Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132401) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#132399) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Kovac szerintem kicsi a dortmundhoz, mondjuk úgy a herthánál jó helye lenne. Ten Hagot el tudnám nálatok is képzelni (mondjuk biztos kicsit fura lenne neki, állítólag bayern fan :P), kérdés, hogy Bosz után a vezetőség hogy áll az ajaxtól való igazoláshoz... Nagelsmannt szerintem nem tudjátok kivásárolni a red bulltól. Hasenhüttl nem rossz, Farkét nem vágom (ahogy látom, korábbi utánpótlás-edzőtök, gondolom azért opció)

Tibi: esküszöm, hogy legközelebb ha beszélünk, átadom neki :)

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#132402) Cartevo


Cartevo
őstag

Két órán belül derby. /m4/

(#132403) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#132352) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Most olvasom, hogy a Bayern az ilyen maszkokból befolyó összeget felajánlotta a Kimmich+Goretzka által indított koronás jótékonysági gyűjtésnek. Gondolom a többi klubnál is van valami ilyen része ennek a történetnek...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#132404) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Pisont: "...Kicsit nekem a Liverpool játéka jutott eszembe, az MTK hasonló módon használja ki gyors emberei adottságait, a három támadó próbálja az üres területeket befutni, és nekünk ezt kellett megakadályoznunk egy olyan felállással a belső tengelyben, hogy az indítások ne születhessenek meg.”

Mindezt a dupla 0-0-s MTK elleni kupaelődöntö után... :Y :W

https://www.coreinfinity.tech

(#132405) forceberg válasza sh4d0w (#132404) üzenetére


forceberg
veterán

Nem azt írták, hogy nem iszik már?
:D :DD :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#132406) salesman válasza forceberg (#132405) üzenetére


salesman
őstag

Akkor már kiszáradt volna...

Türűűűdrááá!

(#132407) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#132402) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az első ténylegesen nézők/szurkolók nélkül. :W
Legalább mindkettő táborba beengednének vagy 300-300 főt, persze betartva minden előírást.
Máris lenne valami hangulatszerűssége a történetnek. Ez a hangszóróból bejátszunk valamit egy vicc.
Kicsit lestem a Bvb-Bayern meccset is, azon is volt. Hát röhej. Ha az igazi 25000 vagy hány ezres sárga fal megdörren, a mennyezet is leszakad. A valódi szurkolást semmi sem tudja visszaadni. Nincs az a hangtechnika.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#132408) Ringman


Ringman
nagyúr

btw a világ legtehetségesebb külügyminisztere mit keresett zártkapus meccsen dzsudzsákkal közösen? balázsunk is a futsal-diplomata csapatot fogja erősíteni?

(#132409) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#132407) üzenetére


mephi666
nagyúr

magyar meccseken simán megadhatják a hangulatot: olyan lenne, mint az aláröhögős ócska sitcom-ok :D néha 1-1 véletlenszerűen lejátszott "k*rvaanyád"-dal pluszba meg lehetne fűszerezni

ute-fradin egyébként párszáz néző simán elkezdené egymást köpőcsövezni (szociális távolságot szigorúan tartva) és terjeszthetnék ilyen módon is a vírust :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#132410) Ringman válasza mephi666 (#132409) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#132411) DeathAdder válasza mephi666 (#132409) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én tartok tőle, ha angliában is ilyen hangulatot kamuznak, mint a németek tegnap, akkor vissza fogjuk sírni amikor már nem AI szurkolók lesznek :D

A jelenlegi első osztályban a Crystal Palace, Sheffielden kívül nem nagyon van olyan szurkoló nézősereg, aki végigtombolná a 90 percet.

mondjuk kíváncsi vagyok az etihadban hogy oldják meg AI-val, 90 percen keresztül széééété-széééété-széééété, meg szerhió-szerhió-szerhió fog menni? :D

(#132412) forceberg válasza mephi666 (#132409) üzenetére


forceberg
veterán

Így is sokkal jobb, mint a full csend.

Bénázásokra kötelező lehetne az aláröhögés helyett a kiröhögés.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#132413) mephi666 válasza Ringman (#132410) üzenetére


mephi666
nagyúr

kb erre gondoltam :)

viccen kívül most villámgyorsan fejleszteni kellene egy szurkolói appot, amivel lehetne hangot küldeni a stadionba :) otthonról szurkolhatna akár pártízezer ember és a hang eljuthatna a játékosokig... (mármint rendesen szűrve-kikeverve, hogy hasonlóan szóljon, mint a helyszíni szurkolás) ...csak ehhez tényleg realtime közvetítés kell

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#132414) Peterhappy válasza forceberg (#132412) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nekem a golvonalrol mentett ujpesti helyzet utan igen egyertelmuen a Benny Hill show zeneje ugrott be.

