Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140351) BenHans válasza salesman (#140349) üzenetére


BenHans
addikt

Nyernek az olaszok. :D
Szerb meglepi, magyar x.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140352) Ringman válasza salesman (#140349) üzenetére


Ringman
nagyúr

remélem medvedev megveri djokovicot.

(#140353) IreN!CuS válasza salesman (#140349) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Talán egy kínkeserves döntetlen összejön. Sokan hiányoznak sajnos, de jó nekünk a B liga. Nem lenne jó az A-ban 6ot kapni mint a németek ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#140354) salesman válasza Ringman (#140352) üzenetére


salesman
őstag

A fociról könnyedén, egy baráti társaságban

Értem én a viccet, csak nem szeretem! :P

Az eredeti kérdésre visszatérve:

A egyetértek a többi fórumtárssal, nehéz meccs lesz, max. X.

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#140355) Richard! válasza salesman (#140349) üzenetére


Richard!
addikt

Mivel a magyar labdabűvész válogatottnak soha nem volt erőssége a góllövés, ezért egy szűk 1:0-ra tippelek. :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#140356) IreN!CuS válasza Richard! (#140355) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nyeee szegény Puskásék.... :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#140357) NyxNyxNyx válasza salesman (#140354) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

>"Értem én a viccet, csak nem szeretem!"

Akkor a legjobb helyen jársz ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#140358) salesman válasza Richard! (#140355) üzenetére


salesman
őstag

Úgy legyen! ;)

Türűűűdrááá!

(#140359) sh4d0w válasza salesman (#140354) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az x is jó, ha a ruszkik kikapnak :)

https://www.coreinfinity.tech

(#140360) salesman válasza sh4d0w (#140359) üzenetére


salesman
őstag

Az mindíg jó, ha a ruszkik kikapnak! ;]

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#140361) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nahoppá, vezetnek a szerbek. :Y
Mi leszünk a halál urai? Kik fognak minket jobban utálni, ha az úgy maradna? :U

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140362) LyonnaisFan1 válasza LyonnaisFan1 (#140361) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

... ami már 2-0
A törökök fogják kapni a fülest, hogy már rajtuk múlik az életük.
A szerbek nagyon jó helyzetben, a törökök még bajba kerülhetnek.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140363) Soulfly842 válasza BenHans (#140351) üzenetére


Soulfly842
addikt

Eddig pipa...

Szerbek 3-0 -ra mennek...

De mi akár meg is nyerhetnénk akkor már :D

Upsz, nagyon lemaradtam... szerbeknek már 4-0... az igen... :D

[ Szerkesztve ]

(#140364) hobizoli válasza Soulfly842 (#140363) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Putyin el fogja zarni a szerb gazcsapot :DDD

több drón kell ;P

(#140365) LyonnaisFan1 válasza hobizoli (#140364) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140366) hobizoli


hobizoli
nagyúr

LOL 1-0 ide

több drón kell ;P

(#140367) villamos


villamos
őstag

Vezetünk!!!! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#140368) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na ezazz, törökök haza!
És a r......ok is hátrányban ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140369) perempe válasza hobizoli (#140366) üzenetére


perempe
addikt

erről beszéltem, amikor dicsértem az izlandi csapatot, ill. a spanyolokat a németek ellen.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#140370) IreN!CuS válasza LyonnaisFan1 (#140368) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mehetnek a C-be....így szép ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#140371) hobizoli


hobizoli
nagyúr

a faszert passzolgatunk hatra a kapusig b+.... majd ebbol is cumi lesz

több drón kell ;P

(#140372) perempe válasza hobizoli (#140371) üzenetére


perempe
addikt

baromi idegesít, hogy ott vesztettünk labdát.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#140373) LyonnaisFan1 válasza IreN!CuS (#140370) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Mármint a bocskorosok? Igen, a jelen tabella szerint igen. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140374) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Norvégia is vezet. :Y
Azon csoportban nüanszok dönthetnek, hogy ki kerül fel, illetve esik ki.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140375) salesman válasza hobizoli (#140364) üzenetére


salesman
őstag

A ruszki focisták meg mennek a Gulágra!
A törököknél pedig már keresik a selyemzsinórt! ;]

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#140376) villamos


villamos
őstag

5-0...
De a ruszkikat nem kapta el a covid? :F
Nemlehet hogy valami U21 -es gárdával álltak ki?
Kiesni nem fognak ettől még...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#140377) perempe


perempe
addikt

Vargának előbb kellett volna passzolni Negonak.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#140378) BenHans


BenHans
addikt

Valahogy mosolyra húzódik a szám, ahányszor csak meglátom Gerát a partvonal mellett. :B

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140379) venember83


venember83
nagyúr

Köszönünk mindent, Simone!

(#140380) forceberg válasza BenHans (#140378) üzenetére


forceberg
veterán

Ki lehet röhögni, csak nem érdemes. Ahonnan a víz alól feljőve, amilyen karriert befutott, ha valaki, akkor ő egy autentikus személy, ha beugróként is, de ott álljon.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#140381) hobizoli


hobizoli
nagyúr

2-0 :DDD

több drón kell ;P

(#140382) villamos


villamos
őstag

94. perc 2-0!!!! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#140383) BenHans


BenHans
addikt

Ottvaaaaannn otttvvaaaaannn! ♥

forceberg + Peterhappy: Hogy mi? Pont azért írtam, mert jó érzéssel tölt el, az a Gera Zoli aki még az EB-n is megmutatta mekkora szíve van, az a szerény de iszonyú szorgalmas ember, aki csak a gyermeki mosolyával ott dirigál most a válogatottank egy győztes meccsen.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140384) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

VArga mit futott labdával együtt, a töröknek esélye sem volt, a kapusnak sem. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140385) Peterhappy válasza forceberg (#140380) üzenetére


Peterhappy
őstag

+1

Egy őszinte, jószívű srác, aki megjárta a poklok poklát. Ékes példája, alázattal és odaadással igenis sokra lehet vinni!

