Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53501) Integra


Integra
titán

tessék, edzőmeccs oszt van itt térd a szegycsontba, kölcsönös kis kukizás is... érzem, a bajnokság végén még relegáció mentes stabil 12-14-ik hely is meglehet :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53502) bandus


bandus
veterán

fasza ez a mez [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#53503) KisTücsök válasza bandus (#53502) üzenetére


KisTücsök
addikt

De szép... lenne. Ha a piros csíkok helyett mondjuk szürkét használnak, vagy valami más színnel. Vagy azt a keresztcsíkozást teljesen elhagyják. Baromi jól nézne ki. No persze holmi rózsaszín mezeknél még így szebb.

(#53504) Richard!


Richard!
addikt

ehhh :O

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#53505) KisTücsök válasza Richard! (#53504) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Ez baromi jó.

(#53506) darál0w válasza pohár (#53495) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

"...ezeket a portugálokat akkor sem vertük volna meg, ha behugyozunk..."

xd

btw pár héttel ezelőttig még világverő volt az u19-es válogatottunk a hazai szakik szerint :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#53507) Alg válasza darál0w (#53506) üzenetére


Alg
veterán

A taktika az volt, hogy lezárjuk a széleket...

Azt senki nem mondta meg nekik hogy a kapu középen van? ;] :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#53508) szentes711


szentes711
tag

[link]

az összes 2014-15 PL mez (Hull és WBA :K )

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#53509) nextman


nextman
aktív tag

Mi a baj, nem ertem, hat brazilos focit jatszottak vegre a fiuk..

(#53510) szab.tam válasza Alg (#53507) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a másik baj az volt, hogy a portugálok gyorsabban úsztak meg a szélelken.
a phancsolhó arénában ugye...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53511) bandus válasza szentes711 (#53508) üzenetére


bandus
veterán

javítsd a linket :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#53512) szentes711 válasza bandus (#53511) üzenetére


szentes711
tag

Köszönöm! :D

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#53513) Napfénysüti válasza szab.tam (#53510) üzenetére

Pedig úszásban meg vizilabdában jobbak vagyunk mint a portugálok. :DDD

Més que un club!

(#53514) k!nG


k!nG
aktív tag

Neeeeeeeeeeeeee :O

KisTücsök: Nem ertelek, miert baj hogy eladtuk Fabregast? Botranyosan szar teljesitmenyt nyujtott ebben a par evben. Tok foloslegesen vettuk meg. Szerintem jobb, hogy egy Rakitict vettunk, mert utobbi fut, szerel, pontosan passzol, utkozik es van benne kello bizonyitasi vagy. Fabregasban cseppnyi sem volt.
Az is mas teszta, hogy O kerte az atigazolasat es nem a Barca adta el.

Mathieut en sem ertem.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#53515) Integra


Integra
titán

a gazetta dello szerint iker mégis megy arsenalhoz, csak a fizujáról kell megállapodni mert az most igen magas 9 milla. és a helyére az as szerint meg megy navas.

löw folytatja

és ki hitte volna, van gaal most már sneijdert is manu-nál szeretné látni :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53516) Integra válasza Sickboy25 (#53487) üzenetére


Integra
titán

megvágják a siker sportágakat még egy picit, de a foci az marad

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53517) KisTücsök válasza Integra (#53516) üzenetére


KisTücsök
addikt

:(

Kajak kenu...

Most is megy ez a vízilabda. A férfiak kb verhetetlenek, szerintem be is húzzuk. A nők is nagyon jók, elődöntőben vannak.

De az úszóink is elég jók.

Én komolyan nem értem. Nincsenek szavak, ami ebben az országban megy.

(#53518) Sickboy25 válasza Integra (#53516) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem tudom ki és mikor fogja megállítani ennek az embernek a sportbeli ámokfutását!!! Felháborító ,amit művelnek egyszerűen épeszű ember nem csinál ilyen lépéseket... Annyira dühít és a tehetetlenség is, hogy nem tudok odaállni elé és a pofájába ordítani, hogy " Mit csinálsz Te baromarcú! "

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53519) szentes711


szentes711
tag

Csak sztem tette nagyon csendben zsebre azt a pár fityinget Suarez-ért a Liverpool??

Na mit akarunk???

Nagy igazolást! Nagy igazolást! Nagy igazolást! Nagy igazolást! Nagy igazolást! ;] :P

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#53520) k!nG válasza szentes711 (#53519) üzenetére


k!nG
aktív tag

Mit akarsz ott van nektek Rickie Lambert! Annyi golt fog vagni, mint Suarez.. ;]

https://www.behance.net/vargadom

(#53521) Enzolord válasza Integra (#53516) üzenetére


Enzolord
addikt

Idióták... :W :W :W
Én fociőrült vagyok, nézem az MB1-et rendszeresen, igaz, szinte csak a Fradi meccseket, de az, hogy egy 2000 fős településen felhúznak egy pancsoló arénát, vagy az ,hogy az MTK, akinek jó ha van 500 szurkolója, kap több milliárd FT-ot egy 6500 fős arénára, míg azokból a sportágakból, amire tényleg büszkék lehetünk, és azt mondhatjuk, hogy igen b*zd meg, Magyarok vagyunk, a királyok vízilabdába, esetleg kéziben vagy úszásban, onnan meg elveszünk, ez milyen köcsög meló már? Emlékezzünk vissza Nagy Lacinak a kirohanására.. És még ebből is el akarnak venni? Gyökerek..

