Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53851) venember83 válasza KisTücsök (#53849) üzenetére


venember83
nagyúr

A 35 millió csak ebben a mai elb@szott abszurd foci világában értelmezhető a „szinte ingyé” szinonimájaként. Köszönjük Real Madrid, Manchester City, PSG, Barcelona, Bayern München usw.

(#53852) IreN!CuS válasza venember83 (#53851) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Na meg köszönjük meg a sok pénzéhes focistának is akik csak a pénz miatt mennek el az olajosokhoz.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#53853) Tibiajax válasza venember83 (#53851) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a Barcát vedd már ki, szegényeknek éppen csak sikerült összekuporgatni az összeget suarezre, máskülönben az ág is húzza őket. még fabregázt is el kellett adniuk..
érted..

IreN!CuS jajj, ne csacsiskodj már.. minden profi focista klubhű, odaadó, lojális. hát nem nézel nemzetközi mérkőzéseket?? gólt rúgnak, csak úgy csókolgatják mindig a címert, mutatják a szivecskéket ki a drukkereknek..
tudod, az ő szívük mindig is a kenyéradó klubjuké

[ Szerkesztve ]

(#53854) KisTücsök válasza venember83 (#53851) üzenetére


KisTücsök
addikt

Természetesen.

(#53855) Ps Vita válasza venember83 (#53851) üzenetére


Ps Vita
őstag

Tényleg semmi összeg ez a Bayernnél,úgy hogy eddig kétszer költöttek ennél többet egy játékosra,vagyis pont annyiszor mint pl. a Juve:U

[ Szerkesztve ]

(#53856) viharhozo válasza Sickboy25 (#53831) üzenetére


viharhozo
addikt

A Lipcsebe a Red Bull onti a penzt, 1-2 even belul tuti a Bundas 1, a gyerek ezzel nagyon komoly lehetoseget kapott.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#53857) Ps Vita válasza viharhozo (#53856) üzenetére


Ps Vita
őstag

Végre egy magyar srác aki ésszerűen igazol :B

[ Szerkesztve ]

(#53858) Rypejakten válasza Integra (#53838) üzenetére


Rypejakten
addikt

középhátvéd amúgy, és jó gyerek, ilyen ordibálós vezértípus. 3-4 milla környékén megérné lazán.

(#53859) IreN!CuS válasza Tibiajax (#53853) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Elnézést kérek a csacsiságomért :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#53860) L_YKing válasza Rypejakten (#53858) üzenetére


L_YKing
addikt

En fifaban szelso vedokemt vettem :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53861) szab.tam válasza Sickboy25 (#53823) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53862) L_YKing


L_YKing
addikt

Nyert a Loki. :))

Ha most továbbjut kint van a BL-ben? :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53863) Ps Vita válasza L_YKing (#53862) üzenetére


Ps Vita
őstag

:N

(#53864) szab.tam válasza Ps Vita (#53863) üzenetére


szab.tam
nagyúr

de mé' nem?

még van 1 kör?
és az el csoprt honnantól jár?

mert s diósgyőrben nagyon bíztam, de ahogy ezek a múltkor negyed óra alatt teletoják a gatyájukat, eléggé megingatott.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53865) L_YKing válasza Ps Vita (#53863) üzenetére


L_YKing
addikt

Ohhh shit? Akkor hogy van?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53866) Richard!


Richard!
addikt

Ronaldinho ezzel a videóval búcsúzik az Atletico MG-től!

:C :Y Még mindig!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#53867) salival válasza L_YKing (#53865) üzenetére


salival
aktív tag

Ha továbbjutnak -> még egy forduló -> nyernek -> bl csoportkör
ha ott veszítenek -> el csoportkör

Ha kiesnek a bate ellen -> még egy forduló -> ha ott nyernek -> el csoportkör
ha ott veszítenek -> mb1

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#53868) Tibiajax válasza salival (#53867) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

-> veszítenek -> mb1

:DDD

(#53869) L_YKing válasza salival (#53867) üzenetére


L_YKing
addikt

MB1 :DDD

Koszi szepen!! :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53870) szab.tam válasza salival (#53867) üzenetére


szab.tam
nagyúr

thx.
ez nekem is túl "nemzetközi", ennyire nem vágom ezeket...
:D

tehát, ha jól értem:
ha most továbbjutnának, akkor az el már tuttti.