(#140386) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Aztadurva :Y :R

Ilyen a futball, szegény Endi a szerbek ellen talán a legjobbunk volt, most nagyon rosszul szállt be. Viszont megkövetem Fiolát, ma valóban jó volt.

szerk: A magyar futballőszre meg nincsenek szavak. Minden képzeletemet felülmúlta a Fradi, de még inkább a Válogatott. Elképesztő, mit mentek, jár a kalapemelés!
És ezt a csapatot igenis lehet szeretni! Nem hazafias kötelességből szorítani nekik, hanem valóban szeretni. :R

Ejjjj, már csak az EL-t kellene legalább megcsípni a Kijev előtt :D

[ Szerkesztve ]

(#140387) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#140384) üzenetére


forceberg
veterán

:)) Pedig rossz helyre vezette... aztán a kapus is bénázott, de ennyi kell!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#140388) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#140380) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem hiszem, hogy bármiféle rosszindulattal lett volna írva ami. És pláne nem Gera ellen.
Inkább lát mindenki egy Gerát a válogatott közelében, mint az elmúlt évek bizonyos lókötőit, amikor voltunk, ahol voltunk. Elég csak Leekenst felhozni, akinél nagyobb kókler sztem még nem fordult meg a magyar labdarúgás történelmében, mint ""Szöv kapitány""
Mégha ma csak úgymond beugrott helyettesíteni.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140389) BenHans válasza LyonnaisFan1 (#140388) üzenetére


BenHans
addikt

Nálad a pont. Eggyel feljebbi hozzászólásomat szerkesztettem is és kifejtettem a mosoly okát. Van valaki aki utálja őt?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140390) perempe


perempe
addikt

nagy dolog jegyzett csapat ellen nyerni tétmeccsen, minden elismerés megilleti a csapatot. az első, döntő gólról annyit, hogy villámgyors támadás előzte meg, nem alibizés.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#140391) forceberg válasza BenHans (#140389) üzenetére


forceberg
veterán

Így persze ok, félreérthető volt. :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#140392) Redneck


Redneck
veterán

Szép volt fiúk! Voltak jó periódusaink, de a második félidő nem volt valami szép, az időhúzásokért kár. Csapatként vagyunk jók, toljuk a célfutballt, és magasabbra pozicionált ellenfeleket tréfálunk meg.
Egyébként nem ez a szlovák bíró vezetett múltkor a Fradinak? Akkor szigorúbb volt, ma nem volt vele gond, bár sokszor szarul helyezkedett és bezavart a kontráknál.
Az A liga nem tudom mennyire lesz jó nekünk, szerintem jobban jártunk volna a ki-ki B-s meccsekkel, hisz igaziból itt sem vagyunk favoritok. Na mindegy, megérdemeltük, hátha jó lesz, és nem nem leszünk full pofozógépek. Arra semmi szükségünk, pszichésen nem visz előre, és a közvéleményt is a csapat ellen hangolja.

Ma csak két dolgot nem értettem. Botka enervált balfaszkodásait, és a ruszkik ötösét. Utóbbi mondjuk annyira nem izgat...

Peterhappy:
Sosem láttam ilyen szarul játszani, olyan volt mint akit nem izgat az egész. Annyi lett volna a dolga a végén, hogy rizikós szituban elrúgja legalább a félpályáig. :(((

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#140393) salesman


salesman
őstag

Szép volt fijjug! :R

Türűűűdrááá!

(#140394) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

reszkess A csoport :DDD

Resistencia eterna

(#140395) villamos


villamos
őstag

Összegezzünk:
-BL résztvevő a Fradika...
-a válogatott bejutott az EB -be
-a válogatott 11 pontot szerzett a Nemzetek Ligájában, csoportelső lett, és így a B divízióból feljutott az A divízióba

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#140396) g0dl


g0dl
addikt

Transfermarkt szerint a csapatérték millió euróban
Mi 17,6
Oroszok 141,4
Törökök 197,4
Szerbek 211,5

(#140397) Redneck válasza g0dl (#140396) üzenetére


Redneck
veterán

Pont az előbb néztem. A miénk nem túl aktuális, Szoboszlai sincs az árban többek között...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#140398) Peterhappy válasza g0dl (#140396) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez az ősz arról szól, hogy beárazzuk a Transfermarkt-ot.

(#140399) forceberg válasza forceberg (#140387) üzenetére


forceberg
veterán

Szimpatikus a tag, bevallotta az interjúban, hogy úgy érezte, hogy kcisit rosszul tolta meg a végén.
Ilyen emberek kellenek, nem szélhámosok.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#140400) g0dl válasza Redneck (#140397) üzenetére


g0dl
addikt

Szerintem azzal együtt is minden ellenfél legalább a miénk négyszerese.

VOLT, EDDIG :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.