Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52951) Integra válasza gyuromoj (#52950) üzenetére


Integra
titán

?

mod:
aha.... gratulálok a goal.com-nak ezúton is :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52952) gyuromoj válasza Integra (#52951) üzenetére


gyuromoj
veterán

2018-as VB-re.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#52953) homeless09 válasza gyuromoj (#52950) üzenetére


homeless09
őstag

De Gea remélem ekkor is még a Man.United-et erősíti. :K :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#52954) RockHaRD válasza homeless09 (#52953) üzenetére


RockHaRD
addikt

Én meg remélem, hogy megveszi a Barca valamikor. Nagyon jó lenne oda kb 10 évig :))

(#52955) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#52956) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Conte lelép? Ez meglepett.

(#52957) gmx9 válasza KisTücsök (#52956) üzenetére


gmx9
aktív tag

Ezek után elképzelhető, hogy a Vidal-os pletykák sem alaptalanok a távozásával kapcsolatban. Érdekes lesz.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#52958) Enzolord válasza darál0w (#52955) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52959) venember83 válasza KisTücsök (#52956) üzenetére


venember83
nagyúr

Conte komoly igazolásokat követelt, a vezetőség nem akarta ezt meglépni, azt mondják, hogy nincs pénz, közben a tulajdonos Exor folyamatosan nyereséges. Így várhatóan kezdődik újból az építkezés. Csak remélem, hogy nem Mancini, Spaletti vagy ilyesmi edző veszi át a Juventust. Talán Prandelli lenne a legkevésbé rossz opció. Mindenesetre ez komoly negatív meglepetés.

(#52960) Rypejakten válasza KisTücsök (#52956) üzenetére


Rypejakten
addikt

fatális következményei lehetnek, ha valami Mancini-féle szabadúszó vadbarmot ültetnek a helyére.

[ Szerkesztve ]

(#52961) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nézem a debrecen meccset.
műfű.
amikor lepattan a labda, vagy rúgnak egyet, olyan pintha feketén felporzana valami, ami utána nagyon gyorsan visszahullik.
először azt hittem, csak a fűnek valami árnyjátéka.
de most már nem úgy tűnik.
szakértőtől kérdem? ez mi a fene?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52962) RockHaRD válasza szab.tam (#52961) üzenetére


RockHaRD
addikt

Minden műfű pálya alapja. Igazából gumi darabkák. Nem tudom a pontos nevét, funkcióját, de minden műfüves pálya ezzel van felszórva. Tököm ki van vele, hogy 2 óra foci után még a segglyukamból is az jön :D

(#52963) keIdor válasza szab.tam (#52961) üzenetére


keIdor
titán

Egy VB után magyar focit nézni nem fájdalmas?:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#52964) szab.tam válasza RockHaRD (#52962) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:R :D

****

(#52963) Keldor papa
de az.
én még alatta is néztem magyar meccseket.
volt 4 el, és 2 barátságos.

viszont könnyebben elviselhető, mert közben a másik kijelzőn párhuzamosan nézem a vizit.
ott megtettem jó érzékkel a +7.5 gólos francia hendi győzelmet, de a tetves horvátok nem bírták megverni a spanyolokat. vicc

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52965) darál0w válasza RockHaRD (#52962) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem mellesleg ugy veri vissza a jo meleget, mint egy kellemesebb aszfalt...szeretem amikor alulrok is "süt" a nap :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#52966) szab.tam válasza darál0w (#52965) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jó kis becsúszó szerelés, és tele lessz a zacsi környéke forró gumidarabkákkal.
nagyon jó. :C

viszon ezt sidibe láthatóan jól bírja. :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52967) darál0w válasza szab.tam (#52966) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jol gondolod...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#52968) Integra válasza szab.tam (#52961) üzenetére


Integra
titán

Apró pici granulátummal van teleszórva

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52969) Napfénysüti

Ha már műfű: most jöttem haza edzésről a Sóstói stadion műfüveséről (Vidi edzőpálya). Tényleg nem fáztunk. :N
Nem vagyok egy ijedős típus meccseken de ma kicsit azért beparáztam.
Nagypályás edzés végén játék volt két kapura. Jött egy beívelés amit az ellenfél csatára kb 5-ről lefejelt a földre (tudjátok ami még felpattan onnan). Kiszedtem bravúrral és láttam fekve hogy 1,5 m-re gurul a labda középre. Mit csinál ilyenkor egy kapus? Hát persze hogy rávetődik és maga alá húzza a labdát. Ja ez eddig oké is lett volna gyorsan felocsúdva megtettem de abban a pillanatban egy nagy ütést éreztem (jó kis csattanással kísérve) a koponyám bal felén...
Egy pillanatra megállt bennem az ütő ahogy elkezdett fájni a fejem. Ugyanis történt hogy az ellenfél csatára be akarta rúgni a labdát és vagy a sípcsontjával vagy a térdével bizony az én koponyámat találta el. Hát nem kívánom senkinek az érzést pedig hála a jó égnek megúsztam, csak fájt a fejem és kissé megrándult a nyakam. Nem volt szándékos a srác tette, egyből bocsánatot is kért na meg elég rendesen kiosztotta az edző meg a többiek hogy edzésen talán nem kéne az új kapust lerúgni.
De azért ilyenkor utólag mindig elgondolkodom hogy bizony ez sem veszélytelen sport, járhattam volna nagyon rosszul. A sors furcsa fintora hogy több mint egy hónappal az ujjsérülésem után ma álltam először megint a kapuba. Itthon a nagy ijedtségre azért bontottam egy sört. :)

