Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140701) venember83 válasza Tibiajax (#140700) üzenetére


venember83
nagyúr

:R :R :R
:C :C :C
:K :K :K :K :K

(#140702) Datsyuk válasza omfgk (#140663) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Since his debut in professional football, Erling Haaland has taken 91 shots on target.
He has scored 70 goals.

Nem tudom mennyire megbízható ez a statisztika, de ha igaz akkor félelmetes.

(#140703) omfgk válasza Datsyuk (#140702) üzenetére


omfgk
addikt

Még akár pontos is lehet ez a statisztika.
Csak olyan lövéseket számolva amik eltalálták a kaput. Kapufa sincs benne.

(#140704) Tibiajax válasza Datsyuk (#140702) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a gyerek egy terminátor.. most az egy dolog, hogy az arca olyan, mintha gofrisütőbe rakta volna, de úgy egyébként amikor viszi kapura a labdát, az az elszánt fej te..

(#140705) Noukoum válasza perempe (#140692) üzenetére


Noukoum
veterán

PL-ben kizárólag garantáltan a kiesés ellen küzdene a jelenlegi fradi. A többi bajnokságban viszont szerintem inkább alsó ház-középmezőny. De amit tényleg hozzá kell tenni. Nem mindegy 30 meccs a PL-ben vagy 30 meccs az nb1-ben. 1-2 szezon után beletudnának jönni a játékosok, de ha így bedobnák őket a mélyvízbe.. Nyilván akkor nem lenne EL meg BL, egy pici könnyítés de akkor is.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#140706) Tibiajax válasza Noukoum (#140705) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

úristen, olvasom én is már, mit dobott fel valaki az este..hogy fradi? meg premier league??

hát hadd fejtsem már ki én is viszonylag röviden és viszonylag visszafogottabban, de annál szakszerűbben a véleményemet:

[link]

(#140707) drachoHUN válasza Ringman (#140697) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Talán ügyesebben ülne a padon, mint Eriksen.

Forza JUVE!!!

(#140708) omfgk válasza drachoHUN (#140707) üzenetére


omfgk
addikt

Azt kétlem.

Állandóan pofákat vág... :))

(#140709) venember83


venember83
nagyúr

Ünnepel CR módjára:

Majd elkéri a mezét is:

[ Szerkesztve ]

(#140710) DeathAdder válasza BenHans (#140693) üzenetére


DeathAdder
veterán

Cáfold meg hogy nem igaz, a PL fogalmam nincs hogy jön ide már megint, semmi rosszat, becsmérlőt vagy valótlant nem írtam szerintem.

Vannak izgalmas edzőprofilok igen, főleg Gattuso, Gasperini, Fonseca, Pioli, Conte, és attól még lehet(né)nek baromi jók, hogy nem követik a modern foci fősodrását.

Néztem jónéhány meccset utóbbi időben, ami ott taktikus középpályának van állítva az nem hogy nem kompakt de többet sétálnak benne mint futnak (nyilván nem az Atalanta), amit most épp egy 40 éves játékos oktat, olyan ez amikor egy bűnszar PL meccsre elkezdik szakérteni, hogy hát igen ezek világklasszisok, és szakmailag nagyon jó a meccs, csak most épp a játék közdő szelleme dominál :D

Topliga szinten baromi széles és hosszú a legtöbb csapat, ezért mondtam hogy a topligák MLSZ-e, attól még nyilván topliga, és lehet(né)nek vele eredményesek :)

(#140711) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

no lássuk akkor, mi a mai program:

(#140712) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#140711) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

igaz magyarként neked ma nem Szoboszlaiért kéne tombolnod a TV előtt? :P
remélem nyer ma az inter és a müntyengladbach, megnézném a realt az EL-ben... :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#140713) Noukoum válasza ZavaBalazs (#140712) üzenetére


Noukoum
veterán

Inkább ne. Nem azért nézek a bl-t hogy középcsapatokat lássak az elődöntőben/döntőben. Nem azért mert sajnálom tőlük, de semmi izgalom nincs abban hogy egy nagy csapat majd lesöpri őket. Tavaly elvitte a covid, idén legyen normális.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#140714) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#140712) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

áhh..nem bírom nézni a münchent

(#140715) forceberg válasza Tibiajax (#140714) üzenetére


forceberg
veterán

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#140716) Tibiajax válasza forceberg (#140715) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#140717) BenHans válasza forceberg (#140715) üzenetére


BenHans
addikt

"Zurück zum Käfig!" :DDD ;]

#140716Tibiajax: "Mit ittál Gyuluska?"

#140710DeathAdder: Okéjó! Így azért jobban értem mire gondolsz. De azért Conte izgalmas profiljáról kérdezd meg Tibiéket is. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140718) forceberg


forceberg
veterán

Amennyiben igazak a hírek, Diego eltávozott! :(

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#140719) mephi666 válasza forceberg (#140718) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nem rég lett 60 :( ...mondjuk az életviteléhez képest a 60 is szép szám, de akkor is hihetetlen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#140720) BenHans


BenHans
addikt

Ég veled Diego!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140721) bagyulajuve válasza forceberg (#140718) üzenetére


bagyulajuve
addikt

pont most láttam,

nyugodjék békében!

egyik legjobb focista volt akit valaha láttam

Resistencia eterna

(#140722) forceberg válasza BenHans (#140720) üzenetére


forceberg
veterán

[link - teljes]

Illetve:

Genio-Genio-Genio! - ta-ta-ta-ta-ta-ta-ta...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#140723) Tibiajax válasza forceberg (#140718) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát én ezt nem hiszem el
ezt a szájbakurt mocskos rohadék évet

(#140724) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#140718) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:((
Ez most gyomron ütött.
Egy korszakos zseni, a zsenik zsenije. Minden idők legjobbja.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140725) vzsryl válasza forceberg (#140718) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"Isten keze" másodszor lépett vele kapcsolatba. Sajnos most utoljára. :(

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#140726) Peterhappy válasza forceberg (#140718) üzenetére


Peterhappy
őstag

:( Úgy volt a valaha volt egyik legnagyobb, hogy mellette olyan életet élt, mint másik harminc ember együttvéve. Istenadta tehetség volt, ha alázatosabb, észnél van és nem enged a csábításoknak, olyan magasságokba juthatott volna el, hogy soha meg sem fordult volna senki fejében sem, Pelé jobb volt-e nála.