(#53519) szentes711 most állítólag Vidalt szeretnétek megszerezni...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53522) Napfénysüti válasza Enzolord (#53521) üzenetére

Itt burkolt (vagy már annyira nem is) diktatúra megy és a fővezér kedvence a foci sajnos. Mondom ezt annak ellenére hogy szeretem a focit és szoktam nézni NB1-es meccseket sőt hébe-hóba még ki is megyek egyre. De az hogy ennyi pénzt áldoznak egy ennyire sikertelen sportra mikozben ott van sok más amiben jók vagyunk az felháborító... :(((

Més que un club!

(#53523) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#53522) üzenetére


Sickboy25
addikt

teljesen egyetértek ;)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53524) Enzolord válasza Napfénysüti (#53522) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a baj, hogy rengeteg a mutyi, és nem oda öntik ezt a rengeteg lóvét, ahova igazán kellene.. Utánpótlás-nevelést kellene megreformálni, idehívni olyan szakembereket, aki nem valakinek a valakije, és akkor talán, talán lenne értelme, és nem csak egy feneketlen kútba szórnák azt a töménytelen mennyiségű lóvét... :W :W :W

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53525) salival válasza szentes711 (#53519) üzenetére


salival
aktív tag

Miért kéne "nagy" igazolás? Mi számít "nagy" igazolásnak? Bakker értsétek már meg végre hogy nem az igazolás transzferösszegétől lesz egy játékos jó. Studge&Coutinho - 12m&7m.

(#53521) Enzolord: hülyeség a vidalos pletyka. nem mintha nem látnám szívesen, de a kattintáshajhász mirroron kívül még semmi sem hozta le ezt.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#53526) Enzolord válasza salival (#53525) üzenetére


Enzolord
addikt

soccerlensen olvastam, nem tudom, ők mennyire hitelesek...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53527) Integra válasza Napfénysüti (#53522) üzenetére


Integra
titán

sima uram-bátyám rendszer ez is, ahogy máshol is, csak számunkra egész megdöbbentő ezt a sportban ennyire látni, amire a saját beteg focimániája még egy lapáttal rárak és az sem érdekli, hogy egy egész országot köp szembe..
na mindegy, off ez, de borzasztó..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53528) viharhozo válasza Integra (#53516) üzenetére


viharhozo
addikt

Azert ez igy eleg megteveszto cim. Kezdjuk ott, h a "magyar sikersportagak" tobbsege azert magyar sikersportag, mert a vilagon kb. 5 orszagban foglalkoznak vele komolyan (kivetel talan az uszas). Ennek megfeleloen a kutyat nem erdekli, ki nyer kajak-kenuban meg vizilabdaban, ennek gazdasagi jelentosege gyakorlatilag nincs. Amig a tomegsportot nyomatjak, addig semmi baj, kajakozzanak meg vizilabdazzanak a gyerekek, de a versenysport dotalasa nehezen tamaszthato ala (pl. Ausztria a legutobbi nyari olimpian egyetlen ermet se nyert, a napokban jartam arra, es szemre valahogy tulelte a lakossag).

A foci meg kezilabda aranyaihoz annyit, h a nyirlugosi Maradona fizetese ugyannyi, mint a ketszeres BL-gyoztes Gyor egesz kezilabdacsapatae edzostul. Ne ertsuk felre, engem nem zavar Susuka penze, magancegtol kapja, ha szerintuk meger ennyit, akkor hajra.

Azzal meg nyilvan minden epeszu ember egyetert, h ennyi stadion teljesen felesleges (tegnap az elcsuszo gyereken nagyon rohogtem, eleg hamar megbosszulta magat, h a stadionbol is kiloptak az anyagot), de azert rengeteg kisebb palya is epult, csak errol vmiert kevesebbet beszelnek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#53529) Integra válasza viharhozo (#53528) üzenetére


Integra
titán

ne becsüld le azt, ami még megvan és ami sikeres, azért vannak ezekben az általad "lenézett" sportágakban nagyon nagy nemzetek, tehát valahol igenis jelen vagyunk benne és jó. a pszichológiai értékét se becsüld le, ez jelenleg még fontosabb is talán, mint az, hogy 200 náció versenyez adott számban. ennek az országnak sikerre van szüksége, sikerélményre. és most ezeken vágnak még egyet, mert a magyar úgyis bírja, hozzászokott a szopatáshoz..
szóval nem értek egyet veled és rohadtul nincsen itt rendben semmi és csak egyre rosszabb lesz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53530) bandus válasza salival (#53525) üzenetére


bandus
veterán

remek peldak. lathattuk a vb-n, hogy ok milyen jo jatekosok. jah, varjunk csak, asszem coutinho meg ebbe a brazil valogatottba se fert be :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#53531) darál0w válasza bandus (#53530) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

pedig befért volna

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#53532) salival válasza bandus (#53530) üzenetére


salival
aktív tag

watafak? A liverpool igazolásait miért a válogatottban letett teljesítményük alapján értékeljük? Rosszabb választ nem tudtál kitalálni? Ja, tényleg, reálos vagy akkor rossz emberhez írok erről.

