Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140751) BenHans válasza hhenry (#140747) üzenetére


BenHans
addikt

Ilyen segghülyék megyében vannak.
Remélem egyik régi csapattársam nem olvassa.

Ringman: kár, hogy ilyen gyorsan nem lehet fogadni, mert láttam a fején az első lap előhúzásakor hogy hibát dob a calm.exe

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140752) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Következő kiállított Interes?
Conte :DDD
1.01

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140753) Redneck


Redneck
veterán

Függetlenül attól, hogy utálom Vidalt, úgy érzem ez most nem volt korrekt. Az angol bíró elég gáz... :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#140754) hobizoli válasza BenHans (#140746) üzenetére


hobizoli
nagyúr

amikor meg VAR sincs belole, akkor mit reklamalnak ott 6-n?

több drón kell ;P

(#140755) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#140753) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az olasz sportsajtó úgyis kielemzi, hogy pontosan mik mentek a spori felé.
Lehet, hogy nem csak egy ""Vaffanculo"" Puta Madre meg ilyesmik hangzottak el. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140756) perempe válasza BenHans (#140746) üzenetére


perempe
addikt

ha a másik csapatban játszik, akkor is kiállította volna?

nagyon be akar kerülni a spori a hírekbe.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#140757) Ringman válasza Redneck (#140753) üzenetére


Ringman
nagyúr

egy igazi pöcs, biztos megsértette a lelkét vidal, aztán félelmében kiállította (vidal is hülye volt)

(#140758) BenHans válasza Ringman (#140750) üzenetére


BenHans
addikt

Már ott tartok, hogy hálát adok az égnek, hogy nem jött Conte Rómába.
De arra kíváncsi lennék most hány €-s étteremben van, hány €-val a zsebében és milyen ételeket szeretne még rendelni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140759) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Bayern bűngyenge játékkal is tud vezetni Herrr Szoboszlaiék ellen.
És hát ki más, mint a Lewa. A lesipuskás. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140760) perempe válasza LyonnaisFan1 (#140755) üzenetére


perempe
addikt

Lehet, hogy nem csak egy ""Vaffanculo"" Puta Madre meg ilyesmik hangzottak el.
megtehette volna, hogy még sárgát se ad.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#140761) Ringman válasza BenHans (#140758) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát nem vesztettetek sokat.

egyébként fújható lett volna a tizi, amit vidal reklamált.

(#140762) Redneck válasza Ringman (#140761) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem is véleményes, akár be is lehetett volna fújni. Ha nem fújta be, egy sárgával és egy hátrébb lépéssel, megoldhatta volna. Ez másnak megy, ennek a bírónak nem. Na mindegy, nem lepődök meg, a Realt van, hogy nyomják.

Egyébként gyenge eddig az Inter, és az eredmény reális. Vagy reálos? ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#140763) LyonnaisFan1 válasza perempe (#140760) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Akár.
De a Szabó úr már meghozta döntését, amit persze fognak vitatni.
Erős is volt, meg nem is. A hatosfogatból ő mondta a legjobban a magáét. Valakinek az első sárga után erőteljesen fellépve el kellett volna vonszolnia onnan, hogy fogja be a pofáját.
Dejan Stankovicból kinéztem volna, hogy lever neki egy tanító jellegű sallert. Neki csak nem pofázott volna vissza, de ilyen pár iq-s játékosból bármi kinézhető.
Vidalt sem az eszéért szeretik, nah. ;]

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140764) DeathAdder válasza mephi666 (#140749) üzenetére


DeathAdder
veterán

tökmindegy, csak sérülés ne legyen, szombat kora délután idegenben ütni kéne a Brightont :)

(#140765) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A San Siroban elromlott a VAR rendszer? Ez is gyanúsnak tűnt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140766) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#140765) üzenetére


venember83
nagyúr

A Meazzában biztos befújták volna!!!

(#140767) mephi666 válasza DeathAdder (#140764) üzenetére


mephi666
nagyúr

Annyira tudtam, hogy kapunk egy gólt a nagy csere előtt... Jota most vághat párat :D

Na ott a 2. A védelem alszik

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#140768) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez a bíró nem akar nekünk semmit fújni... na, most egyet... hátha lesz itt még foci bő 20 percben

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#140769) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

ez a Neuer jó kapusnak tűnik, szerintem fogunk még róla hallani

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#140770) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Atletic Madrid betalál, VAR, les, imádom. :DD
Már csak a Matracosok kellenének a mikszrűű.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#140771) perempe


perempe
addikt

Hallgat valaki zenét rajtam kívül a mesterséges szurkolói hangok és a felesleges információáradat helyett?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#140772) Noukoum válasza perempe (#140771) üzenetére


Noukoum
veterán

Inkább mást is csinálok közben. Főleg ilyen gyenge meccseknél. (inter-real)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#140773) DeathAdder


DeathAdder
veterán

angol-magyar (3-6) digitálisan felújított változata Matuz Krisztián kommentálásával letölthető a tékából :)

(#140774) NyxNyxNyx válasza Redneck (#140753) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Gondolom akkor itt az első sárgára gondolsz, amit nem találok sehol. Mert a második teljesen egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#140775) Phoen|x válasza perempe (#140771) üzenetére


Phoen|x
őstag

Én alkalmanként olvasok. :DDD

Go Gunners!

