Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140551) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#140550) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Meglesz, persze.

Ami a felállásokat illeti:

Fehérvár:
Rockov - Musliu, Stopira, Fiola - Bolla, Houri, Alef, Nego, Funsho - Zivzivadze, Nikolics

Diósgyőr:
Danilovic – Szűcs K., Karan, Hegedűs J. – Shestakov, Márkvárt, Max, Memolla – Drazic, Ivanovski,Grozav

Nem a legeslegerősebb Vidi kezdő, de tartok ettől a meccstől. Most kiszakadhat a gólzsák, és Márton Gáborék fölényes sikert is arathatnak.
Az a Houri gyerek szét fog szopatni minket hátul. Az a gyerek nagyon kiemelkedik az egész mb1-ből.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140552) villamos


villamos
őstag

"Aki nem bírja a nyomást, annak nem való ez a szakma. Sem játékosként, sem edzőként."
by. Pintér... :)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#140553) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#140551) üzenetére


bagyulajuve
addikt

igen, eléggé 1-es szaga van ennek

Resistencia eterna

(#140554) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#140553) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Így nagyjából 10 perccel a kezdés elött 1.28x szorzója van a Fehérvár győzelemre.
Ránk ugyanez 7.00
De úgyis a pályán derül ki, még a végén meglepődök. A gól benne van a csapatban. Kérdés, hogy az mennyi lesz, és, hogy a Fehérvár mennyit tud ráválaszolni.
A középpályájuk nem lesz lassú. A Hourinak és a Funghsonak van sebessége. A mi 3 védős (ami szükség esetén 5) rendszerünket tudják mattolni.
EZ a 3-4-3 inkább lesz 5-2-3, mert nyomás több lesz rajtunk, mint rajtuk.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140555) salesman válasza LyonnaisFan1 (#140551) üzenetére


salesman
őstag

Hogyan játszhat a Vidi Adidasban? Tavaly nem 2Ruleban voltak?

Türűűűdrááá!

(#140556) LyonnaisFan1 válasza salesman (#140555) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Tudtommal nem.
A Tanya, Mi és a Zete hordja a SzaRule mezeket.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140557) vond válasza LyonnaisFan1 (#140556) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Meg mi.

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#140558) LyonnaisFan1 válasza vond (#140557) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Jaja, azt kifelejtettem. Csak az mb1 csapatait vettem figyelembe, de így van.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140559) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ami a Fehérvár - Diósgyőrt illeti.
Ez a Fehérvár valami csapnivaló. Messze nem játszanak tudásuk maximumán.
De így is vezetnek fél gőzzel is. És nekik egy 1-0 is egyenértékű lenne egy 5-0-val.
Lehet, hogy Max és Danilovicon kívül más is hazajöhet taxival? Eddig ők a jobbak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140560) villamos válasza LyonnaisFan1 (#140556) üzenetére


villamos
őstag

Meg a BMTE is...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#140561) LyonnaisFan1 válasza villamos (#140560) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ezt nem is tudtam.
Akkor már az mb1 mezőny harmada azon mezeket hordja ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140562) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#140561) üzenetére


Peterhappy
őstag

Magyar játékosra magyar mezt! :D

Oh wait.

(#140563) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#140562) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C
Nálunk azért vannak tucatlégiósok, de minek.
Ez a Grozav is valami borzalmas. Tiszta pancser ez a gyerek.
Meg az Ivanovskiy. Bár a Hattyű halálát még ma nem játszotta el, még van rá 25 perce. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140564) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#140563) üzenetére


bagyulajuve
addikt

most lehetett volna egyenlíteni

Resistencia eterna

(#140565) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#140564) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

2-0
Minden bizonnyal eldőlt. :W
Ezt a gyengén játszó vidit még megszorongatni sem tudjuk, dühít, idegesít. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140566) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sovány vígasz

80'

Tino Kadewere (Lyon) kap szenzációs labdát csapattársától és könnyedén lő a kapuba.

Angers 0
Lyon 1

:R

Legalább ez alakuljon jól. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140567) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#140565) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, hát ez van most

sajnos a Loki sem bír a Csákvárral :(

Resistencia eterna

(#140568) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#140565) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Igazság szerint kb. a 8-3 lett volna a reális eredmény. Helyzetek tömkelegét hagytuk ki és ti sem remekeltetek ebben a műfajban...

https://www.coreinfinity.tech

(#140569) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Legalább a Lyon nyert, meg a medvék korongban. :C
Valami öröm is legyen. Csak azt nem értem, hogy két szakosztály sportolói között miért van ekkora különbség?
Még a Jegesmedvéknél harcosokat látni, akik néha ki is kapnak, de messze nem annyira alulmaradva az ellenféllel szemben.
Még a ""focistáknál"" néhány kivétellel nélkül kislányokat. Ma kizárlólag Maxot és Danilovicot tudom egyedül kiemelni. Elöbbi elég bátran játszott, néha-néha még a kiállítását is kockáztatva. Sárga lap birtokában is bele-belement párharcokba. Daninak meg voltak jó védései. Nem rajta múlott.
Az a harmadik gól. Az ukránunk ott mit gondolt? Egy ajándék amúgy jogos büntit összehoz a vidinek?

