Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140201) Tibiajax válasza mephi666 (#140198) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez komoly volt.. :K instant beugró egy komolyabb klubba

(#140202) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

elhallgassatok... :) egy szavatokat se halljam azok után, hogy beírok egy blődséget, egy iróniáknak iróniáját és senki, egyikőtök sem vette kb a lapot, sőt, még komolyan is vettétek, hogy én egy szalai-s mezt akarok venni és azt keresek.. és mutatjátok, hol találok

10év után se ismeritek még a másikat...ennyire se
:((( :(((

(#140203) villamos


villamos
őstag

Az U21 -es válogatott mindeközben 2-0 -ra nyert az Eb résztvevő oroszok ellen... :B
[link]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#140204) Ispy válasza Tibiajax (#140202) üzenetére


Ispy
veterán

Nem volt vicces, ezzel nem viccelünk, most már az a legkevesebb, hogy megveszed és abban jársz hetente legalább 2x. ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#140205) sh4d0w válasza Tibiajax (#140202) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Higgyed csak :K Én direkt nem szóltam, kíváncsi voltam a hszekre... :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#140206) Richard! válasza Tibiajax (#140202) üzenetére


Richard!
addikt

Úton van már az a mez? :F :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#140207) villamos válasza Tibiajax (#140202) üzenetére


villamos
őstag

Én sem értettem először, hiszen mindenki tudja, hogy Dzsudzsák a személyes kedvenced, minek kellene akkor neked Szalai -s mez? De aztán egyből leesett, hogy csak viccelsz... ;]

Apropó, ma lesz a Bicske - FTC kupameccs, véletlenül se felejtsd el!

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#140208) mephi666 válasza villamos (#140207) üzenetére


mephi666
nagyúr

a dzsudzsák/szalai mezek csak a 3. helyre férhetnek fel nála, csakis a dybala és cr mezek után :K :C

ui: jajj, müllert ki is felejtettem... így sajnos egyikük sem lehet a top3-ban :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#140209) Richard! válasza mephi666 (#140208) üzenetére


Richard!
addikt

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#140210) Tibiajax válasza mephi666 (#140208) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

annak idején, amikor az Inter még R9-el játszott egy asszem uefa-meccset a dicső Bochum-mal, akkor láthattuk életünk legrútabb focimezét, na egy olyat is be kéne már szereznem..
itt is van
https://i.pinimg.com/736x/bc/5f/78/bc5f78fb818b6fc98392367c4cd046f1.jpg
:DDD


nna, egy ilyet kéne szerválni, Müller-felirattal a hátán.. abban flangálhatnék egész nap az utcán
mennyire én lennék, édes istenem....

(#140211) mephi666 válasza Richard! (#140209) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt meglátja, garantáltan rémeket fog álmodni 1 hétig :DDD

#140210: ez időben megelőzte a mostani szivárványmániát :) a multipla jut róla eszembe

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#140212) venember83 válasza Tibiajax (#140210) üzenetére


venember83
nagyúr

Vfl Bochum... Csodálkozok, hogy a Louis Vuitton nem szállt be a mezszállításba. Bár ott az a plusz f, illetve a sorrend is rossz.

(#140213) ZavaBalazs válasza Richard! (#140209) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

röhögsz, de tavaly ősszel tényleg pletykálták az interhez, mert dr. Kovac nem tudott vele mit kezdeni. :DDD

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#140214) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#140202) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szép terelés, most kiderült, hogy write only módban vagy. :U

Annál a szivárányos meznél meg szvsz vannak sokkal rosszabbak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#140215) BenHans


BenHans
addikt

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140216) mephi666 válasza NyxNyxNyx (#140214) üzenetére


mephi666
nagyúr

a legocsmányabb... mindenféle színösszeállításban? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#140217) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok.
Szerintetek az MLSZ mennyi idő alatt utalja vissza a pénzt az elmaradt válogatott meccsek miatt?
Eddig erről nagyon nem nyilatkoznak csak hogy visszakapjuk.
Az élményt persze sajnos nem🙄De remélem nyáron nem lesz szarozas és mehet a buli ezerrel🤟

Tiszta hülye aki nem normális

(#140218) Cartevo válasza LaciMc82 (#140217) üzenetére


Cartevo
őstag

Kamatmentesen ugyan, de Csányi visszaadja. Bár előbb forgatni szokta.

