Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53101) viharhozo válasza Integra (#53099) üzenetére


viharhozo
addikt

A lenyeget kihagytad, a spanyolok az elso helyrol a nyolcadikra estek vissza. Ez azert egy kicsit tulzas.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#53102) Enzolord válasza Tibiajax (#53097) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez már majdnem egy Ford Fairlane idézet volt.. :)
Eszem f*szom megáll... :)

Bakker, Benit tényleg megviselte az edzőváltás, két hét pihi.. Biztos megharapott egy modit.. :DD :DD

(#53104) Integra Platini általi oltalom alatt vannak a ***** ***** *****

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53103) homeless09


homeless09
őstag

:DDD :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#53104) Integra válasza paatrick (#53095) üzenetére


Integra
titán

a psg minden mindegy alapon ma belengetett 60 milliót di mariáért.. ennyit a financial fair play-ről :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53105) Tibiajax válasza homeless09 (#53103) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

menjetek már mostmár..
:DDD

(#53106) k!nG válasza Integra (#53104) üzenetére


k!nG
aktív tag

nem tudom, hogy lehet ennek a klubnak ennyi penze. a masodik kedvenc klubbom, de meg a regi idokbol, tehat nem divatszurkolokent kezdtem. (beckhamnek mondjuk anno nagyon orultem meg ibranak is) emlekszem amikor meg ilyen nevek voltak, hogy Makélelé, Giuly, Sességnon, Landreaum, Kezman... jaj.

mindent megtehetnek. anno meg Messit is megvettek volna, mar targyaltak vele, ez nyilt titok.

Bakker most elo is vettem a Fifa 09-et. Hajdu B. es Farago dumaja 5 eve ugyanaz. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#53107) Enzolord


Enzolord
addikt

Ja, kicsi F1-Foci kombó.. Gyökér Fifa letiltotta Rosberg VB festéses sisakját...
Ekkora gyökereket.. NSO cikk

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53108) salival válasza Integra (#53092) üzenetére


salival
aktív tag

Csóri Juve nehezen fog ebből pozitívan kijönni pedig szimpatikus csapat.

Az pedig ordenáré fasság, hogy 4-3-3-ban ne lehetne Pirlot normálisan játszatni. 4-3-3-nak az egyik legjobb fajtája az amikor 1-2-es háromszög van belül és egy kontrollerrel és két box-to-box játékossal játszik a csapat. Itt nincs kimondott vkp, a védekező feladatokat a b2b emberek látják el. Nos erre a három posztra jelenleg világklasszis játékosai vannak a Juvének.

Pool ezt a belső háromszöget jóval gyengébb játékosokkal lehozta/kifejlesztette a múlt tavaszon kiváló eredményekkel. (Gerrard - Henderson, Coutinho)

(#53095) paatrick: te nem vagy okos, nem?

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#53109) rgeorge válasza Enzolord (#53107) üzenetére


rgeorge
addikt

Pedig az is milyen poén volt, amikor a Jordan autókon ott volt az IRE-ITA 1:0 a '94-es meccs után...

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#53110) venember83 válasza salival (#53108) üzenetére


venember83
nagyúr

Allegrivel feltehetőleg 4-3-1-2 lesz három védekező játékossal és egy támadó középpályással. Szélsők nem igazán vannak a Juventusban sajnos, így nem valószínű, hogy a középső hármas túl sokban fogja segíteni a támadásokat, bár Pogba és Vidal képes támadni is. Reméljük, kitalál valamit Allegri, és nem a 3-5-2-t fogja nyomatni, amit az utóbbi három évben láttunk a torinóiaknál, és ami eddig sok alkalommal csődöt mondott Európában.

(#53111) KisTücsök válasza paatrick (#53095) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én is kb.

A Chelseahez hozzátenném, hogy nagy előny, hogy costa hasonló felfogású csapatból érkezett. Jó korban és formában van. De nem egy labdazsonglőr. Ettől függetlenül szinte a semmiből tünt fel és lett a világ egyik legjobb formában lévő csatára. Végül is Drogba is relatíve későn érő volt... Ba eligazol, úgyhogy szerintem még jönni fog csatár. Ha nem Lukaku, akkor valaki más. A középpálya nagyon rendben van szerintem. A védelemben a hiányposztra meg jött játékos.

Meg az arsenalhoz. Szerintem sem kell kihajítani a vezetőséget. Ott nem a kupaszerzés a cél, hanem, hogy a BL-t érő helyet mindig elcsípjék és mindig pluszba zárjon a csapat. Ezt tökéletesen elvégzik.

Ja meg a Pool. A MU befog jelentkezni a BL helyekért, az biztos, az Arsenal is meglepő módon normálisan kezd igazolni, a Chelsea erősödik, a City meg úgy jó ahogy van. Ez 5 csapat 4 helyre. Innen bizony leginkább a Pool fog kilógni. Persze a papírforma nem sokat ér, mert csapategységet tekintve ők vannak most legelől. Aztán, hogy a harapós nélkül mire mennek... Kíváncsi leszek.

