Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52851) k!nG válasza RockHaRD (#52849) üzenetére


k!nG
aktív tag

Valoban igazad volt, de en azt azert nem hianyolom, mert az Neymar seggfej apjahoz ment, akit en is undoritonak tartok. A Santosnak nem fizettunk horribilis osszeget, Ney apja volt az aki kovetelodzott.

Es ez Rosell lemondasaba kerult is a klubnak. :(

cyberkind: Hat kinek a pap, kinek a lanya. Nekem is vannak nem szimpatikus jatekosok, de mindig voltak/lesznek. En speciel orulok neki, hogy jonnek uj emberek sajnos nekunk kell valtas, mert az rohej ami a tavalyi szezon volt. De ha belegondolsz azert koltunk most ennyit, mert a draga Fifa kitett minket 2 atigazolasi idoszakbol. Szerintem nagyon regen vasaroltunk be igy.
Viszont azt nem ertem, hogy ennyi kozeppalyassal mit csinaltok. Jon Kroos, Jon James, ott van Isco, Modric, Alonso, Casemiro alig jatszik pedig benne szvsz van potencial. Es csak Khedira es talan Di Maria megy el.

Azert ne legyel merges Messire, mert megkapta az Aranylabdat. Legyel merges a Fifara, szerintem sem o erdemelte meg oszinten en vagy Mascheranonak vagy Mullernek adtam volna. Az meg abszurd, hogy igy nem kerult be a Top 11-be.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#52852) Napfénysüti válasza KisTücsök (#52848) üzenetére

Hát olyan szép gólpasszt adott Blindnek hogy már azért megérdemelte hogy bekerüljön elvégre jó kis assziszt volt. ;] :DDD

Més que un club!

(#52853) szami777 válasza KisTücsök (#52848) üzenetére


szami777
addikt

"Keveset játszott ahhoz szerintem"
Pont emiatt mondtam, mert mindegyik meccsen csereként állt be és 230 perc alatt 3 gólt és 3 assistot szerzett, ráadásul nem holmi biszem-baszom csapatok ellen :)
De érzelmileg azért befolyásolt vagyok, szóval könnyen lehet, csak én látom így. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52854) cyberkind válasza k!nG (#52851) üzenetére


cyberkind
félisten

De ha már kitesz egy csapatot a Fifa, legalább logikusan kéne költeni a pénzt, nem pl egy 27 éves játékosra 100-at, ebből simán vehettek volna 2 Luizt, azt a védelem meg is van oldva.
Alonso sajna kezd öregedni, meg fáradni, sokszor látszik rajta hogy a 90 percet se bírja végig, 2 év múlva tuti elengedik ingyen, Casemiro kölcsönbe megy, ahogy elvileg Illara is.
James pedig DM helyére jön ezt ne feledjük mert tud szélsőt játszani Isco meg nem.
Szerintem Neuer simán megkaphatta volna mindkét díjat, és akkor senkinek egy szava se lenne.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#52855) szab.tam válasza Integra (#52845) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szerintem konkrétan mindenkinek...

***

vizilabda eb.
nem úgy volt, hogy minden meccset közvetítenek?
ha nem, akkor miért nem, ha igen, akkor meg hol?
:F

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52856) szami777 válasza szab.tam (#52855) üzenetére


szami777
addikt

Ha jól látom digisport [link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52857) szab.tam válasza szami777 (#52856) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, vagy úgy.
és ehhez használják az mtva 100 fős stábját.
korrekt...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52858) Ps Vita válasza KisTücsök (#52838) üzenetére


Ps Vita
őstag

Legjobb igazolás már Lewandowski :))

Amúgy ez meg nem a FIFA,hanem a Castrol álomcsapata,ha jól tudom :U

[ Szerkesztve ]

(#52859) KisTücsök válasza Ps Vita (#52858) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem. Az ez.
___

Besic az Evertonba megy? 5 misiért? A 70%-át meg a Hamburg kapja? :D Hát hogy a brandba lehetett ilyen szerződést kötni?

[ Szerkesztve ]

(#52860) szami777 válasza KisTücsök (#52859) üzenetére


szami777
addikt

Swansea után az Everton, megyünk szépen felfele :D
Következő már a Man. United lesz :P

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52861) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ebbe az argentin csapatba kéne egy Crespo-féle csatár, aki meccsenként kétszer ér labdába, abból egyszer gólt lő és akkor nagyon pofás kis válogatott lenne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52862) #84221696 válasza Bad Pritt (#52861) üzenetére


#84221696
törölt tag

A töketlen csatárok helyett tényleg kellene valaki, meg egy-két pajtás Messi mellé, akivel grankón össze tud játszani! :-)

