Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53251) #84221696 válasza #16514048 (#53249) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az a baj, hogy korosztályonként 1-2 tehetséget tudunk kinevelni. De 20 éves korukra azok is elkurvulnak. Hacsak nem kerülnek időben nyugat-európába.

(#53252) Felhasználom válasza #16514048 (#53249) üzenetére


Felhasználom
tag

Szerintem is ez a helyzet....
Az első gól az 70%-ban a kapusé volt. Mi a jó édes a...nak fut el Kenyáig??? Sztem kisodródotta csatár már nagyon. Ha meg kifut akkor miért úgy mint Rambo??? Szépen beáll elé és kisfiús zavarában a csatár alapból kifelé tolta meg a labdát....A labda meg hóna alatt csúszott át, de ez a legkevesebb...
2. Gólnál kb Ausztriáig kellett volna rúgnia a védőnek a lasztit. Ez volt az 1. Hiba.
Amikor megkapta a passzt a gólszerző nekiállt befelé tologatni. Kérdem én, hogy a bent "ragadt" védő miért nem ugrott ki a lövő játékosra??? Állt ott mint egy felingerelt "medve". Ha kilépett volna talán megzavarja a lövőt.
A kapusunk pedig világszínvonalú kirúgásai kemények. Ez a Bobál Dávid meg 10 méteren 12-t kapott az osztrák gyerektől kb 3x
Ezen felül nem játszunk rosszul :D

[ Szerkesztve ]

(#53253) szab.tam


szab.tam
nagyúr

zselé megvan, tetkó még ráér, ellenfél kapusát már le tudtuk rúgni.
mészöly géza profin b+-ol.
nem tudom, mi a bajotok... :( :DDD

****

a találkozó előtt mészöly gézát megkérdezték az újságírók, hogy nem feleselges-e az osztrákok elleni mérkőzésen nagyon a győzelemre hajtani, hiszen elég a csoport 3. hely a vb kvalifikációhoz, és izrael nagyon gyenge, így ez a pozíció úgyis biztosnak látszik.

a válasz totál érdektelen.
eleve a világon nincs még egy ilyen ország, ahol egy hazai rendezésű eb-n egy ilyen kérdés komolyan elhangozhat...

****

míg oszt a kis duplán tírgyeplős gólocskát... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53254) KisTücsök válasza szab.tam (#53253) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja, ezt én is írni akartam. Vicc, hogy ilyen előfordulhat.

Na, alakul ez.

"ez a kapus...beállt a sorfal mögé, nehogy eltalálja a labda"

:DDD :DDD

Amúgy a stadiont hogy tudták megtölteni ennyire? Kis az, aki ezért fizet? Vagy ingyen volt?

[ Szerkesztve ]

(#53255) Felhasználom


Felhasználom
tag

Idézem Hajdú Attilát: "Egy kapusnak mindig úgy kell szabrúgásnál a állnia, hogy lássa a labdát."(nem szó szerint volt)
Kérdem én ebből mit látott a kapus????
A sorfal mögé állt...
Esélyt sem adott magának, hogy védjen. Hozzáteszem erős löket volt, de...

[ Szerkesztve ]

(#53256) salival


salival
aktív tag

Amúgy mindig kapusokból álltunk jól eddig, felnőtteknél is ott vagyunk még leginkább rendben, itt meg ez a szerencsétlen véd. A védelem meg asszisztál neki.

YNWA

(#53257) #84221696


#84221696
törölt tag

Beszoptuk a harmadikat?

(#53258) szab.tam válasza #84221696 (#53257) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem beszoptuk.
ajándék volt a sógoroktól. :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53259) #84221696 válasza szab.tam (#53258) üzenetére


#84221696
törölt tag

Rendesek a szomszédok! Bőkezűen adakoznak ajándékokat. :DDD

(#53260) Rypejakten válasza Tibiajax (#53247) üzenetére


Rypejakten
addikt

neked mindig az a best, amivel épp rendelkezel?

(#53261) szab.tam


szab.tam
nagyúr

izraeli csapat felvételről megnézi a meccset, és a végén még ők is vérszemet kapnak.
nekünk annyi marad, hogy majd a himnusz alatt megint lesz pár hátat fordító idióta, aki miatt kapunk majd egy vaskos pénzbüntit, hogy érezze a szövetség a törődést.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53262) KisTücsök válasza szab.tam (#53261) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Tényleg. Izrael jön. Na, az jó lesz. :D

(#53263) Felhasználom válasza szab.tam (#53261) üzenetére


Felhasználom
tag

Most még Portugália jön :)
Egyébként kellemes meglepetés volt. Én rosszabbra számítottam....
Lehet veletek van a gond, hogy túl nagy az elvárásotok (irónia mindenhol)
Nem meccs volt a legrosszabb, hanem, hogy Mo-n a magyar himnuszt sikerült elrontaniuk.
Egyébként, ha egy hátatfordításért zárt kaput kapunk akkor bacca telibe Fifa. Bezzeg amikor a románok a mi himnuszunkat kifügyülték azért semmit. Vagy csak minket lehet büntetni?? Vagy csak épp az Izraeli himnuszra érzékenyek?? Ha igen akk miért, Magyarország nem érdemel ugyan olyan hozzáállást??

