Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62101) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Dárdainál Neuer, Cristiano Ronaldo, Philipp Lahm az első három sorrendje, Dzsudzsáknál Neuer, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi az első három helyezett.
nso.hu

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#62102) #84221696 válasza cyberkind (#62099) üzenetére


#84221696
törölt tag

CR megérdemelte. Jó éve volt tavaly.

(#62103) KisTücsök válasza #84221696 (#62102) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja, ezt nyáron is bizonyította több tíz millió ember előtt. Nem baj, jövőre még megkapja, felhozzák 4-4-re, aztán reménykedjünk azzal megelégedik a blatter, utána meg már az kapja aki meg is érdemli. Reméljük...

Puccini... Fincsi lehet. :B

(#62104) venember83 válasza KisTücsök (#62103) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért, ki érdemli?

(#62105) cyberkind válasza KisTücsök (#62103) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert szerinted ki érdemli?

Paranormal Cocktivity

(#62106) #84221696 válasza KisTücsök (#62103) üzenetére


#84221696
törölt tag

Amilyen jó volt a bl-ben és a bajnokságban, annyira gyenge volt a vb-n. Amíg a másik vesztes a vb-n csapata egyik, ha nem a legjobbja volt, nem véletlen kapta meg a vb legjobbja címet. Egyedül még a Marcsi volt ilyen jó. Nagy kár, hogy a döntőn nem játszott. Akár a vb cím is összejöhetett volna. :)

Puccini? Nem rossz, nem rossz! ;)

(#62107) KisTücsök válasza venember83 (#62104) üzenetére


KisTücsök
addikt

Aki a Vb-n és az év többi részén is kiemelkedő volt.

Meunier: hát pedig szerintem azt véletlen kapta meg :D

[ Szerkesztve ]

(#62108) 7600 GS válasza KisTücsök (#62103) üzenetére


7600 GS
addikt

Kis durci, lépj túl rajta szerintem. ;]

Mondjuk konkrét személyt nem mondtál hogy szerinted kinek kellett volna kapni erre azért tényleg kíváncsi lennék. :)

[ Szerkesztve ]

(#62109) #84221696 válasza KisTücsök (#62107) üzenetére


#84221696
törölt tag

Rossz borítékot bontott a blatter? :DDD

(#62110) KisTücsök válasza 7600 GS (#62108) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem mondtam, egyrészt mert nem láttam annyi Bayern meccset, másrészt mert nem azzal van a bajom, hogy ki nem kapta meg, hanem hogy ki kapta meg. A bayernesektől kérdezem, Neuer pl milyen volt a szezonban (a vb-n láttam)?

4 évente van vb és egy olyan kapja aki csak kiröhögtette magát rajta, és a lehető leghamarabb kizúgott. Ha nálad ez rendben van...

(#62111) cyberkind válasza KisTücsök (#62110) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor Kroos, vagy bárki más aki a csapat motorja, de ne pont Nojjer, mikor olyan kaliber mint Buffon nem kapta meg soha. :U

4 évente van, Sneijder mégse kapta meg, óóóóó ez de hiányzik mindig. ;)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#62112) Napfénysüti válasza cyberkind (#62111) üzenetére

Bármennyire nem kedvelem Neuert a jövőben simán viheti annyira mint Buffon mert rettentő jó képességű kapus.
És még söprögetőnek se rossz ami azért nem sok portásról mondható el.

Més que un club!

(#62113) KisTücsök válasza cyberkind (#62111) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csak azért Neuert emeltem ki, mert őt rakták be a 3-ba. De legalább berakták, ilyen is ritkán van. Nyerni meg kb csak akkor fog egy kapus is, ha a clean sheet mellé a gólkirályi címet is begyűjti. És mindent megnyera csapatával, természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#62114) szami777 válasza KisTücsök (#62110) üzenetére


szami777
addikt

Bármennyire is unom ezt a Messi-CR aranylabda párost, alapvetőn az év játékosa díj átadó volt, nem a vb-n kiemelkedőt nyújtotté. Az egész éves teljesítmény alapján (bármennyire is irritál CR) Ő érdemelte meg.
Ha mondjuk valaki a vb-n élete fomáját nyújtja, elviszi mondjuk a döntőbe a csapatát, gólkirály lesz, szép gólokat szerez, attól még nem érdemelne aranylabdát, ha a klubcsapatában csak szotyizik.

