Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) pohár válasza MPowerPH (#1650) üzenetére


pohár
félisten

nem csak én láttam annak, baluka is látta :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1652) Sickboy25 válasza pohár (#1651) üzenetére


Sickboy25
addikt

:DDD :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1653) pohár válasza Sickboy25 (#1652) üzenetére


pohár
félisten

:F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1654) MPowerPH válasza pohár (#1651) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez megnyugtatott. :DDD Most már én is nyugiban alszok.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1655) BalaNce87 válasza fatal` (#1648) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezért írtam azt, hogy félreérthető...
Nem tudom lehet igazad van, de belémégett már pár olyan kép mikor nevetségesen estek össze. Messi mondjuk kivételt képez, Puyol meg nem szokott nagyon ilyen helyzetbe kerülni, mert általában ő rúg másokat (amikor nem esik óvodás módjára és töri el a kezét) :D

(#1656) Ijk válasza BalaNce87 (#1655) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Színész az összes kivétel nélkül."

"Messi mondjuk kivételt képez"

Te sem vagy okos. ;]
Xavit sem láttam még soha színészkedni, Iniestát sem.
Alves, Busquets, Fabregas hajlamosak szörnyű fájdalmak közepette gyepet fogni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1657) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Viszont azt még mindig tartom, hogy a Barcelona szurkolók is elvakultak és tök mindegy mi történik, akkor is ők a jobbak stb. A TV-ben is nevetséges a kommentátorok nyalása... :W

(#1658) BalaNce87 válasza Ijk (#1656) üzenetére


BalaNce87
addikt

Picit elragadtattam magam, van ilyen. De te biztosan tökéletes vagy :C

[ Szerkesztve ]

(#1659) pohár válasza fatal` (#1633) üzenetére


pohár
félisten

visszanéztem a Digis összefoglalót, nem volt les, Callejon feje egyvonalban volt a védő lábával (most jut eszembe, hogy elfelejtettem lementeni a képet, onnan látszódna rendesen :U )

és a Digis kommentátor is egyvonalnak mondta, mellékesen megjegyezném, nem csak Méhes

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1660) 7600 GS válasza MPowerPH (#1650) üzenetére


7600 GS
addikt

Attól, hogy téged, hidegen hagy, még tény marad, hogy a Dortmund szerzett egy olyan gólt, amit kezezés előzött meg, plusz elvettek a hazai csapattól egy szabályos gólt, ami nem volt les, ráadásul ez a második félidő második percében történt. Véleményem szerint egy teljesen más meccset láttunk volna. (kérlek csak a lenti részével foglalkozz, nem találtam olyat ugyanis, ami csak Callejón esetével foglalkozik)

Ijk: Puyol-on, Messi-n, és Piqué-n kívül az összes játékosotok homorított már jókorákat, ezt muszáj lesz beismerni. :(

[ Szerkesztve ]

(#1661) 7600 GS


7600 GS
addikt

Itt van 2 teljesen korrekt elemzés, megéri őket elolvasni.

Majdnem...
Madridom:A Dortmund bizony nem Zaragoza

[ Szerkesztve ]

(#1662) fatal` válasza 7600 GS (#1660) üzenetére


fatal`
titán

Kérlek linkelj már egy videót ahol Xavi és Iniesta színészkedik. :) Vagy Abidal.

(#1660) 7600 GS: Kár, hogy a lábához van húzva a vonal és a feje előrébb van.

Persze, ha a következő meccsen továbbengednek a real ellen egy ilyet, akkor avval lenne tele a topic, hogy a rohadt bíró elengedett egy lest.

[ Szerkesztve ]

(#1663) MPowerPH válasza 7600 GS (#1660) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az a les az les, de nézd meg jobban, elég csak a vonalat a reális helyre húzni. A kezezést meg csak Ti fújjátok fel... :) De ne menjünk ebbe bele, Real-nak mostanság nem megy a németek ellen.

Madridista blog előtt meg le a kalappal, úgy néz ki van olyan Real drukker, aki a realitások talaján maradva eltud vonatkoztatni az eredménytől, és jól látja a dolgokat. Nem sírnak olyan dolgokon, ami egyébként tök egyértelmű, csak jó belelátni mást is, és végig azt lovagolni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1664) 7600 GS válasza fatal` (#1662) üzenetére


7600 GS
addikt

[link]
[link]

Abidalról nem találtam, de ő nagyon keveset játszott az utóbbi 2 évben, meg ő nem azt a vonalat erősíti, mint a többi pajtás.

hunfatal: Ha les is lett volna (amit továbbra sem hiszek, és nem csak én vagyok ezen az állásponton), akkor is, nem a támadó focit kéne erősíteni? Rémlik Ibrahimovic gólja a Camp Nou-ban a Madrid ellen? Na az is kb. ugyanennyire volt vagy nem volt les. És sohasem emeltem ellene szót, hiszen ott jó döntés született, a támadó focit segítették. Itt nem ez történt. A játékvezetőnek igen jó szemmel kéne hogy rendelkezzen ahhoz, hogy egy ilyet kiszúrjon.

