Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53601) vzsryl válasza 7600 GS (#53595) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Hájmi-nak kell ejteni a James-t.

De jelen esetben teljesen jól mondtad, mivel az öreg Rodriguez James Bond után nevezte el a fiát, és valóban Dzsémsz-nek kell ejteni.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53602) Enzolord válasza Carvus (#53600) üzenetére


Enzolord
addikt

Elvileg Gera is játszik, bízom benne, hogy tud színt vinni az eddigi fakó játékba, mint anno Leonardo..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53603) Tibiajax válasza pohár (#53599) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, de Bond brit emberke.. Rodrigez meg nem, flamengó nyelvű
vzsryl ja akkor semmi. nem tudtam

[ Szerkesztve ]

(#53604) Carvus válasza Enzolord (#53602) üzenetére


Carvus
senior tag

Itt a kezdő :
Dibusz – Dilaver, Pavlovic, Mateos, Bosnjak – Nalepa, Gyömbér-Somalia, Gera, Ugrai – Lauth

(#53605) pohár


pohár
félisten

na jó :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53606) viharhozo válasza Carvus (#53604) üzenetére


viharhozo
addikt

Akkor a multkori meccshez kepest ma zongerázni lehet majd a kulonbseget.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#53607) Napfénysüti válasza viharhozo (#53606) üzenetére

Ma már lesz 1 kapura lövés is. ;] :DDD

Més que un club!

(#53608) szab.tam


szab.tam
nagyúr

fradi meccsen mi volt a tizi?
a szerelés, vagy a kéz?

***

ja, már látni.
a kéz.
idióta matheos... :(( :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53609) Napfénysüti válasza szab.tam (#53608) üzenetére

Asszem itt szálltak el az esélyek. Most már ugye hármat kellene rúgniuk.

Més que un club!

(#53610) salival


salival
aktív tag

U19 kétszer tizit kap első gólnak, fradi tizit kap most első gólnak. szerencsétlenek :(

YNWA

(#53611) 7600 GS


7600 GS
addikt

Időközben pedig megkaptam az értesítést, hogy az SZTE-GTK gazdálkodási és menedzsment szakára felvettek! :)

Sorstársak?

(#53612) cyberkind válasza 7600 GS (#53611) üzenetére


cyberkind
félisten

Miért mindig Lopez, ha már lesz Navas?
Középpályára nem hiányzik Xabi?

Paranormal Cocktivity

(#53613) salival válasza 7600 GS (#53611) üzenetére


salival
aktív tag

Kíváncsi leszek a real KP védekezésére, mert ez a középpálya brutál, de senki se tud védekezni innen. Xabival egyedül is necces volt a védekezés.

Grat!
BME GPK Mechatronikára felvettek! Bár 11 ponttal nőtt a határ, 441-ről 452-re,a 461 pontommal még így is sima lett szerencsére.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#53614) pohár válasza salival (#53613) üzenetére


pohár
félisten

érzésem szerint te ott meg fogsz pusztulni :D

Modric védekezik, de egymagában...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53615) szami777 válasza 7600 GS (#53611) üzenetére


szami777
addikt

gazdálkodás és menedzsmenthez nem kell matek? :)
csak ezért kérdem ;]
(Tudom, egy köcsög vagyok, amugy gratula :) )

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#53616) L_YKing válasza 7600 GS (#53611) üzenetére


L_YKing
addikt

Pincerkedni fogok, kozben pedig nemet nyelvet probalom megtanulni ahogy csak tudom. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53617) Rypejakten válasza cyberkind (#53612) üzenetére


Rypejakten
addikt

mert Navas Costa Rica-i, nehogymár egy spanyol előtt kezdjen, a Reálban. presztízs.

[ Szerkesztve ]

(#53618) cyberkind válasza Rypejakten (#53617) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha marad Iker, abszolút nem zavar.

Paranormal Cocktivity

(#53619) Ijk válasza 7600 GS (#53611) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kettes matek érettségivel? :F

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#53620) vans? válasza Ijk (#53619) üzenetére


vans?
őstag

Raadasul onkoltseges ;]

hábm bábm

(#53621) 7600 GS válasza salival (#53613) üzenetére


7600 GS
addikt

Gratula, sok sikert neked! :)

262 pont kellett nekem, 360-at szedtem össze.

barca: Neked is sok sikert kívánok! :)

[ Szerkesztve ]

(#53622) Tibiajax válasza Ijk (#53619) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#53623) 7600 GS válasza vans? (#53620) üzenetére


7600 GS
addikt

Ez amúgy miért baj? :D Saját magam fogom megkeresni rá a pénzt, némi szülői segítséggel.

(#53624) KisTücsök válasza vans? (#53620) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az úgy jó kis kombó akkor. De ő tudja...
___

a besics meg az evertonnál.