(#132415) vond válasza mephi666 (#132413) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Mekkora ötlet. ;] Tök jó lenne megoldani. :K

De lenne ott minden. :DDD Asszony, hozzá még egy sört! Ne kapcsúd a Szulejmánra! Ezt nézd meg, Jóska! Bázzzeee! Pusztujjjáááe köcsög! Nemoda, emide! Türűűűdrááá! Hájnálká, gyüssz le a szekrényrűűű! Engedd ki a kutyát, Mariska! Hol a tökömbe van a távirányító? Mama, mennyen má ki a képbűűű! Na, kár vót idekapcsúni...

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#132416) salesman válasza vond (#132415) üzenetére


salesman
őstag

Így?
"Türűűűdrááá!"
Ez qrva jó! :DD

Türűűűdrááá!

(#132417) mephi666 válasza vond (#132415) üzenetére


mephi666
nagyúr

na hát ezeket kellene okosan kiszűrni :D

nagy a csend: pl-ről nincs hír, hogy akkor a júni közepei indulás esélyes még?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#132418) vond


vond
MODERÁTOR

Na, csak odakapcsoltam erre az Újpest-Fradira. :D Érdekes ez az alákevert atmó. A semminél talán jobb ez is. De vajon a szidásokat is belerakták a hanganyagba? Úgy lenne az igazi. ;]

(#132416) salesman: Úgy ám! :K Vidéken ilyenek mennek. Főleg, ha odakeveredsz valami 50-es, 60-as korosztályú, nem épp szofisztikált szókincsű, és legkevésbé sem szomjas társaság mellé. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#132419) salesman válasza vond (#132418) üzenetére


salesman
őstag

Nono, nem bántjuk a 60-as korosztály! :K
Istók bicikli elmegyek egy ilyen meccsre! Még most is röhögök!
"Türűűűdrááá!"
Úgyis tervezem a Bp.-ről történő elköltözést...

Türűűűdrááá!

(#132420) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

A hetvenedik perctől az Újpest-játékosok mintha fáradtabbak lettek volna..

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
ez a mérkőzés krónikájának fénypontja. :D :D ezért már megérte végigfutni a szöveget

mi a jó krva anyjukba fáradtak el??? :DDD :DDD :DDD

milliókat keresnek havonta azért, hogy semmit nem kell csinálniuk, dolgozni főleg nem, csak edzeni meg lazítani, két hónapja nincs semmilyen meccs! hát kabaré bzmeg, ez az egész kabaré

[ Szerkesztve ]

(#132421) venember83 válasza Tibiajax (#132420) üzenetére


venember83
nagyúr

70 perc futás engem is lefáraszt, mi olyan érthetetlen ezen? Nyilván sokat sprinteltek, s ez kivesz az emberből nem kevés energiát. A kevés meccs miatt meg nincs meg a meccserőnlét, amit csak mérkőzéseken lehet megszerezni. Minden logikus és érthető, teljesen védhetőek ezek az emberek, elnézést, profi sportolók. :)

(#132422) IreN!CuS válasza Tibiajax (#132420) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Miért te nem fáradtál el a topic focinál? Naúgye :U ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#132423) forceberg válasza IreN!CuS (#132422) üzenetére


forceberg
veterán

Az más, ott iram is volt! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#132424) venember83 válasza Tibiajax (#132420) üzenetére


venember83
nagyúr

Vigasztalódj ezekkel a képekkel: [link]

(#132425) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

(#132426) vond válasza sh4d0w (#132425) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Egyre nevetségesebb ez az egész. Azt se tudják, mit akarnak. Csaponganak össze-vissza.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#132427) sh4d0w válasza vond (#132426) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk az érdekelne, hogyan képzelik, mert értem én, hogy vízszintesen kimarad 3 szék, na de függőlegesen is? Mert akkor lesz, aki kiszorul az említett stadionokból, az MLSZ-nek meg beteljesül a vágya a telt házas meccsekről...

https://www.coreinfinity.tech

(#132428) mephi666 válasza sh4d0w (#132427) üzenetére


mephi666
nagyúr

1-1 sornak is szabadon kell maradni 2 ember kozt

"A nézők csak minden negyedik ülőhelyet foglalhatják el, vagyis három széket üresen kell hagyni két ember között, illetve a közvetlenül egymás mögötti ülőhelyeket sem lehet használni"

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#132429) venember83 válasza sh4d0w (#132427) üzenetére


venember83
nagyúr

Újradefiniálják a telt házat. :D

(#132430) Ringman válasza mephi666 (#132428) üzenetére


Ringman
nagyúr

nincs mese, így nyolcszor akkora befogadóképességű stadionokat kell építeni, mint eddig!