(#140776) BenHans válasza mephi666 (#140768) üzenetére


BenHans
addikt

"hátha lesz itt még foci bő 20 percben"
Hát, ha foci nem is, de egy kaput találó lövés összejöhetett volna ezzel a "zs" kerettel is, egy csóró olasz csapat ellen. ;]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#140777) sh4d0w válasza venember83 (#140766) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az San Siro, értem? ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#140778) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

arra azért még kíváncsi lennék, hogy a salzburg szabad szemmel is látható lesgólja hogy ment át a VAR-checken. na mindegy, szerencsére nem számított...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#140779) Noukoum válasza NyxNyxNyx (#140774) üzenetére


Noukoum
veterán

Csóri Vidal világ életében játszotta az eszét meccsek előtt, aztán mindig zakó lett a vége. Piké 2.0
Bár ugye aki nagyot mer nagyon nyer, vagy ez esetben veszít. :D

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#140780) forceberg válasza Noukoum (#140779) üzenetére


forceberg
veterán

Piqé hogy jön Vidalhoz? 2 Copát tud felmutatni VB, EB és 4BL-lel szemben.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#140781) Noukoum válasza forceberg (#140780) üzenetére


Noukoum
veterán

Úgy hogy hogy mindig fikázza a Real Madridot, aztán mikor ellene játszik a Barca kb mintha moziba vóna a nagy Piké.
Ha Messi nyilatkozott volna ilyeneket azt mondom hát neki van mire. De pont ő?

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#140782) Tibiajax válasza Ringman (#140750) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó reggelt
van valami info már arról, h lemondott conte és megy vidallal és többi pár kedvencével együtt?

(#140783) Ringman válasza Tibiajax (#140782) üzenetére


Ringman
nagyúr

:DDD

na persze.
szerintem már végig fogja nyomni az évet, egyrészt ki van fizetve, másrészt a 2-4. hely meg tökmindegy, de a bl-indulás azért legyen meg.

ha elmegy, akkor a keret min. harmadának lapát.

(#140784) venember83 válasza Ringman (#140783) üzenetére


venember83
nagyúr

A jövő éve is ki van fizetve, ha jól tudom, három évre kötöttek szerződést Beppével.

(#140785) Ringman válasza venember83 (#140784) üzenetére


Ringman
nagyúr

a kínaiak eddigi ügyködését nézve szerintem az a pénzügyi bukta pont nem fogja érdekelni őket.
azt is mérlegelni kell nekik, ha marad még 1 évig, akkor majd kisír még 3-4 35 év körüli "rutinos" játékost, aztán őket is fizetni kell.

(#140786) Tibiajax válasza Ringman (#140783) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a tizenegyesig néztem a meccset, nem bírtam tovább
figyelj:) a madridban, nem volt ramos, nem volt benzema, se a romboló kázemíró.. :)érted. a három, talán legfontosabb láncszem hiányzott. ÉS még így sem tudtak semmi érdemlegeset kezdeni velük. pedig a felállás nem volt szar, hátul tök jó volt, én is pont így vártam, kp is úgy ahogy, jó vidalt tudjuk hogy már lassú meg idióta is, de legalább szívvel játszik, és szutyok perisic helyett is más volt a pályán, elöl is megvoltunk. és bazmeg.... így se, semmi
sőt, betéved egy veszélytelen, senki száncsó vagy ki a rák madridi a tizenhatoson belülre és már be kell akasztani hátulról egy barellának. valami vicc az egész. és onnantól meg ugye már tök mindegy is

vidal meg a többi lassú, öreg fos helyett teljesen más játékosok kellenek, fiatal, tehetséges akárkik. akár olaszok is jók. mert barella is jó, sőt, mert a hollanadok ellen rögtön tud brillírozni, meg a válogatottban, meg kis olasz csapat ellen is
és contet meg el kell rabolni, el kell tüntetni valahogy és tök más felfogású német vagy portugál edző kellene..lehet, még villas-bojas is jó lenne
hát vagy simeone, nyilván. de az marad álom

(#140787) Ringman válasza Tibiajax (#140786) üzenetére


Ringman
nagyúr

én a szünetben csekkoltam ki, egy időre elég is volt az inter-meccsekből (így a focinézésből is, mert mostanában más meccset nem is nézek, csak a magyar válogatott tétmeccseit amikor nem felejtem el - a mikiegérkupa kivételével)

(#140788) Tibiajax válasza Ringman (#140787) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a magam részéről csatlakozom
ez a gyönyörűséges év a focival is, meg mindenével együtt is érjen minél hamarabb véget. csak azt várom

(#140789) viharhozo válasza Redneck (#140753) üzenetére


viharhozo
addikt

Vidalt 553 meccsen hatszor allitottak ki, ebbol 1 volt azonnali piros. Random osszehasonlitaskent, Piquenek 604 meccsen van 5 (ebbol 4 instapiros). Vidalnak a PR-ja eleg rossz.