****

(#53868) Tibiajax
hogy konyuljanak le a htpc-dben a mini ninja lamellái....
:U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53871) Tibiajax válasza szab.tam (#53870) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:((
:))
holnap veszem az új inter-mezemet, aztán.. a fradi-cselszi -meccsen majd talizunk
:))

[ Szerkesztve ]

(#53872) szab.tam válasza Tibiajax (#53871) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"a fradi-cselszi -meccsen majd talizunk"

persze.
mert én majd veszek bérletet. hogy csináljanak kisbabát a vénaszeknneres, egyeneságú 1. női felmenő rokonuknak...

:N

**

(de értettem.) :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53873) Tibiajax válasza szab.tam (#53872) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#53874) szab.tam válasza Tibiajax (#53873) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD :C

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53875) Napfénysüti válasza L_YKing (#53862) üzenetére

Az első 15 perc sokkja után amúgy jól tolták, sőt a végén még lehetett volna 2-0 is. Csak már megint Seydi... Ez az ember olyan balfasz tud lenni a kapu előtt hogy nem hiszem el. :(((
Nálam egyébként Jovanovic volt a meccs embere remekül játszott. Ha minden meccsén így tolja akkor kiváló igazolás volt a Fraditól. Bár van egy sanszom hogy ez nem fog azért összejönni.

Més que un club!

(#53876) Sickboy25 válasza viharhozo (#53856) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem jól értelmezted amit írtam... Nem kételkedtem abban, hogy a Lipcse valamikor feljut, de Kalmár édeskevés lesz oda... Az meg, hogy nagy lehetőség... Hmm... Már nincs elég ujjam amivel meg tudnám számolni, hogy, hány nagy magyar tehetség kapott nagy lehetőséget és az már egy kezemen is meg tudnám számolni, melyik állta meg a helyét...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53877) Integra válasza Tibiajax (#53871) üzenetére


Integra
titán

hajrá hajrá, hamarosan veszem én is az új hazai hamburg mezt, az újrakezdéshez kell a támogatás :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53878) Enzolord válasza Integra (#53877) üzenetére


Enzolord
addikt

Hál' Istennek, most befutott a mezszponzor rengeteg lével, mert most nincs pénzem új mezre... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53879) Tibiajax válasza Integra (#53877) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát meg nem csak a reboothoz, hanem ugye a heti szerdai műfüves alázásaimhoz focihoz is

:D

(#53880) Sickboy25 válasza Tibiajax (#53879) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nah már nagyon kíváncsi vagyok azokra az alázásokra... Jah, én védő vagyok... ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53881) Integra válasza Enzolord (#53878) üzenetére


Integra
titán

nekem is melóznom kell, 83 euro a trikó bakker :DDD

tibi a ronaldó :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53882) Enzolord válasza Integra (#53881) üzenetére


Enzolord
addikt

83 ojró? Az igen.... Eddig a legdrágább trikóm 18000Ft volt, 2000-ben kaptam, a BL győztes mezt, 18. szülinapomra.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53883) Enzolord válasza Integra (#53881) üzenetére


Enzolord
addikt

Ohne logóval megúszod 80-ból... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53884) Integra válasza Enzolord (#53883) üzenetére


Integra
titán

na de nylíván kell a bundás logó rá teeeeeee!!!!! :DDD
a hermes már annyira nem kéne, de az meg jön :-/

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53885) Tibiajax válasza Sickboy25 (#53880) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha felrúgsz, meghalsz

(#53886) Enzolord válasza Integra (#53884) üzenetére


Enzolord
addikt

Mert telhetetlen vagy... ;] ;]

(#53885) Tibiajax Már pedig le fog..... :C :C Ha csak addig nem leszel tényleg Unitedos... Tegnap de fura volt Vidát Inter mezben látni United helyett... Illetve ma hajnalban...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53887) Sickboy25 válasza Tibiajax (#53885) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem dehogy én nem vagyok ilyen... Határozott és kemény, de nem durva és alattomos...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53888) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Látom a reál a romát is jól beárazta. :DDD

Kezdőktől függ, de az a mu - real lehet nézős lesz. Bár... hajnalban...
___

Origit megvette a pool és kölcsön is adta. 10 misi font. Most azért kíváncsi lennék, csak a vb-s (szerintem jónak távolról sem nevezhető) produkciója miatt, vagy azért már figyelték egy ideje?

