Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52201) L_YKing válasza szami777 (#52199) üzenetére


L_YKing
addikt

:N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#52202) gmx9 válasza 7600 GS (#52195) üzenetére


gmx9
aktív tag

Kiváló vétel lesz, ez szinte garantált.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#52203) k!nG válasza 7600 GS (#52195) üzenetére


k!nG
aktív tag

Remelem az Arsenalba kiteljesedhet. Azert sajnalom, hogy eladtuk. :(

https://www.behance.net/vargadom

(#52204) bagyulajuve válasza szab.tam (#52192) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Gondoltam nézek valami rendes meccset a biszem-b@szomok után, erre Novotny közvetít, de sajnos rettentően unalmasan, ahogy ez lenni szokott.
Legjobb: kajázok, hallgatom a szövegét és arra gondoltam, hogy megalszik a szájában a tej, erre az egyik máltai játékosra mondja Ő ezt :D.
De a lényeg h szeret egymás után szinonimákat mondani.

most: "hangulatos gól" - az meg milyen? :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#52205) priusz válasza bagyulajuve (#52204) üzenetére


priusz
aktív tag

A hangulatos gól után: "Egy bikázás előre és még jó is!"
oooops 2:1

Könnyu dolog bölcsnek lenni. Csak gondolj valami butaságra, aztán ne mondd ki!

(#52206) szab.tam


szab.tam
nagyúr

silema rúg még egyet, és továbbjut...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52207) RoyalFlush válasza szab.tam (#52192) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Diósgyőr kiesik... :F

szerk: nagyon sima lett a végére.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#52208) szab.tam válasza RoyalFlush (#52207) üzenetére


szab.tam
nagyúr

de jó volt az odds-a... :DDD

*****

van 2 máltai szurkoló.
ha lőnek még 1 gólt, továbbmennek.
és utána szétkapják a stadiont.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52209) Enzolord válasza szab.tam (#52208) üzenetére


Enzolord
addikt

Fáj nézni ezt a játékot.. Mi lett azzal a Fradival, aki tavasszal zsinórban 9 meccset nyert? Leonardo-t mi a f*szért kellett elküldeni?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52210) Dinter


Dinter
addikt

Az már piros

(#52211) Napfénysüti

Most értem haza melóból így pár percet még látok. Ez a kommentátor a Feadi szintjén van. :DDD

Més que un club!

(#52212) szab.tam válasza Enzolord (#52209) üzenetére


szab.tam
nagyúr

már többször leírtam, mi lehet leoval a probléma.

a honi közvélemény túlzottan el kezdte sztárolni, és ezt a pali nem bírt a helyén kezelni, elszállt az agya.
ez tetten érhető volt a 3. félidős interjú után. ott olyanokat mondtak neki, hogy szívesen látnák a magyar válogatottban. szinte azt sugallták, hogy ő egy személyben a magyar válogatott megmentője lehetne egy honosítás után.
a következő meccseken már nem a sima formáját hozta, hanem elkezdet nagyképűen játszani, többször elvesztette a labdát.
olyan helyzetekben, amikor a cselek után máskülönben kiugratta volna pl. somit.
és ez a dolog lehet hogy a színfalak mögött továbbb burjánzott.

egy csapatnál, pláne ahol csomó új játékos is jött, ez megengedhetetlen, hogy ilyen példát mutasson valaki.
az edzőnek muszáj a tekintélyét megtartania, következetesnek lenni.
biztos nem ok nélkül pakolták ki a legjobb játékost.

de hogy mik voltak az okok, én is csak a mondákból tudom.

***

hogy behúztak az öltözőbe a fiúk. :D
csukicsi is hogy nekiesett a csapattársnak a lefújás után.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52213) Rypejakten válasza L_YKing (#52201) üzenetére


Rypejakten
addikt

hol ezt írják, hol azt.
remélhetőleg nem sérül le, és végig tudja végre játszani a következő idényt, benne még tényleg több van.

(#52214) Integra


Integra
titán

wow, micsoda mez!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52215) IreN!CuS válasza Integra (#52214) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nagy fogás , sajnálom hogy elment , de legalább arányaiban jó pénzért ment el.Pedro meg majd megkapja a szerződés hosszabbítást....yeeeeee

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#52216) Napfénysüti válasza IreN!CuS (#52215) üzenetére

Én is sajnálom, remek játékos. Arsenal szerintem jól járt vele.

Més que un club!

(#52217) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Üdvözlet!

Egy gyors kérdés. Németország szurkolói sálat hol tudok venni?
Ajándék lenne.

Köszi

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#52218) Integra válasza BobChemistry (#52217) üzenetére


Integra
titán

talán nagyobb foci és sportboltokban, nyugatinál van egy nagy foci felszerelés bolt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52219) rgeorge válasza BobChemistry (#52217) üzenetére


rgeorge
addikt

Két hete a Városligetben, a Széchenyi fürdőnél láttam ilyesmiket.