A Bayernben egy kiallitasa volt, az a klasszikus Kassai-fele, amikor tenyleg a semmiert kapta a masodik sargat.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#140790) IreN!CuS válasza viharhozo (#140789) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ami nekem furcsa, hogy 4 mp-n belül 2 sárgához mit kell mondani és vagy csinálni? Mert én azt láttam, hogy az hülye angol angol hülye kiosztja a sárgát, Vidal akkor visszaáll pofázni mondván a sárgát már megkapta erre adja a következőt pár másodpercen belül nem is értem....egyik félt sem mondjuk...

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#140791) Phoen|x válasza IreN!CuS (#140790) üzenetére


Phoen|x
őstag

A bíró ingerküszöbétől függ.

Go Gunners!

(#140792) Datsyuk válasza viharhozo (#140789) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Mondjuk az se mindegy milyen piroslapokat kapsz. Pique tippre legtöbbször utolsóként(mert lassú) lerántott valakit míg Vidalt azért inkább a Ramos szekcióba raknám (kemény becsúszás, "véletlenül" meglendülő kar stb...). De nyilván befolyásolja a bírókat a hírnév és hogy melyik klubban játszol.

(#140793) Ringman válasza Phoen|x (#140791) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen, kb vannak az angolok és van mindenki más. (mondjuk átolvasva a topik pl-es különítményének írásait az angolok nyugodtan igazolhatnának légiósokat a bírói karba is)

(#140794) omfgk válasza IreN!CuS (#140790) üzenetére


omfgk
addikt

Annyira belemászott a bíró arcába ,hogy a bírónak hátra kellett lépnie.

Érdemes megnézni ,hogy hány centire volt mondjuk Vidal orra a bíró arcától.

Nekem inkább az első sárga volt kérdéses.

A második az egyértelmű volt. Még pár mondatot odaszólt volna még egy kis hepciáskodás és ott mehetett volna egyből a piros.

[ Szerkesztve ]

(#140795) Citroware válasza Phoen|x (#140791) üzenetére


Citroware
addikt

Az első sárgát nem értettem annyira, persze attól függ, mit mondott. A második viszont kívülről látva is jogosnak tűnt, mert azután ment oda még jobban megmondani a magáét.

(#140796) IreN!CuS válasza omfgk (#140794) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem vitatom a második sárgát mert az simán megérte. Viszont ha a kettőt egybe nézzük akkor már eléggé kérdéses

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#140797) Ringman válasza IreN!CuS (#140796) üzenetére


Ringman
nagyúr

vajon ugyanezért kiállította volna ramost is egy percen belül 2 sárgával? vannak kétségeim, bár nem ismerem ezt a bírót.

a tizenhatoson belüli esetet meg végig kellett volna néznie a varnak.

[ Szerkesztve ]

(#140798) omfgk válasza Ringman (#140797) üzenetére


omfgk
addikt

vajon ugyanezért kiállította volna ramost is egy percen belül 2 sárgával?

Szerinted ki vezeti a listát, ha a kapott sárgák, második sárgák vagy pirosak számát nézzük? :))

Arcoskodásban Ramos verhetetlen.
Viszont neki van annyi esze ,hogy nem lép be ennyire a bíró aurájába. 10-11 éve voltak hasonló mutatványai de mostanában már nem.

Ennek a kommunikációs formának is megvannak az írott és íratlan szabályai. A La Ligában ennek már mondhatni hagyományai vannak. Piranha rajként körbevenni a bírót és szívre tett kézzel az anyjuk életére megesküdni ,hogy semmi nem volt spori...

[ Szerkesztve ]

(#140799) Ringman válasza Tibiajax (#140788) üzenetére


Ringman
nagyúr

conte eddigi bl-mérlege inter-edzőként:
10 meccs, 2 győzelem, 3 döntetlen, 5 vereség.

(#140800) forceberg válasza Ringman (#140797) üzenetére


forceberg
veterán

Nem volt VAR... ennyi egs meccs befolyásolása. Hát akkor nincs mit csodálkozni, ha egy ilyen esetet nem néz vissza a kretén! Ha jelzi a játékosoknak, hogy megnézzük, akkor nincs balhé... Varane elrúgta a labdát, de Vidal mitől esett el, ha nem értek hozzá?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.