Viszont ahogy írtad, azt adnám, hogy jövőre 4-4, aztán jöjjenek mások is.
Nem lehetnek örökké ott, 1-2 éven belül miután már átlépték a bűvös harmincast, szép lassan lecsúsznak.
Az aranylabda történetében is történt annyi rossz döntés az utóbbi években, hogy nem tudom teljesen komolyan venni. Úgy vagyok vele, mint az oscarral, egy markonyi szottyadt heréjű aggastyán eldönti, mi meg elfogadjuk.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62115) Napfénysüti válasza szami777 (#62114) üzenetére

Az offos részeddel maximálisan egyetértek. :R

Més que un club!

(#62116) KisTücsök válasza szami777 (#62114) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igaz amit írsz, de szerintem (feltételezem) se Neuer, se a lentebb említett Kroos, de még csak Messi sem szotyizott a klubcsapatában.

Már sokszor írtam, ahogy a fifa egésze, úgy a zaranylabda is velejéig romlott (így pl kissé álszentségnek tartom, ha valaki folyton a fifát szidja, de ezzel meg semmi baja. Ja hogy pont a kis kedvenc nyeri meg?). Ráadásul mostanság már nem több, mint egy egyszerű szimpátiaverseny. Miért érne többet C vagy Messi 100 rúgott gólja Neuer (vagy Buffon, Casillas tökmindegy) védéseinél? A lényege amúgy soha nem is volt jó, mert ez egy csapatsport. Ezt kilehetne osztani esetleg posztonként, és ne érjen többet egy csatár aranylabdája, mint egy védőé. Vagy ha nagyon maradni akarunk ennél a szisztémánál, akkor egy játékos maximum, mondjuk 2x kaphassa meg, és a teljesítmény mellett igenis számítson a pályán mutatott viselkedése. Konkrétan rosszul vagyok olyanoktól, h pl Messi nem hajlandó leballagni a pályáról, mert éppen nincsen kedve. Vagy említhetném C a Bl döntőben mutatott viselkedését is.

De mivel semmi nem fog változni, így csak annyi marad, hogy én nyafogok, a C meg Messi fanok (attól függően éppen melyik nyeri) kényelmesen hátradőlnek és...

(#62117) #84221696 válasza Napfénysüti (#62115) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az a hsz legjobb része! :R

(#62118) L_YKing válasza KisTücsök (#62116) üzenetére


L_YKing
addikt

Teljesen egyetertek! Foleg azzal a mondattal, hogy akik leszarjak es szidjak a fifat megis Ha C nyeri maris boldogsag van :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62119) cyberkind válasza L_YKing (#62118) üzenetére


cyberkind
félisten

Logikus, nem? :P ;]

Sneijder. ;)

Tudom, ez übergonosz. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#62120) BenHans


BenHans
addikt

2006-ban pedig egyértelműen Totti érdemelt volna aranylabdát Cannavaro helyett...

Csak hát ott közrejátszott egy apró mozzanat, hogy ugyan mindketten világbajnokok lettek, de Cannavaro Real mezt húzott míg Totti maradt legenda, Róma örök Capitano-ja. És a fehér mez elég volt.

Idén ugyan szerintem is Cristiano érdemelte, de a fentiek miatt tökéletesen egyetértek xsanyi77 gondolatával: "Az aranylabda történetében is történt annyi rossz döntés az utóbbi években, hogy nem tudom teljesen komolyan venni. Úgy vagyok vele, mint az oscarral, egy markonyi szottyadt heréjű aggastyán eldönti, mi meg elfogadjuk." :R Ez még aláírásnak is tökéletesen beillene.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62121) bandus válasza cyberkind (#62105) üzenetére


bandus
veterán

Hazard! ki más? ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#62122) cyberkind válasza bandus (#62121) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó is lesz majd ő, csak évek kérdése. :)

Paranormal Cocktivity

(#62123) Deck válasza BenHans (#62120) üzenetére


Deck
titán

Nagyon szomorú, hogy Totti nem kapott aranylabdát mikor egy legenda. Teljesen egyetértek, hogy neki kellett volna akkor kapnia. Most meg már esélye sincs rá.