(#140219) Soulfly842 válasza Cartevo (#140218) üzenetére


Soulfly842
addikt

(#140220) mephi666 válasza Soulfly842 (#140219) üzenetére


mephi666
nagyúr

Következő pletyka: mancity 120milliós ajánlat és KdB-t akarják pótolni vele? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#140221) villamos


villamos
őstag

A legjobb 32 párosítása:

Vasas (NB II) - Mol fc
Tarpa SC (Megye1) - DVTK
Szolnoki MÁV Fc (NB II) - Újpest
Dorogi FC (NB II) - FTC
III.ker TVE (NB III) - Kispest
Csákvár (NB II) - Paksi FC
Hódmezővásárhelyi FC nb3 - Felcsút
Soroksár SC (NB II) - Kisvárda
FC Ajka (NB II) - Mezőkövesd
Kazincbarcika SC (NB II) - MTK
Dunavarsány (Megye1) - Budafoki MTE
Tiszafüredi VSE (NB III) - ZTE
PMFC (NB II) - Haladás (NB II)
Tállya KSE (NB III) - Kaposvár (NB II)
Taksony SE (NB III) - BFC Siófok (NB II)
DEAC (NB II) - DVSC (NB II)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#140222) Cartevo


Cartevo
őstag

Remélem, a DEAC a nagy stadionba készül pályaválasztóként.

[ Szerkesztve ]

(#140223) Ringman válasza villamos (#140221) üzenetére


Ringman
nagyúr

legjobb 32 :DDD

(#140224) venember83 válasza Ringman (#140223) üzenetére


venember83
nagyúr

Gonoszkodás helyett inkább igyál egy pohár pálinkát. :))

(#140225) Tibiajax válasza Ringman (#140223) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD :DDD

(#140226) perempe válasza villamos (#140221) üzenetére


perempe
addikt

pont akkor játszanak meccseket nézők nélkül, amikor jön a Zete! :W

* Brahms: 4. szimfónia *

(#140227) venember83


venember83
nagyúr

Combközelítő-izom sérült Bonunál, visszatér Torinóba. Chiello még 1 hónapig sérült, Bonu kérdéses, maradt Demiral és De Ligt, jöhet ismét a mélyvíz.

(#140228) Tibiajax válasza venember83 (#140227) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyem meg azt a szimpatikus fejét..

(#140229) venember83 válasza Tibiajax (#140228) üzenetére


venember83
nagyúr

Olykor még a fején és a szuboptimális megmozdulásain kívül a karjára tett csapatkapitányi karszalagot is el kell viselnünk vele kapcsolatban. Ne gondold, hogy olyan könnyű a Juve-szurkolói lét. S akkor azt még nem is említettem, hogy idén még egyetlen sima 1-0-s győzelme sem volt a csapatnak. Nehéz és zavaros időket élünk.:))

[ Szerkesztve ]

(#140230) bagyulajuve válasza venember83 (#140229) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egy darabig nem kell, ha jól tudom

Resistencia eterna

(#140231) Tibiajax válasza venember83 (#140229) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj te...mindjárt megsajnállak :D
senki nem kérte hogy a juvénak szurkolj. látod, ha másik csapatot választottál volna Itáliából, már réégen triplete-t ünnepelhettél volna.. neked ez még ismeretlen érzés, de hidd el, krva jó

(#140232) venember83 válasza Tibiajax (#140231) üzenetére


venember83
nagyúr

Mourinhóval? Kösz, de akkor inkább nem. ;)

(#140233) Tibiajax válasza venember83 (#140232) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#140234) venember83 válasza Tibiajax (#140233) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, igen, erről a rendkívül eredményes suttyó parasztról beszélek. :K Cholo Simeonével együtt olyan mélységű patkányok, amit már a gyomrom nemigen tud befogadni.

[ Szerkesztve ]

(#140235) salesman válasza villamos (#140207) üzenetére


salesman
őstag

:K

Türűűűdrááá!

(#140236) jbalint18 válasza venember83 (#140234) üzenetére


jbalint18
tag

Simeone mitől is lenne patkány ? Azért ahhoz nagy ész kell hogy Mou-t és Simeone-t patkányságban egy lapon említed. :C

(#140237) Tibiajax válasza jbalint18 (#140236) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..ha Simeone a juve-ban lett volna annak idején sztár, nem patkányozná le, calm down
ilyen egyszerű ez :)

(#140238) Cartevo válasza Cartevo (#107896) üzenetére


Cartevo
őstag

Ellentmondásba keveredtem ezzel a nyári véleményemmel, mert rászoktam a tenisz nézésre. Mert kellemesebb, hogy a kamerakép nem rángatózik, hanem nyugton áll a helyén. Persze így van ez a billiárdban is, de az már túl passzív, hiába szerette Einstein.

(#140239) venember83 válasza jbalint18 (#140236) üzenetére


venember83
nagyúr

A Malaga elleni meccs, ahol egyik munkatársa labdát dobott be a pályára (feltehetően a mester utasítására), hogy megszakítson egy kontrát? Ez mennyire összeegyeztethető a sporttal? :U Más hirtelen nem ugrik be, de úgy gondolom, hogy ennyi bőven elég is, nekem mindenképpen.