(#52863) Ijk válasza #84221696 (#52862) üzenetére


Ijk
nagyúr

A barcelonában is pontosan ezzel a problémával küzdöttek. Messi jelenléte kiheréli a csatárokat vagy nem tudom mi van.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#52864) Bad Pritt válasza #84221696 (#52862) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az elmúlt 20 évben azért volt egy-egy nagyon jó csatára az argentinoknak, Batistuta, Crespo, akik bevágták, amit be kell, Tevez annyira nem jött be, ez a Higuain meg a Placebo Palacio még Tevezhez sem ér fel, pedig ő nem volt gólvágó a válogatottban (sajnos). Ezen a vébén én azt láttam sokszor, hogy Messi labdával gyorsabb volt, mint a társai labda nélkül, egyszerűen nem tudnak az ő sebességén gondolkozni és cselekedni sokszor, ezért nem helyezkednek jól. És akkor ezzel szemben volt a német válgatott, akik meg a büdös életben nem csinálnak két cselnél többet egy meccsen, de mindig van emberük a megfelelő helyen és időben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52865) Tibiajax válasza Bad Pritt (#52864) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#52866) erdoke válasza Bad Pritt (#52864) üzenetére


erdoke
titán

Egy harapós Suarez kellene oda. Legallábis az idei formájában. A Barcában meg is kapja. :D

A legjobb aláírás a héten

(#52867) #84221696 válasza Bad Pritt (#52864) üzenetére


#84221696
törölt tag

:R
Valahogy így! :)

Ijk A barcában szerintem Pep dilije volt ez a csatárnélküli felállás. Csak aztán Tito és Martino papa is folytatta ezt az elgondolást több-kevesebb sikerrel. Idén pl. kevesebbel sajnos.
Kíváncsi vagyok, hogy Enrique edző fiú mit fog kezdeni ezzel a barcával. Bár, a Celtával nagyon bátor támadófocit játszatott.

[ Szerkesztve ]

(#52868) venember83 válasza Integra (#52830) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon jól néz ki. S a vendégszerelés milyen?

(#52869) Rypejakten válasza vans? (#52825) üzenetére


Rypejakten
addikt

én a bbc-t és a skysports-ot olvasom, átigazolási hírekről pedig innen és innen tájékozódok.

(#52870) Integra


Integra
titán

Végre! Beiersdorfer kirúgta Kreuzer-t :))
Az új főnök tényleg nekilátott a nagytakarításnak

Tücsök:
Ne sajnáld már azt a pár millót tőlűnk, egy büdös garasunk sincsen.... :-/

A Nike meg nem megy tönkre, csak az Adidas többet rakott le az asztalra, ennyi.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52871) Rypejakten válasza Integra (#52870) üzenetére


Rypejakten
addikt

viszont van egy fasza csatárotok. all hail Lasogga! :K

[ Szerkesztve ]

(#52872) vans? válasza Rypejakten (#52869) üzenetére


vans?
őstag

:R

mas esetleg angol nyelvut? Integra, nemetek kozul mit erdemes figyelni?

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#52873) Integra válasza Rypejakten (#52871) üzenetére


Integra
titán

Igen, meg ott van Rudnevs is meg Biester is.
Középre meg Kyotake van szóban, de csak pletyka..
A nagy baj továbbra is a nem létező védelem... :( semmit sem tudok, hogy lennének új védők kilátásban

Vans:
Kicker, Spox, Sport Bild

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52874) KisTücsök válasza Integra (#52870) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D Dehogy sajnálom. A Hamburgot oda vissza minél előbb, ahova tartozik!

De akkor is hogy lehet ilyen szerződést kötni? :D Fradi részről... Na mindegy. Sok beleszólásuk biztos nem volt.
__

A Nike-hoz meg... Csak fura, hogy hirtelen ennyi csapatot "hagynak elveszni".

(#52875) Rypejakten válasza Integra (#52873) üzenetére


Rypejakten
addikt

szerintem Djourou egészen jó volt helyenként tavasszal, én én Mancienne-t meg Rajkovicot rúgnám ki a picsába, Sobiechet kölcsönbe, a szélsővédőkkel nincs nagy baj. Westermann visszavonulhat nyugodtan. középső védők kellenének, meg egy jű formában lévő Rincón, aki képes megszűrni a támadásokat.
a Guangzhou is nemrég (6-2 oda) úgy futotta le a csapatot, ahogy kellett.

[ Szerkesztve ]

(#52876) pohár


pohár
félisten

hát ez hatalmas :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#52877) forceberg válasza pohár (#52876) üzenetére


forceberg
veterán

:Y :R

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#52878) Bad Pritt válasza pohár (#52876) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bazzeg, mikor Pepe nevét kiírta, már elkezdtem röhögni, akkora fail az a csávó. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52879) Rypejakten


Rypejakten
addikt

Oblak érkezik az Atleticoba Courtois helyére. 16 millió euróért.

miért nem Keylor Navaaaaaas?? :O

(#52880) TommyGun válasza pohár (#52842) üzenetére


TommyGun
őstag

Ez mondjuk közröhej. Müller nem fért be 5 góllal a középpályára...sznájder mit keres ott?