PS5

(#62124) cyberkind válasza Deck (#62123) üzenetére


cyberkind
félisten

Sajna sok ilyen focista van. ://

Paranormal Cocktivity

(#62125) #53932800 válasza cyberkind (#62124) üzenetére


#53932800
törölt tag

Jah,Pl Maldini:((

(#62126) Deck válasza #53932800 (#62125) üzenetére


Deck
titán

Raúl is. Na meg sorolhatnánk még.

PS5

(#62127) bagyulajuve válasza Deck (#62123) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Rengeteg legenda nem kapott aranylabdát:
Puskás, M. Laudrup, Alessandro Del Piero, Buffon, Raul, Cantona, R. Koeman, Giggs, P Maldini stb. Ha meg ők kapják, akkor meg az lett volna a "baj".

Resistencia eterna

(#62128) BenHans válasza Deck (#62126) üzenetére


BenHans
addikt

Oké, ha elsöprő teljesítmény van akkor lehessen gyűjteni az aranylasztit de ne örökké, DE akkor viszont osszák ki a tiszteletbeli Aranylabdát is annak a pár embernek utólag. Mindemellett a futball életmű & klubhűség egybeöntött szobrát mintázzák Tottiról, és adják is oda neki illetve annak az 1-2 embernek aki érdemes rá.

Bár lehet az lenne a jobb megoldás, ha egy játékos csak 2x nyerheté meg a ballon d'or-t, és létrehoznának mellé egy olyan elismerést ami mondjuk az év klasszisa(lehet mondani jobbat) címet viselné és hasonló értékű lenne mint az aranylabda, mégis kicsit más.
Így jutott volna, illetve jutna ma is Aranylabda másnak is ha jól számolom felszabadulna 6db. És aki már nyert 2x Aranylabdát pl CR megnyugodhat hogy hasonlóan rangos díjat ér a kiemelkedő teljesítménye.

Emellett visszavonulás után ki lehet/lehetett volna (annak aki elhunyt már) osztani másnak is, amit Pelé megkapott, a tiszteletbeli Aranylabdát, az olyan emblematikus játékoslegendáknak, mint Puskás(visszamenőleg), aztán Giggs, Maldini és majd ha visszavonulnak Totti, Buffon, Pirlo, Del Piero.....

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62129) forceberg válasza BenHans (#62128) üzenetére


forceberg
veterán

Miért kéne másnak adni, ha ők ketten érdemlik meg? Finoman szólva sem csípázom C-t, de Messivel messze kiemelkednek a mezőnyből. 1-2 év és Neymar lehet az a szint. Neuer meg azért nagyon jó, mert látszik rajta, hogy mezőnyben is simán megállná a helyét, nem csak hogy remek kapus. Simán van olyan jó, mint pl. Buffon volt, sőt...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#62130) bandus válasza bagyulajuve (#62127) üzenetére


bandus
veterán

egyetértek, kevesebb az aranylabda, mint a legendás játékos, sajnos ezt el kell fogadnunk.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#62131) KisTücsök válasza BenHans (#62128) üzenetére


KisTücsök
addikt

Valamit osztogatnak már egy ideje. 30 év felett lehet megkapni asszem. Drogba megkapta. Meg Ibra is. Talán még Totti is, ha jól rémlik.

forceberg: Milyen mezőnyből? A csatárok mezőnyéből? Hogy hasonlítod össze Messit mondjuk Casillasal?

[ Szerkesztve ]

(#62132) BenHans válasza forceberg (#62129) üzenetére


BenHans
addikt

Akkor kapják ők, de akkor legyen ""év feltörekvő klasszisa"" díj mert itt pont arról van szó hogy voltak vitatható esetek és ők már soha nem kaphatnak semmit. Vagy akit nem vesz meg a top5 klub az hoppon maradhat, még akkor is ha maradni akar a nevelőegyesületénél?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62133) BenHans válasza KisTücsök (#62131) üzenetére


BenHans
addikt

Igen, Golden Foot, 28 év felett [link]. :K

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#62134) KisTücsök válasza BenHans (#62133) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jaja. Korhatárra rosszul emlékeztem.

Szép kis lista, ahogy elnézem a korábbi győzteseket.

(#62135) #84221696


#84221696
törölt tag

Messi megy az mu-ba vagy megint fantáziálnak a firkászok?

(#62136) salival


salival
aktív tag

(#62135) meunier: Szerinted?

