Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53801) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#53800) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Archer, South Park :)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#53802) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#53801) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

............

(#53803) szab.tam


szab.tam
nagyúr

mit nyavajogtok össze...

közben a eurosporton megy a portugál - szerb u19 elődöntő.
a vb jegyében.
0:0, hsz... :D

már buktam a szelvényemet, de a szerb továbbjutásra tettem, és arra, hogy az előzőn ausztria nem lő gólt a németek ellen.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53804) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#53802) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

;]

nem egyezik az ízlésünk, ki gondolta volna

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#53805) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#53806) #84221696 válasza Integra (#53783) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ó, lehet, hogy a mindigtv extrára befizetek. Ezen a hülye upc directen lassan semmi sem lesz.

(#53807) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#53804) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

cartmanékkel nem lenne baj, én is néztem meg csíptem őket
...de ez 15 éve volt. az első szériák, még az hbon. jetiód. :D
ma annyira már nem érint meg

a másikat nem vágom, de ha ilyen familigáj-féle shit akármi vagy hasonló, akkor az sem érdekel
igazából, én akármikor kapcsolok -véletlen- a mai comedy-re, sajnos semmi olyat nem látok, ami értéket jelentene nekem, vagy egyáltalán minimális okot kínálna arra, h időt adjak neki.
régebben, a csatorna első éveiben pedig nem volt rossz. vicc-csatornának indult, voltak kabarék, sztendáppok, galla-parádék, sok vicces műsorok
ma már hulladék a szememben
de a mostani 18-20 évesek biztos csipázzák... ezt is

meunier de van. history hd-n a pawn stars. Rick-éket szeressük
:K

[ Szerkesztve ]

(#53808) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a kedvencem a portugál - szerben:
kisszöglet... :U
ez valami kiirthatatlan, portugál feljövés?
(videotonnál is megtanulhattuk a sousa érában...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53809) pohár válasza Tibiajax (#53800) üzenetére


pohár
félisten

Family Guy, Archer, a FG éjjel mindig megy hétköznap, pont jókor :D

IreN!CuS... jaja, de ezekkel a tipikus angol háromkerekű, meg akkora méretű kocsikkal, amibe jó, ha egy ember befér, olyan dögunalom tud lenni... :D
a másik a Fast'n'Loud, megtaláltam végre, abból még sosem láttam unalmas részt... Állítólag még van, ahogy látom a műsort (csak délelőtt), plusz a Hogyan készült is elég érdekes szokott lenni (ugyanúgy csak délelőtt :U )

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53810) szab.tam


szab.tam
nagyúr

eurosport-on a watts tour de france összeállítását érdemes elkapni, mert nagyon jó...
:))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53811) #56268288


#56268288
törölt tag

Tibiajax:

Archer szerintem sokkal jobb, mint a FG. Nézd meg az első évadot és ha nem tetszik törlöd.

[ Szerkesztve ]

(#53812) L_YKing válasza 7600 GS (#53805) üzenetére


L_YKing
addikt

Semmi rossz szándék nem vezérel de: Ronaldo mikor nyert WC-t? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53813) venember83 válasza L_YKing (#53812) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

(#53814) L_YKing válasza venember83 (#53813) üzenetére


L_YKing
addikt

Jaaaaa, hogy klubbvilágbajnokság azé' nem értette, én. :R
Köszi a felvilágosítást!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53815) homeless09


homeless09
őstag

Strootmanért az AS Roma 79-100milliót akasztana le a MU-tól...bár ennyiért szerintem a keret többi tagját is oda adják mellé.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#53816) Enzolord válasza homeless09 (#53815) üzenetére


Enzolord
addikt

Elmennek a píííbe... Max 35-40 és helló... Meg vannak teljesen hülyülve a foci világában..
De kíváncsi leszek, hogyan fogja megoldani a PSG Gyí Mária szerződtetését...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53817) venember83 válasza Enzolord (#53816) üzenetére


venember83
nagyúr

Cavani MU-ba való értékesítésével? :DDD

Amúgy nem tudom, mi bajotok van. Kell egy klasszis box-to-box középpályás, ott van Vidal és Strootman, akik valóban minőséget is képviselnek, és ezért a klubok meg is kérik értük az árat. Ha kell, fizessen a MU (amelynek az egyik vezetője nemrég elszólta magát, hogy van pénz, akár átigazolási rekordot is dönthet Van Gaal, ha úgy látja jónak). Ilyen körülmények mellett ne csodálkozzatok, hogy a Juve és a Roma csak komoly ajánlat esetén válik meg kulcsemberétől.