btw Sturridge és az egész angol válogatott rossz volt, abban a keretben nem a tehetség és képességek hiányoztak, hanem egy normális vezetés/csapatösszeállítás. Az egész FA-nél fullban nyomják a kretént, tisztára MLSZ csak nagyban.
Scolari brazil válogatottjáról meg tudni kell, hogy nehezen vesz/vett be új játékosokat, azokat hívta be akik bizonyítottak már nála. Coutinhot meg behívta volna ősszel, viszont előtte megsérült a vállára, utána meg nem volt már lehetősége emiatt.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#53533) pohár válasza bandus (#53530) üzenetére


pohár
félisten

arról nem tehet Coutinho, hogy egy vén fasz viszi a brazil válogatottat...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53534) Integra


Integra
titán

de mocsok jól néz ki az új hsv mez!!
Már csak felkell nőni a feladathoz és méltónak lenni a viseletére!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53535) Napfénysüti válasza Integra (#53534) üzenetére

Tényleg szép csak nehogy úgy járjanak mint az u19-esek: szépek és szerencsétlenek. :D

Més que un club!

(#53536) Integra válasza Napfénysüti (#53535) üzenetére


Integra
titán

Szeretném őket a 10-11. hely környékén látni a szezon végén :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53537) Rypejakten válasza Integra (#53486) üzenetére


Rypejakten
addikt

nagyon lassú. :( értem én, hogy olyan, mint a beton, jól fejel és még gólveszélyes is, de tavaly is az volt a gond, hogy ha Westermann out of position volt, Rajkovicot/Taht/Djourout úgy futották le, mint a szemét.

én a Bundesliga2-ből néznék valami kis fiatal középhátvédet potom pénzért, vagy kölcsönbe hoznék egy kh-t a Schalkétól, nekik úgyis annyi van mint a nyű.

a mez meg tényleg bejövős.

[ Szerkesztve ]

(#53538) Integra válasza Rypejakten (#53537) üzenetére


Integra
titán

Kell hátulra a rutin.. És ahogy a vb-t is bírta, bőven van helye. Más kérdés, hogy nem jön, mert másik csapat sokkal többet kínál neki.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53539) L_YKing válasza bandus (#53530) üzenetére


L_YKing
addikt

Meglatszik realos vagy. Ha a VBn jol jatszik akkor mar kell is. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53540) k!nG válasza L_YKing (#53539) üzenetére


k!nG
aktív tag

Ne gonoszkodj mar, hiszen a Real ket igazolasa egyaltalan nem VB teljesitmenyuktol fuggott..

ja bocs megse ;]

https://www.behance.net/vargadom

(#53541) pohár válasza L_YKing (#53539) üzenetére


pohár
félisten

aki meg a PL gólkirálya...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53542) pohár


pohár
félisten

Balo :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53543) szentes711 válasza pohár (#53542) üzenetére


szentes711
tag

Köszönjük Mario! :DDD

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#53544) Ps Vita válasza pohár (#53542) üzenetére


Ps Vita
őstag

:DD

(#53545) szentes711 válasza pohár (#53542) üzenetére


szentes711
tag

:DD

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#53546) viharhozo


viharhozo
addikt

A fociban tenyleg nincs lehetetlen, Baumannt meg ezek utan is 7 millio euroert sikerult eladni.

Miutan Rummenigge kozolte, h Shaqiri mindenkeppen marad, Shaqiri azt nyilatkozta, h erdeklik az ajanlatok (a Juventust emlegetik az elso helyen). Elmeny ez a nagy osszetartas. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#53547) venember83 válasza viharhozo (#53546) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem megy Shaqiri a Juventushoz, nincs rá pénz. Max. Vidal eladása esetén, de bármely létfontosságú szervem feltenném arra, hogy a torinóiak elsőként kölcsön+vásárlási opcióval próbálkoznak a Bayernnél, ha egyáltalán próbálkoznak valamely keresett középpályásuk értékesítése előtt. A Bayern vezetősége pedig majd szemberöhögi őket.

(#53548) Napfénysüti válasza pohár (#53542) üzenetére

Két dolog lepett meg: tud vasalni és látszólag olvasni is. Bár utóbbira nincs egyértelmű bizonyíték. :DDD
De legalább jó könyvet választott magának ismerve a természetét. ;]

Més que un club!

(#53549) Integra válasza pohár (#53542) üzenetére


Integra
titán

ésszel nem érem fel, hogy wenger, mi a túrót akar kezdeni vele.. megnevelni. ja, persze :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53550) szentes711


szentes711
tag

united mészárlás :DDD

Morata 50 napra kidőlt,nincs gáz a Juve most Lukaku-ra menne rá!

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.