[ Szerkesztve ]

(#53625) szab.tam


szab.tam
nagyúr

na, tipikus.
diósgyőr ápolássos időhúzás -> sok perc ráadás.
tuti a 93. percben kapnak egyet...

****

hát a vége nagyon meleg volt.
fradinak drukkolok, de őket nem sajnálom, hogy kizúgtak.
a diósgyőrieket bántam volna, ha nem mennek tovább.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53626) #84221696 válasza 7600 GS (#53611) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez mi tököm? Maszcseránó belső védő? Vagy ez most vicc? :(

(#53627) szab.tam


szab.tam
nagyúr

tényleg nem értem.
ma volt vagy 40 el selejtező, tv közvetítések, stream-ek, rengeteg érdekesség.

és ilyenkor is van, akit az igazolások izgatnak.

->
jókívánságaim:
fifa menedzser offline, egy pIII-as gép, (elég hozzá), kannás bor, hogy a lagg ne zavarjon, és egy tanya.
(dinamóval, hogy tekernetek kelljen rendesen, ha el akartok menteni egy átigazolást...)
:U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53628) L_YKing válasza #84221696 (#53626) üzenetére


L_YKing
addikt

Várjuk ki az átigazolási időszak végét! :R :)

7600GS: Neked is! :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53629) venember83 válasza #84221696 (#53626) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem vagyok a legtájékozottabb Barca-drukker, sőt, Barca-drukker se vagyok, de Mascherano nem először játszana azon a poszton. Puyol meg Piquet számos időszakos kiesése során sokszor ott kellett ellátnia a védekezési feladatokat. Mondjuk szerintem ez vicc a Barca szintjén, de ez csak a saját kis véleményem, a katalán szakemberek biztos jobban tudják...

(#53630) szentes711


szentes711
tag

Na akkor DVTK-Szatyor Karagandi!
2 meccsen 9 pakoltak be az ellenfélnek az előző körben és most is simán továbbmentek ráadásul hazai pályán kezdünk.
Nem jó! :(

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#53631) szentes711 válasza szentes711 (#53630) üzenetére


szentes711
tag

szerk: nem Karagandi hanem Krasznodar :)

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#53632) Integra


Integra
titán

lebőgés vagy lebőgés volt tegnap este is? :DDD
jó lesz ez így, lehet majd újra kuncogni a nyilatkozatokon, hogy idén is miért teljes kudarc a magyar foci

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53633) venember83 válasza Integra (#53632) üzenetére


venember83
nagyúr

Lassan mindenki immúnis lesz rá.

(#53634) IreN!CuS válasza Integra (#53632) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Tegnap játszottak magyar csapatok? kb ilyen szinten leszarom az egészt hőbörgéstől sem lesz jobb sajnos....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#53635) Integra válasza venember83 (#53633) üzenetére


Integra
titán

sajnos még mindig ülnek a lelátókon :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53636) #84221696 válasza venember83 (#53629) üzenetére


#84221696
törölt tag

Igen, sokszor játszott azon a poszton és elég sebezhető is volt a barca szerintem. A vb-n meg tényleg bebizonyosodott, hogy a lehető legjobb helyen játszott, védekező középpályásként. :)

(#53637) Napfénysüti válasza venember83 (#53629) üzenetére

Sajnos ez a középső védelem vicc. Mascerano valóban játszott már ott de nagyon nem az az igazi posztja. Piqué meg mióta Shakirát d*gja rettentő béna lett. Már lehet Alvest sem nagyon erőltetném, nálam csak Alba maradhatna így. Azt egy kicsit furcsálom ha már ezt a Mathieu srácot leigazoltuk miért nem ő van valamelyik középső védő helyén?

Més que un club!

(#53638) Tibiajax válasza Napfénysüti (#53637) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hagyjuk már ezt a mióta sákirát dugja-szöveget, annyira gáz.. :)

én az éjjel Inter v Real -t néztem, 98/99 bl-csoportkör, nyami. focit is kell ugye nézni, néha :) istencsászár volt Robbie Baggio mekkorát játszott háát, beállt 75.perc körül, vágott két gólt, eldöntötte a meccset és.. hát szóval jó volt látni kicsit megint őt is, meg a többieket is
ragadt copfocskához a labda

