Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) baluka26 válasza homeless09 (#1200) üzenetére


baluka26
veterán

Az, ami akkor volt gyalázatos, viszont meg lehet érteni az indulatokat.
Ez, amit most linkeltél szóra sem érdemes, kb minden meccsen van ezer ilyen. Nézd csak meg, akárhol valaki elvégzi ellenfél szurkolói előtt a szögletet milyen ordibálást kap. Főleg, ha az esetleg rivális...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1202) 7600 GS válasza baluka26 (#1199) üzenetére


7600 GS
addikt

Csűrheted-csavarhatod, de az utóbbi pár napban a Chelsea szurkolók eléggé bunkó módon viselkedtek. Amit továbbra sem értek, az az, hogy miért kellett szerencsétlen biztonsági embert megverni. Ezt nem lehet megérteni és elfogadni, tök mindegy, hogy milyen volt a körítés.

[ Szerkesztve ]

(#1203) homeless09 válasza baluka26 (#1201) üzenetére


homeless09
őstag

Csak az a baj ezzel is, hogy a Chelsea rasszizmus vádjával jelentette fel a vasárnapi bírót, erre az ő szurkolóik sem különbek egy fokkal sem.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1204) baluka26 válasza homeless09 (#1203) üzenetére


baluka26
veterán

Miért kellene a klubnak felelősséget vállalnia a szurkolókért?
Amúgy nyilvan rasszista, biztos szívből gyűlölte Drogbat is...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1205) bandus válasza homeless09 (#1203) üzenetére


bandus
veterán

Miert lenne barmilyen modon felelos a klub a szurkolok viselkedeseert? Meg azt se ertem ezen mit kell ennyire fennakadni, tenyleg minden meccsen lehet talalni ezer ilyet..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1206) 7600 GS válasza bandus (#1205) üzenetére


7600 GS
addikt

Már leírta homeless. Rasszizmust kiáltunk a bíróra, közben meg éppen mi majmozunk? Bort iszik vizet prédikál tipikus esete.

(#1207) homeless09 válasza 7600 GS (#1206) üzenetére


homeless09
őstag

Pontosan :K

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1208) Ł-IceRocK-Ł válasza 7600 GS (#1206) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jó fogalmazás.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1209) homeless09


homeless09
őstag

A Chelsea hivatalos panaszt nyújtott be a labdarúgó szövetségnél Mark Clattenburg ellen. A Kékek szerint ugyanis a játékvezető a múlt vasárnapi Premier League találkozón nem megfelelő szóhasználattal élt a Chelsea két játékosával szemben.

John Obi Mikel szerint ugyanis azt mondta neki Clattenburg, hogy: "fogd be, te majom", Juan Mata pedig azt állította, hogy a játékvezető "spanyol f***"-nak nevezte a Chelsea 3-2-es vereségével végződő találkozó alkalmával.

Egyéb források szerint Clattenburg, aki teljes mértékben kész volt együtt működni a vizsgálat során tagadta a vádakat, állítását pedig két asszisztense is igazolta, továbbá a játékvezető kommunikációs eszközének hangfelvétele sem szolgáltatott bizonyítékot az őt ért vádakra. Ezek után, a két érintett Chelsea játékos arra hivatkozott, hogy gyenge angol tudásuk miatt talán félreértették a játékvezető szavait.

De ha valóban nem történtek meg a fentiek, akkor a játékosokat büntetik meg rágalmazásért? Vagy hogy megy ez?

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1210) szab.tam válasza homeless09 (#1209) üzenetére


szab.tam
nagyúr

eszembe jutott egy lassan klasszikus susogós mackók rész:

- hé brandon! te rasszista vagy?
- én beszólhatok. én bana vagyok. (gyk: barna medve)

****

nem tudnak jól angolul. jajj, erre hivatkozni, nemá'. :(((
akkor azért csendben megkérdezem, pár milkón kívül mit keresnek ott?
tanuljanak meg angolul, vagy ne vádaskodjanak. vagy ha egyik sem megy, akkor tényleg menjenek haza banán és narancsfalvára...

engem ez a rasszistát kiáltások kicsit emlékeztetnek az állandósult pedofilozásra. és miután tönkretették a tanárt, hiába derül ki, hogy csak jópofa viccnek tartották, vagy bosszúból vádaskodtak a gyerekek.