#140567 bagyulajuve

Legalább ti reális célokért mentek. Jó helyen álltok a táblán. :R

#140568 sh4d0w

Több gól volt bennetek, mint amennyi lett végül. De hiányzott belőletek a pontosabb helyzetkihasználás.
De a győzelem, az győzelem. Ez is 3 pontot ér nektek. Nekünk meg semmit.
Meglátásom szerint ez a Vidi messze nem a legjobb vidi volt. Houritól többet vártam. A Budu és a Fungsho gyengébb volt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140570) villamos válasza LyonnaisFan1 (#140566) üzenetére


villamos
őstag

De legalább a tabellán nem kerültetek lejebb, maradtatok ugyanúgy 9. helyen, az is valami...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#140571) LyonnaisFan1 válasza villamos (#140570) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Úgy-úgy.
A lilák ellen aratott siker teltház elött lendített a csapat szekerén. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140572) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#140569) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Houritól a lövéseket hiányolom csak, Budu idegen test a pályán, Funsho meg egyszerűen nem tud focizni.

https://www.coreinfinity.tech

(#140573) Richard!


Richard!
addikt

Remélem nézi mindenki a győri classicót.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#140574) venember83


venember83
nagyúr

💡 Arthur Melo, #JuveCagliari
1️⃣0️⃣9️⃣ megjátszott labda
9️⃣5️⃣%-os passzpontosság

Sarrinak is jól jött volna egy ilyen játékos, de kétlem, hogy a srácok úgy tűzbe mentek volna Sarri papáért, mint Pirlóért.

(#140575) Enzolord


Enzolord
addikt

egy kis önirónia.. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#140576) venember83


venember83
nagyúr

Nehéz nem szimpatizálni ezzel az egyszerű, de teliszív kolumbiai futógéppel.

(#140577) Tibiajax válasza venember83 (#140576) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hidd el pedig, nem annyira nehéz az
:D

(#140578) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Aztaqqq :DDD

(#140579) atee_13 válasza DeathAdder (#140578) üzenetére


atee_13
őstag

Úgy fest Klopp belenyúlt a tutiba megint :C

(#140580) mephi666 válasza DeathAdder (#140578) üzenetére


mephi666
nagyúr

mintha pár hónapja mindenhonnan azt lehetett volna hallani, hogy "minek ide ez a túlárazott jota?" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#140581) atee_13 válasza mephi666 (#140580) üzenetére


atee_13
őstag

Mikor meghallottam, hogy mennyiért jön én is pislogtam, hogy nem túl olcsó, mert úgy gondoltam, h kb alig fog játszani a 3 nagy mögött, de ha így folytatja akkor lassan a 3 nak kell majd alkalmazkodni hozzá :D

De nagyon úgy fest a konkurencia jót tesz a pollal ha túláraz valakit. Anno ha jól rémlik Robertson is csak 2. opció volt mikor Chilwell-t csak aranyáron akarták adni bár most elég jól fut neki a szekér a chelseaben

Jotánál meg ha jól emlékszem az volt, hogy Sart akarták, de nem annyiért amennyiért meg lehetett volna kapni.

(#140582) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a modern, gyors, területfogó védekezés referenciaértékű példája a Torino együttes által bemutatva:

https://prohardver.hu/dl/upc/2020-11/23/25750_fkqm15ztie7nskdq_nevtelen_10.jpg

:C

(#140583) venember83 válasza Tibiajax (#140582) üzenetére


venember83
nagyúr

Úgy tűnik, még mindig Giampaolo az edző a bikáknál.

(#140584) Citroware válasza Tibiajax (#140582) üzenetére


Citroware
addikt

Szóval ez nem a kékek kapuja? :C ;]

(#140585) Tibiajax válasza venember83 (#140583) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..Giampaolo a szoros emberfogás könyört nem ismerő híve?
: ))

---
nem Citró, ez nem a kékek kapuja volt.. gondolod, ha a kékek épp hazaadnák a labdát, Handa ilyen testtartásban várná?..
xd

[ Szerkesztve ]

(#140586) venember83 válasza Tibiajax (#140585) üzenetére


venember83
nagyúr

Röpke milánói hónapjai alatt nem tudtam rájönni, minek a híve Giampaolo. A kellemes kis végkielégítésen kívül.