(#53264) szab.tam válasza Felhasználom (#53263) üzenetére


szab.tam
nagyúr

románok is kaptak valami büntit. azt valóban a fifa-tól.
ez uefa.
elég fura is volt a 4. spori fifa címeres pólócskája...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53265) Felhasználom válasza szab.tam (#53264) üzenetére


Felhasználom
tag

Igen, de itt a hangsúly azon volt, hogy nem ugyan olyan szintű büntetést kap a 2 csapat. Egyébként pézbüntetést kaptak.
Az meg megint más téma, ha itthon román zászló ég akkor ugrik az uefa (pénzbírság), de amikor Kolozsvár meccsen magyar zászló égett megint félrenézett az uefa (semmi bírság)

(#53266) #84221696 válasza Felhasználom (#53265) üzenetére


#84221696
törölt tag

Á, nincsen kettős mérce....

(#53267) szab.tam válasza Felhasználom (#53265) üzenetére


szab.tam
nagyúr

sajnos ebben a kérdéskörben mindenhol ez van.
az ominózus hátraarcos eksön után, (azért azt tisztázzuk le, hogy maximálisan elítélem azt a pár idiótát, mind motivációjuk tekintetében, mind a tettük következményei maitt), bemutattak izraeli bajnokiról egy felvételt, ahol egy arab játékost nem igazán "riszpekteltek".
de hát ott ugye ezt lehet bünti nélkül...

*****

ennek az egész témának, (hitem szerint), sokkal mélyebb gyökerei vannak.
ezt most itt nem fejthetem ki, mert igazából senkit sem érdekelne, azaz keveseket, és a téma az ph ászf szerint kizárólagosan a vallás topikban számit "on"-nak.

de ez az egész erőltetett fifa-ufefa-stb. riszpektelés izé olyan, mint amikor a titanikon a jéghegy beköszönése után valaki nekiállt volna a fedélzeten az elcsúszott napozóágyakat igazítgani...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53268) Felhasználom válasza szab.tam (#53267) üzenetére


Felhasználom
tag

Ezt sajnos én is így látom. Akkor sztem ezt a témát zárjuk is le és keressünk itt valami jó kis kapust a válogatottnak :D
Sztem nem kell nagy elvárás.

(#53269) k!nG válasza pohár (#53228) üzenetére


k!nG
aktív tag

Amugy csak szerintem szanalom amit a Chelsea muvel? Jo sok fantaziaja van Mounak is.. Az Atletico megnyerte a bajnoksagot meg BL dontos volt.. ooo ize... vasaroljuk fel az egesz klubot, nem fiuk? :W

Remelem kiderul a vegen, hogy jo szar taktika volt es a klub valami 10. helyet zar. Ha csak abbol indulok ki, hogy Costa milyen fos volt a VB-n akkor siman lehet, mivel nala "golveszelyesebb" tamadoja nincs a csapatnak, ha jol tudom.

Ja es pletykakent felroppent, hogy Blind az Ajaxbol a Barcaba igazol. Vegre egy jo hir ami nem a 30 eves Mathieurol szol.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#53270) #84221696 válasza k!nG (#53269) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ja es pletykakent felroppent, hogy Blind az Ajaxbol a Barcaba igazol. Vegre egy jo hir ami nem a 30 eves Mathieurol szol. :C

Ez de jó lenne. Nem mellesleg a papája is tehetséges labdarúgó volt. Ha jól tudom, az Ajaxal még BL-t is nyert. :)

(#53271) Tibiajax válasza #84221696 (#53270) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, jól tudod

(#53272) #84221696 válasza Tibiajax (#53271) üzenetére


#84221696
törölt tag

Igen! Ö az! A fia is örökölte a tehetségét.

(#53273) Tibiajax válasza #84221696 (#53272) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

így van!

(#53274) szentes711


szentes711
tag

:K

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#53275) cyberkind


cyberkind
félisten

Paranormal Cocktivity

(#53276) KisTücsök válasza k!nG (#53269) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen. muhaha.