az alaptalaul vádaskodókat pontosan úgyanúgy, ugyanannyira büntetném, mint amit a megvádolt kapott volna.
ezt a 2 játékost elküldeném 1 évre szabira. addig kipucolhatnák a fülüket, és megtanulhatnának jobban angolul...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1211) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#1206) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez hülyeség... Egy bírónak nem lehetnek előítéletei, a szurkoló úgy szól be, ahogy akar. Egy kurva anyázás jobb, azt tuti minden szurkoló tábor csinálja? A biztonsági őr megverése szemét dolog volt, de emiatt nem kéne általánosítani a Chelsea szurkolókat.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1212) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#1211) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

rossz helyre raktam a ?-t

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1213) KisTücsök válasza baluka26 (#1190) üzenetére


KisTücsök
addikt

Akkor ennek csak én nem látom az értelmét gondolom. Eddig kb ez a tendencia: 10-ből 4x kirúgja a stadionból, 3x nem tud kinek passzolni és hátraadja, 2x elpasszolja, elcselezgeti, és kb csak 1x indít valakit, vagy egyáltalán csinál valami értelmeset, amiért megérte előremennie és kiállni a védelemből. Remek védő, és ami még jobb, hogy technikás is (gondolom ezt próbálja meg kihasználni RDM ilyen formában), de sokszor olyan értelmetlen döntéseket hoz, hogy csak fogom a fejem. Ezt még azért gyakorolni kell. Még jó, hogy - mint később kiderült - tegnap nem volt különösebb jelentősége ennek a "hibának".

Azért off-ba, mert nem akarom megzavarni a "hihetetlen, hogy milyen csúnya szurkolói vannak a Chelseanek" c. témát.

(#1214) baluka26 válasza 7600 GS (#1206) üzenetére


baluka26
veterán

Ti tényleg nem értitek mi a különbség egy akármilyen szurkoló és egy bíró között?
Meg úgy amúgy, a klubnak mi köze egy rasszista szurkolóhoz?
Nyilván egy Chelsea szurkoló rasszista, jaja, seems legit, mikor négyszázötvenmillió színesbőrű játszott már a Stamford-on...

Még az is emészhető, hogy a játékosok kurvaanyáznak/niggerezzenek egymásra, vagy valami, de hogy egy bíró ilyet tegyen, az mindennek a teteje.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1215) 7600 GS válasza baluka26 (#1214) üzenetére


7600 GS
addikt

Egyéb források szerint Clattenburg, aki teljes mértékben kész volt együtt működni a vizsgálat során tagadta a vádakat, állítását pedig két asszisztense is igazolta, továbbá a játékvezető kommunikációs eszközének hangfelvétele sem szolgáltatott bizonyítékot az őt ért vádakra. Ezek után, a két érintett Chelsea játékos arra hivatkozott, hogy gyenge angol tudásuk miatt talán félreértették a játékvezető szavait.

Ezt hogy magyarázod meg?

Nyilván egy Chelsea szurkoló rasszista, jaja, seems legit, mikor négyszázötvenmillió színesbőrű játszott már a Stamford-on...

Nem arról van szó, hanem arról, hogy Welbeck-re nézve sértő mozdulatokat tett valami intelligens egyed (egyébként már a TV adásból is tisztán lejött). És akkor meg sírunk, hogy rasszista a bíró (holott erre semmi bizonyíték sincsen)? Ez felettébb furcsa...

(#1216) baluka26 válasza 7600 GS (#1215) üzenetére


baluka26
veterán

Terry esetben is mindenki, aki hallotta a vádak ellen tanúskodott, mégis elítélték.
Egyébként meg tudtommal Ramires állt közel a Mikel esethez, akinek jó az angoltudása.
Majd ha lesz hivatalos információ akkor érdemes tanakodni, addig ezek a bulvár dolgok szart sem érnek. Az meg nem most lesz, hanem egy év múlva.

Te tényleg nem érted mi a különbség a szurkoló és a bíró között? :DD :DD :DD :DD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1217) 7600 GS válasza baluka26 (#1216) üzenetére


7600 GS
addikt

Hagyjuk, parttalan vita, nem akarod érteni, hogy miről beszélek.