(#140727) BenHans válasza forceberg (#140722) üzenetére


BenHans
addikt

:R Hirtelen nem találtam, pedig most hogy megnyitottam látom hogy ott van a mentett videóim között.
Nagy kedvencem, nincs benne gól, de mégis minden benne van. Én is így melegítek, párszor le is **sztak érte, mert egyesek szerint ez csak bohóckodás. Nem, ez úgy mozgat át, hogy közben a kedved is jobb lesz.

Peterhappy: Szenvedéllyel és a szenvedélynek élt. Ennyi. Vállalta, nem volt képmutató.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140728) Tibiajax válasza BenHans (#140727) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ki a francot érdekelnek a gólok?.. a labdához
a labdához ért úgy hozzá, mint senki más. ill de, Messi.. meg Öcsi, annak idején. állítólag..

(#140729) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez a Magyar-Angol 6-3 csak nálam nem színes?
Pedig úgy lett beharangozva, hogy digitalizálva, színesben. Néha-néha felvillannak színek, és ennyi.
Azt azért tegyük hozzá, hogy egy majdnem 70 éves felvételről van szó. Csoda, hogy megmaradt az utókornak, mégha így is.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140730) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#140729) üzenetére


forceberg
veterán

Csak bizonyos jelenetek lettek színesre átalakítva.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#140731) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#140729) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nálam hol színes, hol fekete-fehér, de főleg fekete-fehér - biztos valahol helyre tudták állítani

de nyomasztó most ezt nézni :( - Maradona az egyik első zseni focista élményem (Détári és Hugo Sanchez mellett)

Resistencia eterna

(#140732) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#140730) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R
Most volt a harmadik találat. Az angol úgy ment ki Puskás cselére a pályáról, mint a Coffidises reklámban a Rallysok. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140733) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#140732) üzenetére


bagyulajuve
addikt

középsuliban egyszer pont ilyen gólt lőttem tesi órán, a tanár instant 5-öst adott

Resistencia eterna

(#140734) Phoen|x


Phoen|x
őstag

R. I. P.

Go Gunners!

(#140735) DeathAdder


DeathAdder
veterán

jajj de nyalom, klopp feltolja a C-t az Atalanta ellen :DDD

(#140736) Ringman


Ringman
nagyúr

a mönchengladbach elég nagy lépést tett ma a továbbjutás érdekében (3-0 félidőben), ha nem nyer ma az inter, akkor kb tovább is jutott a madrid.
(conte meg repülni fog legkésőbb az idény végén)

(#140737) g0dl


g0dl
addikt

Diego a legnagyobb tehetség akit aktív korában játszani láttam.

Pont tegnap kínált meg egy videóval róla a youtube. Ahogy átküzdötte magát a védőkön, az utánozhatatlan. Nem volt ott neymározás, meg önbuktatás ( ezt Messi és Ronaldó is csinálja), viszont volt felrúgás utáni négykézláb továbbfutás.

(#140738) venember83


venember83
nagyúr

(#140739) Tibiajax válasza venember83 (#140738) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

https://pbs.twimg.com/media/D4lsrAxWkAA_Wm2.jpg

(#140740) Redneck


Redneck
veterán

Na kíváncsi leszek az esti showra. Hajrá Inter, gurítsátok meg a blancókat! :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#140741) Ringman válasza Redneck (#140740) üzenetére


Ringman
nagyúr

így van, fozza inda!

(#140742) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Shakhtar a Real Madrid legyőzése után iszonyatosan megzuhant az BL-ben.
A Gladbach ellen 10(!) gólt sikerült beszedniük 2 meccs alatt, egyet sem szerezve mellé.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140743) forceberg válasza Redneck (#140740) üzenetére


forceberg
veterán

Úgy néz ki, tavasszal rá akarnak menni a Scudettora :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#140744) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nem jönnek a gólok az esti meccseken.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140745) alázógyík


alázógyík
őstag

Annyó nagypapapám mutatta meg nekem a 86-os VB-n, hogy csak kövessem azt a 10-es srácot, mert micsoda játékos, a világ legjobb játékosa lesz. Csodálattal figyeltem, lestem a mozdulatait, a sebességét, az erejét.
Igaza volt. :R

Nagyapám februárban hunyt el, Diegora nem gondoltam volna hogy idén követi. :(

Nagyon gané ez a 2020..

(#140746) BenHans


BenHans
addikt

Vidal :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
az agysebész
Nainggolan még mindig egy polccal feljebb van, minden szempontból.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140747) hhenry válasza BenHans (#140746) üzenetére


hhenry
őstag

Megérdemelte ;]

(#140748) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na Vidal idegállapotba került. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140749) mephi666 válasza DeathAdder (#140735) üzenetére


mephi666
nagyúr

Fél óra után atalanta 5shot 2 on target... 'pool 0-0 ... ebbű baj lesz more

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#140750) Ringman válasza BenHans (#140746) üzenetére


Ringman
nagyúr

bazmeg, de tényleg.

mehet contéval együtt a picsába.

fogadtam volna rá hogy a bíró angol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.