyúr

kb. 2 hónapja itt röhögcséltetek a magyar ligakupából egy videón, ahol vagy 2 percig passzolgattak hátul, és semmi nem történt.
remélem az ajax meccs 1 félidejének a végét láttátok...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#61599) cyberkind válasza szab.tam (#61598) üzenetére


cyberkind
félisten

Tehát a Mennyei felért a holland bajnokság szintjére?
Fura, én egy magyar csapatot se láttam a BL-ben, de lehet hogy ők meg fűnek öltöztek és úgy tolták.

Paranormal Cocktivity

(#61600) szab.tam válasza cyberkind (#61599) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szerintem nem ezt írtam.
látom, nem érted, így elmagyarározom.

ha egy magyar csapat csinálja, azon sikk röhögcsélni.
ha csont ugyanazt egy külföldi élcsapat megcsinálja, az a világ legtermészetesebb dolga, azon semmi vigyorogni való nincs.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.