(#1218) baluka26 válasza 7600 GS (#1217) üzenetére


baluka26
veterán

Egyébként ne aggódj, úgyis örök életére kitiltják majd a Bridge-ről az illetőt. Szóval nem értem miért bort iszik vizet prédikál esete :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1219) 7600 GS válasza baluka26 (#1218) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem azért, mert hogyha én valami ellen szót emelek, akkor nem csinálom azt. Angliában mondjuk elég keményen veszik az ilyen eseteket, ellentétben a spanyolokkal. :U

(#1220) baluka26 válasza 7600 GS (#1219) üzenetére


baluka26
veterán

Nem a szurkoló emelt szót bazmeg. Csak tetteted, hogy nem fogod fel?...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1221) 7600 GS válasza baluka26 (#1220) üzenetére


7600 GS
addikt

És? Attól még ez nem jogosít fel semelyik szurkolót sem az ellenkezőjére.

(#1222) baluka26 válasza 7600 GS (#1221) üzenetére


baluka26
veterán

Ki mondta, hogy feljogosít?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1223) 7600 GS


7600 GS
addikt

Leaving the nest

Van benne jó pár név, akit nagyon sajnálok, hogy elment. Spanyolország meg tényleg tele van velük, csak sajnos nem a fővárosban futottak be. :(

Jó cikk, érdemes elolvasni.

(#1224) baluka26 válasza 7600 GS (#1223) üzenetére


baluka26
veterán

Én közülük csak Mata-t látom gyakran, de teljesen érthetetlen, hogy mi hiányzott neki a Madrid első csapathoz. Aztán lehet Valenciában erősödött meg ennyire, nem tudom.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1225) Ps Vita válasza homeless09 (#1192) üzenetére


Ps Vita
őstag

Annyira hülyeség egy egész szurkolótábort egy ilyen miatt hibáztatni,és nyugodj meg a Mu-sok is csinálnak ilyeneket :U

(#1226) 7600 GS válasza baluka26 (#1224) üzenetére


7600 GS
addikt

A szerződését hülyén kötötték meg, volt benne egy záradék, és a Valencia elvitte. Itt elég sok minden leírnak vele kapcsolatban. Persze a Valencia-ban vált igazán komplett játékossá.

Láthatjuk hétről-hétre varázsolni a londoni Kékeknél, így pedig még fájóbb az a tudat, hogy elengedték Madridból. :(

A többieknek: Most már szakadjunk le erről a témáról, oké?

[ Szerkesztve ]

(#1227) Ł-IceRocK-Ł válasza Ps Vita (#1225) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Mutass csak egyetlen egy szurkolótábort ahol nincsen ilyen.
Mindenhol van.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1228) Ps Vita válasza Ł-IceRocK-Ł (#1227) üzenetére


Ps Vita
őstag

Pontosan,hihetetlen mennyire fel tudják fújni az ilyen ügyeket :O

(#1229) baluka26 válasza 7600 GS (#1226) üzenetére


baluka26
veterán

Ó értem, hát ez hiba volt.
Chelsea-ben eddig nem játszott sok olyan játékos, akit kifejezetten öröm nézni, és majdnem minden mozdulatánál csettinteni kell. Mata ilyen. És ez nem spanyol válogatott szint Böszme szerint ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1230) 7600 GS válasza baluka26 (#1229) üzenetére


7600 GS
addikt

Az volt bizony. :( Amúgy ez a Mata-Hazard duó tényleg félelmetes dolgokra képes. Két world class játékos. Mondjuk az azért durva, hogy Mata csal 24 éves, de máris EB,VB,BL győztes. És tényleg kész röhej, hogy nem állandó kezdő a spanyol nemzeti tizenegyben, holott a posztján szerintem jelenleg a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#1231) bandus válasza 7600 GS (#1223) üzenetére


bandus
veterán

szerintem egyébként ide sorolható Cazorla is, és még akár Torres is...

7600: ebben nem vagyok otthon, de melyik barca játékos posztján játszik mata? :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1232) 7600 GS válasza bandus (#1231) üzenetére


7600 GS
addikt

Cazorla is nagy spíler.