Tiago ingyen jött. Azt nem tudom, minek, de ingyen volt. Filipe hiányposztra jött, hasonló kvalitású játékost ezen a poszton ennyi pénzért nem lehetett volna venni. Costa ugyan ez. Bár nekem nem hiányzott, de ez van.

Koke sem hiszem, hogy maradna, de ő már a 40 millás kategória szvsz.

(#53277) gyuromoj válasza cyberkind (#53275) üzenetére


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#53278) cyberkind válasza gyuromoj (#53277) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha ez összejön DM-tól lehet is búcsúzni, semmit se fog érni Carlo szava. :U

Paranormal Cocktivity

(#53279) szami777 válasza cyberkind (#53278) üzenetére


szami777
addikt

DM-nek ha van csöpp esze, akkor nem PSG-be megy hanem a PL-be, mondjuk a MU-hoz, úgyis velük boronálták össze. Nagyon megnézném ott mire lenne képes.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53280) cyberkind válasza szami777 (#53279) üzenetére


cyberkind
félisten

Elvileg mindenek előtt a BL szereplés van, tehát ezért nem MU.

Paranormal Cocktivity

(#53281) szab.tam válasza cyberkind (#53275) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a próbababákon bekarcsusítva olyan kis b*isak ezek a mezek.
még "reálisan" rózsaszínnek sem kell lenniük...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53282) szami777


szami777
addikt

"A francia L'Equipe értesülései szerint, a jövőhéten Didier Drogba aláírja egy éves szerződését a Chelsea csapatával!"

Eddig azt hittem segédedző lesz Londonban, de ez sem rossz. :))
Remélem visszatér, így vagy úgy.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53283) k!nG válasza szami777 (#53279) üzenetére


k!nG
aktív tag

Haha. Miert is? PSG-ben tobb fizu, indulnak a BL-ben es brutal csapat lett belole az evek alatt. Megkockaztatom, hogy BL bajnok eselyes is lehet jovore. Ja es ha oda megy minden evben alap a bajnoki cim a Monaconak a nyomaba sem er a PSG-nek.

KisTücsök: Ehh... Tiago minek? Karrierje soran szerintem eleg kozepszeru, en a Barcas korszakabol sem emlekszem sokra belole. Diego Costa helyett ezer alternativa lehetett volna, igaz nem volt tul draga. Helyette miert pont Lukaku megy? Benne van potencial, nagyon golveszelyes tamado lesz ahogyan Origi is.
Filipe Luis es Fabregas tenyleg jo erosites volt.

Ehhez a Hameszos temahoz... valszeg azert toroltek a honlaprol, mert Hamesz rajott, hogy inkabb o is valami PSG-ben vagy ManCity-ben folytatna. ;] En mondjuk olyan pletykat is olvastam, hogy lehet, hogy Isco is elmegy DM mellett. Ha ez igaz akkor nagyon nagy hulyek tenyleg.. Isco szerintem nagyon jo kozeppalyas es sokkal jobb, mint James.

https://www.behance.net/vargadom

(#53284) 7600 GS válasza k!nG (#53283) üzenetére


7600 GS
addikt

James érkezése nincsen befolyással Isco szerepére. Ha DM pedig elmegy akkor sajnos elmegy, nem lehet egyetlen játékost sem a klub fölé helyezni.

Morata helyére pedig esélyes hogy Negredo érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#53285) KisTücsök válasza k!nG (#53283) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jó lesz az a PSG, szerintem is.

Mondom, nem tudom, minek kellett ő. :D Ingyen volt, azt kész. Costaval kapcsolatban vedd figyelembe az árát is. Hasonló formában lévő csatár nem igen lett volna elérhető, csak kb dupla áron. Lukakunak még bizonytalan a sorsa. Remélem azért kapni fog egy lehetőséget.

xsanyi77: :Y

Fene tudja. Én nem erőltetném, mint játékost. Nagyon szépen zárta a karrierjét a csapatnál, nem kéne elrontani (nem mondom, hogy mindeképpen elrontaná, de meg van az esély).

Akkor nem marad Lukaku? Vagy megy megint kölcsönbe? Engem csak ez érdekel. :D Meg a kapus poszt.

(#53286) szami777 válasza k!nG (#53283) üzenetére


szami777
addikt

Haha,
vagy helyette megy egy olyan bajnokságba, ahol 4-5 csapat is versenyezhet a bajnoki címért, van színvonal és olyan igazi védők ellen kell párharcokat nyernie, amik tényleg kihívást és fejlődést jelentenek.
(tavaly belenéztem a francia bajnokság meccseibe, köztük a PSG meccseibe is és hát... hogy is mondjam :D , PL szintet finoman szólva se közelíti meg.)
Persze ha DM-nek a pénz számít és nem bír ki egy kurva évet sem BL nélkül az az ő baja, menjen csak a PSG-hez, de jobban járna egy MU-val akkor is.