(#140587) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Állítólag, de most már tényleg FeczkOUT
És Kuttor IN

Várom a hivatalos bejelentést. :R

Erről eszembe is jutott egy zeneszám, aminek címe Feczko OUT, Kuttor IN :D

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140588) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#140587) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jól járnátok vele. Nem kedveltem Kuttort játékosként - és akkor finoman fogalmaztam - de edzőként kimondottan szimpatikus volt eddig. Bele is kell húznotok, mert szerintem Pinyő össze fogja rántani a Kövesdet és a Honvédnak is sokkal jobb kerete van annál, minthogy kiessenek.
(ha nem küldik el Pisontot, szerintem most a dobogóért harcolnának)

(#140589) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#140588) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ráadásul Vasárnap délután épp Mezőkövesd - Diósgyőr :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140590) DeathAdder válasza atee_13 (#140581) üzenetére


DeathAdder
veterán

Werner volt az elsőszámú kiszemelt, aztán Sarr, aztán Jota.

Én sem gondoltam hogy így beválik, meg alapból nem is örültem neki mert portugál, de szerencsére egyelőre nem tűnik annak a picsogós fetrengős fajtának :))

Amúgy még Tsimikas volt ilyen 4. számú kiszemelt arra a posztra, elsőszámú volt Jamal Lewis, aztán Sergio Reguilón meg még egy tag, már nem is emlékszem ki :D

Robertson nem rémlik hogy B terv lett volna.

De ő a legszebb lakmuszpapírja az elemzőrészleg hatékonyságának, amivel gyakran szeretnek példázódni, hogy míg a sziti kilóra megvette az akkori legnagyobb fenszi balbunkót Mendyt, addig itt iszonyú sok adat és játékos közül Robertsonra bökött a rendszer és őt szúrta ki az egyik elemző, adat alapon, aki nyilván a lőtéri kutyának nem kellett a csont nélkül kieső Hull Cityből, akik 81 gólt kaptak, de azt mondta a statisztika és a csapatvezetők hogy nekik ő kell, mert előrefelé passzol és minden egyes passza után növekszik a csapat gólszerzésének a várható értéke. (Az adott modell arra alapul, hogy minden egyes passz után az adott labda helyzetétől az ellenfél játékosának helyezkedéséhez viszonyítva van egy alogirtmusuk amiből várható értékeket számítanak. Tehát a gólszerzés várható értékét számítják minden egyes passz után ill. minden egyes játékszituáció után. Ezt folyamatosan modellezik, és tudják vizualizálni, hőtérképpel is, és persze nézik a passzokat, hogy kinek hány átadása van, milyen hosszú stb.. de a döntő momentum az volt, hogy az ő passzai után nőtt-e a várható értéke a gólszerzésnek, vagy nem).

Úgyhogy tényleg rohadt hatékony az elemzőrészleg, gyk csak az a flop aki nem bírja terhelést, és állandóan sérült (Keita, Oxlade), meg persze Karius :DDD

(#140591) atee_13 válasza DeathAdder (#140590) üzenetére


atee_13
őstag

"Az adott modell arra alapul," Jó ez a modell, de szerintem ennél sokkal fontosabb a munka amit elvégez az oldalvonal mellett. Költői túlzással hozzá passzolja a kapus és saját magát futtatja az ellenfél 16 ánál, majd visszért az ellenféllel, ha nem végződött lövéssel a támadás. Azért tud annyit labdába érni (meccsen azt hiszem mondták is, hogy neki van a szezonban a legtöbb labdaérintés a csapatban) mert fizikailag mindenhol időben ott van. Anno Moréno mindenhonnan el volt késve ezért nem tudott normálisan beadni se, éppen szaladt az akció után fel sem nézett vakon bevágta majd lesz valami alapon.
Ha megnézed Robertsonon szint mindig látni, h van ideje / előnye felnézni és nem vakon vagdossa be a labdákat. Ezért is jöhetett ki a modell eredmény szerintem :))

Robertson talán azért lehetett jobb vétel VVD nél mert akkor VVD horror összeg volt de be is jött ő bagó volt egy kieső csapatból, de ő is legalább annyira bejött, hatalmas story az övé szerintem.