Itt van egy kép, ahol jól látszik Mata pozíciója, de majd baluka kijavít, ha tévedek. A Madridban Di Maria játszik hasonló poszton, a Barca-ban pedig Iniesta (ha jók az infóim, bár sok Barca meccset nem nézek mostanában).

(#1233) 7600 GS


7600 GS
addikt

:DDD

(#1234) Ps Vita válasza 7600 GS (#1233) üzenetére


Ps Vita
őstag

:R

(#1235) baluka26 válasza 7600 GS (#1232) üzenetére


baluka26
veterán

Nem. David Silva játszik Mata posztján.

Mata AM, hogy L-R vagy C az csak a rendszertől függ. Általában Osi játszik AMC-t, Mata és Hazard meg cserélgetik AMR-AML-t, de pl ligakupában mata volt az AMC majdnem végig. Igazából nem tudom hol a legjobb, inkább a rendszer miatt érdemes kidobni szélre, mert Oscar ott annyira nem jó, viszont, hogy Hazard, vagy Mata van bal vagy jobb oldalt kb. édes mindegy.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1236) Ł-IceRocK-Ł válasza 7600 GS (#1233) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ehhh :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1237) 7600 GS válasza baluka26 (#1235) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszi, nem voltam benne biztos, hogy central vagy winger. Az mondjuk semmiképpen sem hátrány, ha mindkettőt tudja. :K Di Maria például csak a szélen tud érvényesülni, Özil meg csak central (csak hogy "hazabeszéljek").

Silva-nál viszont jelen pillanatban szerintem sokkal jobb Mata.

(#1238) baluka26 válasza 7600 GS (#1237) üzenetére


baluka26
veterán

Nem winger, winger nekem Valencia vagy Young.

Igazából a Chelsaea játékában most a szélső pozicióját a szélső védő látja el (jól látható Iva góljaiból, illetve, hogy elég sokat van játékban támadásban Cole is), és a két szélső AM befelé húz szélről.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1239) 7600 GS válasza baluka26 (#1238) üzenetére


7600 GS
addikt

Ebben mondjuk van valami.

Bár Ivanovic se az a szélvészgyors szélső védő, de azért mégis általában felér a támadásokkal. Nagyon jó kis keretetek van egyébként, minőségi cserékkel.

(#1240) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#1242) baluka26 válasza Ps Vita (#1241) üzenetére


baluka26
veterán

A szerző szerint úgy látszik RvP nem költözött be Cuntsville-be. Pedig szerintem igazán kitett magáért, hogy kapjon egy telket :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1243) 7600 GS válasza Ps Vita (#1240) üzenetére


7600 GS
addikt

A Castilla futószalagja is tele van, mert a fiatalok többségét eladják.

(#1244) pohár válasza baluka26 (#1242) üzenetére


pohár
félisten

megérdemelne 3-at is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1245) baluka26


baluka26
veterán

Robi bácsi szépen beszopta a szerdai csapattal, mert Luiz és Mata is pihenhet nyugodtan a Sahtar elleni meccsig valószínűleg sérülés miatt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1246) baluka26 válasza pohár (#1244) üzenetére


baluka26
veterán

Tyűha, ezután aztán főleg, én is megszavazok neki egy óriási nagy villát Cuntsville-be.

Ma megszületett Messi Jr. ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1247) pohár válasza baluka26 (#1246) üzenetére


pohár
félisten

hát igen... remélem a régi csapattársak nem veszik a fáradtságot, hogy pacsizzanak ezzel a szutyokkal :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1248) 7600 GS válasza baluka26 (#1246) üzenetére


7600 GS
addikt

Kié az assist? Xavi vagy Iniesta? ;]

(#1249) baluka26


baluka26
veterán

Ronaldo és Messi születésnapja között 869 nap van gyerekeik között ugyanennyi. Bazzeg,

Amúgy kívánom a mu drukkereknek, hogy Webb ne a referee united-es formáját hozza :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1250) Boxer001 válasza baluka26 (#1249) üzenetére


Boxer001
veterán

Én azon vagyok felháborodva, hogy Messi hogy mert egy napon születni velem. ;] Ezé a minimum, hogy követelem a részem a havi zsebpénzéből. ;]
Ma remélem gólgazdag MU - Arsenal meccs lesz, hazai győzelemmel. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.