Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52751) k!nG válasza callmeakos (#52749) üzenetére


k!nG
aktív tag

Kettonk kozul ki az ovodas? Es kinek savanyu a szolo.. te sirsz hogy Messi kapta az aranylabdat. Nagyon nem vagy kepben. :) A kifejezes amit hasznalsz meg csak annyit mondok, hogy jellemez teged es nem pozitivan. Ilyet egy jatekosra sem mondunk meg a Megye I-esre sem.

https://www.behance.net/vargadom

(#52752) Tibiajax válasza Ijk (#52748) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

micsoda, aranylabdát kapott Messi? :DDD nem nézem már a műsort
:D nagyon komoly..
Jamesnek vagy Robben-nek kellett volna adniuk
pl

(#52753) Ijk válasza Tibiajax (#52752) üzenetére


Ijk
nagyúr

Vigaszdíj szerencsétlennek.
Istenem, ha csak egyetlen potens támadó lett volna mellette a VB alatt. :(

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#52754) fokukac válasza Ijk (#52753) üzenetére


fokukac
nagyúr

ha nem bunkerezték volna végig az egészet..

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#52755) forceberg válasza Ijk (#52753) üzenetére


forceberg
veterán

Higány megmutatta, hogy miért nem ér egy Ft-ot se. Mariskával ketten jók voltak.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#52756) pohár válasza Ijk (#52753) üzenetére


pohár
félisten

vigaszdíj... ezt jobban megérdemelte volna DiMaria, Müller, James is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#52757) callmeakos válasza k!nG (#52751) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezen ne vesszünk össze. Véletlenül sem minősítésként használtam azt a kifejezést, főleg nem akartam degradálni Messit. Mindösszesen nem értek azzal egyet hogy ő volt a vb legjobbja, van rajta körülbelül még jópár játékos, aki jobban megérdemelte volna. Ennyi. Nem kell túlgondolni, nem is kell, nincs benne annyi.

Peace :)

All→M8

(#52758) viharhozo válasza forceberg (#52755) üzenetére


viharhozo
addikt

Ha David Luiz 50M, akkor Higany 100 millas kivasarlasi ara teljesen realis.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#52759) tiv83us válasza Tibiajax (#52752) üzenetére


tiv83us
veterán

Robben a sportszerutlen viselkedese miatt nem kapta meg, ha nem "dive-olt" volna annyit, akkor szerintem o kapja meg.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#52760) Integra


Integra
titán

löw azért igazán bányászhatna egy igazi vébéset a kamerának.. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52761) Skipp válasza viharhozo (#52758) üzenetére


Skipp
senior tag

Vásárolják ki a p###ba erről a bolygóról :D

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#52762) forceberg válasza viharhozo (#52758) üzenetére


forceberg
veterán

Az meg a másik 0. Demichellis szint, csak néha durrant kapura.
Ami biztos, hogy a margitnál őrültek vannak, ha Mariskát eladják. James nem üti meg a szintjét.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#52763) Ijk válasza fokukac (#52754) üzenetére


Ijk
nagyúr

Aztán ez hol volt bunkerezés?
Épeszű csapat nem játszik a németek ellen nyílt, támadó futballt, mert úgy járnak mint a brazilok. Ráadásul az argentinoknak is megvoltak a helyzeteik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#52764) pohár válasza forceberg (#52762) üzenetére


pohár
félisten

annyi előnye lenne az üzletnek, hogy iszonyat fiatal a srác, tudna rendesen fejlődni, így ki tudja, hogy 3 év múlva milyen szinten lenne a srác... mondjuk közbeszólhat egy csúnya belépő is, aztán lesérül fél évre, aztán a későbbiekben meg ultrasérülékeny lesz :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#52765) Integra


Integra
titán

ez a német vb cím a bizonyíték, hogy 10 éves programjuk mire volt képes. ez az, ami nekünk sosem lesz sajnos...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52766) forceberg válasza Integra (#52765) üzenetére


forceberg
veterán

Edző Úr, mennyit fizessek, hogy az én fiam legyen a center a holnapi meccsen?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#52767) k!nG válasza pohár (#52764) üzenetére


k!nG
aktív tag

Az elso ket ev biztos docogos lesz, itt azert tobb kell annal, mint amit a Monacoban meg a Portoban csinalt. Foleg ha 80 misit kiperkalnak erte. Es azert nem tud olyan formaban lenni egesz szezonban, mint a VB-n.

noxwill: Ok. Szerintem is folosleges ezeken melazni. Tortent ami tortent, vege a VB-nek igyis-ugyis, majd 4 ev mulva.

https://www.behance.net/vargadom

(#52768) cyberkind


cyberkind
félisten

Sami Khedira a 10. játékos a történelemben, aki egy évben nyert Bajnokok Ligáját és Világbajnokságot!