[ Szerkesztve ]

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#52220) Enzolord válasza BobChemistry (#52217) üzenetére


Enzolord
addikt

Esetleg a Lionsportban, bár ott nem olcsók a cuccok, de van minden...
A Keleti és a Blaha közt van..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52221) Sickboy25


Sickboy25
addikt

A csapatok mezeinek tervezésénél szabad kezet kap a gyártó vagy beleszól a csapat dizájnere is?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#52222) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Indexen olvastam egy ilyet:

A döntő oddsai
Németország-Argentína: 2,27 - 3,2 - 348
Brazília - Hollandia: 2,16 - 3,71 - 3,21

Ezeket hogyan kell értelmezni, nem nagyon értek hozzá? :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#52223) Sickboy25 válasza nonsen5e (#52222) üzenetére


Sickboy25
addikt

Például:

Brazília - Hollandia: 2,16 - 3,71 - 3,21 --> Hazai győzelem - Döntetlen - Vendég győzelem és ezek csak a rendes játékidőre vonatkoznak!!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#52224) nonsen5e válasza Sickboy25 (#52223) üzenetére


nonsen5e
addikt

És ezek úgy, hogy így aránylanak egymáshoz a Brazil győzelem a döntetlen és a Holland győzelem esélyei, vagy ezek csak valami fogadásos szorzó számok?

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#52225) messi6502 válasza nonsen5e (#52224) üzenetére


messi6502
tag

Szorzó számok.

(#52226) Sickboy25 válasza nonsen5e (#52224) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szorzó számok pl.: 100 forinttal megrakod a Barzil győzelmet 2,2 es oddsszal, akkor nyersz 220 HUF-ot...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#52227) nonsen5e válasza Sickboy25 (#52226) üzenetére


nonsen5e
addikt

Így már minden világos, ezer köszönet. :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#52228) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Azt tudjuk h Alexis kb. mennyibe fájt az Arsenalnak?

(#52229) Integra válasza DeathAdder (#52228) üzenetére


Integra
titán

40 milla körül

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52230) DeathAdder válasza Integra (#52229) üzenetére


DeathAdder
veterán

font?

Kiváló vétel volt, én is nagyon-nagyon örültem volna neki, Wengerre meg nem ismerek, attól függetlenül sem, hogy eddig "meg volt kötve a keze" :N
Na de máshogyan manapság valóban nem lehet PL-t nyerni. Önmagában a jó csapatépítés, és tehetségek leigazolásával/kinevelésével biztosan nem.. :(

(#52231) Integra válasza DeathAdder (#52230) üzenetére


Integra
titán

nem, euro, lehet picit több vagy kevesebb, de ezen összeg körüli a szám, legalábbis amit én olvastam.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52232) Tibiajax válasza BobChemistry (#52217) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

várj, eladom az enyémet!

(#52233) szami777 válasza DeathAdder (#52230) üzenetére


szami777
addikt

ha a szezon közepi kipukkanást, meg a 4-5-6 gólos elpicsázásokat valahogy kiküszöbölné, versenybe lehetne a végégig a bajnoki címért és ez jót tenne a PL-nek.
Bár idén nem tudom hogy a top4-be ki fér bele, a MU is úgy tűnik visszaköveteli idén az elsőbbséget :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52234) Tibiajax válasza szami777 (#52233) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mocskos jó szezon lesz most ez a 14-15-ös, szerintem

(#52235) Integra válasza szami777 (#52233) üzenetére


Integra
titán

óvatos vagyok vg-vel kapcsolatban, szerintem ő is ugyanúgy tud zúzni csapatot, nem csak moyes :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52236) k!nG válasza Tibiajax (#52232) üzenetére


k!nG
aktív tag

Mivan megvaltozott az alairasod? ;] Meg ott a 3. hely meg a kovi EB-ig maradhat nem?

https://www.behance.net/vargadom

(#52237) DeathAdder válasza szami777 (#52233) üzenetére


DeathAdder
veterán

hállal a manu visszakapaszkodik, ha nem is rögtön az első évében, de ha ilyen ütemben is összegekért igazolnak, akkor az se nincs kizárva. plusz ott vannak ketten olajék, és az arsenal is nagyon komoly csapatot kezd összerakni, Özilnek se hiszem h mégegy ilyen gyengusz szezonja lenne. szvsz nem akkora zsákmacska a top4 megjóslása, mint a 12-13-as szezont megelőzőleg.
Várom a újonc és meglepéscsapatok teljesítményét is akik végig belepiszkálnak majd a nagyok dolgába, mert minden évben van legalább egy ilyen :K

[ Szerkesztve ]

(#52238) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Klose, ezért szeretünk

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#52239) Integra válasza Sickboy25 (#52238) üzenetére


