Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132351) venember83 válasza Tibiajax (#132350) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem muszáj ilyet venned, van nem eredeti Inter-maszk:

Viszont van hivatalos FCB-maszk is:

[ Szerkesztve ]

(#132352) DeathAdder válasza venember83 (#132351) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hánynom kell, hogy minden szarból fogyasztási cikket kell csinálni, pláne ami annyit sem ér mint az 1x használatos egészségügyi maszk, de legalább büszke lehetsz, hogy ezzel most még nagyobb hungarokatalán lettél :W

(#132353) venember83 válasza DeathAdder (#132352) üzenetére


venember83
nagyúr

Lehet válogatni amúgy:

Hülye, aki kimarad? :U

[ Szerkesztve ]

(#132354) DeathAdder válasza venember83 (#132353) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ja :D nyilván mondhattam volna hungaroscousert is, vagy bárkit, ezek a sportszergyártók mind egyformák.

(#132355) mephi666 válasza DeathAdder (#132354) üzenetére


mephi666
nagyúr

a magyar válogatott maszkja is elkészült :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#132356) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#132355) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:DDD :DDD :C
Szopoallarc. A falab.u.e.k.nak :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#132357) Tibiajax válasza mephi666 (#132355) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD :DDD jah..

de várj, nem éppen a szájat kellene eltakarni a maszkkal ezekben a nehéz időkben? itt meg pont az látszik ki! :o
olyan..mintha valamit be lehetne dugni oda, vagy mi

(#132358) salesman


salesman
őstag

FEH:MEZ 0:2

Türűűűdrááá!

(#132359) salesman válasza salesman (#132358) üzenetére


salesman
őstag

Továbbjutott!

Türűűűdrááá!

(#132360) Citroware


Citroware
addikt

Bundesliga: UNALMAS! :(((

Mondjuk szerintem akkor is a Bayern lett volna a bajnok, ha ma a Dortmund nyer...

[ Szerkesztve ]

(#132361) ZavaBalazs válasza Citroware (#132360) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

remélem a 25 pontos előny mellett ez (ön)irónia volt :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#132362) Citroware válasza ZavaBalazs (#132361) üzenetére


Citroware
addikt

Bárcsak mindössze egyetlen sima szezonja lett volna a Bayernnek, és szinte minden évben más lenne a bajnok. :DD

(#132363) kacsyx válasza Citroware (#132362) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Sajnos (számotokra) addig nem lesz más bajnok a Bayernen kívül, amíg a Dortmund minden évben lerabolja a Bundesligát.

(#132364) Citroware válasza kacsyx (#132363) üzenetére


Citroware
addikt

Ezt el nem tudom mondani, hányféle megközelítésből volt hibás megjegyzés.

(#132365) kacsyx válasza Citroware (#132364) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Hányféléből? :) Tisztában vagy a száraz tényekkel, hogy a Dortmund lényegesen többet igazol a Bundesligából mint a Bayern? Ha nem, akkor ideje megbarátkozni vele. :)

(#132366) Citroware válasza kacsyx (#132365) üzenetére


Citroware
addikt

Nyilván mindig vennie kell valakit a Dortmundnak, amikor az elmúlt évtizedben minden nyáron lenyúlja valamelyik nagycsapat az aktuális legjobbjaikat: Kagawa, Götze, Lewandowski, Mkhitaryan, Hummels, Gündogan, Dembélé, Aubameyang, Pulisic...
És akkor ott van a Bayern amelyik már régóta tele van a legnagyobb sztárokkal, max néha kell venniük valakit pl amikor valaki kiöregszik, de akkor megint elviszik más csapat legjobbját, néha még ingyen is, megvárják míg lejár a szerződése aztán a játékos úgy is hozzájuk akar menni, na az a legnagyobb rablás, mert azért még pénzt sem kap a másik klub amiből vehetne a helyére valaki mást. (lásd Lewandowski, Goretzka, Nübel - de Pavard kivásárlási ára is semmiség volt tehetségéhez képest, bármelyik klub letette volna érte azt a pénzt)

Egyébként meg konkrétan a Dortmundot hibáztatni azért, hogy a többi csapat nem tudja legyűrni a Bayernt, ez a felvetés pedig már eleve nem állja meg a helyét.