Tibcsi: másoljak be a hozzászólásaid közül, amikor Mou-t szidtad annak ellenére, hogy sikerre vezette az Intert? Vagy azt már elfelejtetted, hogy te is mennyire undorodtál a portugáltól? :U

[ Szerkesztve ]

(#140240) Tibiajax válasza venember83 (#140239) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a véleményem a portugál patkánnyal szemben semmit nem változott azóta sem, nem kell a feszültség.
persze, van az a mondás, meg fíling, hogy az ellenséged ellensége (lásd link) a barátod, de... - :D és ez ráadásul még poén is volt, mert mai napig vigyorra késztet ha meglátom-, tény, muringyóval kapcsolatosan mi alapvetően egy véleményen vagyunk
simeone már más azért, de őt sem akarom megvédeni.. az, hogy azt is lepatkányozod, hát egye fene.. biztosan megvan az okod rá, tény, ő sem egy ártatlan visszafogott porcelánbaba

(#140241) forceberg


forceberg
veterán

Kicsit más téma, de hátha titeket is zavar.
Követek FB-n néhány focicsapatot, de kezdem unni, hogy állandóan a női lófaxot nyomatják nekem, mint foci.
Barca femini stb., gondolom tudjátok, miről van szó. Egyszerűen nem érdekel ez a xar.
Elhiszem és elfogadom, hogy egyenjogúság, de ez nem foci, csak valami komolytalan utánzat.
Ja, nyert a Bayern Frauen is! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#140242) Ringman válasza Tibiajax (#140240) üzenetére


Ringman
nagyúr

az a helyzet, hogy az akkori mourinho és az inter nagyon jó párosítás volt. és ez a blogposzt azóta is ül.

azóta a portugál teljesen kiégett, szerintem abba is hagyhatná az egészet, max pár év múlva elvállalhatná a válogatottat.
---
simeonét is egyből elfogadnám a jelenlegi juventino helyett.

(#140243) Cartevo válasza forceberg (#140241) üzenetére


Cartevo
őstag

(#140244) venember83 válasza Ringman (#140242) üzenetére


venember83
nagyúr

Szegény Conte, ha nem nyer bajnokságot, csak egy juventino marad az Inter-szurkolók szemében, miközben sok Juve-szurkoló meg szembeköpi. Nehéz dolog ez az edzői sors, sokszor nincs jó választás.

(#140245) NyxNyxNyx válasza Ringman (#140242) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A MU-val bukott eddig egyedül, de ott mostanában ki nem?

Eddig nagyon tetszik amit csinál a Tottenham-nél, nem sokat hibázott. Nem voltak 100 milliói, de okosan jókat igazolt. Azt sem lehet ráfogni, hogy bunker focit tolna. (na nem mintha alkalmas lenne rá a keret) Nem látom miért ne térhetne vissza az Interbe pár év múlva és húzhatná be a bajnokságot.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#140246) Tibiajax válasza Ringman (#140242) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát ez mocskos jó írás jah.. de az az igazság -persze ezt is tudod-, hogy az az inter egy mocskos jó gárda volt
Sneijder a középpálya motorjaként?.. hagyjál már. azóta se volt és nem tudom, mikor lesz még egyszer egy olyan vezérgép kék-fekete mezben .. jaa, majd nainggolan, igaz? vagy a félbolond brozovic
meg az a védősor.. de mindegyik eleme, nem csak a közepe
és hát a támadók. az eto-pandev-milito háromszög hihetetlen jó volt

csak az volt szar azokban az időkben, hogy párhuzamosan nagyon szerettem sajnos a barcát is, és pont a kurva életbe hogy őket szórták ki.. inkább valamelyik madridot, vagy a unitedet vagy más angolt szedtek volna ízekre, jobb lett volna.. egyszerűen nem bírt a számíze tiszta maradni
de hát ez már csak az én bajom marad, örökre

[ Szerkesztve ]

(#140247) Phoen|x válasza NyxNyxNyx (#140245) üzenetére


Phoen|x
őstag

Asszem akkor vágok eret magamon amikor a Tottenham nyer valamit mouval... De utálom józsit.

Go Gunners!

(#140248) NyxNyxNyx válasza Phoen|x (#140247) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A bajnokságra nem sok esély van, egy EL/FA/Liga kupát meg gondolom túlélnél.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#140249) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Huhuhuh :)

Törökország-Oroszország 2-1 és emberhátrányban játszanak az oroszok a 12. perctől... :)

Akár még az első helyre is röppenhetünk ma, ha valahogy sikerül megverni a Szerbeket is :)

(#140250) Ringman válasza NyxNyxNyx (#140245) üzenetére


Ringman
nagyúr

legyen így!

érdekes, hogy a 2. chelsea-s korában kb ugyanolyan mutatókat hozott, mint a mu-ban. (nálatok meg rosszabbat)
inter utáni időszakban kb 6 év alatt öregedett 15 évet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.