Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133004) máyköl válasza vond (#133002) üzenetére


máyköl
veterán

En mar evek ota nem lattam semmilyen magyar merkozest, valami szemermetlen igenytelensegge fajult az egesz. Tul rovid hozza az elet, hogy erre pocsekolja az ember az idot, foleg ugy hogy kapcsolsz a taviranyiton meg kettot, es valodi futtballt is nezhetsz ahelyett a szerencsetlenkedes helyett. Ha csak veletlen is odakapcsolok egy pillanatra, az elettol ks elmegy a kedvem. Botrany. Nem tudom hogyan tudjatok ezt elviselni, de kinek a pap kinek a paplan. Ha ti ebbe oromotok lelitek, hat egeszseg. :)

Mindenesetre tovabbra is fenntartom, kene a magyar focinak egy kulon topik itt, csak kerulgetjuk itt egymast sajnos.

Btw, egy fb ismerosom posztolta 2 napja, nagyon egyetertek:

“ Régen nagyon szerettem a focit!15 éven keresztül Nemzeti Sport-tal keltem és feküdtem...Győrben középiskolában szinte minden Győr meccsen ott voltam,Pécsen főiskolás koromban szinte minden meccsen ott voltam és utána amikor felkerültem Pestre bárki bármikor szembe jött velem a Westendben mindig egy Sportújságot látott a kezemben,aki régóta ismer az tudja...Nem a Fradit szerettem, vagy az Újpestet , vagy a Vasast vagy az MTK-t hanem mindegyiket ...egy hétvégén kb 4 meccsen voltam...Mindenhol nagy nevek: Lipcsei,Telek,Gera,Tököli,Véber, Kovács Zoli,Rajczi,Urbán Flóri,Kanta Józsi, Illés Béla,Kenesei,Sándor Tamás ,Kerekes Zsombi,Váczi Zoli,Böde Dani ...csak egy pár név a sok közül akiket szeretni lehetett, egyéniségek voltak és közönségkedvencek...26 meg 30 gólig jutott az aktuális gólkirály...ma meg 12-ig vagy valami ilyesmi ...Én nem tudom kinek mi a véleménye de: Debrecenben, Győrben,Újpesten telt házas meccsek voltak a rangadókon, szenzációs hangulat...ez a mai debreceni csapat egy hányinger a gyönyörű stadionban...senkit nem ismerek,jobb is...Újpesten dél koreai másodosztályból eltanácsolt, meg alsó kategóriás légiósokkal szenvednek a kiesés ellen...ne haragudjatok de ezeket a csapatokat nem lehet szeretni...elfogynak az egyéniségek, kiöregszenek és a következő generációra már senki nem kiváncsi ...vagyis Debrecenben és Újpesten 10 ezer ember helyett 1500...nulla hangulat ...nincs kedvük focizni havi 5-10 millióért ...Az hogy fut meg küzd meg hajt meg győzni akar ezt hagyjuk már,ez a megye 1-ben és megye 2-ben is így van meg a serdülőben is meg a baráti focin is...de azokat a játékosokat legalább szeretik, mert ingyen fociznak,szeretnek focizni és ha nyernek akkor az egész falu büszke...ha mostanában magyar meccset látok a tv-ben akkor 10-ből 9-et inkább átkapcsolok zenére...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.