Paranormal Cocktivity

(#52769) cyberkind


cyberkind
félisten

Na végre: Toni Kroos: "A lehető legjobb módon ért véget a világbajnokság. Most csatlakozom a Madridhoz, így egyszerre két álom vált valóra."

(#52770) G^zC^mp€r
Ez tény, pláne hogy sérült volt fél évet.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#52770) RockHaRD válasza cyberkind (#52768) üzenetére


RockHaRD
addikt

sokat nem tett hozzá egyikhez sem :U

(#52771) keIdor


keIdor
titán

Ennek is vege, varhatjuk az EB-t majd ismet egy VB-t, de hol van az meg... Grat a nemeteknek, Argentinoknak szurkoltam, de igy alakult...nemetek vegig jol jatszottak, csak Algeria ellen benaztak, de azt mondom megerdemeltek... Messi-eket viszont sajnaltam...

Nem volt az en VB-m, 80%-ban akiknek szurkoltam azok mindig kiestek... Chile, Kolumbia, Franciaorszag, Hollandia, most meg Argentina, evvan... :(((

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#52772) NyxNyxNyx válasza RockHaRD (#52770) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát a BL-hez nem, de a vb-n jól játszott.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#52773) cyberkind


cyberkind
félisten

:D

Paranormal Cocktivity

(#52774) szentes711


szentes711
tag

nice job!

Very very nice job! :))

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#52775) szab.tam válasza szentes711 (#52774) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mi ez?
valami forma 1-es füldugóból jövő viszhang?

(a velldánt kihagytad...)

( :U :DDD )

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#52776) Turbolada II válasza Tibiajax (#52717) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ezzel súlyosan megsértetted a PH szabályzatát. :D Lásd: Kiss Ádám ne dobáld a buzit.

Szép volt németek, bejött a tipszmixem!

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#52777) aizen92 válasza Tibiajax (#52743) üzenetére


aizen92
addikt

Lehallgatja a nagyokat! nem akar lemaradni :DDD

Most nézem Merkel mellett Gauck milyen édesen szunyókál :) Nehéz a német elnök élete :))

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52778) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ejjj...kicsit több szerencséje is lehetett volna az Argentinoknak..akkor legyalázták volna ezeket a kecsegdudákat. :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52779) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Szép napra ébredtünk :) :D :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#52780) keIdor


keIdor
titán

Aki meg beugrott a meccsre úgy látszik a YouTube-os Vitaly volt a VitalyzdTV-re rákeresve megtalálja, aki nem ismeri. A hülye ökör.:DDD [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#52781) adequate_cou válasza keIdor (#52780) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Szerencsétlennek nem mindig jön össze ;]

remélem ez nem szabálytalan

(#52782) keIdor válasza adequate_cou (#52781) üzenetére


keIdor
titán

LOL, hát igen, na ez ciki. ;]
Az ilyen videókkal óvatosan, mert ha módi meglátja az 1 nap biztos lesz. ;] Sőt, tiv aktív olvasó is.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#52783) #84221696 válasza Tibiajax (#52737) üzenetére


#84221696
törölt tag

+1
Respect!

(#52784) #84221696


#84221696
törölt tag

Scolarit meg kirúgták! :)

(#52785) MPowerPH válasza #84221696 (#52784) üzenetére


MPowerPH
félisten

Csodalod? Bar nem az o hibaja volt, hogy ilyen impotens a brazil valogatott...

Don't Tread On Me

(#52786) Warter válasza MPowerPH (#52785) üzenetére


Warter
őstag

Dehogy nem, a keret nem magától áll össze.