(#132431) Tibiajax válasza IreN!CuS (#132422) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem, nem fáradtam el.. csak szar voltam. de az más
csak tudod, én nem edzhetek egész nap, meg nem gyúrnak profi gyúrók. nem raknak alám hibrid szőnyeget, és mindezért nem kapok havi 3-5millió forintot.. hogy csak ezt csináljam és ne is foglalkozzak mással.
ha nekem ennyi pénzt adnának, és profi körülmények között edzhetem egész nap akár a testem (és persze 20-35 éves lennék), elképzelhető hogy nem fáradnék el a 70.percben, főleg nem egy ratyi fradi ellen.. hanem hajtanék a 90.percben is, mondjuk, ahogy tette azt Puyol is, az esti chelsea-barca bl-meccs ismétlésen.. láttad? 92.perc, és puyol ott rohangált az angolok tizenhatosán belül és tombolt. mindennek látszott, csak kibaszott fáradtnak nem!!!!
rohadt érdekes volt...........

nem ugyanaz, bárhonnan is nézem

venember hát igen, ezek még szép mezek voltak. ezért pl ma vagyonokat kérnek

[ Szerkesztve ]

(#132432) salesman válasza Tibiajax (#132431) üzenetére


salesman
őstag

Ratyi? Üss a szádra gyorsan! :K

Türűűűdrááá!

(#132433) venember83 válasza salesman (#132432) üzenetére


venember83
nagyúr

Az Inter, Barcelona, Ajax a referenciaszint, amihez képest minősít/besorol Tibcsi, ne vedd a szívedre. :)

(#132434) salesman válasza venember83 (#132433) üzenetére


salesman
őstag

És a PSG, az már smafu? ;)

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#132435) venember83 válasza salesman (#132434) üzenetére


venember83
nagyúr

Ratyi PSG, ne vicceljünk már... :U

(#132436) Tibiajax válasza venember83 (#132433) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kb.. elképesztő, mennyire jól látod

[ Szerkesztve ]

(#132437) sh4d0w válasza venember83 (#132433) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Azért jó, hogy nem tette túl magasra a lécet ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#132438) Tibiajax válasza sh4d0w (#132437) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

k@csög.....
:D :D ;]

(#132439) DeathAdder válasza Tibiajax (#132431) üzenetére


DeathAdder
veterán

Te most idekeversz egyet az utolsó régi vágású játékosok közül. Utána már csak celebek, influenszerek, primadonnák és márkanagykövetek jöttek :)

Ő még nem ilyen volt

[ Szerkesztve ]

(#132441) gyuromoj válasza Ringman (#132440) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ezek még a halálos ágyukon se mondanának meg az igazat. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#132442) sh4d0w válasza gyuromoj (#132441) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem mondanák meg? A fele sem igaz annak, amit kérdeznek...

https://www.coreinfinity.tech

(#132443) gyuromoj válasza sh4d0w (#132442) üzenetére


gyuromoj
veterán

:D :K

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#132444) IreN!CuS válasza Tibiajax (#132431) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Dehogynem, szenvedtél ott a PSG mezedben, pedig a sör is megvolt utána beszélve mint fizetség :D De hát olajos drukkernek nem elég a sör. ;)

forceberg: volt bezon,y 3 napig fájt mindenem :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#132445) salesman válasza IreN!CuS (#132444) üzenetére


salesman
őstag

:K

Türűűűdrááá!

(#132446) Napfénysüti válasza IreN!CuS (#132444) üzenetére

Esküszöm én is rendesen elfáradtam. Beleadtunk mindent. ;]

Més que un club!

(#132447) salesman válasza Ringman (#132440) üzenetére


salesman
őstag

Mé'mé', Te is tudod, hogy Dzsudzsi a magyar foci utazó nagykövete, nagykövetnek pedig alapból jár a diplomata útlevél, van még kérdés? ;]

Türűűűdrááá!

(#132448) Cartevo válasza Peterhappy (#132209) üzenetére


Cartevo
őstag

(#132449) Peterhappy válasza Cartevo (#132448) üzenetére


Peterhappy
őstag

Na rola mar en se sokat tudok... Sot...

(#132450) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Kaposvar de gyenge, te jo eg.
Az Egrszeg akkor szerez golt, amikor akar :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.