Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133000) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#132998) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

[link]
: ))

vond jó, te fotózod őket..... te kivétel vagy
de más okot tényleg nem tudok már elfogadni
:D

mod. hagyjad már ezeket a szülővároshoz való ragaszkodásokat..
nettó baromság, vond.. :)
én békési vagyok, amikor középsulis voltam, még játszottak futballozni tudó emberek az Bcsaba Előre-ben.. pl, Pásztor Jóska, mint edző, vagy nem tudom, emlékszel-e rá, Mracskó, Szenti.. tudod, akiket bizonyos körök egyébként nem engedtek végül bajnokit nyerni, mert nem fővárosiak voltak. végül valami fradit, vagy melyiket hozták ki győztesnek.. lényegtelen igazából, ami a lényeg, akkor még volt olyan játék, amiért érdemes volt szurkolni, de még akkor se tettem túlzottan. jó, valamennyire igen, mert emlékszem ha kérdezték, melyik a magyar kedvencem, hát.. akkor oké, nyilván a Csaba. ki lenne más.. de azért nem álltam fejen ha épp kikaptak, vagy ilyesmi. a meccsekre se mentem ki. én akkor is inkább már "személyesen nem ismert" csapatnak szurkoltam, bizonyos amszterdami együttesnek, ahol Litmanen-ért viszont folyt a nyálam.... pl
de ez mikor volt már.. és ez, ami most van, amit most látunk a tévében, ezeket a túlfizetett kis buzikat, akik két egyformát nem tudnak a labdába rúgni, ezekért izgultok? meg ezeknek kellene szurkolni a tisztességes focineveltetésű magyar embernek, csak mert saját városi csapata? és ez ilyen auto dolog lenne, ezt akarod velem megértetni????...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.