(#53112) Rypejakten válasza venember83 (#53110) üzenetére


Rypejakten
addikt

teljesen irreleváns Európa, főleg a vezetőségnek. ha érdekelné őket bármennyire is a BL-szereplés, akkor nem garasoskodtak volna, és a több éve profitot termelő szponzortól kértek volna 50 millát erősíteni, eleget téve Conte könyörgéseinek. de ahogy szerintem leszűrhető, nem éppen ez történt.

Allegrivel a top3 is csoda lesz, a BL-t meg el lehet felejteni, nyolcaddöntő után (úgyis a Realt kapjuk) árrivedercsi.

(#53113) Integra


Integra
titán

adrianonál szívritmus zavart diagnosztizáltak :-/

felipe lopeznél meg véráramlás zavar van egy artériában, gyógyszer és 1 hónap eltiltás - oda a felkészülés a bundás szezonra.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53114) Dinter válasza Integra (#53113) üzenetére


Dinter
addikt

Ha jol tudom, Ronaldonak is volt kisebb korában.

(#53115) Integra


Integra
titán


...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53116) Tibiajax válasza Integra (#53115) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én ehhez most nem fűznék semmit

majd szab.tam....

(#53117) DopeBob válasza Integra (#53115) üzenetére


DopeBob
addikt

Itthon tartja őket a Túró Rudi, nincs ezzel semmi baj ;]

MZ/X

(#53118) Integra válasza Integra (#53115) üzenetére


Integra
titán

csak egy kérdésem van, játszunk még valami isztánnal végződő ország ellen? mert ha nem, hátha lesz némi esélyük a srácoknak :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53119) L_YKing


L_YKing
addikt

Tello --- Porto

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53120) Tibiajax válasza DopeBob (#53117) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

4. Szép lányok, helyes srácok, igazi barátok...

persze, persze....
főleg itt, érdekországban..

#53119 barca0519951 :))

[ Szerkesztve ]

(#53121) L_YKing


L_YKing
addikt

Mit csinált Beni megint?
Elküldték pihenni. :F

Mert aszongyák ebben a topikban történt

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53122) Tibiajax válasza L_YKing (#53121) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak a szokásos topictárs megint köpött

(#53123) L_YKing válasza Tibiajax (#53122) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem most nem csinált olyat , hogy 2 hétig ki legyen rakva... vagy igen? :F

Más:
La liga laszti. Elfogadnék egy ilyet. :))

Hír: Mathieu-t hozták szóba a barcával. 20 misi. (nem 100 ;] )

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53124) L_YKing válasza L_YKing (#53123) üzenetére


L_YKing
addikt

]Barcelona's alternatives for Marquinhos and Mathieu are Dortmund defender Mats Hummels (25) and Ajax defender Daley Blind (24). [tv3]

Mind a 4 jöhetne :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53125) Integra válasza L_YKing (#53124) üzenetére


Integra
titán

egyik sem lesz meg, kezdek is aggódni, hogy hamburgos lesz a barcelona védelme az idei szezonban :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53126) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#53127) 7600 GS válasza Tibiajax (#53122) üzenetére


7600 GS
addikt

Csak a szokásos hogy megint nem így volt. :)

Özil!!

[ Szerkesztve ]

(#53128) #84221696 válasza Integra (#53125) üzenetére


#84221696
törölt tag

Aggódásodban nem vagy egyedül!

[ Szerkesztve ]

(#53129) L_YKing válasza Integra (#53125) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak ne kelljen osztályozót játszani a Barcának :DDD :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53130) Integra válasza L_YKing (#53129) üzenetére


Integra
titán

mancienne éppen távozott a védelemből, kemény 1.9 millióért, szerintem a barca még kivásárolhatja a notthingam foresttől 5 milláért... :K :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53131) Ps Vita válasza L_YKing (#53121) üzenetére


Ps Vita
őstag

elégé anyázta Allegrit,de kétlem,hogy azért kapott annyit,aztán pohár írta,hogy már csak az lenne rosszabb,ha amerikai tulaja lenne a Juve-nak(:DDD),én meg erre írtam,hogy most olvastam a Nato topikot,és kiégtem
gondolom ezekre reagált valami szépet,de azt már sajna nem láttam :D

[ Szerkesztve ]

(#53132) L_YKing válasza Ps Vita (#53131) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :DDD
Asszem akkor Beni nem lenne Juvés...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53133) #84221696 válasza L_YKing (#53129) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ja-ja. Méghozzá az barca b-vel. :DDD

(#53134) Integra válasza Ps Vita (#53131) üzenetére


Integra
titán

inkább kitöröltem amit írtam.

pohár:
az, hogy valakit csípsz vagy nem, egy dolog. itt nem ez a gond.
itt a kiépített besúgórendszer az igazán nagy baj, hogy lehetővé tették az anonim júdáskodást. és ha ennek te nem érzed súlyát, hogy ez mekkora kárt okoz hosszú távon... :U hogy senki sem akar a múltból tanulni, az elképesztő

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53135) pohár válasza Ps Vita (#53131) üzenetére


pohár
félisten

amúgy meg kit érdekel, hogy felnyomták? mert engem biztos nem, meg a topikból úgy senkit se, valószínűleg :D :D

azért milyen jó dumám volt ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53136) #84221696 válasza Integra (#53134) üzenetére


#84221696
törölt tag

Elképesztő néhány embernek a történelemtudása. Pedig ha másból nem, legalább abból kellene tanulni.