[ Szerkesztve ]

(#132367) Datsyuk válasza kacsyx (#132363) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

(#132368) ZavaBalazs válasza Citroware (#132366) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

topcsapat top játékosokat akar igazolni, nem középszereket. felháborító. :(

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#132369) kacsyx válasza Citroware (#132366) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Senki nem szegez pisztolyt a fejükhöz, hogy meg kell várni a szerződések lejártát és ingyen elengedniük bárkit is. Ha annyira szükségük lenne a pénzre, eladnák a szerződés lejárta előtt egy évvel és a jobb játékosaikért nyilván nem csak a Bayern érdeklődik, hanem más topklubok is.
Csúnya Bayern milyen galád, hogy tudatosan építkezett a múltban és a jelenben is. Milyen mocskok, hogy nem költekeznek ész nélkül mit pl. a MU, Arenal, City, Barca, Milan, etc. A Barcán kívük hol is vannak ezek a klubok az eszetlen modelljük miatt? Remélem megbocsátható a csúnya Bayernnek, hogy a jövőre is gondolva vezetik a klubot és ezzel a mentalitással nem egyeztethető össze a fél csapat lecserélése minden nyáron.
Miért nem tette le akkor értük bármelyik klub a pénzt? Vagy akár többet is? Vagy azért mert mégsem akarta letenni értük bármelyik klub azt a nevetséges összeget sem, vagy azért mert a játékos számára vonzóbb volt az a megfontolt, észszerűséget követő klubmodell amit a Bayern képvisel pl. egy Milanhoz vagy Unitedhez képest.
Miért is? A Dortmund főleg az utóbbi években eléggé lerabolja a Bundesligát, ellentétben a Bayernnel (megjegyzem, még '13 előttig visszamenve is a Dortmund szinte kivétel nélkül több játékost igazolt a Bundesligából mint a Bayern). Tehát ha a Bayern lerabolja a Bundesligát, csak amiatt nincs másnak esélye a bajnoki címre, de ha a Dortmund, annak semmi köze az esélyekhez. Becsülendő logikád van. :)

(#132370) sh4d0w válasza kacsyx (#132369) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ne várj együttérzést és megértést, itt te vagy az egyetlen Bayern-szurkoló... Vagy Tibi is az? :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#132371) kacsyx válasza sh4d0w (#132370) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Nem várok, tudom hogy megy ez, de a száraz számokat és a tényeket hagyjuk meg a mindenkori politikusainknak meghazudtolni. Vagy Citro is politikus?

(#132372) sh4d0w válasza kacsyx (#132371) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valójában csak futtában ránéztem a Transfermarkt adataira az elmúlt és befejezett két szezonra, a két vizsgált évben összesen kb. ugyanannyi játékost igazolt a két klub a Bundesligából. Nyilván ebbe csak az igazolások vannak benne, tehát sem az ifiből felkerültek, sem a kölcsönből visszatérők nincsenek benne. Az mondjuk feltűnt, hogy a Dortmundnál sokkal több az ifiből szerződést kapó fiatal, mint a Bayernnél.

https://www.coreinfinity.tech

(#132373) venember83 válasza sh4d0w (#132370) üzenetére


venember83
nagyúr

Tibi valóban ízig-vérig bőrgatyás, de egyben óriási Müller fanboy, erről se feledkezzünk meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#132374) Tibiajax válasza venember83 (#132373) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az....

(#132375) Citroware válasza kacsyx (#132369) üzenetére


Citroware
addikt

Én nem leszólni akarom a Bayernt, jól csinálják amit csinálnak, persze hogy visszaélnek a hatalmi fölényükkel, egyszerűen csak azért szurkolok ellenük, hogy legyen már valami érdekesség a Bundesligában mert ez így már nagyon unalmas. Mint a Forma 1 a Mercedes egyeduralmával.

[ Szerkesztve ]

(#132376) salesman válasza sh4d0w (#132370) üzenetére


salesman
őstag

Tibi az PSG drukker... ;)

Türűűűdrááá!