(#52787) Sickboy25 válasza MPowerPH (#52785) üzenetére


Sickboy25
addikt

Miért ki válogatta be őket? Ki dolgozta ki a taktikát? Én?!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#52788) Napfénysüti válasza darál0w (#52647) üzenetére

Kapusként mondom ugyanazt csináltam volna mint Neuer ebben a helyzetben. Szerencsétlen ütközés volt de 16-oson belül ez benne van.

Més que un club!

(#52789) #84221696 válasza MPowerPH (#52785) üzenetére


#84221696
törölt tag

Dehogy csodálkozom rajta. Sohasem volt szimpatikus fickó. A csapatai játékát sem szeretem.

(#52790) TommyGun


TommyGun
őstag

Nos, én mint német szurkoló örülök, szerintem jól játszott a csapat a VBn, megérdemelték a győzelmet.
A meccsre visszatérve azt kell mondjam meleg volt a pite sok esetben, nem voltak rosszak az argentinok, de katasztrófa miket kihagytak, nálunk a védelem meg betlizett, nagy szerencsénk volt, bár a másik oldalnak is akadt mázlija szép számmal. Messinek nem volt partnere ma bár hozzá kell tenni hogy a csapatában ő volt a legjobb én szerintem nem ő érdemelte volna a VB legjobb játékosa címet mégha mindig ő vitte a vállán a csapatot. Robben sokkal jobban hajtott mégha többet is esett a kelleténél. Vagy ha már itt tartunk Müller 5 gól 6 gólpassz is megérdemelte volna ezt, főleg hogy a Brazilokat az ő gólja törte meg a portugálokat meg szintén ő botozta meg. A szabálytalanságokra visszatérve azt gondolom hogy a csapat a VBn sportszerűen játszott, a döntőben ennyire feszkós meccsen ez általában ilyen szokott lenni, mármint az adok-kapok.
Neuer kijövetel elég szerencsétlen volt, talán ha nem húzza fel a térdét jobb lett volna ez...de mint kapus érthető volt sajnos ez a letaglózás de semmi esetre sem volt szép. Nyilván nehéz ezt megítélni innen mert pillanatok voltak, nem hiszem hogy szándékosan rúgta le bár nyilván tisztában volt vele hogy itt ütközés lesz.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#52791) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

akárki nyerte is végül a vébét, ő a legnagyobb király

[link]

(#52792) unravel válasza Tibiajax (#52791) üzenetére


unravel
őstag

Én Costa Rica teljesítményére szavazok, hogy milyen csoportból jutottak tovább. :D

¯\_(ツ)_/¯

(#52793) vans?


vans?
őstag

Elkepeszto, hogy Sami Khedira a legsikeresebb futballista ebben az evben. :DDD

hábm bábm

(#52794) Sirandrish válasza Tibiajax (#52791) üzenetére


Sirandrish
legenda

".. tavasszal viszont nagyon úgy nézett ki, Brazíliába már nem tud kimenni, súlyos anyagi problémái voltak, a házát, vagyontárgyait is aukción adták el.
A holland szurkolók segítettek rajta, közös gyűjtést szerveztek, össze is jött a pénz, Whites pedig utazhatott."

Meg is érdemli :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52795) callmeakos válasza Tibiajax (#52791) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Már akkor is szimpatikus volt a bácsi amikor először láttam, és akkor még nem is tudtam hogy ilyen fanatikus szurkoló. Így viszont maximum respect neki. Meg amúgy Van Persienek is a gesztusért :)

All→M8

(#52796) Sirandrish válasza callmeakos (#52795) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet az EB-re már a Holland válogatott dobja össze neki a zsét az útra :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52797) fokukac


fokukac
nagyúr

:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#52798) szami777


szami777
addikt

Jó hogy nem ment el a tegnapi meccs a 11-es párbajig, így volt a legjobb, argentinok a végére teljesen leeresztettek. 2 évig most megint csak a klubfoci fog szórakoztatni.

Kroos megerősítette, hogy a Real Madridhoz igazol

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52799) k!nG válasza keIdor (#52780) üzenetére


k!nG
aktív tag

Neeeeeeee. Basszus tudtam, hogy nem csak nezonek megy ki a meccsre, valahogy ereztem. ;] Mekkora mar ez az ember..

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#52800) RockHaRD válasza keIdor (#52780) üzenetére


RockHaRD
addikt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.