szab.tam: a műfűvön ha becsúszol remekül leszedi a bőrt. :( Én amúgy szeretem nekünk a céges focink meg mindkét kispályás bajnokságunk műfüvön zajlott. Sőt a nagypályás csapat ahova most akarnak igazolni szintén ilyen borításon játszik.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#52970) venember83


venember83
nagyúr

Az átigazolási időszak jelentősen izgalmasabb lett így, nem csak új játékosokat kell keresni, hanem új edzőt is. Nem múlik a meglepetés.

Conte búcsúnyilatkozata, van angol felirat: link.

[ Szerkesztve ]

(#52971) homeless09


homeless09
őstag

A Juventus állítólag elfogadta a Manchester United 44 millió eurós ajánlatát Vidalért.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#52972) bagyulajuve válasza venember83 (#52970) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Úgy tűnik, hogy ez nem egy szokásos távozás, tényleg súlyos ellentétek lehettek a vezetőség és Conte között. Iszonyatosan csalódott vagyok, és meglepett.

Resistencia eterna

(#52973) Tibiajax válasza homeless09 (#52971) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, akkor ezzel ennyi is, Juve végre eltűnik a bajnokesélyesek sorából, itt a lehetőség ismét a dobogóra nekünk!

xd

(#52974) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nézem online a bl selejtezők alakulását.
a 11 meccsből 8-nak (vagy 9-nek?), volt az első félidei eredménye 0:0.
a vb behozott egy követendő, új szép világot.
az edzők is nézték, így lekövetik az eredményt hozó taktikát:
a hősies 0:0-ra való törekvést.

ha ez fog menni majd a csoport körökben is, be fogok hányni...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52975) Rypejakten válasza Tibiajax (#52973) üzenetére


Rypejakten
addikt

ha nem adják el Vidalt, edző nélkül is elsők lesznek.

(#52976) k!nG válasza szab.tam (#52974) üzenetére


k!nG
aktív tag

Ez a mai foci. Keves gol, muesesek, torekvesek arra, hogy a legjobbat a csapatbol lerugd, visszapofazas a bironak minden jogos iteletert, masok hibaztatasa ha kikap a csapatod.. es meg sorolhatnam. Elmeny komolyan. A VB is az meg a BL meccsek is. Az 1-0-os bunkerfocik, nulla csellel, nulla szivvel. Dehat ez hoz eredmenyt.

Emlekszem a regi meccseken milyen megmozdulasok es mekkora golzaporok voltak.

https://www.behance.net/vargadom

(#52977) 7600 GS válasza Integra (#52948) üzenetére


7600 GS
addikt

Olyan jó lenne egyszer ha mi magyarok is átélhetnénk egy ilyet. :) Dehát ez az elkövetkezendő minimum 25 évben nem realitás sajnos.

(#52978) szab.tam válasza k!nG (#52976) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nézem a debrecen meccset.
elég siralmas.
de valahogy úgy érzem, hogy szeretne mindkét csapat gólt rúgni.
nem tudnak, mert bénák hozzá.
de legalább próbálkoznak....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52979) homeless09


homeless09
őstag

A Forbes szerint az Adidas-szal kötött üzlet után ismét a Manchester United a legértékesebb klub a világon, értékét 3,6 milliárd dollárra becsülik.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#52980) Tibiajax válasza Rypejakten (#52975) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

dehogy lesznek elsők.. ha Conte megy, ciao

(#52981) KisTücsök válasza homeless09 (#52979) üzenetére


KisTücsök
addikt

Megérhette az elmúlt egy évben mu részvényt venni.

(#52982) Napfénysüti válasza szab.tam (#52978) üzenetére

Ez a Seydi rohadt szerencsétlen. Ennyi helyzetből már én is bevertem volna egyet... :U

Més que un club!

(#52983) szab.tam válasza Napfénysüti (#52982) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem baj. így még jöhetnek a szalagcímek, hogy az összes magyar csapat talpon van a végső bl és el győzelemért...

ahogy elnézem, csak a szláv típusú csapatoknak nem szóltak, hogy nem szabad gólt rúgni, max 1-et, mert ez az új trend....

20:45 Vége Dinamo Zagreb (Cro) 2 - 0 Zalgiris (Ltu)
20:45 Vége Partizan (Srb) 3 - 0 HB Torshavn (Fai)
20:45 Vége Sparta Praha (Cze) 7 - 0 Levadia (Est)

az összes többi vagy nullás, jó esetben 1 gólos...