BMW: Én nem veszem elő a tegnapi játékvezetőt a tegnapi meccs miatt, mert úgy kell játszani minden csapatnak, hogy az ítéletektől függetlenül is tudjon nyerni. Tegnap ugyanúgy megvoltak a nagy ziccerek, csak nem sikerült gólra váltani őket. Azért remélem nem gond, hogy megemlítettem ezt a 2 dolgot. Egyébként szerintem az én mondanivalómban sem volt most semmi elfogultság, legalábbis próbáltam minél objektívabb maradni, de ezt inkább döntsd el Te.

[ Szerkesztve ]

(#1665) MPowerPH válasza 7600 GS (#1664) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem, nem volt elfogultság, nem is Neked szólt ez a mondatom... Nem is Veled van a bajom, mert Te pont azok közé tartozol, akik azon a bizonyos talajon tudnak maradni, és nem képzelnek bele képtelen dolgokat egy-egy szituációba, csak hogy Nekik legyen igazuk. A hangnemről meg ne is beszéljünk, amit az egyik szurkolótársad megengedett magának. Sajnos az ilyeneken már nem lehet segíteni, annyira szánalmasan xxxx... :)

Don't Tread On Me

(#1666) 7600 GS válasza MPowerPH (#1665) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszi, erre voltam kíváncsi. :R

Egyébként én már a sorsolásnál sejtettem, hogy nem a City lesz itt a kemény dió, hanem a BvB. Csak azt tudnám, hogy ilyenkor hol a francban vannak azok az emberek, akik azt mondták, hogy kihullik a Dortmund és a City körbever majd mindenkit. :)

(#1667) 7600 GS


7600 GS
addikt

"I dedicate this free kick goal to all fans of Real. This goal teaches us that you will be honoured if you are well trained and willing to keep on fighting until the very last minute." /Özil/

:R

Rengeteget ostoroztam az utóbbi időkben (jogosan), de egy ilyen gól után mindig eszembe jut, hogy mennyi minden varázslatos dolgot csinált már fehér mezben és mennyit köszönhet neki a csapat. Aki ilyen dolgokra képes, az rossz játékos nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1668) fatal` válasza 7600 GS (#1664) üzenetére


fatal`
titán

Ezek egyike sem nyílvánvaló színészkedés, Xavi szerintem elcsúszott (a reklamációból mondjuk lehet színészkedésnek nevezni), Iniesta meg simán kibillent az egyensúlyából, egyik sem durva eset, kb minden meccsen van ilyen szerintem.

Persze könnyen lehet, hogy elfogult vagyok, de szerintem lehetne ilyeneket találni szinte bármelyik játékosról.

Ami durva színészkedés az buszkecc az inter ellen meg cesc a múltkor a tizenegyesnél.

"hunfatal: Ha les is lett volna (amit továbbra sem hiszek, és nem csak én vagyok ezen az állásponton), akkor is, nem a támadó focit kéne erősíteni?"
A mai fociban, ahol egy fél centis lesen 3 napig rinyálnak a csapatok, ír róla a média, az edzők meg fenyegetik a bírókat, sajnos nem. Persze azt kéne, de mégsem kivitelezhető.

Én a kezezést is rendberaknám, emelett. Teljesen röhejes, hogy mindent lefújnak, régen én nem emlékszem ilyenre. Egy csomó esetben szerintem már arra játszanak, hogy rárúgja a kezére az ellenfélnek, aztán meg reklamálja a szabadrúgást / tizenegyest.

[ Szerkesztve ]

(#1669) homeless09 válasza fatal` (#1668) üzenetére


homeless09
őstag

"Ezek egyike sem nyílvánvaló színészkedés, Xavi szerintem elcsúszott (a reklamációból mondjuk lehet színészkedésnek nevezni), Iniesta meg simán kibillent az egyensúlyából, egyik sem durva eset, kb minden meccsen van ilyen szerintem."

Ezt most remélem nem komolyan írtad. :Y

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1670) 7600 GS válasza fatal` (#1668) üzenetére


7600 GS
addikt

A mai fociban, ahol egy fél centis lesen 3 napig rinyálnak a csapatok, ír róla a média, az edzők meg fenyegetik a bírókat, sajnos nem. Persze azt kéne, de mégsem kivitelezhető.

Oké, én ezt értem meg minden, de engem az picit zavar, hogy ilyen gólt meg simán elengednek, ami méteres lesről született, és enélkül gondban lett volna a Bayern anno.