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#62137) L_YKing


L_YKing
addikt

[link]
[link]
[link]
[link]

:DDD :DDD
hát ezek valami fantasztikusak :O :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#62138) szami777 válasza L_YKing (#62137) üzenetére


szami777
addikt

De amúgy mi volt ez az ordibálás tőle?
Nem nagyon olvastam utána.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62139) gyuromoj válasza szami777 (#62138) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mit üvöltött Cristiano Ronaldo az Aranylabdához?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#62140) szami777 válasza gyuromoj (#62139) üzenetére


szami777
addikt

Köszi :R
Mint valami vadember :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#62141) viharhozo válasza Napfénysüti (#62112) üzenetére


viharhozo
addikt

Sokat kell meg Neuernek sportfogadnia, h annyira vigye, mint Buffon.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#62142) salival válasza szami777 (#62140) üzenetére


salival
aktív tag

Egy focista annál jobb minél sötétebb paraszt.

YNWA

(#62143) 7600 GS válasza KisTücsök (#62110) üzenetére


7600 GS
addikt

Ugye azt nem felejtetted el hogy tavasztól kezdve VÉGIG sérülten játszott? És csodálkozol hogy nyáron (többek között ezért is) szar teljesítményt nyújtott? Miért Bayern játékosnak kellett volna kapni a labdát?

Ha már ennyire a VB-re szeretnéd kihegyezni a dolgot. Én komolyan mondom nem értem hogy az emberek miért vannak úgy elszállva tőle.Azért, mert négy évente van? És? Ne haragudj de ez nem érv.

A tavalyira a hígfos jelző lehet hogy enyhe ( pedig én nem gondoltam, hogy a 2010-es dél-afrikait még alul lehet múlni, sikerült). Talán két normálisan összerakott csapat volt kint a VB-n a kettő döntős amelyikből az egyik nevetséges csoportból és ágon jutott el a fináléig, persze ez nem az ő hibájuk.

A BL minőségben tuti, lehet hogy már presztízsben is fölé nőtt.

(#62144) szab.tam válasza salival (#62142) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Egy focista annál jobb minél sötétebb paraszt."

ezzel az axióma szintű, minden földrészen helytálló megállapítással elrohanok a wikipedia-ba, és gyorsan bejegyzem.
:C :DDD

***

(de mielőtt pohár kolléga jönne: kimaradt egy vessződ...) :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#62145) forceberg válasza viharhozo (#62141) üzenetére


forceberg
veterán

Hány BL-t is nyert Buffon? :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#62146) scope2007


scope2007
addikt

Neuer mindig is jobb volt mindegyiknél
Ennyi xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#62147) scope2007


scope2007
addikt

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#62148) #84221696 válasza scope2007 (#62147) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD
Szegény Messi, eltveszik a kettő égimeszelő között!

(#62149) KisTücsök válasza 7600 GS (#62143) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem felejtettem el. Nem csodálkozom, nem írtam ilyet, csak tényeket közöltem.

Igaz, Dortmundot is említhettem (kérdezhettem) volna, néhány argentint, de biztos még sok olyant kihagytam, aki a vb-n és a szezonban is kiemelkedő volt.

"Én komolyan mondom nem értem hogy az emberek miért vannak úgy elszállva tőle.Azért, mert négy évente van? És? Ne haragudj de ez nem érv."

Szerintem az. Pl a gyémánt sem azért rohadt drága, mert minden szántóföldön megterem. Ez, plusz olyan dolgok, hogy a világ legnézettebb sporteseménye (ezt még olyanok is nézik, akik amúgy máskor szarnak a focira), baromi rég óta van, stb. Kezd megkopni a preszízse, úgy érzem, de azért még van neki, kellene legyen, muszáj!

Az, hogy szar volt, vagyis neked nem tetszett. Legyen. Én élveztem (hellyel-közzel). Nem volt túl sok jó meccs, és akkor még finoman fogalmaztam, azt mondjuk aláírom.

(#62150) viharhozo válasza 7600 GS (#62143) üzenetére


viharhozo
addikt

Az az erv a vebere, h tobben nezik, mint a BL-dontot.

A torna szinvonala pedig a csoportmeccseken kivalo volt, az egyenes kiesese szakaszban meg gyenge, de ez jellemzoen a BL-lel is igy van, ahogy no a tet, egyre rosszabbak a meccsek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.