(#53285) KisTücsök

Igen, Mou mellett jó kis segédedző lehetne.
Kicsit olyan ez, mint amikor anno Schumi visszatért a forma-1-be. Neki se kellett volna.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53287) k!nG válasza 7600 GS (#53284) üzenetére


k!nG
aktív tag

Di Maria jobb, mint James. Negredot meg kar lenne padoztatni, Benzema mellett most eselye sem lenne, mert o most csucsformaban van.

xsanyi77: Nem focista fejjel gondolkozol. Vagyis nem profi focista fejjel. Lehet, hogy egy 18 evesnek kihivas lenne a PL, de szerintem egy 26 eves klasszis inkabb bajnoki cimeket, kupakat es BL-t akar nyerni.

Egy focistanak azert nem szar erzes gondolom, ha minden meccset par golos elonnyel nyer meg. A Realban ez ugye megvolt, mert a spanyol bajnoksagban is csak 2 csapat versenyzik egymassal folyamatosan az Atletico most egy meglepetes volt inkabb.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#53288) 7600 GS válasza k!nG (#53287) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem Negredo is tudja, hogy ő kevés alapkezdőnek egy Real Madrid szintű csapatba, viszont éppen ő lenne a tökéletes ember Benzema helyetteseként. :) Ráadásul Real nevelés, ismeri a légkört, és itt nagyobb esélye is lenne egy BL győzelemre.

Az Atletico amúgy vissza fog esni, nem fog beleszólni a két nagy dolgába, túl sok és túl minőségi embert adtak el.

[ Szerkesztve ]

(#53289) k!nG válasza 7600 GS (#53288) üzenetére


k!nG
aktív tag

23 millio font a transfermarkt-on. Cserenek laza. :DDD Mondjuk en befogom, Suarez sem volt eppen olcso.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#53290) 7600 GS válasza k!nG (#53289) üzenetére


7600 GS
addikt

23 millió font? Hát, ha belegondolok hogy Morata volt 20 millió ojró...

(#53291) bandus válasza 7600 GS (#53290) üzenetére


bandus
veterán

Illarra meg majdnem 40... Jaajjderossz igazolas volt, majdnem olyan jo lenne megszabadulni tole mint khediratol.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#53292) Rypejakten válasza bandus (#53291) üzenetére


Rypejakten
addikt

Illarra nem rossz, csak lassú ebbe a csapatba. lassan reagál, lassan elemzi a körülményeket ergo mire odakerülne (másodperc töredéke) hogy passzoljon, már jön az ember szerelni és kapkodnia kell, ezért sokszor pontatlan a passz. először. másodszor, fél vagy csak derogál neki ütközni. átlag spanyol, fizikálisan nulla.

ha rágyúrna ezekre, szerintem tökéletesen tudná Xabit helyettesíteni, mert a képességei megvannak - HA, mert mire odakerülne, vettek 14 játékost az adott posztra. Casemirot is lepasszolták a Portoba, opciós joggal.

[ Szerkesztve ]

(#53294) venember83 válasza DopeBob (#53293) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel nem? :)

(#53295) szami777 válasza DopeBob (#53293) üzenetére


szami777
addikt

Érdekes cikk :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53296) Integra válasza DopeBob (#53293) üzenetére


Integra
titán

jó reggelt, jó szurkolást, hajrá magyarok, hajrá magyarország!!!
valami új van netán a nap alatt? nyert az u19 végre?
ja, nem... semmi új, business az usual :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53297) DopeBob válasza Integra (#53296) üzenetére


DopeBob
addikt

Én amit tudok megteszek. Nem nézek a TV-ben magyar focit és a stadionokat is messze elkerülöm. Talán ha üresek lesznek, akkor történik majd végre valami... ha más nem, akkor legalább nem építenek 20.000 fős stadionokat az 500 fős szukolótábornak :O

MZ/X

(#53298) KisTücsök válasza DopeBob (#53297) üzenetére


KisTücsök
addikt

Sajnos azok még egy darabig nem lesznek. :(

Összekéne fogni, se válogtott meccseket nem nézni, kijárni, se bajnokikat. Hamar jönnének a változások. De amíg nézik, addig miért változtatnának ezen?

(#53299) Sickboy25 válasza 7600 GS (#53288) üzenetére


Sickboy25
addikt

Negredo nem megy sehova, max. a sebészetre... Lábtörés...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53300) cyberkind válasza Sickboy25 (#53299) üzenetére


cyberkind
félisten

2-3 hónapot írnak.

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.