Integra
titán

kívánom, hogy vágja be a 17. gólt is :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52240) szami777 válasza DeathAdder (#52237) üzenetére


szami777
addikt

a 13-14-as szezonba hamar kiderült hogy Mu sokra nem lesz képes, így a top 4 kapcsán már novembertől jött a papírforma (a sorrendben persze nem), hiszen az Arsenal a végén úgyis mindig odaért. Remélem most nem lesz ennyire egyértelmű.
Engem sokkal jobban érdekelnek a BL-EL szereplések.
Tavaly az EL-BL végjátékában 4-ből 3 spanyol csapat volt. Ez tarthatatlan :D
A Tottenhamtől és az Evertontól sokkal többet várok idén. Főleg az előbbitől.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52241) DeathAdder válasza szami777 (#52240) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szarnak az EL-re én úgy látom, az ibériaiak meg igenis komolyan veszik.
Oké, hogy anyagilag nem éri meg, de akkor sem értem, miért veszik ennyire félvállról..

Hogyh hamar kiderült? ezt most nem értem :N
Amúgy az is lehet h összekovácsolódik a csapat januárig, és elcsípik a top4-et, bár szerintem nagyobb a gond a csapat háza táján mint amit ilyen rövid idő alatt meglehet oldani, de kitudja.. nem egyszer már a torkomnak estek ezért, de még mindig tartom, hogy a keret maximálisan adott nem h BL helyezéshez, de továbbiakhoz is, de most nagy a zűr..

(#52242) Tibiajax válasza k!nG (#52236) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

áh..
már úgyis akartam cserélni, csak megvártam vele az elődöntőt
amúgy én ha van gaal-ék helyébe lennék, azért is hazarepülnék a picsába. szarnék látványosan a bronzmeccsre is, meg az egész országra IS. főleg azután, amit tettek volna a csapattal, ha bejutnak a döntőbe
a szálloda-csere kabaréra gondolok, tudjátok

(#52243) Sickboy25 válasza Integra (#52239) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én is :DDD

Tibi: én meg az egész bronzmeccs, mint olyan kötelező szabály, TÖRÖLNÉM a picsbe!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#52244) DeathAdder válasza Sickboy25 (#52243) üzenetére


DeathAdder
veterán

inkább az értelmetlen kizárólag szerencsén múló tizenegyespárbajt kellene törölni a picsába.
Azzal semmi gond nincs, hogy egy labdarúgó világbajnokságnak van arany-ezüst-bronzérmese..

(#52245) Sickboy25 válasza DeathAdder (#52244) üzenetére


Sickboy25
addikt

Te amúgy sportolsz valamit??

Süti:

Ez a harmadik helyért való szenvedés két nagy csapatnak csak kín... Olyanoknak jó ez, akik véletlenül eljutottak volna addig, mondjuk Algéria- Costa Rica... De egy Brazíliának meg Hollandiának. Hmm...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#52246) Napfénysüti válasza DeathAdder (#52244) üzenetére

Szerintem maradhat mindkettő (bronzmeccs, tizenegyespárbaj).

Més que un club!

(#52247) k!nG válasza DeathAdder (#52244) üzenetére


k!nG
aktív tag

?

A tizenegyes rohadtul nem a szerencsen mulik inkabb itt mutatkozik meg, hogy mentalisan mennyire felkeszult egy sportolo. A szerencsen a lotto, meg a tipszmiksz mulik. Itt vagy belovod, vagy kiveded, vagy elrugod, vagy mellevetodsz. Rajtad mulik minden.

https://www.behance.net/vargadom

(#52248) DeathAdder válasza Sickboy25 (#52245) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én béna vagyok a sporthoz, suliban a legurított labdába is luftot rúgtam az üres kapu felé... :DDD
dekázásbók 4(!!!) a rekordom :C

k!nG - lehet nem csak szerencse, de nagyrészt akkoris az. Odaállsz és belerúgsz egyet, ezt nem én mondom, hanem akik megélik ezt.
Szerintem akkor is a legocsmányabb módja ez a döntésnek, főleg hogy eurótízmilliók sorsát dönti el sokszor egyik vagy másik csapat javára.

[ Szerkesztve ]

(#52249) Napfénysüti válasza DeathAdder (#52248) üzenetére

És akkor mi legyen helyette? Játsszanak addig míg valaki gólt nem lő, ha ez 5 óra múlva esne akkor odáig? :F

Més que un club!

(#52250) k!nG válasza DeathAdder (#52248) üzenetére


k!nG
aktív tag

Dehat ezt gyakoroljak egy fel eleten keresztul. Szerinted nem keszitik fel oket rendesen ezekre a helyzetekre. Persze vannak balszerencses, meg szerencses helyzetek, de az inkabb az, hogy elrugja a hapi es a kapus kivedene, de a nezoterrol fingik egy ordasat valaki ettol megvaltozik a legaramlat es befujja a labdat a kapuba. Ez szerencse a rugonak es balszerencse a kapusnak. De ilyen szerintem nem tortent meg a sporttortenelemben, ugyhogy a pelda is szar. :DDD

https://www.behance.net/vargadom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.