(#132377) Datsyuk válasza kacsyx (#132371) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Már egyszer volt ez a vita. Igazából a bayern szurkolóknál ez nagyon érzékeny téma ahogy észrevettem. De Hitzfeld és Honess már nyilatkozta ezzel kapcsolatban:

Hitzfeld:„Es ist die Strategie von Bayern München, dass man nicht nur sich stärkt, sondern auch die direkte Konkurrenz schwächt“, sagte der Ex-Trainer beider Vereine: „Und Dortmund ist der große Konkurrent. Von daher ist das klar Strategie.“
Honess:„Das haben wir früher mal gemacht, aber das kann nur ein Nebenaspekt sein.“

Szóval nincs ezzel semmi gond. Ilyen a biznisz, de attól még nem lesz szimpatikus. Ahogy a Barca kiszemelteknél is feltűnően sok elkezd sztrájkolni, hogy nyomást gyakoroljanak az adott klubbra.
A Bayern meg szeret ingyen illetve nyomott áron igazolni .....X készpénz, ha nem hosszabítasz. Amit majd aláírás bónusz címszó alatt megkapsz persze nálunk(Nübel, Goretzka, Lewa, Wernern).
De már mondtam, ilyen a biznisz. Nem tudom miért ennyire érzékeny egy rekordbajnok szurkoló közönsége a témát illetően.
Dortmund is kezdi ezt és én se kapálózok kézzel lábbal, hogy nem igaz. Mert van benne igazság.

(#132378) Tibiajax válasza salesman (#132376) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..ha elmegy junior, már nem leszek az
xd

(#132379) Citroware válasza Datsyuk (#132377) üzenetére


Citroware
addikt

Néha előfordul, hogy az a csapat jól jár ahonnan vásárolnak, ha magas áron sikerül valakit eladni. Pl a Tottenhamnek a Modric és Bale-pénz jól megalapozta azt, hogy egy egész csapatot felépítsenek ami stabil BL induló.
A Liverpoolnál pedig a Coutinho-pénzből jöhetett egy Van Dijk meg egy Alisson :DDD - igaz, ők már előtte meg lettek véve.
De szerintem a Dortmund sem panaszkodhat időnként, hogy amennyiért elad egy Ousmane Dembélét, hármat tud venni helyette. :))

[ Szerkesztve ]

(#132380) sh4d0w válasza salesman (#132376) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Attól a szinttől már a Bayern sincs nagyon messze :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#132381) sh4d0w válasza venember83 (#132373) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mondjuk Müller nálam Klose-kategória: tehetségtelen, de a szorgalmával ezt kompenzáló, indokolatlanul túlértékelt mindkettő. Míg mondjuk Reus, Schweinsteiger, Werner született tehetség, addig az előbbi kettőről ez nem mondható el...

https://www.coreinfinity.tech

(#132382) forceberg válasza sh4d0w (#132372) üzenetére


forceberg
veterán

Nem sok Bayernhez hasonló valóban gazdasági alapon működő topklub van a világon...

(#132381) sh4d0w
Müller is tehetséges, fejben! Attól, hogy nem fog bohóc cseleket nyomatni, még tehetséges, csak nem a klasszikus szakértelem nélküli nézők által észrevehetően.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#132383) sh4d0w válasza forceberg (#132382) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valójában a legutóbbi szezonban 40 M juró volt a transzferekből a bevétel és 100 fölött a kiadás...

https://www.coreinfinity.tech

(#132384) Tibiajax válasza forceberg (#132382) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tény, hogy helyezkedni is tudni kell és müller egy lesipuskás.. pont mint névrokon előde, a 70-es években. tudjátok a köcsög, akinek a szaros góljával végül ők és nem Cruyyffék nyerték meg ezt a vb-t, amit egyébként nekik kellett volna

[ Szerkesztve ]

(#132385) salesman válasza sh4d0w (#132380) üzenetére


salesman
őstag

Jaj, olyan izééé vaaagy...

Türűűűdrááá!

(#132386) Datsyuk válasza Citroware (#132379) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Dembele az évszázad üzlete volt így visszatekintve. Főleg ha még tovább is ad rajta a Barca. Úgy tudom akkor ki kell fizetniük az teljes árát minden bónusszal :D

A vírús időszaknak pedig talán egyetlen pozitívuma lesz, ha még 1 évet marad Sancho (akinél szintén csilingelni fog a kassza valamikor). Így egyben marad a keret + lehet erősíteni és egy új edzőt hozni.