(#53889) Enzolord válasza KisTücsök (#53888) üzenetére


Enzolord
addikt

Valszeg VB... Én ma is felkeltem, és megnéztem a MU-Inter meccset.. Jobb volt mint sok VB meccs.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53890) Tibiajax válasza Enzolord (#53886) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jujj tényleg, az most volt hajnalban. rá is nézek gyorsan

Sickboy én pedig határozottan és keményen foglak három biciklivel, majd kész visszahúzással végül egy piruettel otthagyni, azt se fogod tudni, fiú vagy-e vagy lány

xddd

(#53891) Enzolord válasza Tibiajax (#53890) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt megcsinálod vele, akkor biztos hogy ketté fog hegyezni.... Jaja, hajnalban volt, és öröm nézni a United játékát a tavalyi f*s lélektelen gusztustalan sz*r játék után... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53892) Tibiajax válasza Enzolord (#53891) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

értem szóval kiszoptunk.....
mindegy, azért még megnézem az ismétlést. kettőkor adják

(#53893) Integra


Integra
titán

húha, tuchel lehet, hogy tényleg jön, ha slomkat elküldi beisersdorfer és az anyagi támogatás is megérkezik, tényleg kő kövön nem marad..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53894) salival válasza KisTücsök (#53888) üzenetére


salival
aktív tag

Már a VB előtt megállapodtak a Lille-el. Csak aztán VB közben egy csomó másik csapat is feltűnt, pl Spurs, Dortmund, akik miatt elhúzódott az igazolás.

YNWA

(#53895) Enzolord válasza Integra (#53893) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor tényleg jó helyre megy a 83 ojró... :)

(#53892) Tibiajax Azért nézd meg, érdemes... :)

(#53896) KisTücsök Az biztos, hogy lutri, nekem ez volt az első, amit láttam, és ez tetszett, megérte felkelni..,. :) ÉN is kíváncsi leszek, mire mennek egymás ellen..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53896) KisTücsök válasza Enzolord (#53889) üzenetére


KisTücsök
addikt

Annyira lutrik ezek a meccsek. Vagy jó, de akkor tényleg élvezetes, vagy förtelmesen szar. Real - mu-nál azért előbbi talán sanszosabb.

salival: Ja értem. Köszi!

(#53897) Sickboy25 válasza Tibiajax (#53890) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nah jah igazából ezt egyszer talán meg tudnád csinálni ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53898) KisTücsök


KisTücsök
addikt

"Az angol Premier League-be idén visszajutó Queens Park Rangers labdarúgócsapata szerződtetné a klub nélküli brazil támadót, Ronaldinhót."

:Y

Az kérdéses, hogy az angol légkörben mennyire tudna kibontakozni, már ha az "öreg" Dinhoról beszélünk (valszeg semennyire, bár az is kérdéses, hogy mennyire akar-e még egyáltalán), de ingyé? Gyerünk, Mou! A padra, a mezeladásokért, akármiért!

Mekkora királyságos játékos volt. Még ha csak egy rövid ideig is...

De jó lenne fa meg mikiegér kupa meccseken látni, ahogy kékben szaladgál sétálgat a fiatal suhancok között.

Sickboy25: Ja, erre utaznak. Pedig van ott pénz, ha jól tudom. Nem mintha nem kéne megfizetni ezeket a neveket, de azért...

[ Szerkesztve ]

(#53899) Sickboy25 válasza KisTücsök (#53898) üzenetére


Sickboy25
addikt

QPR neveket mindig begyűjtötte régen is... Most még Rio Ferdinánd is odaigazolt...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53900) Integra válasza Enzolord (#53895) üzenetére


Integra
titán

újabb nagy fogás! :)
peter knaebel (jelenleg a svájci foci szövetség technikai igazgatója) lesz az új porfi foci sportigazgató, tschüss kreuzer, beiersdorfer végre tényleg kirakta!!! persze utóbbi perel :DDD
és ez egy okkal több, amiért tuchel erősen gyanítható, högy jönni fog idővel, mert tuchel és knaebel kiválóan szót értenek egymással és knaebel már tavaly megpróbálta tuchelt a svájci válogatott edzői posztjára megnyerni. viszont beiersdorfernek megkell egyeznie a mainz-cal, mert tuchelt 2015-ig szerződés köti, még ha szabadságra is van küldve már jó ideje.
még kühne is betol 20 millát hamarosan és akkor kis pénzből, de jöhet még a pár kívánt játékos is (valon behrami, niklas moisander, matthias ostrzolek, nicolai müller) és összeállhat gyorsan kezdésre egy egész jó kis csapat, amivel lehet építekzni. izgi-izgi :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.