Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133008) mephi666 válasza venember83 (#133007) üzenetére


mephi666
nagyúr

én meg most coming out-olok: be kell vallanom, hogy 3.5hónap angol foci nélkül és már képes voltam teljes félidőket végignézni magyar bajnoki meccsekből :D

szerintem felesleges a külön topic... pont ez a lényege a focinak, hogy nemre/korra/bőrszínre/vallásra/politikai beállítottságra való tekintet nélkül eltörli a határokat :K megértem azokat, akik tudnak kötődni magyar csapathoz (sőt irigylem is őket), de nálam ez a rész teljesen kimaradt... eredetileg nem kecskeméti vagyok, kint voltam a meccsen 12 éve, amikor bebiztosították az nb1-es feljutást: jó volt a hangulat, de nekem semmi többet nem jelentett... még falun viszont mindig kint voltunk a hazai megye2 meccseken :) csak hát elköltöztem 14 éve, pár hete poénból megnéztem a csapatot mlsz adatbázisban és meglepődésemre néhányan még mindig játszanak a régiekből... nem semmi: az edző 45 éves, sokáig az apja volt az edző, de az öccse is benne van már vagy 20éve a csapatban... ja és 45 évesen még mezőnyben is játszik... a kapus meg már 50+... megyeszinten nem a sok idegenlégiósról szól a "csapat" ...max a szomszéd faluból jönnek biciklivel az idegenlégiósok :DDD

ami miatt én sem szeretem az nb1-et, valamint csúnya kimondani, de a válogatottat se: semmi csapatszellemet nem látni... ott vannak, alibiznek a pályán milliókért, tologatják a labdát, hogy majd lesz valami és kész... semmi küzdőszellem nincs már bennük... gera óta tényleg kb csak böde mutatott valami ilyesmit a pályán :) ha a teljes válogatottnak szétosztanánk pl egy milner/robertson küzdőszellemét, teljesen máshol járnánk :K a válogatottból kiábrándultam már legalább 1 tucatszor az elmúlt 25-30 évben: néha megtáltosodnak (mint 15éve az olaszok ellen sörmeccsen, 4éve portugálok ellen, vagy a legutóbb a horvátok ellen), elhitetik az emberrel, hogy innentől kezdve más lesz, majd 1-2 meccsen belül ugyanazt a töketlen, megalázkodó, sehova nem vezető alibifocit művelik, mint előtte éveken át... ilyenkor mindig azt mondom, hogy "soha többet", majd szépen lassan visszahízelgik magukat, megmutatják, hogy lehet máshogy is csinálni és kezdődik az egész előről

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.