(#53137) Tibiajax válasza 7600 GS (#53127) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, mesélj, mit tudsz...
:)

(#53138) Ps Vita válasza Integra (#53134) üzenetére


Ps Vita
őstag

Mondjuk elég sok modi szokta látogatni ezt a topikot,szóval nem vagyok benne biztos,hogy benyomták.

De amúgy igazad van :)

[ Szerkesztve ]

(#53139) 7600 GS


7600 GS
addikt

Itt lehet követni Kroos bemutatását ha valakit érdekel.

(#53140) homeless09 válasza Tibiajax (#53126) üzenetére


homeless09
őstag

Jó lesz ez. :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#53141) Tibiajax válasza homeless09 (#53140) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

the new Empire of Manchester.

(#53142) Ps Vita válasza Tibiajax (#53126) üzenetére


Ps Vita
őstag

Basszus,lassan szimpi lesz a MU:DDD
Főleg ha érkezik Blind :)
Nem baj,a Chelsea-t legalább továbbra is tudom utálni(köszi Mourinho :R ) :D

[ Szerkesztve ]

(#53143) Integra válasza Tibiajax (#53141) üzenetére


Integra
titán

most már tudjuk a repülők listáját, lassan kezdhetnének komolyabb kit szeretnénk listák is repkedni :) mert mennek usaba körútra, de sok releváns info nincsen még :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53144) nextman válasza 7600 GS (#53139) üzenetére


nextman
aktív tag

Hogy ezert kepes kimenni valaki a stadionba szamomra erthetetlen.

(#53145) Tibiajax válasza Integra (#53143) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van még idő..
Louis papa már elkezdte a listát.
új korszak kezdődött el a Unitednél, holland power, háttérben Giggsék... ez most így elég jó lesz szerintem.
szeretném az idény végén Wenger és van Gaal csapatát az első két helyen látni, hatalmasat küzdeni egymással, többiek mind csak utánuk, ahol akarnak.. szerintem egyedül a Cityvel kell majd számolni még

nextman csak egy ingyen cirkusz a pórnépnek
itt legalább vannak, Raketic bemutatásán bazmeg frankón alájátszottak a Barca tv-n közönség-zsivajt meg ujjongást, ahogy dekázgatott meg integetett. fordult vele a kamera és nem hazudok, nem volt senki a lelátón, csak a fotósok meg sajtósok a kapunál.
:DDD aszittem', befosok

[ Szerkesztve ]

(#53146) Rypejakten válasza pohár (#53135) üzenetére


Rypejakten
addikt

tényleg para, amit a nato-ruszkik topikban előadott, de attól még annyira visszataszító, mitöbb, szánalomra méltó, ha valaki azt könyveli el napi sikernek, hogy juhú, bemószerolhattam a gyereket, és most 2 hétig nem írhat semmit. dehát kinek mi a perspektíva, mit hozott magával otthonról, az életből.
viszont szerintem nem az itteniért kapta, mert akkor én is kaptam volna.

(#53147) pohár válasza Rypejakten (#53146) üzenetére


pohár
félisten

ő egyfolytában ezt csinálja, ha rájön az ötperc... szóval érett ez már, lehet csak egy read-only emberke volt, aki unta már, hogy foci téma helyett az ő szájából ömlik a mocsok... ki tudja, őszintén megmondva nem is érdekel

na menjünk enni :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53148) L_YKing válasza Rypejakten (#53146) üzenetére


L_YKing
addikt

Sztbeni - 2 hét kitiltás - Egy topikból már ki lettélt tiltva, most egy másikban kezded megint ezt a minősíthetetlen stílust (A fociról könnyedén topik).
Most kapsz két hetet, hogy kicsit lehiggadj és átgondol akarsz-e továbbra is itt fórumozni.

pedig de

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53149) Tibiajax válasza L_YKing (#53148) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, figyelj.. a téma adott, könnyedén..
ő könnyedén beszél a fociról, mi ezzel a gond?
xd

(#53150) szab.tam


szab.tam
nagyúr

m1 20:25 vizilabda
m2 19:50 győr
duna 20:30 fradi.

a diósgyőr meccse lesz valahol?
mert nem látom.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.