(#53818) Enzolord válasza venember83 (#53817) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez már nem komoly, hanem nonszensz... Ezért idegesít, sok pénzéhes ** csapat elvárja, hogy túlfizesd az ő játékosát, azután hisztiznek, hogy nekik miért ilyen drágán adják....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53819) venember83 válasza Enzolord (#53818) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem mindegy, melyik oldalon vagy. CR nyolcvan millió fontos áránál ezelőtt hat évvel nyilván nem panaszkodott senki a MU-nál, de mikor már vásárolni kell, akkor csípi a szemeket a borsos ár. :) A Juve is ugyanebben a helyzetben van, ha eladja Vidalt, akkor ötven-hatvan millió eurós áron kell eladnia, hogy 1-2 fiatal játékossal megpróbálja pótolni, mert manapság nagyon elszálltak mindenhol az árak.

(#53820) Sickboy25 válasza venember83 (#53819) üzenetére


Sickboy25
addikt

De én panaszkodtam, mert több hasznunk lett volna ha marad...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53821) homeless09 válasza venember83 (#53819) üzenetére


homeless09
őstag

Azért CR-t meg Strootmant ne említsük már egy kalap alatt. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#53822) Napfénysüti válasza homeless09 (#53821) üzenetére

Ettől még van igazság abban amit venember83 mond. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#53823) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Láttátok ezt a képet Zsuzsiról... Mintha egy nem épelméjű lenne... Lindácskának volt az a pénz, amiért hozzáérjen... :DDD :DDD Olyan mint az amerikai pitében a gyerek amikor eljátszotta azt a trombitás srácot :))

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53824) Integra válasza homeless09 (#53815) üzenetére


Integra
titán

ez nem így volt azért, egyszerűen nem akarják elengedni és viccesen megjegyezték, hogy 100 milláért talán elvihetik. az, hogy aztán az eredeti mondatot ki és hogyan fordítja le magának... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53825) homeless09 válasza Integra (#53824) üzenetére


homeless09
őstag

Én csak ennyit olvastam.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#53826) venember83 válasza homeless09 (#53821) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez természetesen a játékosok egyéni képességeinek összehasonlítása esetén teljesen egyértelmű. Azonban ha a csapatban betöltött szerepet nézzük, Strootman is kulcsfontosságú eleme az AS Roma együttesének, ahogy CR is az volt a Manchester Unitedben. Természetes, hogy a farkasok csak komoly pénz esetén válnának meg tőle. Amúgy szerintem max. januárban lehetséges Strootman leigazolása, sérülten csak töredékáron értékesíthető.

[ Szerkesztve ]

(#53827) Integra


Integra
titán

a másodosztályú lipcse leigazolta kalmár zsoltot

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53828) Sickboy25 válasza Integra (#53827) üzenetére


Sickboy25
addikt

nagy fogás volt :DDD :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53829) Integra válasza Sickboy25 (#53828) üzenetére


Integra
titán

Sportdirektor Ralf Rangnick hält große Stücke auf seinen Neuzugang. "Zsolt Kalmár ist eines der größten ungarischen Talente und passt mit seinen Fähigkeiten hervorragend zu uns."
no kérem, akkor egy év múlva a lipcse a bundásban lesz :))
5 éves szerződést kapott

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53830) Napfénysüti válasza Integra (#53827) üzenetére

Ott talán nem kell nyilatkoznia szerencsétlennek mert egy értelmes mondatot nem tud összerakni még magyarul sem. :D

Més que un club!

(#53831) Sickboy25 válasza Integra (#53829) üzenetére


Sickboy25
addikt

:D Jó sportigazgató... Az lehet, hogy a Lipcse a Bundásba lesz, de hogy nem Kalmárral az tutti, télen már kölcsön is adják az ötödosztályba...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53832) venember83


venember83
nagyúr

Ti honnan ismeritek ezt a magyar labdarúgó-tehetséget? Ő a magyar Messi vagy mi? :F

(#53833) Integra válasza Napfénysüti (#53830) üzenetére


Integra
titán

talán pont a német légkör fog segíteni neki a változásban.
stieber zolit amúgy ha jól hallottam megdícsérték a telecom cup-os játékért, bíztató

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53834) Napfénysüti válasza Integra (#53833) üzenetére