(#132387) venember83 válasza Tibiajax (#132384) üzenetére


venember83
nagyúr

"tény, hogy helyezkedni is tudni kell"

Ugye nem csak nekem ugrik be erről rögtön a leshatáron fogant és született Pippo? :)

(#132388) Citroware válasza venember83 (#132387) üzenetére


Citroware
addikt

Nem, én is meg akartam őt említeni. :K

(#132389) forceberg válasza Datsyuk (#132386) üzenetére


forceberg
veterán

Reuspital-t sajnálom a BVB-ből, tegnap is nagyon kellett volna nekik.

Pipponál Müller komplexebb játékos, még a középpályán is megél, ha kell.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#132390) sh4d0w válasza forceberg (#132389) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Pippo ugyan az utolsó éveiben már csak a 16-oson belül volt veszélyes, de korábban kívülről is beverte, meg cselezni is tudott. Persze azt nem vitatom, hogy Müller tud játszani a kp-n is, amit Pippo nem tudott, így ma a német jobban "eladható", de én, mint szakértelem nélküli néző, nem látom benne a tehetséget. Szerencsére itt vagy, hogy mint szakértő, felnyisd a szemem (nem fogod).

Bohóc cseleket Kaká sem mutatott be, de vitán felül áll, hogy neki tényleg volt tehetsége a focihoz.

https://www.coreinfinity.tech

(#132391) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#132384) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ne redukáld le simán lesipuskásnak, jól osztogatja a labdákat, lásd pl a topbajnokságok gólpasszlistáját :B

Datsyuk: reálisan nézve ki jöhet Favre helyére szóba?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#132392) Tibiajax válasza sh4d0w (#132390) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kicsit kisarkították, nyugi.. világos, mire gondoltál
tény, amikor a szép foci meg egyáltalán, A foci-ra gondolunk, meg sztárokra, nem a nyavalyás müller jut eszébe a gyerekeknek.. : ) de attól még tény marad, a bayern sokat köszönhet neki, híres nagy gólvágója ő a szépséges bajoroknak, na meg a szimpatikus német válogatottnak. és ez így is marad már
persze, ettől még nyugodtan lehet tőle hányni : ) ..meg imádni is, szubjektív ez is, mint minden, ezen a hülye világon

venember igen, de Pippo -a bajorral ellentétben- nem unszimpatikus. legalábbis, kinézetre semmiképp
xd meg hát nem német!
jó, igen, tudom ez nem számít

(#132393) DeathAdder válasza Datsyuk (#132386) üzenetére


DeathAdder
veterán

Remélem én is, hogy marad :K

(#132394) forceberg válasza Tibiajax (#132392) üzenetére


forceberg
veterán

Az a baj, hogy kettős, sőt hármas fokozatú mércével nézik Mülcsit... :D
Én sem csípem különösebben, de látszik, hogy egy formában lévő Müllerrel jobb a Bayern, mint nélküle.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#132395) sh4d0w válasza Tibiajax (#132392) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen, mondjuk kíváncsi vagyok, hány gyerek akar a grundon Müller lenni... Mármint a sajátjain kívül, ha van neki.

https://www.coreinfinity.tech

(#132396) Ringman válasza Tibiajax (#132392) üzenetére


Ringman
nagyúr

conte biztos be tudná müllert építeni az interbe :D

(#132397) Tibiajax válasza Ringman (#132396) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bbbiztos....
de nagyon szépen megkérlek, ne fesd az ördögöt a falra

(#132398) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#132397) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ne félj tőle, Kovac edzősége alatt pletykálták az intert, de Flick meggyőzte a maradásról:

egy mülleres hír, aminek mindketten örülhetünk! :C

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#132399) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#132391) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Loddar tegnal bedobta a Kovac nevét, ami szerintem kacsa.

Az első Ten Hag: Sammer nagyon kedveli, már a bayernnél is őt akarta edzőként.
Illetve még versenyben: Farke, Hasenhüttl esetleg kivásárolni Nagelsmann-t. Ezek kb reálisak.

@Forceberg: Reus teste sajnos nem bírja a profi sport megterhelését. Szinte nincs olyan szezon amit nagyobb kihagyás nélkül abszolválni tudna. De ezt belátták a dortmundi vezetők is. Brandttal az utódja már a keretben van.

(#132400) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#132398) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

itt szeretnék köszönetet mondani ebben az esetben Herr Flick-nek, szívélyes üdvözletemet küldöm neki, s kedves családjának.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.