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#52881) szab.tam válasza pohár (#52876) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

én konkrétan a ribery-nél hugyoztam majdnem be.
(a sebhelyes arcú zsákos frodó) :DDD

meg talán a cr.
ahogy kimérve hátrabillegett.
ez a csávó kész....

tuti jön majd a v2.0
suarez, stb....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52882) Napfénysüti válasza Rypejakten (#52879) üzenetére

Mert őt a Bayern már megvette ha minden igaz. Amúgy ki a fene ez az Oblak, még nem is hallottam róla. :F

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#52883) Rypejakten válasza Napfénysüti (#52882) üzenetére


Rypejakten
addikt

nem, nem vette hálistennek.

Oblaknak idén durván jó szezonja volt, kirobbantotta Artur Moraes-t a Benfica kezdőjéől, clean sheet-ek tömkelege, fiatal, és megbízható. a 16 millát magasnak találom, de egy 10-et biztosan megér.

(#52884) Napfénysüti válasza Rypejakten (#52883) üzenetére

Nofene, pár napja még arról volt szó hogy megveszik Navast. Mondjuk ha van esze nem megy a Bayernbe.

Més que un club!

(#52885) Rypejakten válasza Napfénysüti (#52884) üzenetére


Rypejakten
addikt

én a helyében maradnék még egy szezont, vagy ha már eligazol, olyan helyre menjen, ahol stabil kezdő lehet. pazarlás lenne elherdálnia a tehetségét a padon.

(#52886) Napfénysüti válasza Rypejakten (#52885) üzenetére

Ugyanígy gondolom. Ha nem is egy top csapatban de egy erősebb középcsapatban simán kezdő lehetne.

Més que un club!

(#52887) Integra


Integra
titán

ebben a cikkben az utolsó mondat az ijesztő és elgondolkodtató... tehát már 3 éve is mindent pontosan tudtak és a jóisten tudja csak, hogy hány évvel korábban is és rohadtul semmi sem történik, hiába a dp átvilágítása. mert ugyanazok lebzselnek és rohasztják az egészet fentről...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52888) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nekem nagyon bejön ez az új mez.. az, h nincs nyaka külön, mármint ilyen szar sárga csík vagy akármi más, hanem egybefüggő, baromi jó
már csak a szar szponzor nem kéne rá és akkor überalles lenne

(#52889) Integra válasza Tibiajax (#52888) üzenetére


Integra
titán

látodlátod? mondom én.. :K tényleg jó mez :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52890) Napfénysüti válasza Tibiajax (#52888) üzenetére

Ez most tényleg fasza lett, kéne szereznem egy ilyet. :K
Csak ne lennének olyan kegyetlen drágák ezek a mezek... :(

Més que un club!

(#52891) bandus válasza Tibiajax (#52888) üzenetére


bandus
veterán

szerintem a gombos megoldás sokkal faszább :P

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#52892) homeless09


homeless09
őstag

Van miből nagy játékosokat venni, hajrá hajrá.

Több helyen biztosra írják, hogy Vidal a MU-hoz jön. Jó is lenne... :))

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#52893) Integra


Integra
titán

eközben berlinben..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52894) Napfénysüti válasza bandus (#52891) üzenetére

Na meccsre gombosat tuti nem szívesen vennék fel... :U

Més que un club!

(#52895) #84221696 válasza Integra (#52893) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hazaértek a rokonok? Gondolom, sör folyik még a budiban is! :)

(#52896) venember83 válasza homeless09 (#52892) üzenetére


venember83
nagyúr

Közben Marotta meg azt nyilatkozza, hogy a Juventus nem kell senkit se eladjon, hogy vásárolni tudjon. :F

(#52897) Integra válasza #84221696 (#52895) üzenetére


Integra
titán

most szálltak ki a gépből, kapcsolj valami német csatornára :)
fanmeile teljesen lezárva, csurig

közben a liverpool újra lecsapott, markovic az áldozat
jó sok játékost lehet venni egy suarezből (emre can, rickie lambert, adam lallana és most ő)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52898) Enzolord válasza homeless09 (#52892) üzenetére


Enzolord
addikt

ÉS ebből csak a Barca Nike-s...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52899) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A Griezmann miféle? 25 milla font. Nagyon gyenge pletyka, de azért érdekel. Leginkább Hazard posztján tolja, de középen és a másik oldalt is bevethető, azt látom.

(#52900) Napfénysüti válasza KisTücsök (#52899) üzenetére

Szerintem tehetséges srác elég sokat robotol meccseken. Nekem kifejezetten tetszett a játéka. A 25M Ł az olyan 40M euro? Mondjuk az nem kevés pénz de amilyen áron manapság ezek a játékosok mennek...

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.