Stieber tök normális, korrekt srác őt bírom. Szerintem hajtani fog rendesen a helyéért nem hinném hogy gondotok lesz vele. :K
De ezt a Kalmár gyereket mikor hallottam az általam belinkelt videóban beszélni csak lestem. Szegény lehet sokat maradt ki a foci miatt az iskolából. ;]
Aztán lehet csak Pintértől leste el a magyar nyelv fortélyait és akkor igazad lesz hogy jót fog tenni neki a német légkör. :D

venember83: u19-es válogatott meg ugye a Győrben tolta mint "ígéretes nagy tehetség". Én szoktam időnként mennyei meccseket nézni így láttam már és onnan ismerem.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#53835) pohár


pohár
félisten

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53836) Enzolord


Enzolord
addikt

Elvileg ismét megegyezett Vidal a United-del... Nem először A nyáron.. 47m font, heeti 200k fizu..
Kíváncsi leszek....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53837) Sickboy25 válasza venember83 (#53832) üzenetére


Sickboy25
addikt

Dehogyis, kutyaütő... Nézek mennyeit...

@Integra: Mondtam neked, hogy Stieber miatt nem kell izgulni... Jól jártatok vele...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53838) Integra válasza Sickboy25 (#53837) üzenetére


Integra
titán

de izgulok, na... az egész banda miatt izgulok már most :( de talán érthető is :DDD

tibi:
az ajaxban van egy finn védő, úgy híjják, hogy niklas moisander. a hamburg lehet, hogy elhozná.
vélemény?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53839) venember83 válasza Enzolord (#53836) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy dolog, hogy Vidal megegyezik, s másik, hogy a Juve. Amúgy nem sokkal ezelőtt dobott ki Vidal twitterre egy képet Készen vagyunk szöveggel, a képen meg a torinói csapattársaival együtt pózol. A jó Isten tudja, mi lesz ennek a vége.

Sickboy25: Ironikusan értettem a magyar Messi kifejezést. :)

[ Szerkesztve ]

(#53840) Enzolord válasza venember83 (#53839) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezért írtam, hogy ismét... :) De azóta azt is olvastam, hogy 2 csereüzletet akar még LVG, Hummelsért Kagawa + zsé meg Vermaelenért Nani + zsé...
Írnak már mindent...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53841) Sickboy25 válasza venember83 (#53839) üzenetére


Sickboy25
addikt

tudom ... ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53842) Integra


Integra
titán

a chilei "el mercurcio" szerint vidal szóban megegyezett a manu-val, havi 270e font fizu és 63.5 millio font az ára.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53843) L_YKing válasza Integra (#53838) üzenetére


L_YKing
addikt

En amikor neztem Ajax meccseket akkor jol szerepelt. Ha jol tudom szelso, jol jartok vele az tuti. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53844) Tibiajax válasza Integra (#53838) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és most én ennek örüljek, h elviszik őt is?..
hadd ne tapsoljak már

(#53845) Integra válasza Tibiajax (#53844) üzenetére


Integra
titán

azt írtam, hogy lehet, hogy szó van róla, ez semmi tényt nem jelent. főleg, hogy a hsv csóró mint a templom egere. vdv-ot valszeg elfogják adni a qpr-nek, mert sok a fizuja (3.5m), ami igaz is.. főleg a teljesítményéhez képest. persze lasogga ma mondta, hogy nem szabad eladni..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53846) Integra


Integra
titán

reus nem hosszabbít, nem írt alá, 2017-ig érvényes a szerződése, de 2015-ben kivásárolhatják 35 millióért, a dortmund pedig nem fogja tudni valszeg kivásárolni ebból a szerződés pontjából, noha igyekszik.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53847) Enzolord válasza Integra (#53846) üzenetére


Enzolord
addikt

Kivásárlás alatt azt érted, hogy nem tud olyan konstrukciót adni neki, ahol nincs kivásárlási ár, és ezt ő elfogadja?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53848) Integra válasza Enzolord (#53847) üzenetére


Integra
titán

igen, a klub megpróbál reus-nak egy olyan ajánlatot tenni, amit elfogad és ezzel semmissé válik a kivásárlási pont a szerződésben. nyílván ez rohadt sok millió ojrót jelenthet csak. de nem fogadta el és sok mindent így a klub nem tehet ellene, ha 2015-ben érvénybe lép a kivásárlási lehetőség. az a dortmund szerencsétlensége már megint, hogy nem írtak bele 80 milliot, főleg mikor már van a világon psg is..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53849) KisTücsök válasza Integra (#53848) üzenetére


KisTücsök
addikt

Sokkal jobban is kijöhetnének ezekből az üzletekből. Jövőre valaki "szinte ingyé" örülhet majd neki.

(#53850) Enzolord válasza Integra (#53848) üzenetére


Enzolord
addikt

Ahhoz képest, hogy C-nek 1 Milliárd Ajró a kivásárlási ára, Reusért nem lenne túlzás a 80m..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.