Werner már el is felejtettem ;] jó neki a chelsea. Sokat pedzegették, hogy miért a chelseabe ment mikor a pool hívta és azt vonták le többnyire tanulságnak, hogy nem akart padozni. Mondjuk ha így van jobb is ott neki ha nincs benn annyi önbizalom, hogy lehet ő a legjobbak egyike akkor nincs helye Klopp gárdában, Jota első meccse után interjúban egyből mondta, hogy szeretne többet játszani, kellő önbizalom lendület ez a mentalitás kell Klopnak szerintem. Bár gyanítom Wernert a zsíros fizetés is motiválta a kékeknél ;] ;]

// Klopp mondta a meccs után, h miért nem igazolták le Chilwell-t

[ Szerkesztve ]

(#140592) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Marco van Basten többször is megkérdezte tőlem, miért nem elég győznünk, miért kell mindig meggyőzően is játszanunk. Néhány évvel ezelőtt a France Football összeállított egy listát a világ valaha volt legjobb csapatairól. Az én Milanom volt az első. A World Soccer is csinált egy ugyanilyen listát: ezen csak a negyedik lett a Milan, de az első három mind válogatott volt – az 54-es magyar ( :B ), a 70-es brazil és a 74-es holland. Aztán jöttünk mi.

'Fogtam ezeket a lapokat, odaadtam őket Marcónak, és megmondtam neki, hogy ezért kell nyernünk, és közben meggyőzőnek lennünk. Nem azért csináltam, mert történelmet akartam írni. Azért csináltam, mert kilencven perc önfeledt örömöt akartam adni az embereknek'

– idézi Sacchit Jonathan Wilson a Futballforradalmak című könyvében.

https://newsmondo.it/wp-content/uploads/2017/06/FB_Marco-Van-Basten-640x350.jpg

(#140593) mephi666 válasza DeathAdder (#140590) üzenetére


mephi666
nagyúr

tegnap azt figyeltem, hogy látszódott a leheletük a levegőben, 10 fok alatt volt a hőmérséklet... játékosok nagyja hosszú ujjúban, páran pedig rövidben, mert bírják... természetesen milner, mert ő kemény, mint a szög :) williams... és jota+mané... pedig azt hittem volna, hogy portugál+szenegáli létükre melegebb éghajlathoz vannak szokva

ui: tegnap amúgy szépen játszott a csapat... :K le lett mosva a leicester a pályáról...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#140594) venember83 válasza Tibiajax (#140592) üzenetére


venember83
nagyúr

"Marco van Basten többször is megkérdezte tőlem, miért nem elég győznünk, miért kell mindig meggyőzően is játszanunk."

Azt mondod, hogy van Basten Juve-matéria volt? :))

(#140595) Tibiajax válasza venember83 (#140594) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sose mondtam ilyet! semmi köze nem volt a juvéhoz

(#140596) DeathAdder válasza atee_13 (#140591) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért vvd-n is a fél világ röhögött amikor megvették egy középszer Sotonból klubrekordért. Vele mondjuk türelmesek voltak, mert CB hiány volt a csapatnál, nyáron a helytelen megkeresés miatt berágott a Soton, perrel fenyegetőzött, majd jött a bocsánatkérés, visszatáncolás, aztán inkább nem igazoltak senkit, hanem kivártak és a következő ablakban elhozták, nem volt panic buy, nem játszott B terv :N

Werner azt mondják az insiderek hogy azért nem jött, mert volt egy kivásárlási ára amit le kellett tenni érte, ezt meg Abra papa mellényzsebből előhúzta a 200 ezres fizu mellé, Thiago Zsota meg 4-5 éves részletfizetésre szerződött, ezért lettünk árban lehúzva Zsotával, mert azért az a 40+ millás végösszeg elég magas, persze senkit nem fog érdekelni ha beválik :D

(#140597) atee_13 válasza DeathAdder (#140596) üzenetére


atee_13
őstag

" ezért lettünk árban lehúzva Zsotával" ha így folytatja, akkor a farkasoknál verhetik az asztalt lassan, hogy a f@szba adhatták ilyen olcsón ;] :DD :DD
pedig nem az volt a masterplan

(#140598) DeathAdder


DeathAdder
veterán

The fall and rise of Ferencvaros: Hungarian football's royalty

Részlet

és milyen diplomatikusan fordítja le go home englishman, or die :DDD

(#140599) venember83 válasza Tibiajax (#140595) üzenetére


venember83
nagyúr

Dehogynem, hisz lényegében azt mondta Sacchinak, hogy a győzelem az egyetlen dolog, ami számít. Ami véletlenül egybeesik a Juve mottójával is. :))

(#140600) Tibiajax válasza venember83 (#140599) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

áháá..már értem. nos ha így nézzük, valóban van benne valami. mindegy hány góllal, mindegy milyen játékkal, de be kell húzni a bajnokságot.
igen, Sacchi valami másról beszélt.. de ő nem is volt juventus-edző soha. lehet, nem is akart

hanem,
milyen eredményt vársz ma este, mit vársz a két csapattól?
:)) elvégre nna, este megint csak nem minden napi clash jön!

https://afootballreport.com/content/team-images-current/11830-32078.png

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.