(#1671) baluka26 válasza 7600 GS (#1660) üzenetére


baluka26
veterán

És miért a lábához rajzolták a vonalat? A feje szerintem előrébb volt, ami számít lesnél. Ezt bizony el lehetett nézni.

Ettől függetlenül Götzénél kéz volt a gól előtt.

Egyébként Weidenfeller is egy nagy tehetség, hogy Özil lövését nem tudta kiszedni, úgy, hogy egy elég lassú szabcsi volt, mellesleg a rövidre helyezkedett :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1672) 7600 GS válasza baluka26 (#1671) üzenetére


7600 GS
addikt

Mellesleg ezt a szabit nem lehetett volna jobban kicentizni. ;)

Kapus fétised van egyébként, vagy mi a szösz? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1673) baluka26 válasza 7600 GS (#1672) üzenetére


baluka26
veterán

Igen, mert ezek szar gólok amik fel vannak istenítve. Hiába volt ez kicentizve, nevetségesen lassú volt.

Még mielőtt szólna valaki, ugyanezt elmondom Cech-re, amikor gyökérkedik, szerencsére mostanában ritkán.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1674) 7600 GS válasza baluka26 (#1673) üzenetére


7600 GS
addikt

Igen, mert ezek szar gólok amik fel vannak istenítve.

Valóban? Hát kívánom, hogy ilyen "szar" gólokat lássunk még többet. Reus is durvát lőtt.

Hiába volt ez kicentizve, nevetségesen lassú volt.

Nem is kell ahhoz Roberto Carlos-hoz hasonló erőt belevinni a rúgásba, hogy gól szülessen. Egy mesteri tekerés is lehet gyönyörű és eredményes.

(#1675) baluka26 válasza 7600 GS (#1674) üzenetére


baluka26
veterán

Ha kapushibákat akarsz állandóan látni...

Egyébként hol vannak az Ibra-haterek a tegnapi meccs után?:D

Amúgy ami a tegnap Real meccsről eszembejutott, hogy Ronaldo meglehetősen zavarban volt most, hogy értelmes védők álltak előtte..

Az Ajax, ha nyer egy meccset, és a City megnyeri mindkettő hátralévőt, továbbmehet a City, jól számolok?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1676) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#1675) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem az Ibra hater-ek se a képességét kérdőjelezik meg. :P

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1677) Ijk válasza 7600 GS (#1660) üzenetére


Ijk
nagyúr

Realosok között is legalább annyian eljátszották már ezt, Di Maria, Pepe, CR mind nagy művészek. Továbbá emlékszem amikor Chelsea meccsen Drogbához 5 percenként szaladgált be az orvosi stáb. Szóval hagyni kellene ezt a Barcelona színészkedést, főleg a Realosoknak. Bundesliga drukkerek beszólhatnak emiatt, PL-ben is kevésbé divat, de már ott is láttam nagy alakításokat.

Más: A lessel kapcsolatban meg nem az volt a lényeg hogy valójában mi volt, hanem hogy egyesek szándékos bírói tévedésnek titulálják segítve a németeket. Ez meg szerintem vicc.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1678) 7600 GS válasza baluka26 (#1675) üzenetére


7600 GS
addikt

Itt jegyezném meg, hogy egyik összefoglalóban sem veszik elő Casillas-t, sem Weidenfeller-t, pedig ők aztán keményen megmondanák, ha hibázott volna valamelyik portás.

Ibra-Ibra, szép teljesítmény, de itt a topikban le van más hurrogva, ha ilyen teljesítményt lehoz, mert csak egy Dinamo Zagreb volt az ellenfél. Az érdemeiből persze ez nem von le semmit.

Ronaldo egy rossz meccset hozott le, nem jött neki össze semmi, van ilyen is. Ő már túl van azon a szinten, hogy bizonyítania kéne, hiszen ezt megtette már párszor kritikus helyzetekben.

Számolgatni meg nem igazán kell, hiszen idén is bebizonyosodott, hogy a City nem tényező Európában. Egyébként matematikailag még van esélyük.

Ijk: Tudod az a gond, hogy CR-nek a színészkedéseit két kezemen meg tudnám számolni, mióta Madridban játszik, a másik oldalról ez nem mondható el. Mariska szokott néha alakítani, Pepe is ritkán.

De szerintem térjünk el most ettől, igazából nem is értem, hogy hogyan jött fel ez a téma.