***

hijj, milyet fog kapni csütörtökön a fradi. vagy egy ötöst.
4:0, 5:1.
ilyen tippjeim vannak...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52984) homeless09 válasza KisTücsök (#52981) üzenetére


homeless09
őstag

Hát azért aki megvette az elmúlt 1 évben a haját tépte az biztos..nagy érték zuhanása volt. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#52985) L_YKing


L_YKing
addikt

Cuadrado ügynöke a napokban fog a Fiorentina vezetőségével találkozni, ahol a Barcelona, Roma és Bayern ajánlatát fogják átbeszélni. Egyes hírek szerint 40millió feletti összegért váltana csapatot viszont a Barcelonának ez az ár túl magas. (mundo)
Csak ne a Barcába... :R

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#52986) k!nG válasza L_YKing (#52985) üzenetére


k!nG
aktív tag

Ne hulyeskedj ebben a sracban boven van potencial, igaz nem vedo poszton. Nezted a kolumbiai meccseket? Szerintem jol muzsikalt es ha jol tudom o adta a legtobb asszisztot a VB-n, ugy hogy a negyeddontoben mar bucsuztak. (de lehet, hogy en olvastam felre ne harapjatok le a fejem ha nem, ok?)

Kozeppalyan elfer esetleg cserekent a tamado szekcioba. Meg ot is szivesebben latnam, mint azt a hulye Pedrot. Jojjon csak hozzank kell az erosites. Szinte a palya minden szegleteben bevetheto, sokoldalu jatekos.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#52987) Sztbeni válasza venember83 (#52970) üzenetére


Sztbeni
őstag

Grat a vezetőségnek...

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#52988) venember83 válasza Tibiajax (#52973) üzenetére


venember83
nagyúr

S a legjobbat még nem is tudod: Allegri a legesélyesebb a posztra. Tibikém, borogass!!! :O

(#52989) Napfénysüti válasza venember83 (#52988) üzenetére

Idén a Juve fel akarja venni a szopóállarcot? :F

Més que un club!

(#52990) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Ez a debreceni meccs tegnap megint gyalázat volt... Komolyan mondom ezek a magyarok amit foci címen el akarnak adni... Ejjhh... Felprofi volt az ellenfél itt is... Ne már...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#52991) venember83 válasza Napfénysüti (#52989) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyetlen pozitívum, hogy így Pirlo kispadra kerül, sajnos lassú ő már a focihoz, lehet bármilyen technikás is.

(#52992) IreN!CuS válasza Sickboy25 (#52990) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Miért debreceniek profik ? ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#52993) venember83 válasza IreN!CuS (#52992) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel a fociból élnek meg, tulajdonképpen igen.

(#52994) Integra válasza 7600 GS (#52977) üzenetére


Integra
titán

talán lenne esélyünk rá, ha most azonnal eltakarodna az összes, aki idáig züllesztette az egészet és szépen kopogtatnánk a németek ajtaján, hogy szeretnénk ha mondjuk 2-3 tucat szakijuk most átköltözne mo-ra és elkezdené építeni a 10 éves programot és tanítaná is hozzá a mieinket... amúgy nem látok rá esélyt. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52995) viharhozo válasza k!nG (#52986) üzenetére


viharhozo
addikt

Pedig konnyen lehet, h vedo lesz belole a Bayernben.

Ha a Barcelona nem viszi, a Romanak meg nem tudom, van-e ennyi penze, akkor marad a Bayern, es allitolag erdeklodes is volt. Pepo a halalaig ragaszkodik a kozeppalyas Lahmhoz, es a helyere, Alaba mintajara egy alapvetoen tamado szelsot akar jobbhatvednek.

Egy nagyobb igazolas lesz a Bayernnel, Mandzukic + Kroos penzebol mindenkepp vesznek valakit, es Cuadradon kivul komoly nev meg pletykaszinten se merult fel.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#52996) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

bekaphatják, h Allegrit ültetik le kispadra :(((

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#52997) k!nG válasza viharhozo (#52995) üzenetére


k!nG
aktív tag

Romanak is lehet, hogy lesz penze Benatiabol aki a MC-be mehet. Meglatjuk, de a Barcanal is erosek a pletykak.

https://www.behance.net/vargadom

(#52998) szab.tam válasza Integra (#52994) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Mészöly Kálmán lesz idei U19-es Európa-bajnokság reklámarca.

:U :DDD

nagyon nincs mit hozzátenni...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52999) Integra válasza szab.tam (#52998) üzenetére


Integra
titán

amikor a csontvázak kapirgálnak a szemétdombon.. ez van, szomorú :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53000) Enzolord válasza Integra (#52994) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezek eltakarodni? :N :N Ülnek a húsos fazék mellett, és magasról sz*rnak rá, hogy nekünk ezt a posványt, ezt a shitkupacot kell bámulnunk, éd inkább hoznak egy külföldit, hogy na majd ő, és mi (én, nagy naívságról téve tanúbizonyságot) elkezdek reménykedni, hogy na majd most... És sosem.. Amikor utoljára volt Magyar Nemzeti Tizenegy, még 4 éves voltam, és azóta semmi... Egy pót selejtező a Jugók ellen, de azt jobb is elfelejteni..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.