---
ez meg csak egy kellemes gif

(#53639) Carvus válasza Integra (#53632) üzenetére


Carvus
senior tag

amúgy mi is volt a lebőgés? értem én h most mindenkinek szapulnia kell a magyar focit, de azért az szerintem nem lebőgés, hogy valaki ki esik egy 2* nagyobb költségvetésű tavalyi EL csoportkörös csapat ellen...bátrabb és fegyelmezettebb játékkal egyébként szerintem még ígyis fogható lett volna ez a horvát csapat! a máltai meccsek viszont tényleg katasztrófák voltak... :(

ettől függetlenül tényleg kudarc az egész magyar labdarúgás, és sajnos ez a hal is a fejétől bűzlik..az igazi lebőgés szvsz U19-nél kezdődik, de legalább most már egyre többen ki mondják amit már év(tized)ek óta tudunk, csak sajnos még mindig nem teszünk ellene semmit... :(

(#53640) Alg válasza Carvus (#53639) üzenetére


Alg
veterán

Sokra nem megyünk a kimondással, amíg ilyen látszatintézkedések vannak csak egy teljes armageddon helyett. (ami alapjaiban rossz, azt nem lehet foltozgatni, porig kell rombolni és újraépíteni)

Megrendelünk egy drága auditot, hogy azt higgye a nép csinálunk is valamit, hangoztatjuk hogy az eredmények figyelembevétele meg fejlődés ellenőrzése meg intézkedések...

Persze ebből kifelé semmi nem látszik, az audit eredményeit meg titkosítják :( Ergo megint elköltöttünk egy valag pénzt parasztvakításra. :W

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#53641) #84221696 válasza Tibiajax (#53638) üzenetére


#84221696
törölt tag

Zizou a legnagyobb király! :C
Ezt a Realt szerettem a legjobban.

(#53642) Carvus válasza Alg (#53640) üzenetére


Carvus
senior tag

ez igaz csak ugye eddig Szalaiig senki se merte ennyire nyíltan kimondani, erre próbáltam kilyukadni! :U

(#53643) KisTücsök válasza Tibiajax (#53638) üzenetére


KisTücsök
addikt

"hagyjuk már ezt a mióta sákirát dugja-szöveget, annyira gáz.. "

Attól még igaz.
___

DVSC - BATE? Az kemény lesz. Ha az első meccs kedvező kimenetelű lesz, talán még ráveszem magam, hogy a visszavágót végigszenvedjem.

(#53644) #84221696 válasza Carvus (#53642) üzenetére


#84221696
törölt tag

Pedig Szalai sem mondott ostoba dolgokat.
Az elmúlt idényben egyébként olyan teljesítményt láttam tőle, (amikor játéklehetőséget kapott :D )amit magyar labdarúgótól talán csak Husztitól láttam. Huntelaar sokkal jobb csatár, ehhez kétség sem férhet, de hazai viszonylatban Szalai kiemelkedő! Becsúszott, küzdött, passzolt. Látszott rajta, hogy nem minálunk kaparta össze a technikai tudását.
Az meg, hogy a magyar válogatottban egy kalap szart nem ért, az nem csak rajta múlott, hanem a töketlen társain. Ebben a válogatottban se Messi, se CR se senki nem tudott volna maradandót alkotni.

(#53645) Napfénysüti válasza Tibiajax (#53638) üzenetére

Lehet hogy gáz de észre lehet venni hogy azóta szétszórt a pályán. Előtte jó teljesítményt nyújtott. De miért véded Tibi, hisz nem is holland. :D

Més que un club!

(#53646) Tibiajax válasza KisTücsök (#53643) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de mi igaz?? :D honnan tudod te azt, hogy azért tűnik gyengébbnek a pályán egy neked (is) ismeretlen ember, mert egy xy nőt kefél?
ne fárasszatok már. komolyan, ennyire okosak vagytok, súgjátok már meg nekem konkrét fogadási esélyeket, tippeket, osszatok már meg velem 1-90-es skálán kihúzásra esélyes számokat
hát ez röhej

(#53647) Napfénysüti válasza Tibiajax (#53646) üzenetére

Nem biztos hogy amiatt csak szembetűnő hogy azóta.

Sickboy25: lehet, nekem úgy rémlik hogy korábban jól tolta. Anno kifejezetten tetszett a védőmunkája.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#53648) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#53647) üzenetére


Sickboy25
addikt

előtte is fos volt, csak a az előtte lévő gépezet működött jobban...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#53649) szab.tam válasza Tibiajax (#53646) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pedig biztos így van.
ezt mindenki láthatja.
a blikkk is megírta.

és ki az a shakira?
is kit dug shakira?

(gyk: :DDD )

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53650) KisTücsök válasza Tibiajax (#53646) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem tűnik, mert az is.

Ez még nekem is feltünt, pedig közöm nincs a gyerekhez, se a csapatához. Nem először fordul elő a világtörténelemben, hogy valakinek a magánélete miatt változik a sportteljesítménye.

Persze lehet, hogy nem a szex miatt. Lehet azóta shakirával együtt tolják a WoW-ot minden éjjel, ezért megy neki úgy, ahogy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.