[ Szerkesztve ]

(#1679) Integra válasza MPowerPH (#1665) üzenetére


Integra
titán

jó lenne befejezni már ezt a kereszteslovag hadjáratot, hogy te vagy a szép és tisztelettudó beszéd mintaképe, mindenki más meg a fasz, mert már eléggé bosszantó, semmivel sem vagy jobb mint itt bárki más, mindenki tud morogni, szóval fejezzétek most már be ezt az okostónizást, ami a hangnemet illeti. bagoly mondja verébnek, te sem vagy kivétel, ahogy én sem és ahogy senki más sem.
focival foglalkozzatok inkább a bullshitelés helyett.. :U ideje lenne felnőni végre

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1680) 7600 GS válasza Integra (#1679) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem ezt már megbeszéltük a kollégával. ;) Egyébként normális, hogy egy ilyen meccs után kialakul egy kis vita szerintem, de ezek mind arra jók, hogy tanuljon belőlük az ember.

(#1681) baluka26 válasza 7600 GS (#1678) üzenetére


baluka26
veterán

A Real-ban is bőven van színészkedés. Amit az én gyomrom nem bír bevenni, az di mariska. Mocskosul alattomos, agresszív. Ha szerelik és nem kap szabsit mindig úgy megy, mint egy debil állat.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1682) fatal` válasza 7600 GS (#1678) üzenetére


fatal`
titán

Olvasd el az 1655-ös hsz-t, úgy került elő. De mindegy, igazából ilyeneket bármelyik csapatról elő lehet szedni és nem csak fociban, kéziben is etetik a bírót rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#1683) 7600 GS válasza baluka26 (#1681) üzenetére


7600 GS
addikt

Az argentin haverod szokott, meg néha Pepe, és itt ki is fúj. Ronaldo már szinte egyáltalán nem, hihetetlenül profin viselkedik, mióta JM kezei alatt van. Di Maria-n pedig nem kell csodálkozni, latin vér. Vannak még ilyen mentalitású playerek egyébként szép számmal. Ezt leszámítva ha ésszel játszik, akkor az ellenfél védői nem lehetnek nyugodtak.

hunfatal: Picivel előbb jött elő úgy nézem, de végülis teljesen mindegy, unom már, hogy mindig erről kell beszélnem/beszélnünk. Most ráadásul Clasicó sem volt, ezért nem is értem, hogy minek kell felhozni.

[ Szerkesztve ]

(#1684) fatal` válasza 7600 GS (#1683) üzenetére


fatal`
titán

Én sem értem, nem én hoztam fel.

Szerintem része a focinak, ahogy a hibás bírói ítéletek is. Persze én is anyázok rajtuk és az sem tetszik, ha a csapatból, amelyiknek szurkolok valaki ezt csinálja, de ez van.

(#1685) Integra


Integra
titán

ma kezdő robben. kíváncsi vagyok meddig bírja majd sérülés nélkül :)
martinez is kezdő meg pizarro

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1686) Ps Vita válasza Integra (#1685) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jaj a Pizza,remélem nem rajta fog múlni

(#1687) baluka26 válasza Integra (#1685) üzenetére


baluka26
veterán

Úgy néz ki Mata is össze lett rakva mára, szóval a Chelsea-ben mindenki bevethető. Nagyon kell a három pont.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1688) pohár válasza Ps Vita (#1686) üzenetére


pohár
félisten

ne foss, beveri keményen, amit kell :D
újra együtt a Ribéry - Müller - Robben páros, kíváncsi leszek, hogy mit alkotnak :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1689) baluka26 válasza pohár (#1688) üzenetére


baluka26
veterán

Biztos, hogy páros az?:DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1690) pohár válasza baluka26 (#1689) üzenetére


pohár
félisten

baszki... leírom, hogy Ribéry - Robben páros, de mondom inkább kijavítom Ribéry - Müller - Robben tengelyre... hát a javítás fele sikerült csak :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1692) baluka26


baluka26
veterán

TORRES :DDD

Oscar, mi mozdulat volt az még az előző támadásban.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1693) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Gratulálnék az angol közvetítőknek...

A chelse-doneck jó kis meccsnek ígérkezik. Inkább ezt nézem mint a színész gárdát a másik digin...

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1694) venember83


venember83
nagyúr

Basszus, mi ez? Valami vicc? Megye 3? Bundáznak az ukránok? :U

(#1695) pohár válasza baluka26 (#1692) üzenetére


pohár
félisten

épp írni akartam, hogy micsoda gól :D
Schweini is beköszönt az 5. percben, hajrá :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1696) DopeBob


DopeBob
addikt

Mar harom csapat is betalalt mi van ma itt :-)

MZ/X

(#1697) Integra


Integra
titán

bayern vagy 5:0-ra fog nyerni, edzőmeccs
celtic stadionban milyen hangulat van.. :)

wow, sahtar egyelnített!!!

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1698) baluka26


baluka26
veterán

Willian bakker.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1699) venember83


venember83
nagyúr

Na így, kérem szépen. Egy döntetlen elég is lesz, köszönöm szépen. Közben meg vezetnek a hazaiak Torinóban. :)

(#1700) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Remélem a folytatás is hasonló lesz. :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.